Czy Nowak był „żołnierzem” Tuska na Ukrainie?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Nie ma przypadków są znaki mówi powiedzenie. Jakoś tak się dziwnie stało, że w momencie przyznania 250 mln euro na rozwój infrastruktury, Donald Tusk ówczesny  „król Europy” czyli organu przyznającemu pieniądze Ukrainie, wskazał  swojego totumfackiego, Lolo Pindolo, złotego chłopca PO  Sławomira Nowaka, na stanowisko szefa dróg na Ukrainie.

Nie wiem to jest moja hipoteza, ale PO to organizacja mafijna na kształt mafii włoskiej.

Można się zabawić w zgadywankę intelektualną, w którym prostokącie wstawić jaką osobę z PO, moim zdaniem Donem jest chyba Tusk, doradcą consigliere  albo Caporegime  może być Lolo Pindolo, soldati, wszyscy ci występujący w WSI 24 ale i TVP szczekający na PiS.

Mafia miała zblatowanych niektórych  policjantów, sędziów i prokuratorów, stąd państwo powinno szczególnie przyglądać się w/w będących w jakiś sposób związani ze sprawą Nowaka.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

Niemiecka UE jest przecież mafią/zorganizowaną grupą przestępczą a Tusk&consortes to żołnierze tej niemieckiej mafii w Polsce i trzeba im jakoś płacić za służbę, bo sama nagroda Karola Wielkiego nie wystarcza, więc przekazywanie pieniędzy musi być zorganizowane w formie operacji korupcyjnych przy legalnych operacjach gospodarczych.

Działanie unijnej mafii opisał w swojej książce pt. "Tak to było" były premier L.Miller na przykładzie prywatyzacji polskiej firmy PZU przez EURECO firmę krzak(założoną przez unijnych mafiozów..... za pieniądze PZU!!!!

Gdy L.Miller negocjował przystąpienie Polski do UE, ti był szantażowany przez KE, ze jak nie odda PZU firmie EURECO, to zablokują wejście Polski do UE.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1639233

O tym numerze  Millera mało kto pamięta.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1639240