Przed wojną mówili nie kupuj u Żyda, w XXI w. poseł Szłapka nie kupuj w Orlenie.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

W Polsce po raz kolejny wydarzyła się rzecz, nie do pomyślenia w innych demokratycznych krajach Europy, ale po kolei.

Przed II WŚ głównie w latach 30-tych, środowiska nacjonalistyczne propagowały hasła „ Nie kupuj u Żyda”,  było to głównie nawoływania, bez ataków na samych  Żydów i ich sklepy tak jak to było w Niemczech. Takie zdarzenia były incydentalne.

Mamy XXI wiek, średniej wielkości państwo w Europie Środkowej  Polskę, której parlamentarzyści z opozycji (Szłapka, Śmiszek)nawołują do bojkotu narodowej firmy paliwowej Orlenu.

Szłapka koalicjant PO z KO nawołuje, do bojkotowania Orlenu nie dlatego, że ma niskiej jakości paliwa, ale tylko dlatego, że jest zarządzana (bardzo dobrze) przez Prezesa Obejtka kojarzonego z PiS jako  sympatyk tego ugrupowania, te durnie zapominają, że wszystkie stacje paliwowe zaopatrują się w Orlenie lub Lotosie.

Z kolei dziewczyna lub chłopak Biedronia Śmiszek, namawia do kupowania na Shellu. Jeden i drugi swoje nawoływania produkują na twitterze.

Proszę Państwa stała się rzecz niebywała, która nie mogłaby się zdarzyć w krajach Zachodnich, tam gdyby polityk francuski namawiał do niekupowania na narodowej firmie TOTAL, holenderski do niekupowania na SHELLU, a np. brytyjski do niekupowania na BP, mówiąc kolokwialnie  byłby „skończony”, poddany ostracyzmowi , naciskom, w efekcie musiałby złożyć mandat.

Na takie coś nie ma co liczyć w kraju nad Wisłą, tacy ludzie staną się bohaterami Gazety Żydowskiej, Lisweeka, itp. podobnych gadzinówek.

Interes Polski się nie liczy, zyski płynące z tego koncernu w postaci podatków, wg. nich nie powinny poprawiać stanu gospodarki a wpływać do kieszeni przestępców i złodziei.

Poza tym Prezes Obajtek wykupił z rąk niemieckich kilkanaście lokalnych tytułów prasowych, a tego dla wrogów Polski było za wiele, bo wg. nich lepiej, żeby prasa była w rękach niemieckich niż polskich.

Polska jest krajem bohaterów, że wymienię niezłomnych, powstańców warszawskich, rtm. Pileckiego i wielu, wielu innych, ale po drugiej stronie jest grupa donosicieli na swój kraj, jak to robią europosłowie totalnej opozycji, którzy permanentnie donoszą na swój kraj, rzecz niespotykana wśród innych 27 krajów UE.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

- i poddać międzynarodowej presji aby n.p. zmusić nas do propagowania demoralizacji młodzieży hasłami LGBT.

Młodzież to przyszłość i próby jej niszczenia to ALARM dla nas Polaków że zaborcy z kolaborującymi z nimi zdradzieckimi Żydami wcale nam nie odpuścili.

Zagranica robi te szykany w imię własnych interesów a banda obcych i wrogich Polsce Żydów jak Szłapka (vel. Belzebub) - robi to z rozkazu mossadu chcąc osłabić nas i przejąć władzę zbudowaną na niezadowoleniu społecznym słabymi wynikami gospodarczymi.

Dlatego te zdraliwe Żydy biją w każdy element wzmacniający Polskę nawet się z tym specjalnie nie kryjąc.

PS - tak przy okazji - słyszałeś "Andy51" - wczorajszy apel P.Ikonowicza z SLD do PiS-u aby powołać Komisję Śledczą w sprawie zabójstwa Jolanty Brzeskiej ? (poruszaliśmy ten temat ostatnio)

To jak to jest - żeby komuniści przymuszali PiS do wyjaśnienia tej zbrodni ? ! - coś tu chyba jednak nie gra.

Odpowiem co co jest w tle - to SKOK Wołomin i podział ogromnych łupów jest podstawą umowy między PiS i PO do wzajemnych ustępstw aby już nie "szarpać" i tych spraw.

Takim postępowaniem PiS za dwa lata odda władzę i to będzie początek końca Polski.

Te niesnaski między Ziobrą a PiS tu właśnie mają swoje podłoże.

Ciekawe czy minister J.Sasin jeździ na karnawał aby tam gołą du*ą kręcić i świecić na paradzie w Rio de Janeiro bo już był raz na zaproszenie SKOK-ów.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1663359

Mam ambiwalentny stosunek do Twojego wpisu, z częścią się zgadzam z częścią nie, nie wiem dlaczego atakujesz jak GW SKOKI ?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1663367

O SKOK-ach podejrzewam 97% ludzi totalnie nie ma pojęcia co tam się wydarzyło. To tak jak w rodzinie, gdy ktoś z krewnych dokona gwałtu na dziecku i wszyscy milczą.

Coś takiego ale w finansach nastąpiło w SOKOK-ach.

Skutki tego będą miały postokroć większe konsekwencje o skali dziś niedooszacowania.

Ja jestem z tych 3% ale też nie mam pełnej wiedzy. Jeśli masz życzenie to podeślę Ci ze dwa może trzy linki do filmów (każdy około 40 minut) - które trochę naświetlą Ci jak najwyższe organa Państwa (dokładniej to ludzie tam pracujący) - traktują prawo.

Żeby to tylko chodziło o kasę (ogromną kasę) - to można by "przymknąć oko" - ale wytworzyły się takie moce pozakonstytucyjne i układy pozaprawne które są w stanie sparaliżować ponownie Polskę i skierować ją w przepaść.

To nie jest tak że jak wstajesz i patrzysz w okno to myślisz sobie: "och jak fajnie że mamy wolną Polskę" - całe tabuny agentów pracują na tym jak dokonać ponownego rozbioru naszej Ojczyzny - przecież tusk - rudy zdrajca robił to przez 8 lat na oczach Polaków !!

Sowieckie FSB zna szczegóły tej hekatomby korupcyjnej i nie zawacha się sterować Polską z "tylnego fotela" tak jak Bolkiem.

W tą zasadzkę wpadło wielu polityków PiS-u którzy nie mają prawa już kandydować do żadnych władz w przyszłych wyborach.

Niech się usuną w cień a najlepiej wyjadą na Karaiby (mają za co) - i tam zostaną na zawsze.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1663379

Co można wymagać od potomków katow  Żołnierzy Wyklętych, pedalstwa wszelkiej maści  lewactwa oraz POpaptancow.

Niech się wstydzą ci co ich wybrali chyba że to jest to samo czerwone bydło.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1663361

Jak oni mają się wstydzić jak nie wiedzą co to wstyd.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1663368

skoro mówi Szłapka...

 

skoro mówi Szłapka

żeby nie kupować u Żyda

kupuj u Polaka

stokrotny owoc to wyda!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1663373