Mordercze koperty i lecznicze podpisy ( dla Trzaskowskiego)

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Piotr Szczepanik śpiewał piosenkę o pustych kopertach, marszałek  senatu Grodzki, przed planowaną  w pierwszym konstytucyjnym terminem wyborów, wyznaczonym przez Marszałek Witek na 10 maja a w związku z ogólnoświatową epidemią COVID 19 w tym w Polsce, Sejm uchwalił ustawę o głosowaniu korespondencyjnym w trosce o głosujących obywateli mówił o morderczych kopertach.

No i się zaczęło, marszałek Kopertnik expressis verbis,  specjalista od kopert, powiedział , że koperty które miały trafić do uprawnionych do głosowania, są tak de facto morderczymi kopertami, a pracownicy poczty są de facto posłańcami śmierci.

Prezydenci dużych miast z reguły członkowie lub sympatycy PO, stanęli okoniem i zapowiedzieli, że nie dostarczą poczcie spisu wyborców, senat z Kopertnikiem na czele przetrzymywał ustawę 30 dni, mówiąc, że ją bada i kontroluje by po 30 dniu, bez poprawek odrzucić.

O co była ta gra? Ano prawdziwa prezydent MKB okazała się katastrofą, dramatem,  porażką i co tam jeszcze, a gdy notowania prawdziwej prezydent oscylowały około 2% Budka and consortes musieli coś zrobić by podmienić prawdziwą prezydent na innego kandydata, którym okazał się nieudacznik z W-wy, Trzaskowski.

I tu nagle bach!!! Okazuje się, że po dwóch tygodniach po 10 maja, koperty nie są już śmiertelne, a wizyta w lokalu wyborczym nie jest już zagrożeniem życia i zdrowia dla wyborcy.

Co więcej nowy kandydat PO Rafał Trzaskowski musi zebrać co najmniej 100 tys. podpisów pod swoją kandydaturą. Okazuje się że długopisy i zbieranie podpisów przy stolikach w różnych miejscach mają być antidotum na mordercze koperty. 

https://www.youtube.com/watch?v=QLfCexem6rY

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

- "przesyłaj choć puste koperty" - te słowa go wręcz drażnią - Grodzki to postać z innej bajki.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1632193

Masz rację dla Kopertnika pusta koperta to potwarz, już lepsza mordercza koperta.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1632196

... następna ustawa o głosowaniu na prezydenta ponownie jest do oporu przetrzymywana w senacie, bo sejm kierując ją do koperciarza zapomniał dołączyć koperty z załącznikiem, chociaż sam w poprzedniej ustawie przegłosował system kopertowy a Grodzki z własnego wyboru ma aspirację być prezydentem choć przez kilka dni !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

niezależny Poznań

#1632403