Czy w USA demokraci chcą zrobić numer na PSL?

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

W USA odbyły się wybory prezydenckie pomiędzy demokratą Bidenem, a republikaninem Trumpem, chociaż jako człowiek o konserwatywnych zapatrywaniach, nic nie miałbym do tego, gdyby wygrał Biden, ale w uczciwych i transparentnych wyborach.

Wydaje mi się, że lewicowo liberalna strona ma problem z uczciwością, to co się dzieje w USA żywcem przypomina praktyki z dawnych krajów demoludu.

Już Stalin mówił , nie ważne kto jak głosuje, ale kto liczy głosy. Jak donoszą media następują dziwne przyrosty głosów na Bidena, np. nagle przybywa kilkadziesiąt tysięcy głosów w tym żadnego na Trumpa, a wszystkie na Bidena.

Przypomina to trochę wybory samorządowe w Polsce w 2014 r, kiedy to nagle notowania procentowe  wzrosły PSL-owi o 100%, czego nie pokazywały żadne wyniki sondaży.

Rok 1947 był w Polsce rokiem sfałszowanych   wyborów, kiedy to Sowieci wraz z koalicjantami z ZSL, PPR,  sfałszowali wybory.

Jak donoszą media, w niektórych stanach dzieją się różne rzeczy, a w niektórych stanach tak długo się liczy głosy, aż wygra Biden.

Myślę, że sprawą będzie musiał się zająć amerykański SN, o ile dowody sztabu republikanów przekażą wiarygodne dowody o fałszerstwach.

Jeszcze jedna sprawa, wiek kandydatów, o ile w Polsce 71 letni Kaczyński uważany jest za „starego”, to co powiedzieć o Trumpie 74 lata czy Bidenie, który ma 78 lat. Są poważne wątpliwości tego pana, ale to jest już problem  Amerykanów nie nasz, ale wiele wskazuje na to, że casus PSL i powiedzenie Stalina o liczeniu głosów, być może znalazło odzwierciedlenie w USA.  

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

Starzec Biden to tylko atrapa finansowych grandziarzy i komunistów nazywających siebie "demokratami", fałszerstwa wyborcze widoczne są gołym okiem, to może skończyć się konfliktem wewnętrznym...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1650964

Demokraci ( lewica i liberałowie) przygotowali się na te wybory, ale chyba przegięli pałę.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1650968

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1650973

  Przecież fundamentem Lewizny, jest kłamstwo i oszustwo. 90% przekazu medialnego, to propaganda lewizny. Trzeba spokojnie czekać, być może parę tygodni. Mam nadzieję, że oszustwa zostaną prawnie obnażone.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1650976

Też mam taką nadzieję.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1650984

Amerykańska demokracja pod presją wyborczych fałszerstw matactw, szalbierstwa i prostackich szwindli sztabu miłego starca Bidena została wystawiona na próbę. Nie wyobrażam sobie, aby SN wobec jawnych machlojek i szachrajstw zatwierdził ten cmentarny cyrk. USA się obroni. Wierzę.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1650987

Ekscelencja Mosbacher jeszcze niedawno raczyła nas doniosłością demokracji i wolnością mediów w oparciu o uświęconą tradycję w USA.
Dzisiaj z okazji fałszowania wyborów prezydenckich i zatykania ust demokratycznie wybranemu prezydentowi, dowiedzieliśmy się, że to puste frazesy

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1650991

Joe Biden wygrał wybory prezydenckie w USA. Taką informację podały amerykańskie stacje telewizyjne CNN, CBS i NBC po tym jak podliczone zostało 98 procent głosów w Pensylwanii.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1651040

   Witaj! To takie Amerykańskie TVny podały. Do oficjalnego ogłoszenia, droga jeszcze daleka.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1651079