Biedroń, Spurek, Róża coś tam, wzorce zaprzańców i antyPolaków.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Co rusz słyszymy, że europosłowie polscy w PE występują przeciwko swojej Ojczyźnie Polsce, rzecz niespotykana  u innych europosłów, żeby występowali przeciwko swojemu krajowi.

Przodują w tym europosłowie Wiosny, Spurek i Biedroń i Róża coś tam, coś tam, z PO. Oczywiście cała opozycja bardzo często występuje przeciwko Polsce , ale te trzy postacie są wzorcami zaprzaństwa niczym wzorzec metra w Sevres.

Tłumaczą swoje postępowanie , że to jest przeciwko PiS, ale guzik z pętelką, te głosowania nie są przeciwko rządowi a przeciwko Polakom.

Nakładanie sankcji jest przeciwko obywatelom a nie rządowi.  Szmalcownicy donosili na swoich sąsiadów aby przejąć ich majątki, czyżby europosłowie robili to za kasę? jeżeli tak to na myśl przychodzą dwa kierunki, Rosja jeżeli chodzi i przekop do Zalewu Wiślanego, Niemcy w innych sprawach.

Przypuszczam, że ci posłowie wzbudzają niesmak u innych posłów, ale skoro są pożytecznymi idiotami działając na niekorzyść swojego kraju, to wrogowie klepią ich po plecach, jednocześnie gardząc nimi.

Jeżeli się zastanowimy i uświadomimy, że taka pani Spurek była zastępcą RPO, to ciarki przechodzą po plecach.

Z kolei pan/pani Biedroń,  człowiek który złamał szczękę swojej matce, który ze swoich preferencji seksualnych zrobił motyw przewodni swojego działania, założył partię Wiosna, tylko po to, żeby dostać się do europarlamentu , może się śmiać do rozpuku z frajerów , którzy na niego głosowali a żadne organy państwowe nie sprawdzają, z czego była finansowana jego partia, po której nie ma śladu.

Jakie jest rzeczywiste poparcie dla Biedronia, który zamiast programu akcentował swoje preferencje seksualne,  pokazały wybory prezydenckie, w których zdobył nieco ponad 2% głosów.

No i na koniec wisienka na torcie, Róża coś tam, coś tam, która mimo tego , że jest posłem z Polski, bardziej dba o interesy niemieckie i w tej materii może iść pod rękę z innym niby Polakiem herr Tuskiem.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)