Skandal za skandalem w Komitecie Noblowskim

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Zakończył się tzw. tydzień noblowski. Zostali  ogłoszeni  wszyscy zdobywcy Nobli , cóż można  powiedzieć o zdobywcach Nobli i Komitecie Noblowski?

Jest to jeden wielki skandal, w czasie poprawności politycznej,  nikt z nominowanych do Nobla począwszy od nagrody z medycyny, którą dostało trzech „białych” naukowców, żaden nie był gejem, osobą niebinarną, czy ciemnoskórym, to samo z fizyką, kolejnych dwóch naukowców  też ”białych”   dostało Nobla za badanie o zgrozo „ czarnych dziur”.

Jak można zjawisko występujące w wszechświecie, nazwać czarną dziurą, toć to na wskroś rasistowskie, dlaczego czarną dziurą a nie np. zieloną, fioletową, szarą, czy jakąkolwiek, tylko czarną, to woła o pomstę do nieba.

Dalej, z dziedziny chemii dostały nagrodę dwie panie, a żadna z nich nie jest lesbijką, przypuszczam gdyby tak było, to byłoby to podkreślane na pierwszym miejscu.

Idąc dalej, z literatury nagrodę dostała „biała” poetka i to skąd z USA.

Podkreślając fakt, że niemal połowa naukowców to Amerykanie, to widać jak na dłoni, że Komitet Noblowski jest skrajnie kapitalistyczny wspierający głównie naukowców, ale  tylko z USA. Skandal panie, skandal.

Na koniec,  Pokojowa Nagroda Nobla przyznana została  organizacji „ Światowy Program Żywnościowy”, a co z Owsiakiem i Wielką Orkiestrą  Świątecznej Pomocy? żeby nie ten człowiek w czerwonych portkach, to system opieki zdrowotnej w Polsce pewnie by się zawalił.

Co z organizacjami pomagającymi osobom niebinarnym i co z organizacjami wspierającymi 56 płci?

Reasumując, Komitet Noblowski jest nietolerancyjny, nie jest poprawny politycznie i rasistowski.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)