Jest moc na lewicy i w PSL. Biedroń 2,22%,  Kosiniak 2,36 % głosów.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Wiemy już wszystko. PKW podała ostateczne wyniki. Ci którzy mogli być w II turze , a zwłaszcza Kosiniak-Kamysz dostał 2,36% głosów  podczas gdy jego partia łącznie z Kukizem w wyborach parlamentarnych  w 2019 r. dostała 8,55% , z kolei SLD , które wraz  z Razem, Wiosną, nazwali się Nową Lewicą,  osiągnęli w wyborach parlamentarnych 12,56% głosów, a ich kandydat Robert Biedroń, który jest zadeklarowanym homoseksualistą, ze swojej orientacji zrobił niemal manifest polityczny, dostał „aż” 2,22% głosów.

Ale stary komuch jak sam się nazwał Włodzimierz Czarzasty był bardziej  zainteresowany awansami do rzecznik SLD pani Żukowskiej i wykaszaniem potencjalnych przeciwników takich jak np. pana Zanderga niż wystawieniem dobrego kandydata,  zadeklarowany homoseksualista nie ma poparcia nawet starych towarzyszy , którzy pamiętają akcje  Hiacynt” w stosunku do homoseksualistów.

Robert Biedroń to szczwana sztuka, najpierw został prezydentem  Słupska, gdzie wykorzystywał to stanowisko do podróży na koszt podatnika po świecie, później założył partię „Wiosna” tylko po to żeby dostać się do PE, co mu się zresztą udało.

Robert Biedroń wybory prezydenckie ma dosłownie i w przenośni w d………., ma ciepłą posadkę jako europoseł i prezydenturę ma gdzieś.

Jeszcze jedna sprawa, działaczki „Wiosny” twierdziły, że osób nie normatywnych heteroseksualnie, czyli środowiska LGBT i inne literki jest około 10%, a tu bach Robercik ma tylko 2% z małym haczykiem.

Pani poseł Maciejewska posłanka ze Słupska z partii chyba Wiosna, niemal piała z zachwytu jakim to dobrym prezydentem dla Słupska był Biedroń, a tu bach, prawda okazała się brutalna dla Wiosny i Biedronia, Biedroń w Słupsku uzyskał 5 miejsce, ustępując Bosakowi zdobywając ca 1500 głosów i 3,55% poparcie, a przecież był taki dobry dla Słupska i Słupszczan.

Drugim „miszczem” może jeszcze większym niż Biedroń okazał się Kosiniak- Kamysz nazwany przez żonę Tygryskiem, który de facto okazał się tygryskiem z Kubusia Puchatka, który wsadził głowę do naczynia z miodem, a później tej głowy nie mógł wyciągnąć.

Kosiniak, który mógł być najważniejszą postacią na opozycji , gdy Małgorzata Kidawa-Błońska miała ca 2% głosów i gdyby wybory odbyły się 10 maja, dał się ograć jak dziecko przez PO i zgodził się na dublera Trzaskowskiego i na przełożenie wyborów poprzez obstrukcję w Senacie i przetrzymywanie jej przez 29 dni . Gdyby nie poszedł na układy z PO zgadzając się na obstrukcje Senatu, a miał w nim 3 senatorów, pewnie byłby w II turze, a jak pokazywały niektóre sondażownie  miał szanse nawet wygrać z PAD.

Na myśl przychodzą słowa z Wesela, mógłbyś mieć chamie złoty róg, a ostało ci się tylko 2,36% poparcia.

Okazało się, że wyżej wymienieni kandydaci, mają dwucyfrowe a nawet trzycyfrowe wyniki, jeden  ma 2,22% a drugi 2,36% poparcie.

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

Jeśli i uważasz , że lewica to tylko ta oficjalna, to nie tak. Trzaskowski i Hołownia to  dopiero lewica ideowo i to na Trzaskowskiego elity nowego ładu stawiają, a nie na Biedronia czy Kosiniaka. Nie ma co się ekscytować śmiercią płotek (zwłaszcza gdy od początku była zaplanowana), bo prawdziwy rekin ludojad nadpływa. Wybacz, co napiszę i traktuj tego jako osobistą wycieczkę, ale  lekceważenie rekina to  głupota., która może kosztować życie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1637126

Masz prawo do swojego zdania, ja uważam, że lewicą taką książkową jest Zanberg, reszta to tacy lewicowi cwaniacy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1637138

Co do Zandberga to zgoda - podręcznikowa, klasyczna  lewica.

 Ale razem z nim jest Czarzasty i Biedroń, a tym na moje oko  bliżej do Trzaska niż do Zandberga.  Niech będzie, że to nie lewica tylko cwaniaki. Niebezpieczne cwaniaki.

Te cwaniaki przyczepiły się do Zandberga  żeby na jego plecach wrócić do polityki, bo ten się jeszcze nie zdołał skompromitować.  Ale na pewno ,  razem ze swoim elektoratem, poprą Trzaskowskiego .

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1637144

Tego "chłopa"  PGR by nie zatrudnili a Kosiniak chciał zajechać na takim "członku" na urząd Prezydenta RP!" Wam kury szczać prowadzić" a nie politykować.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1637128

Wyjątkowa obślizła postać  "zaliczył" już wszystkie partie, pozostała mu tylko lewica, ale będąc takim padalcem  przejście do nich nie stanowiłoby dla niego problemu, a wróbelki ćwierkają , że chłop chleje i alkohol już mu chyba uszkodził mózg.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1637139

Po słabym wyniku w wyborach prezydenckich (2,36 proc.) Władysław Kosiniak-Kamysz od środy bierze urlop, przynajmniej do końca tygodnia.Tymczasem  trwa posiedzenie Naczelnego Komitetu Wykonawczego PSL, podczas którego ludowcy rozmawiają o powodach słabego wyniku wyborczego, a także na temat udzielenia ewentualnego poparcia Rafałowi Trzaskowskiemu w drugiej turze wyborów.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1637143

sa wieksze szmaty polityczne w sejmie czy senacie jak on w obecnym czasie ???

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1637197

Ja nie miał bym nic przeciwko temu aby te dwie partie zniknęły z sceny politycznej a niektórzy ich członkowie siedzieli w wiezieniu , lewica to popłuczyny pezetpeerowskie z bagażem zamordyzmu , upodlenia ludzi ,z setek nie wyjaśnionych zbrodni itd, nie gorsza historie maja ludowcy, chwalą się 120 letnim istnieniem na scenie politycznej , wiemy z kim rządzili i współpracowali , nie mam zamiaru ich historii przypominać , ale Pawlaka tego szubrawca należny wspomnieć , brał udział w puczu przeciw Olszewskiemu , darował miliard ruskim a ceny gazu dały znać ludziom kto rządzi .

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1637196

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1637204

Kandydat z 50% porożem, czyli mezzo-kefas. Najlepiej takie okazy wieszać na ścianie, we formie wypchanej. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

AgnieszkaS

#1637208

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1637414