Kiedyś „Krucjata dziecięca” dzisiaj „Krucjata dziewczęca”

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Między XI a XIII wiekiem,  przeciwko muzułmanom okupującym  Ziemie Świętą i Jerozolimę, organizowane były tzw.  „ Wyprawy krzyżowe” w celu „odbicia” z ich rąk,  świętych dla katolików relikwii i miejsc świętych.

W 1291 r. zaprzestano tych wypraw, ale  w głowach tych, którzy organizowali te wyprawy zrodził się pomysł, żeby na początku XIII w. zorganizować „krucjatę dziecięcą”, która zgodnie z planem organizatorów, przez samą czystość serca miały oswobodzić „ Ziemie Świętą”, wyprawa skończyła się tragedią dla dzieci, większość z nich zmarła, lub dostała się do niewoli.

W jakimś sensie podobny manewr zastosował tzw. „Strajk Kobiet” który po wyroku TK ogłosił , że „To jest wojna”, że są „ Wściekłymi macicami” itp. hasłami, organizatorki mówiły, że tak naprawdę to TK zabronił aborcji kobietom, co jest wierutnym kłamstwem

Z trzech przesłanek które dopuszczały aborcję, tzn. ze względu na czyn zabroniony( gwałt), zagrożenie zdrowia i życia matki i ze względu eugenicznych, TK powołując się na polską Konstytucję napisaną przez byłego towarzysza z kolegami Kwaśniewskiego, uznał, że tzw. aborcja eugeniczna jest niezgodna z polską Konstytucją.

I się zaczęło, samozwańczym organizatorkom „ Strajku Kobiet” , w tym lesbijce Lempart, pani Suchanow, itp. udało się wmówić, że te orzeczenie jest wymierzone w kobiety, w co uwierzyła dziewczęca gimbaza i młode kobiety, które dominowały na protestach,  zachęcane wulgarnym językiem przywódczyń, językiem, który jest mieszaniną menelskiego i knajackiego języka, pomieszanego z językiem panów z czerwonymi nosami spod budki z piwem.

Takiej okazji nie mogło przepuścić lewactwo, przy okazji atakując kościoły , dołączyło się do strajku.

Podobnie jak krucjata dziecięca wykorzystała dzieci, tak cynicznie samozwańcze przywódczynie, wykorzystują naiwność i łatwowierność nastolatek i młodych kobiet.

Jest pytanie do socjologów skąd u młodych kobiet kojarzonych z delikatnością, dobrym wychowaniem, itd. tyle wulgarności, słownictwo pań spod latarni, agresja i nienawiść?

Czy te zachowania było spowodowane tzw. „ owczym pędem” , skoro koleżanka tak się zachowuje to ja też? , najgorsze jest to, że w pierwszej fazie mimo istniejącego prawa w czasie pandemii, policja nie reagowała, co rozzuchwaliło organizatorki strajku po społu z lewactwem przy wsparciu posłów PO i lewicy.

Krucjata dziecięca zakończyła się tragedią dla dzieci, nie chciałbym, żeby obecna krucjata nastolatek i młodych kobiet, zakończyła się czymś złym dla kobiet.  

    

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

"Krucjata macic" miała za cel atak na rząd, wywołanie kolejnego "ciamajdanu"...na szczęście zdechła jak poprzednie "protesty"...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1651834

I całe szczęście.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1652147