Konfederaci, wolnościowcy czy nowy projekt WSI, KGB/FSB?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Moim zdaniem po Palikocie, .N Petru, KOD, itp. Konfederacja, jest nowym projektem służb polskich, a nawet być może obcego państwa.

Wydaje mi się, że Konfederaci mieli być w zamyśle tych, którzy ich wymyślili ugrupowaniem na prawo od PiS coś w rodzaju węgierskiego Jobbiku, tylko po to, żeby „zabrać” PiS część wyborców i głosów, przy głosowaniach, np. do sejmu, czy w wyborach prezydenckich.

Słowa posła Bosaka, że część wyborców Konfederacji głosowała na Trzaskowskiego, mówi sama za siebie.

Wiadomym jest, że posłowie Korwin Mikke i Braun mają sympatie prorosyjskie, reszta Konfederatów, mają poglądy podobne do tych za czasów PRL tzn. są przeciwni homoseksualistom i związanej z tym zjawiskiem ideologii oraz delikatnie mówiąc „ nie kochają Żydów”, a w pierwszej fazie swojego pobytu w Sejmie na sztandarach mieli ustawę 447 uchwaloną w USA, która jakoby miała spowodować zwrot lub wypłatę odszkodowań za tzw. mienie pożydowskie.

Konfederaci często głosują tak jak PO i Lewica, a ostatnie głosowanie razem z całą opozycją, przeciwko temu, żeby rząd polski zastosował prawo weta w UE, w przypadku powiązania budżetu z takim „yeti”, o którym wszyscy mówią  a nikt nie wie co to jest, gdyż nie ma mowy o takiej formie powiązania budżetu z tzw. samorządnością i nie ma definicji samorządności.

Tzn. to, że to nie Polacy i wybrane przez nich partie będą decydować co jest samorządnością, a jakiś anonimowy urzędnik w Brukseli, który na skutek donosów polskich szmalcowników lub widzi mi się urzędnik brukselski, najdobitniej świadczy co to za „wolnościowcy”.

Powiązanie tak tzw. samorządności z wypłatami z budżetu, tak de facto, jest to robota niemiecka, której marzy się federalizacja Europy, a nie związek narodowych państw, a wykorzystanie do swoich celów PE jest tylko zasłoną dymną, żeby była mowa o PE a nie o Niemcach.

Nie wiem jak skończy się projekt Konfederacja, ale  odnoszę wrażenie, że tak samo jak projekt Palikot, Petru, KOD, itp.  

https://wpolityce.pl/polityka/527834-zakiwana-konfederacja-w-sondazach-sa-juz-pod-progiem?fbclid=IwAR1wN12ug8EEl4Hm2l41Wpn62Q0-AJJBRWeTG83oHzXu1KOC8EtGYjJNJoA
 
 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:20)

Komentarze

czym wspomoże?

 

antypolskie sekty

dobrym słowem wspomoże

powtarza jak mantrę

katolickie "Szczęść Boże"

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1652635

Oni często lawirując chcieliby być jakąś formą endecji, ale ani talentu ani zapału - może to rzeczywiście jednorazowy epizod...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Yagon 12

#1652643

Też tak sądzę.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1652646

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Husky nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Co ma wspólnego  Braun i  Lampart czy są Polakami żydowskiego pochodzenia? Konfederacja zawsze znajdzie sposób, by zaszkodzić Polsce

 

https://wpolityce.pl/polityka/527868-konfederacja-zawsze-znajdzie-sposob-by-zaszkodzic-polsce

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1652699

"....Braun i  Lampart czy są Polakami żydowskiego pochodzenia?"

 

Oczywiście, że tak!

Wszystkie rewolty, spiski i operacje false flag organizowali przez ostatnie stulecia "Żydzi", ale nie ci palestyńscy ale Chazarzy, kiedyś czciciele fallusa(stąd ich zdolności wykorzystywania ludzkiej seksualności do demoralizacji i wykorzystywania dla własnych interesów.

Chazarscy "Żydzi" finansowali holocaust"(już przed I WŚ zapowiadali, że aby powstało państwo Izrael w Palestynie, musi zginąć 6 mln. Żydów) jako ofiara dla ich guru czyli Diabła.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1652879

Oni są dramatycznie niekompetentni, a jeżeli już na czymś się znają, to akurat nie na tym, czym się zajmują, a jeżeli już jedno i drugie przypadkiem do siebie pasuje, to inteligencji i własnego rozumu im brakuje.

A średnio rzecz biorąc istnieją jako tragiczni partacze, nieodpowiedzialni dyletanci. Przykładów jest mrowie. Na przykład:
Robert Winnicki
polityczny autorytet ekonomiczny, który na 100% nie jest ekonomistą, jest niedokształconym do końca politologiem. Cała jego wiedza ekonomiczna sprowadza się do jednego zdania. Mianowicie: - "Gospodarka prywatna jest lepsza od państwowej, dlatego państwo nie powinno zajmować się żadną polityką gospodarczą ani pobierać danin publicznych, podatków ani opłat". To przecież nie jest żadna wiedza, to jest tylko slogan.

Jakakolwiek dyskusja nad tym zdaniem jest bez sensu, jest w nim kawał prawdy, albo kosmicznej bzdury - zależy jak ktoś to rozumie. Problem w tym, że pan Robert Winnicki tego z najprawdopodobniej nie rozumie, a w robocie politycznej traktuje to nie tylko jako slogan, albo stereotyp, ale jako dogmat, z którego wyciąga realne programy polityczne.

Podobnie jest z panem Arturem Dziamborem, formalnie lepiej wykształconym od pana Roberta, ale jego intuicja i wiedza ekonomiczna wydaje się być taka sama, wręcz identyczna. Dlaczego tak jest?

Ano dlatego, że wywodzi się ze źródła czerpanego jeszcze w czasach ich młodości w Stowarzyszeniu KoLiber, przesiąkniętym do cna ekonomicznymi dogmatami rzekomego liberalizmu ekonomicznego, złożonego z tak traktowanych wiecowych sloganów Janusza Korwin Mikke.

Podobnie jest z Grzegorzem Braunem, który jest wybitnym, utalentowanym i inteligentnym reżyserem, który dowolny scenariusz potrafi przetworzyć w bardzo atrakcyjny i wiarygodny spektakl. Ale jego najznakomitsze nawet spektakle, to tylko teatr. A nasze polskie życie, to nie teatr. 

Suma najmądrzejszych nawet sloganów zawsze jest bzdurą, z której można zrobić znakomite przedstawienia. Na ten temat znany polski socjalista Antoni Słonimski napisał kiedyś książkę zatytułowaną "Moje walki nad Bzdurą". Powtarzam: nad Bzdurą, nie nad Bzurą. A na zawsze słusznych dogmatach zbudowany jest cały komunizm. I dlatego Konfederacja nikogo nie zaprowadzi gdzie indziej, niż na manowce. Dokładnie tak jak dziamborowa polityka koronawirusowa. 

Pod każdym względem, nieprawdziwa prawda i polityczna mistyfikacja.
Po prostu lipa

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

michael

#1652745

Ostatnie głosowanie sprawę wyjaśniło dobitnie . Przebierańcy.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3

Zakamarnik

#1652645

Nic dodać nic ująć.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2
#1652647

Konfederacja w czasie wyborów Prezydenckich głosowała na lewaków i dewiantów seksualnych z LGBT. Ich mówienie o patriotyżmie odnosi się do patriotyzmu ale.... Rosyjskiego. To farbowani lewacy z tęczową szmatą.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

Tezeusz

#1652653

Tak jak w UE ślimak to ryba, tak w Polsce Konfederaci to wolnościowcy.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1652658

Wg mediów Kurskiego i TVN i Polsatu TAK BYŁO! 

Jak było naprawdę wiedzą sami wyborcy Konfederacji. Nie znam takich, którzy w drugiej turze głosowali na lewiznę.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Alina

#1652695

   Witaj! Masz rację, że to ustawka PRLowskich służb. Niestety Kukizy, to ta sama ustawka. Można to sprawdzić po głosowaniach. Oni wiedzą, że tą obecną ustawką ulicy warcholstwa, nie da się przewrócić PISu i Kukize próbują szybko zmienić swą skórę kameleona. Im trzeba pamiętać, jak sloganami chcieli porwać młodzież Polską przeciw PISowi, co jednoznaczne przeciw obecnemu rządowi. Dla mnie osobiście najważniejszą rzeczą jest Ustawa Medialna, czyli Repolonizacja Polskich Mediów. Targowica z agenturą dostają gęsiej skórki, na słowa Repolonizacja Mediów w Polsce. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

ronin

#1652666

Dziękuję za pozdrowienia, ostatnie dwa zdania to clou.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1652676

 Idziemy po smołę i po rurę, aby pogonić rurę. A poważnie, gromadzimy każdą broń, aby obronić Ojczyznę przed Lewizną i Krzyżakami Unijnymi. Chyba warto gonić rurę ... Pani Chyba na chłostę przed kamerami. Dla mnie , kolaborant, jedną miarą. Niedługo...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

ronin

#1652718

Nie mam pojęcia jakie służby stoją za Konfederacją. Jeśli patriotyczna część polskich służb specjalnych - to świetnie. Jeśli inne, to trudno, i to przeżyjemy, jak przeżyliśmy Palikota, PO, PZPR, Wałęsę i inne nieszczęścia. 

Co do głosowań w sejmie, to nie zgadzam się z twierdzeniem, że Konfederaci "często głosują tak jak PO i Lewica".

Każde ich głosowanie ma logiczne uzasadnienie i nie ma nic wspólnego z popieraniem, czy przyłączaniem się do totalnej opozycji. Polecam filmiki G. Brauna, który jest chyba jednym z najbardziej pracowitych posłów w historii sejmu. W filmikach G. Braun z podziwu godną logiką podstawową uzasadnia każde swoje działanie i tłumaczy dlaczego jest tak a nie inaczej. Oczywiście podstawą tej logiki jest chrześcijaństwo, katolicyzm i prawo rzymskie.

Czy wszystko mi się podoba w wykonaniu Konfederacji? Nie. Ale jest jedno, co stawia Konfederację przed wszystkimi innymi uzurpatorami do rządzenia mną. To kwota wolna od podatku, która jest na poziomie realnych KOSZTÓW UTRZYMANIA SIĘ CZŁOWIEKA W POLSCE. Konfederacja chce wprowadzić prawdziwy podatek DOCHODOWY, a nie jak dotychczasowe partie, które pobierają od każdego podatek PRZYCHODOWY jak od niewolników.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6

Alina

#1652692

Złodziej, oszust, kombinator, sprzedawczyk, hipokryta, konfident, zdrajca, oszołom, ubek lub jego pomiot, krętacz, dewiant, półgłówek, zbok.

To tylko niektóre cechy dzisiejszej opozycji oraz ich wyborców.

Polska płacze, że chodzą po niej takie szuje.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1652698

Konfederacja chce wprowadzić prawdziwe jednomandatowe okręgi wyborcze JOW-y, które PO tak obiecywała, że jej poplecznicy do tej pory NIE pamiętają. Wówczas:

Złodziej, oszust, kombinator, sprzedawczyk, hipokryta, konfident, zdrajca, oszołom, ubek lub jego pomiot, krętacz, dewiant, półgłówek, zbok

nie mieliby szansy znaleźć się, bo żaden "prezes partii" nie miałby szansy układać list wyborczych. Może mieliby w dużych miastach, gdzie ludzie słabiej się znają. Ale już na prowincji - prawie żadnych szans. Dlatego Konfederacja mówi też o systemie odwoływania posła w trakcie kadencji, co teraz jest praktycznie niemożliwe. Mówi też o referendach, prostych, częstych i o dużo mniejszym wymaganym progu frekwencji.

Może trzeba im dać szanse realizacji tych ustrojowych zmian, jeśli PiS do tej pory nic z tych rzeczy nie zrobił, jedynie brnie w rozdawnictwo, a kasa się przecież niebawem skończy.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

Alina

#1652702

 JOW-y to Kukiz a nie onuce

I jak się to skończyło, ba.nawet referendum było

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1652704

Kukiz ukradł ideę JOW-ów  profesorowi śp. Jerzemu Przystawie, który całe swoje życie poświęcił wprowadzeniu JOW-ów w Polsce. Kukiz jak widać zadaniowany był do skompromitowania tej idei i do jej wyeliminowania z przestrzeni publicznej. Jak widać eliminacja była bardzo udana, wyeliminowała nawet eliminatora. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Alina

#1652706

JOW-y w U.K sa od niemal zawsze. I od zawsze u wladzy i w parlamencie sa te same 3-4 partie

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1652708

No i w GB kwota wolna od podatku pozwala na dość dostatnie życie bez płacenia podatków, nawet na podróże do Polski, co wiedzą wszyscy Polacy tam zatrudnieni!

Poza tym trzeba porównać jak działa policja, jakie prawa mają Brytyjczycy we własnym państwie.

 

Oczywista oczywistość: POLSKA JEST PAŃSTWEM STWORZONYM PRZEZ POLAKÓW

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Alina

#1652719

ponad dwie dekady tu jestem i wiem jak jest

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1652720

Podaj proszę ile wynosi minimalne wynagrodzenie i kwota wolna od podatku - rocznie? Miesięcznie?

No i może jakie są ceny podobnych wagowo artykułów spożywczych: chleba, mleka, cukru, soli, pizzy, mięsa, jabłek, ziemniaków, kawy, herbaty, włoszczyzny, masła, oliwy. A poza tym jaki jest czynsz, albo wynajęcie mieszkania, domu, ile kosztuje 1 l benzyny, oleju napędowego, 1m3 gazu ziemnego, tona węgla, bilet komunikacji miejskiej, 1 kWh energii elektrycznej, ile opieka przedszkolna, wizyta u lekarza, składka na ubezpieczenie zdrowotne - w funtach oczywiście, to sobie poprzeliczamy. Ile zaś tamtejszy ZUS dla prowadzących własny interes? A ile np. buty zimowe damskie, męskie, dziecięce, kurtka, garnitur - takie np. jakie Pan kupił ostatnio.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Alina

#1652721

Taki dom jak mój to wynajęcie na 1 m-c ok £2400-2600.Z wszystkimi opłatami to ok.£3.2 - 3.4tys. w 3 strefie

Węgla jeszcze nie kupowałem bo ciepło

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1652725

Ta informacja nie daje poglądu, ani porównania - patrz wyżej co zamawiałam :)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Alina

#1652726

Więcej

Węgiel w workach po 5 kg ....na grila innej sprzedaży nie ma.Czy żywność jest drogą ? Zależy co będziemy jedli.Szczaw i mirabelki czy ośmiorniczki a i to wszystko zależy też gdzie je będziemy kupować.

Piwo £1,2 tyle samo co chleb polski.Cena cukru zależy od zawartości cukru w cukrze,średnio £1,drożdże jeszcze tańsze.
Mięso wołowe na steka to, od 100-letniej krowy £10/kg w markecie do £70/kg za szkocką wołowinę u rzeźnika.Jajka od 10 pi za sztukę(z dodatkiem antybiotyków i aromatów zapachowych) do £1/szt za jajka od kury.

Transport.

Najtaniej to "na piechotę".Samochodem to "czasowe" samobójstwo.Pozostaje transport publiczny.Kosz w moim przypadku to nieco ponad £250 na m-c(Oyster). To koszt metra,tramwaju czy autobusu.

Co jeszcze?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1652795

Jak to co? Ile trzeba mieć, żeby przeżyć i jaka jest KWOTA WOLNA OD PODATKU?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Alina

#1652806

// Ile trzeba mieć, żeby przeżyć //

Dużo

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1652809

Nie liczy się, ile można oszczędzić, tylko ile można zarobić. Bogactwo narodów bierze się z pracy. Co komu da wyższa kwota wolna jak i tak zarabia najniższe kwoty? W całej Europie od lat płaca minimalna już nic nie znaczy, tylko najskromniejsze życie, pozmieniało się przez pokolenie. Sensem gadania o kwocie wolnej nie powinien być populizm typu, że biedaki nagle pozakładają firmy czy pójdą na studia a rynek się niewiarygodnie rozbuja. Jak się zaczyna lepiej zarabiać ponad minimum, to i tak od razu wchodzi się na wyższy próg podatkowy, na Zachodzie to starannie skalkulowali. W Polsce więcej ludzi pracuje za mniejszą kasę a podatki od razu nie zjedzą tego, co się wypracuje więcej, no i to głównie biedniejsi mają finansować system, za to pisowskie dodatki robią większą różnicę. Najważniejszą różnicą i tak jest standard i koszty życia, bo ile kasy zostaje w łapie to zależy od struktury kosztów (czyli tam mniej procentowo na mieszkanie i żywność a u nas znacznie więcej) i ile się zarabia a nie pod jaką ulgę np. kwoty wolnej się wpadnie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1652819

Kanada Ontario najniższa stawka  na godzinę CAD $ 14, 25 Kwota wolna od podatku dla wszystkich $12,069.

Także nieopodatkowane są:

•  wygrane na loterii
• podarki  i spadki
• kwoty zapłacone przez Kanadę lub kraj sojuszniczy (jeśli kwota nie podlega opodatkowaniu w tym kraju) za niepełnosprawność lub śmierć weterana wojennego z powodu służby wojennej
• Zaliczki GST / HST i wypłaty kanadyjskiego zasiłku na dziecko (CCB), w tym płatności z powiązanych programów prowincjonalnych lub terytorialnych
• odszkodowanie otrzymane od prowincji lub terytorium, jeśli byłeś ofiarą przestępstwa lub wypadku samochodowego
•  kwoty otrzymane z polisy na życie po czyjejś śmierci
• pensje za strajk, które otrzymałeś od swojego związku zawodowego, nawet jeśli pełnisz obowiązki pikietowania jako wymóg członkostwa

Lb / funt ca  450 g  - Chleb  2lb (900g) najtańszy 0.99 do 6-8 $ Polski chleb w delikatesach od 1.99 / do 3.50, mleko 4l  4.99,  cukier 2kg 2.49, sol 0.99 lb, jablka  0.99 lb, ziemniaki 10 lb 3.99 / 4.99, kawa instant lb ca 7.00,  w ziarnach od 4.00 -15.00 lb, herbata liscie lb od 4.50, torebki 100 szt.  od 3.50, maslo od 4.50 lb, oliwa l. od 4.00, czynsz za dwie sypialnie salon od 1200.00 w Toronto, benzyna 1.10 / 1.20 l, bilet kom. Miejskiej 4.20 oleju napędowego, 1m3 gazu ziemnego, tona węgla, nie wiem -  płacę tylko za elektryczność ryczałt w czynszu więc też nie wiem, przedszkolaków w rodzinie już dawno nie ma i jeszcze nie ma. Służba lekarska poza dentystą jest bezpłatna – tzn nie ma tutaj lekarzy przyjmujących prywatnie tzn są gabinety lekarskie ale lekarz dostaje za wizytę, drobny zabieg etc od ubezpieczenia – które jest ubezpieczeniem prowincjalnym. Praktycznie więc służba zdrowia zgodnie z Konsttucją Kanadyjską jest prawem każdego obywatela i rezydenta, który ma stały pobyt.  Nie daje się w łapę w szpitalach ew. koniak czy upominek. Składka  ubezpieczeniowa  jest pobierana  z pensji i pracodawca ma obowiązek ją przelewać. Składka na ubezpieczenie zdrowotne waha się od 0 CAD $, jeśli Twój dochód podlegający opodatkowaniu wynosi 20 000 $ lub mniej, do 900 $, jeśli Twój dochód podlegający opodatkowaniu przekracza 200 600 CAD $. Dotyczy to również wysokości składki od prowadzonej działaności gospodarczej. Jeśli chodzi o buty zimowe damskie, męskie, dziecięce, kurtka, garnitur etc to różnice w cenach nawet tego samego produktu wahają się nawet trzykrotnie. Ja wczoraj kupiłam kurtkę zimową puchową Columbia za 60$, a siostra buty zimowe za 80$ special 60% znizki. Moj maz buty tez Columbii za 70$. Moj siostrzeniec kupil garnitur Hugo Boss za 300$ a moj syn skorzana kurtke tez Hugo Boss tez za 300$. Ciuchy sa relatywnie b. tanie, a w Stanach jeszcze  tansze. Tradycyjnie jechalismy jesienia do kuzynki w Chicago i szalelismy. W tym roku Covid i granica zamknieta. Pozdrawiam.

PS  100% mam takie same zdanie o Konfederacji.  Ruskich onuc, szabes goi i folksdojczów  w polskiej polityce co niemiara.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

faxe

#1653138

Dzięki! Brakuje mi jeszcze do szczęścia ile wynosi miesięczna pensja na rękę. Chciałabym oszacować jaki jest faktyczny kurs walutowy PLN-CAD$ względem przeciętnego, albo minimalnego wynagrodzenia miesięcznego.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Alina

#1653665

Mentzen BEZ LITOŚCI o przymusie szczepień, Morawieckim, PiS i LOCKDOWNIE! FILOZOFIA XD - premiera!

https://www.youtube.com/watch?v=14BFYBPUYjQ

O podatkach ok. 25 min.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Alina

#1652707

W tym przypadku jestem za przymusowym szczepieniem.

p/wściekliznie

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1652710

Te wiadomości o przymusie szczepień, pochodzą chyba z tego bunkra, o którym mówił Braun.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2
#1652714

 Pani Alino! Panii od razu SŁÓżBY, przecież dopiero juz na początek z "nimi"? Nas, to wiele przez lata...nie dano spać,,,Niedługo, oni nie bedą spać...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

ronin

#1652722

Konfederacja =kolaboracja.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

ronin

#1652724

A wszyscy inni w sejmie? To co, dziewice?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Alina

#1652748

Nie pierwszy to raz, gdy pokazują, kim są. Tym większy będzie kwik, gdy wreszcie w kolejnych wyborach się nie dostaną, jak na razie nauczyli się tylko tego, że tylko trzymając się razem mają stołki i kasę za to zdążyli juz podpaść swojemu elektoratorowi.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1652701

 Widzisz, niepojęte, że teraz, to SB będzie zbierać, ale przyjdą ABW, albo inna prywatna AK z wyrokiem Gady jeszcze dobrze się mają...To trzeba prawnie wyczyścić, bo za dużo bulu...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

ronin

#1652723

Ni z gruszki ni z pietruszki w komentarzach pojawiła się nijaka Alina @ Warszawa , która zasypała mój wpis komentarzami, odnoszę wrażenie, że ta osoba ma płacone od tzw. wierszówki, stąd taka aktywność.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1652739

Ten tekst dowodzi, że autor przedawkował TVN i pisze jak lustro. Real jest zupełnie inny.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Alina

#1652742

czytam , czytam , oczy  przecieram.....  to portal  Niepoprawni???

Kogoś  niezle (  pardon  le  mot)  popierdoliło, że  takie  cuchnące   bączury publicznie  i  bez  wstydu  grzmoci!!! Konfederacja  to JEDYNA partia  w  sejmie , która  kieruje  się zdrowym osądem  i  troską  o  dobro Polski.  Jest  tutaj  jakiś  admin, który  kontroluje  mosadowskie  miny??  Bo  jeśli  nie  to  ja  stąd  wysiadam.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

cover

#1653191