Jacy rektorzy, tacy studenci, na przykładzie UG i WUM

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Rektor powinien swoją postawą moralną, reprezentować  uczelnie na wszystkich niwach, zarówno moralnych jak i naukowych. Niestety tak nie jest o czym świadczą dwa przypadki.

Pierwszy, były rektor UG (Uniwersytetu Gdańskiego)  prof. Jerzy Gwizdała, którego złapano na plagiacie pracy habilitacyjnej, który po upublicznieniu tej informacji podał się do dymisji.

Drugi, rektor WUM ( Warszawski Uniwersytet Medyczny) nie mylić z WUML (Wieczorowy Uniwersytet Marksistowsko-Leninowski) prof. dr hab. Zbigniew Gaciong, złapany kilkukrotnie na kłamstwie, zmieniając co kilka godzin wersję jak to się stało, że aktorzy zostali zaszczepieni poza kolejnością prawem kaduka.

Jedynym honorowym wyjściem dla prof. Gacionga, jeżeli prof. Gaciong ma i wie co to jest honor, jest podanie się do dymisji.

Okazało się, że akcja została przemyślana, celowa i zorganizowana już w zeszłym roku, a w ta „gromadka” została podana do ART jako pracownicy szpitala.

Wszystkie opowieści to bajki z mchu i paproci, służące do zamydlenia prawdy, bo niestety prawda dla uniwersytetu i zaszczepionych jest brutalna a sprawdzoną metodą Goebbelsa kłamać i jeszcze raz kłamać, a na pewno coś z tych kłamstw zostanie.

W świetle przedstawionych faktów dotyczących wymienionych rektorów, rodzi się pytanie, czy to nie jest tak, jacy rektorzy tacy studenci?

Wiadomym jest, że polskie uniwersytety nie należą do topowych, najlepszy polski uniwersytet plasuje się w piątej setce najlepszych uniwersytetów.

Jeżeli rektorzy prezentują takie przymioty etyczne i naukowe jak wymienieni, to czego można się spodziewać o poziomie nauczania w polskich uczelniach.

Skoro a propos etyki, to nie można się dziwić dziesiątkom Julek, wśród których dużą część stanowiły młode studentki, które bez żenady wykrzykiwały wulgarne hasła  typu wyp…….. czy je…. PiS i żądając aborcji na życzenie.

Przecież przykład idzie z samej góry w przypadku studentów od rektorów, stąd taki a nie inny poziom polskich uczelni.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:5)

Komentarze

To był  komunistyczny wieczorowy uniwersytet marksizmu-leninizmu z  agendami wojewódzkimi !

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Jerzy Zerbe

#1657616

Dziękuję, za uwagę, poprawię.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1657622

Uczelnie dziś to kuźnie lewactwa, mimo pięciu już lat rządów Zjednoczonej Prawicy...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1657682

Skoro taka pi... jak Gowin kierowała resortem, pod który podlegało szkolnictwo wyższe, to jest taki efekt, mam nadzieję, że minister Czarnek zrobi jakiś porządek z lewactwem na uczelniach.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1657688

Może się "wyszczepią"? Ci wszyscy lewacy na uczelniach.

Jest taka nadzieja, bo to ten poziom umysłu, bezmyślnie łykają każdą bzdurę. Nie można pisać, że jak pelikany, bo te ptaki nie łykają tylko sprawdzają, żeby wypluć wszystko co niedobre. Lewacy łykają i rozmnażają - gender, lumparty, komunizm, Trzaskowski, UE.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Alina

#1657867