KRS, TK, SN, wybory, wszystko nielegalne, został tylko Ten Kraj.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

Dzisiaj zaprzysiężenie PAD, dla prawych bardzo ważny dzień, dla totalnych zwłaszcza chłopców z PO Waterloo.

Kontrkandydat PAD tęczowy Rafau, mówi, że się nie pojawi, bo musi się zaopiekować dziećmi, jest to chyba pierwszy wypadek w świecie kiedy przegrany nie gratuluje zwycięzcy i nie pojawi się na zaprzysiężeniu zwycięzcy. W krajach o ugruntowanej demokracji takie działanie spowodowałoby ostracyzm w stosunku do takiego polityka, a taka partia, która firmowałaby takie zachowania, zniknęłaby ze sceny politycznej.

Obecna opozycja przypomina najczarniejsze momenty w historii Polski, kiedy to ci co uważali się za władców Polski, a były to wówczas potężne rody magnackie paktowali z wrogami Polski i doprowadzili do rozbiorów.

Obecnie rolę carycy Katarzyny spełni Bruksela, to tam biegają z donosami na Polskę , polscy zaprzańcy, w tym niektórzy sędziowie.

Ci zaprzańcy czują się tak jak magnateria w XVIII w. w tamtym czasie wojska sąsiadujących państw  Austrii, Prus, i Rosji, podzielili miedzy siebie Polskę niczym tort.

Ponieważ większość społeczeństwa w przypadku wyborów parlamentarnych głosowała na PiS, a w przypadku wyborów parlamentarnych na PAD, co pozostało opozycji?  ano kwestionowanie wszystkiego.

Ponieważ ostatnia nadzieja totalnych z PO, SN ogłosił, że zwycięzcą demokratycznych wyborów został PAD, totalni z PO zaczęli kwestionować i SN, który jeszcze nie dawno tak bronili, krytykują TK, KRS, itd.

Dla tych co mają gębę pełną frazesów, dla nich Polska nie jest Polską, tylko „ten Kraj, stąd takie a nie inne podejście przegranych i sił za nimi stojących.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

Już zapomnieliśmy, że zdaniem opozycji budżet na rok 2017 był nielegalny. Jakoś przeżyliśmy ten rok, więc będziemy żyć z nielegalnym Sądem Najwyższym, Trybunałem, Konstytucyjnym, KRS.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#1640674

Dobrze prawisz.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1640681