Ludwik XIV mówił „Państwo to ja”, Trzaskowski mówi” W-wa to moje miasto”

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Trzaskowski dla W-wy jest niczym wymierzone przez Boga plagi egipskie dla Egiptu. Ale tak de facto Warszawiaków mi nie żal, sami tak wybrali, żal mi Warszawy, tego niepokonanego ani przez Niemców, ani przez Rosjan miasta, Warszawę pokonały przyjezdne słoiki, którzy chcąc pokazać, że są tacy fajni, głosowali w dużej większości może nie na Trzaskowskiego, ale przeciwko PiS, chcąc się zaliczyć do tych lepszych, mądrych i wykształconych elyt.

Po dwóch latach sprawowania władzy jako prezydenta W-wy, bilans jest gorzej niż tragiczny. Dwie awarie w oczyszczalni „Czajka” wybudowanej , przez HGW , kosztem 3,7 mld. zł co czyni tę oczyszczalnie najdroższą oczyszczalnią w Europie a może i świecie.

Awarie sieci ciepłowniczej i kanalizacyjnej, tragiczne wypadki komunikacji miejskiej , której część przejęła niemiecka spółka Arriva.

Dalej, karta LGBT i hostel dla homosiów.

Po stronie aktywów, jest też a jakże strefa relaksu za 1 mln zł,  na pl. Bankowym i plaża zrobiona nad Wisłą jesienią ubiegłego roku, a jesienią ma się odbyć parada klaunów, myślę, że jakby wyszli urzędnicy z Ratusza byłoby to bardziej zabawne niż ta parada.

Ale to za mało dla Trzaskowskiego, Trzaskowski się bawi tańczy i śpiewa jak król Ludwik XIV król Francji, który mówił, że państwo to ja,

Trzaskowski nagrany w jednym z klubów po paru kieliszkach mówi, zmień muzykę na funky, jak nie zmienisz to nie wiesz, że „to jest moje miasto”, no cymbał i prostak.

Nie chodzi o to, że wypił kilka kieliszków i się bawił w jakimś klubie, bo ma do tego prawo, ale w czasie, gdzie dziesiątki tysięcy szamba wlewa się do Wisły, mógł się wstrzymać i chociaż nie epatować słowami” to jest moje miast”, które mogło być potraktowane jak zawoalowana groźba.

A przypomnijmy sobie rok 2017, gdy pan Misiewicz młody 27 letni wówczas człowiek bawił się w Białymstoku, ile wylało się na niego hejtu, w efekcie pan Misiewicz podał się do dymisji, mimo tego, że nie było żadnego nagrania, tylko słowa funkcjonariuszy mediów tych co trzeba.

Teraz ci sami funkcjonariusze medialni, którzy atakowali Misiewicza, teraz albo nabrali wody w usta, albo wręcz bronią Trzaskowskiego. 

 

 

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/misiewicz-zabalowal-w-bialymstoku-pil-podrywal-zatrudnial/y88fe7b

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:13)

Komentarze

To takie same sloiki jak tamte,ktire wspominaly o Misiewiczu.Ten sie podal do dymisji bo mial nieco oglady towarzyskiej a obecny czlowiek awaria ma tylko kolorowo w glowie do tego stopnia ze ogranicza ruch drogowy na korzysc jakis tam kawiarenek smierdzacych spalinami autobusowymi/Sloikom to na reke bo maja kase i olow w gebie polaczony z kawa.Samochod elektryczny nie ma klockow hamulcowych a spalinowy ma wiec w jaki sposob ten elektryczny hamuje?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1644644

Chyba siłą woli kierowcy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1644888