Pakt Ribbentrop-Mołotow Zdradka Sikorskiego

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

To, że PO lewituje a ostatnio bardzo lewituje, to tak jakby nic nie powiedzieć.  Stygmatyzacja przypisywana była świętym kościoła katolickiego min. o. PIO , a tu bach PO potrafi się biolokować, jak to zrobił Borysław a zaraz po nim Dulczessa, będąc w Rzeszowie mówili , że są we Wrocławiu.

Jeżeli chodzi o PO, to co wystąpienie, konferencja, to wpadka. Jeszcze w grudniu Budka gwarantował poparcie opozycji dla FO ( funduszu odbudowy) ale gdy okazało się, że  Lewica i  ugrupowanie Hołownia 2050 złożyli na piśmie uwagi do FO i po negocjacjach strona rządowa uwzględniła część uwag, a te partie powiedziały, że po uwzględnieniu ich uwag i otrzymaniu ich na piśmie poprą rząd Borysław wpadł w szał.

Mówił coś o  zablokowaniu zarówno brunatnego jak i czerwonego ekstremizmu , a Zdradek Sikorski mówił w kontekście porozumienia o pakcie Ribbentrop Mołotow.

Ten sam Zdradek , który o rurociągu NS2 kilka lat temu mówił jako o pakcie Ribentrop-Mołotow , po czym to samo porównanie zastosował do porozumienia Lewicy z rządem w sprawie FO.

W ogóle jak wspomniałem co konferencja to wtopa, jeżeli w ubiegłym tygodniu na konferencji PO o gospodarce mówi nauczycielka nauczania początkowego pani Leszczyna, a o polityce zagranicznej Zdradek Sikorski, to „klękajcie narody”.

Specjalista od polityki zagranicznej Zdradek, ten sam, który chciał by Rosja przystąpiła do NATO, który odprawę polskich ambasadorów, prowadził wspólnie z min. spraw zagranicznych Rosji Ławrowem, dalej ten sam, który mówił że Polacy w polityce zagranicznej robią Amerykanom laskę, śmie się wypowiadać.

Jeżeli dodam, że ten sam człowiek namawiał Ukraińców, żeby zgodzili się na wszystko co proponują im Rosjanie, bo inaczej zginą, to sami widzimy jakie „pokłady” intelektualne są w PO, to strach się bać.

Jeżeli do tego dodamy obsesje PO wyrażoną przez Tomczyka, że cały czas myślą jak obalić PiS, to widać jak na dłoni, że żółć zalewa ich mózgi a wściekłość nie pozwala myśleć.

 

 

https://www.tysol.pl/a64920-WIDEO-Jestesmy-po-to-by-zablokowac-zarowno-brunatny-jak-i-czerwony

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

Pamiętamy zdrajcę jak chciał by Niemcy były hegemonem nad Polską.

Po ślubie z żydówką Anne Applebaum, stał się jeszcze bardziej antypolskim politykiem, działającym przeciw Polsce.

A dzisiaj to już obsesja, tak jak i jego żony, by zniszczyć Polskę.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1670139

Smutne ale prawdziwe co piszesz.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1670143