Proszę porównać protesty czarnej dziczy w USA i społeczeństwa białoruskiego.

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Proszę porównać protesty czarnej dziczy w USA i społeczeństwa białoruskiego.
 
Wybory na Białorusi odbyły się już jakiś czas temu, cały czas trwają pokojowe demonstrację. Były dyrektor kołchozu, który został prezydentem Białorusi, tak zapuścił korzenie , że trudno go wyrwać jak chwast.
Wydaję się, że o to żeby ukorzenienie było jak najlepsze dba Putin ze swoimi chłopcami. Łukaszence prawie się udało zrusyfikować Białoruś, ale warto zauważyć, że na tych nawet kilkusettysięcznych pokojowych demonstracjach, w ogóle nie widać oficjalnej flagi Białorusi , a dominują historyczne biało-czerwono-białe, często z Pogonią.
Ponieważ de facto na Białorusi niema silnej zorganizowanej i zorganizowanej opozycji, a obecne demonstracje są wyrazem oddolnego ruchu spowodowanego, ewidentnym sfałszowaniem wyborów, wszystkie karty związane z Białorusią są u kagiebisty Putina.
Jego analitycy muszą rozważyć, czy Putinowi opłaca się wspierać Łukaszenkę, który nie ma poparcia społecznego, czy go wymienić na kogoś innego.
Jedno jest pewne, ktokolwiek to będzie, Białoruś zostanie w strefie wpływów Kremla i na razie, trudno sobie wyobrazić, żeby to się zmieniło.
Przenieśmy się na drugą stronę Atlantyku, tam po śmierci czarnego który zginął w czasie interwencji policji, już trzeci dzień trwają protesty, czarnych wspieranych przez Antifę.
Lewactwo całowało buty czarnych i klękało przed nimi, co wydaje się wprawiło w zachwyt czarnych.
Czarni się nie cackają, rabują sklepy, obalają pomniki, atakują policję, takie zdarzenia odbywają się głównie w stanach rządzonych przez demokratów, oraz miastach , którymi burmistrzami są demokraci.
Dlaczego tak się dzieje? krypto i neomarksiści podpuszczają czarnych mówiąc im, że to im się po prostu należy. Czarnym w to graj, po co mają pracować? Po co mają kupować? Skoro mogą coś wynieść ze sklepu.
Te burdy można było łatwo spacyfikować wysyłając do dzielnic ogarniętych burdami, Gwardię Narodową, ale na to nie zgodzili się gubernatorzy pochodzący od Demokratów.
Ludziom typu Soros marzy się NWO, stąd tylko zacierają ręce i pewnie po cichu to finansują, wkrótce w USA wybory prezydenckie, jestem ciekaw czy w tych stanach, w których odbędą się wybory uzupełniające do senatu, a były rozruchy czarnych, społeczeństwo amerykańskie, dalej będzie stawiało na demokratów?     
    

    
 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)