Polskie elyty i ich przodkowie.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Jeżeli  przypatrzymy się wielu nazwiskom, które szczególnie atakują obecne rządy a później sprawdzimy kto był ich rodzicami, to sprawa stanie się jasna, oto kilka przykładów:

Gasiuk Henryk s. Czesława ur. 07.10.1939 r. IPN Lu 00414/920 i IPN Lu 00419/1863 TW ps. „Waldek” nr rej. 1499 Siedlce ojciec Kamili Gasiuk –Pichowicz zwanej  „Myszką terrorystką”.

Ojciec marszałka Senatu prof. Tomasza Grodzkiego – Stanisław Grodzki – był funkcjonariuszem Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego – wynika z akt Instytutu Pamięci Narodowej,

Marian Cimoszewicz – oficer Informacji Wojskowej, budzącej większe przerażenie niż UB, który przechwalał się likwidacją akowców ojciec Włodzimierza Cimoszewicza.

 

Ojciec Aleksandra Kwaśniewskiego był Żydem rosyjskim w stopniu pułkownika NKWD o nazwisku Izaak Stolzman, który pod koniec lat 40-tych zmienił nazwisko na Kwaśniewski, „wcielony” w Polaka do organizowania nadzoru UB na terenach Pomorza Zachodniego i Północnego.

Danuta Hübner zdecydowała się kandydować do PE z listy Koalicji Europejskiej – z czwartego miejsca w Warszawie. Jaka jest jej historia? Wcześniej nazywała się Młynarska. Jej ojciec Ryszard Młynarski – po wojnie funkcjonariusz UB

Agnieszka Holland córka zasymilowanego Żyda. Jako ideowy i szczery komunista oraz oddany doktorant w Katedrze Filozofii Instytutu Kształcenia Kadr Naukowych przy KC PZPR Henryk Holland odkrywał wredne oblicze Lwowsko-Warszawskiej Szkoły Filozoficznej

Jeżeli chodzi o dublera na kandydata na prezydenta Rafała Trzaskowskiego to jak wiele rodzin z naszych elyt ma korzenie esbeckie, jego matka była tajnym współpracownikiem SB o pseudonimie „Justyna ”. Meldowała bezpiece o kontaktach z dyplomatami USA muzyków i ludzi zajmujących się jazzem – Jerzego Matuszkiewicza, Leopolda Tyrmanda czy Romana Waschki.

Jeżeli do tego dodamy Polaków dziennikarzy pochodzenia żydowskiego, takich jak np. gwiazda TVN Morozowski, którego nazywał się Mordka, czy córka milicjanta Olejnik , która do mediów przyszła na początku stanu wojennego, czy pajac w czerwonych spodniach również syn milicjanta Owsiak, , to patrząc na „ korzenie” polityków, dziennikarzy, aktorów, to ta nienawiść do obozu narodowo-patriotycznego staje się jasna.

Jeżeli dodamy do tego brak lustracji, która odbyła się w niemal wszystkich krajach dawnego demoludu i układ magdalenkowy, gdzie sędziowie przeszli suchą stopą z peerelu i tak de facto bronili układów magdalenkowych, to wszystko staje się jasne.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:17)

Komentarze

Pełna zgoda i co najgorsze jest tego o wiele wiele więcej. I nic przez tyle lat sienie zmienia, bo właśnie ciagle trwa układ megdalenkowy, w którym też bierze udział obecna władza PiSu.

Dlatego póki nie wybierzemy do rządzenia ludzi spoza tego układu (albo choć nie damy takim możliwość współrządzenia), póty niestety nic się nie zmieni.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1630976

Najlepszymi kandydatami spoza układu są niewątpliwie takie tuzy "Konfederacji", bez pamięci zadurzone w Moskowii i Putinie, jak choćby Korwin i Braun wraz z asystentami o ubecko-esbeckim rodowodzie!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1631000

Spoza układu to byli tacy kandydaci jak Petru czy obecnie Hołownia, spoza układu słonecznego, ale z układu WSI.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1631005

Pełna zgoda.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1631004

Stolzmany, Owsiki, Grodzkie,

żydy, UBole, WSIoki!

gnój z PeeReLu wciąż żywy!

Wciąż rządzą w Polsce

tłumoki.

 

TO szambo Polski Ludowej!

TO POmiot sowieckiego syfu!

TO wciąż stare idzie jak nowe!

gnój

wciąga KRAJ do niebytu...............

 

Kiedy damy kopa tym śmieciom?!

Kiedy posprzątamy ten gnój, ze Stajni Augiasza?!

 

Herkulesa nam trzeba!!! nie Judasza........

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1631163