Chuliganerka posłów PO.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Wydawało mi się, że ostatni zajazd opisał w Panu Tadeuszu  A. Mickiewicz, jak bardzo się myliłem pokazał najazd posłów Nitrasa pseudo „kreska „ i Kierwińskiego  namiestnika PO w W-wie.

Wydarzyło się coś co po 1989 r. w polityce polskiej się nie miało miejsca. Na codziennej konferencji w MZ dotyczącej stanu zakażeń COVIDEM 19 w Polsce.

Otóż tych dwóch zagończyków postanowiło po zakończeniu konferencji zaatakować min. Cieszyńskiego, zachodząc mu drogę nie dopuszczając do wejścia do MZ niemal go szarpiąc zmusił do powrotu przed mikrofony.

To, że nie mieli maseczek jest dla nich sprawą drugorzędną, a w tej sprawie SANEPID powinien nałożyć mandaty na tych dwóch panów.

Ale posłowi Nitrasowi i Kierwińskiemu coś nie wyszło, chcieli zaatakować min. w sprawie zakupu maseczek. Niestety dla tych panów z PO, min. Cieszyński przeczytał maila od posła Nojmana  i odpowiedź min. odpowiedzialnego za zakup maseczek.

Okazało się, że w każdym przypadku procedura  była dla wszystkich taka sama. Szczeny tych panów opadły i szykowana prowokacja się nie udała.

PO i opozycja ma doświadczenie w zajazdach. Już w 2016 r. opozycja dokonała zajazdu na Sejm i niemal przez miesiąc go okupowała.

Podobnie jak w MZ zajazd się nie udał, w MZ chodziło o skompromitowanie min. Szumowskiego, w 2016 r chodziło o „ obalenie rządu”.

W jednym i drugim przypadku była to polityczna chuliganerka, jak ocenią to wyborcy przekonamy się w wyborach prezydenckich i wyniki poszczególnych kandydatów.

 

https://wpolityce.pl/polityka/501050-hucpa-nitrasa-i-kierwinskiego-na-konferencji-wiceszefa-mz

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:19)

Komentarze

bedzie do wyborow coraz wiecej.

Nie majac zadnych konkretnych i namacalnych argimentow, nie majac programu i wizji przyszlych dzialan musza sie czyms "przebic" do swiadomosci spoleczenstwa.

Jest tylko jedna metoda zwiekszenia popularnosci Trzaskowskiego: "na rympal" - czyli bardziej naukowo mowiac zasada Goebbelsa: "Klamstwo powtorzone tysiac razy staje sie prawda". 

Smutne jest tylko to, ze tak wielu Polakow daje sie nabierac .

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

mikolaj

#1631271

Może jeszcze zdjąć spodnie i pokazać d..... albo rozpiąć rozporek i pokazać pitola, tymi działaniami dopiero zdobyłby popularność w kolorowej prasie, z reguły której właścicielami są Niemcy.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1631276

„Politycy nic nie zrozumieją, dopóki ich horyzont nie zwali im się na głowę – a nawet wtedy znajdą winnych i nie dotrze do ich świadomości, że brodzili w zgniłym czasie, robiąc zgniłe rzeczy, o których w istocie nie mieli nawet pojęcia”, pisze na łamach tygodnika „Niedziela” Witold Gadowski.

Gadowski zwraca uwagę, że wielu z nas zostało nafaszerowanych przez media „bezwartościowymi śmieciami”, w związku z czym uznało, że „nie ma na czym oprzeć planów na przyszłość”. Liczy się bowiem tu i teraz i nieważne, co będzie dalej. Człowiek, który do niedawna był „władcą czasu” teraz jest skazany na „bajdurzenia fałszywych proroków głównego nurtu”.

Według publicysty, to wszystko z czym w ostatnim czasie się oswoiliśmy, czyli kwarantanna, niekiedy samotność i wszechobecna inwigilacja ze strony państwa już niedługo minie i będziemy musieli zmierzyć się z zupełnie nową, całkowicie nieznaną rzeczywistością, którą właśnie próbują ostatecznie opracować i wdrożyć „władcy tego świata”.

„Nie liczcie na naukowców, nie liczcie na polityków – liczcie na siebie i wspólnoty, które teraz powstaną. Nadchodzi czas, kiedy wszystko, co zachowamy, będziemy musieli wywalczyć sobie sami”, podsumowuje Witold Gadowski.

źródło: http://www.pch24.pl/witold-gadowski--wladcy-tego-swiata-przygotowali-nam-nowa-rzeczywistosc--ktora-teraz-wdrazaja,76181,i.html

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1631612

  Witam! Kopaczka chciała kamienować PIS. Tak daleko bym nie poszedł. Nitro, jakby na mnie trafił, pokazałby numer butów. Myślę, że kiedyś bandyta, trafi na swego.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

ronin

#1631302