„Drewniane szable” ludzi Gowina

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Siłę ugrupowań politycznych mierzy się tzw. „szablami”, tzn. ilu posłów jest w danej formacji politycznej i ilu głosuje za tą czy inną ustawą.
Okazuje się, że ZP ma ponad 230 „szabel” co wystarczy do przegłosowania różnych uchwał. Jak wiadomo, ZP składa się z trzech podmiotów, ( Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro, Porozumienia Jarosława Gowina i Prawa i Sprawiedliwości). 
O ile chodzi o Funduszu Odbudowy to ugrupowanie Zbigniewa Ziobry od początku mówiło , że będzie przeciwko temu funduszowi, to Porozumienie  Jarosława Gowina głosuje jak daszek Gowina się skrzywi. Niektóre głosowania posłów Porozumienia są niezrozumiałe, powiem wręcz wrogie ZP.  Tak było z propozycją przełożenia wyborów prezydenckich w czym pomógł opozycji w wymianie fatalnej „Prawdziwej Prezydent” na Trzaskowskiego, niezrozumiały był wyjazd  Gowina ostatnio do Brukseli, z kim i o czym rozmawiał nie wiadomo.    
Ostatnio 9 „ szabel” Gowina było przeciwko kandydaturze Lidii Staroń na RPO, a popierało prof. Wiącka, przypominam temu profesorowi, który napisał pozytywną opinie dla Gowina w sporze w europosłem Bielanem w sprawie wątpliwości statutowych w statucie partii, stąd nie dziwi ta „miłość”.
Należy przypomnieć, że z 17 szabel, które miał Gowin, ostało mu się 9. Moim zdaniem wierzyć Gowinowi, to tak jak spać z kobrą pod kołdrą i wierzyć w to, że nie ukąsi.
Wydaje mi się, że Gowin ze swoimi ludźmi  jest słabym ogniwem wZP i najlepiej by było wywalić go z rządu wraz z jego ludźmi, ale nie tylko z rządu, ale i z ZP.
Te tzw. szable Gowina są bardziej drewniane czy plastikowe i przypominają tombak w porównaniu ze złotem.
Chciałbym również przypomnieć, że Gowin startując z ostatniego miejsca na liście krakowskiej, ledwo się przeczołgał do sejmu.    

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

- na rzecznika RPO.

Nie ma w Polsce i na świecie lepszej osoby na to stanowisko a mimo to te pieprzone antypolskie świnie i kanalie które powinni zwisnąć na szubienicy demolują nam Ojczyznę !!!

Zróbmy rewolucję i zlinczujmy te agenturalne obce świnie !!! dośc tego !!! - bagnet na broń !

W pewnym procencie to obecna władza jest odpowiedzialna ze ten stan rzeczy. Brak lustracji i dekominizacji zrobił swoje i wepchnął Polskę w marazm i bagno z którego chyba nie wyjdziemy.

Nie ma tak na całej kuli ziemskiej aby żydo-faszyści i żydo-komuniści mieli taki wpływ w jakimś innym państwie (wyjątek USA).
Granice na wschodzie otwarte jak "warsztat" u prostytutki 24h/dobę i dostęp obcych agentów do stanowisk w parlamencie nieograniczony.

Kto to ma naprawić jak nie Rząd ?

- jak tej szansy nie wykorzystają to idziemy znowu "pod wodę" na dziesięciolecia a jest opcja że znowu Polska zniknie z mapy świata bo zostanie rozmontowana od środka co zresztą trwało za rządów tej tuskowej, faszystowskiej świni.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1673483

Jesteś radykalny, ale Cię rozumie, rodzi się pytanie, kto tych antypolaków wybrał do sejmu i senatu?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1673485

- Prezes Kaczyński jest za miętki.

Piłsudski brał takie antypolskie ku*wy za wsiarz i na szubienice - tylko świnie kwiczały i wierzgały nogami.
Są cygle w służbach a każdej antypolskiej ku*wie zawsze może sie przydażyć nieszczęśliwy wypadek - przecież "polskie sądy" wypuściły na wolność tylu gangsterów za łapówki i każdy może ich napaść.

Tu pod tekstem link.
Przecież gdyby tam weszli antyterroryści i stanęli w obronie Polski to cały świat by to zrozumiał.

https://niezalezna.pl/400116-nasz-temat-obrzydliwa-wystawa-w-ramach-fotofestiwalu-w-lodzi-ministerstwo-kultury-komentuje

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1673498

JK uważam za politycznego geniusza i męża stanu, ale ręki do kadr zbytnio nie ma.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1673502

Niby niegroiźne, ale... alle... alee... jak się zapalą, to mogą pożar wywołać. A nawet jak nie pożar, to dużo dymu. A kiedy dużo dymu, trudno się jedzie i łatwo o wypadek.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1673496

Kryspin, ale również korniki mogą schrupać drewno.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1673504

..i na to w tym wypadku liczymy, prawda? Dobrze mieć w ręku aparat fotograficzny w tej pamiętnej chwili :)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1673516