Nitras z PO czyli chuligan w Sejmie.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Dzisiaj Wielki Piątek, bardzo ważny dzień dla katolików w tym dla mnie.  Poruszę dziś sprawę posła Nitrasa, wierząc w to, że skoro Szaweł stał się Pawłem, to mam nadzieje, że poseł Nitras z PO zejdzie z de facto chuligańskiej postawy w swoich poczynaniach w sejmie, na rzecz rzeczowego i merytorycznego działania polskiego parlamentarzysty.

Przyczynkiem jest również wystąpienie Prokuratury do Marszałek Witek, o „zdjęcie” immunitetu poselskiego posłowi Nitrasowi , żeby mógł odpowiadać za swoje zachowanie, które miało znamiona czynu chuligańskiego.

Poseł Nitras znany ze skandalicznych zachowań, czasami zachowuje się jakby był nadmiernie pobudzony, złośliwe języki mówią , że coś bierze i gdyby była taka możliwość marszałek powinien wziąć od niego narkotest gdy jest tak nienormalnie pobudzony.

Poseł Nitras znany jest z „niekonwencjonalnych” zachowań w sejmie ale nie tylko, że przypomnę grzebanie w rzeczach posłów PiS na Sali sejmowej, czy próba sprowokowania  Prezesa Kaczyńskiego, gdy podszedł do miejsca gdzie siedzi poseł Kaczyński i próbował mu podrzucić dziecięce buciki.

Takie zachowania to jedno, ale Nitras dopuszcza się czynów chuligańskich, jak kopnięcie pani poseł Arend czy niezachowanie nietykalności osobistej posła Kalety, gdy w czasie konferencji w W-wie prezydenta Trzaskowskiego zastosował suples w stosunku do posła Kalety nie dopuszczając do tego, żeby wszedł na konferencję.

No i wreszcie zachowanie Nitrasa na Sali sejmowej, gdy wyraźnie podniecony naruszył nietykalność  osobistą innego posła ( Krajewskiego) , który tylko dzięki temu, że zdążył się chwycić nie doznał poważniejszej kontuzji całe zdarzenie zostało zarejestrowane i posłużyło Prokuraturze do wystąpienia do Marszałek Witek.

Oprócz tego, że sejm staje się czasami miejscem niczym walki w klatkach MMA, to oprócz tego często gęsto cyrkiem, bo tylko tak można nazwać „występy” pani Jachiry czy innych posłów opozycji.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Posła Nitrasa za jego chamski stosunek do innych posłów, a za kopnięcie w kostkę posłanki z PiS, odebrać mu prawo być posłem.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1667389

Tak powinno być.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1667394

Nie wiem, czy można komuś odebrać prawo do zasiadania w sejmie. Chyba tylko prawomocny wyrok sądowy to gwarantuje.

O Nitrasie parę słów napisałem TUTAJ>>>

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1667396

Dzisiaj urodziny Pierwszej Damy - Pani Agaty Kornhauser-Dudy

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1667409