Demokraci nienawidzą Trumpa, tak jak w II WŚ Niemcy Żydów.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Tak jak w Iranie muzułmanie nienawidzą USA i Trumpa, nazywając ich wielkim szatanem,  tak jak w czasie II WŚ niemieccy naziści nienawidzili Żydów,  taką nienawiść można przypisać demokratom w tym babci Pelosi(82) do byłego prezydenta USA D. Trumpa.

Nienawiść przesłania rozum demokratom,  to już druga próba impiczmentu , jedna nie wyszła chcą próbować do skutku, podobnie jak pani Bluszcz na stanowisko RPO.

Czym sobie Trump zasłużył? Wydaje mi się, że pomimo tego, że jest miliarderem chyba nie jest mu po drodze z establishmentem zarówno ze strony demokratów jak i w jakimś sensie republikanów, stał się zbyt niezależny stąd próba zniszczenia go.

W USA jest wolność słowa, którą zapewnia konstytucja USA i pierwsza poprawka do niej, ale nie dla  Trumpa.

Pan Cukier puder jednym przyciśnięciem guzika odciął prezydenta USA od mediów społecznościowych, rzecz wydaje się możliwa tylko w krajach totalitarnych, takich jak Chiny czy Rosja, a tu patrzcie w USA nie sąd a właściciel twittera go banuje.

Nie wierzę w spiskową teorię świata, ale jeszcze w ubiegłym roku na początku 2020 r. wydawało się, że Trump ma drugą kadencję w kieszeni, bezrobocie w USA malało, PKB wzrastał, a tu patrzcie pojawił się chiński wirus, który wszystko zmienił.

Ale wirusa trzeba było wzmocnić, po śmierci kryminalisty Floyda, rozpoczęły się zamieszki czarnych wzmocnionych Antifą, demolowanie miast rabunki sklepów, itp.

Ale wówczas Cukier Puder nawet nie pomyślał, żeby wyłączyć lewackim mediom komunikacje , którzy skrzykiwali się w internecie i innych mediach społecznościowych, zrobił to dopiero nie dawno, bo czarni i lewactwo nie są już potrzebni do walki z Trumpem.

Demokraci prą do impiczmentu, bo boją się jak diabeł święconej tego, że za cztery lata Trump może wrócić i to jest największe zagrożenie dla dziadka Bidena i lewaczki Harris.  

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Zawsze będzie walczyła z cywilizacją za życiem.

Trump, to rodzina tata + mama i dzieci i życie, nie do przyjęcia dla lewactwa i stąd te zaciekłe i wściekłe ataki lewactwa na Trumpa i próba zniszczenia go, by więcej nie był prezydentem USA.

W Polsce dzięki PiS-owi, słowa takie jak tata i mama funkcjonują, a w lewackiej UE już słychać, rodzic 1 i rodzic 2, bo dwóch homosiów czy dwie lesby wychowujących dzieci, nie można nazwać mama i tata.

I tak też będzie się działo za Bidena w USA, jak w UE.

W Europie to tylko Polska i Węgry, to cywilizacja za życiem, a w USA nie wiem jak będzie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1659446

Myślę tak samo jak Ty, zgadzam się z Twoim komentarzem.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1659447