Biała kobieta zastrzelona na Kapitolu, protestów nie będzie

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Kończy się kadencja Donalda Trumpa, 20 stycznia zostanie zaprzysiężony nowy prezydent  USA Joe Biden. Ustępujący prezydent Trump i jego zwolennicy mają wiele zastrzeżeń co do uczciwości tych wyborów.

W USA szczycącej się mianem największej demokracji na świecie zaczynają się praktyki rodem z krajów autorytarnych, bo jak można nazwać cenzurowanie przez prywatnego właściciela mediów społecznościowych prezydenta największego mocarstwa na świecie, gdzie wolność słowa, do której tak przyzwyczajeni są Amerykanie.

To, że lewackie bojówki są zdolne do działań pokazała nieszczęśliwa interwencja policji, na czarnym kryminaliście, który ponoć na skutek tych działań zmarł, nie bez znaczenia było to, że policjantami byli „biali”.

Po tej akcji rozpoczęły się grabieże w wielu miastach USA z reguły przez „czarnych” wzmacnianych przez lewaków z Antify i pewnie przez przypadek odbywało się to w miastach rządzonych przez demokratów.

Zrodził się ruch BLM i moim zdanie cyrki z klękaniem przed „czarnymi” , całowanie ich butów ( takie przypadki pokazywały filmiki) itd.

I przenieśmy się do przedwczoraj do Kapitolu, tam to przed Kapitolem zgromadziło się dziesiątki tysięcy zwolenników Trumpa, dziwnym trafem pomimo tego, że było wiadomo, że taka manifestacja będzie, ochrona Kapitolu była nader skromna a jak można było zobaczyć w mediach, policja czy ochrona Kapitolu, po prostu wpuściła protestujących na jego teren.

Oczywiście potępiam burdy na Kapitolu, ale trzeba się zastanowić czy wśród tych protestujących nie było prowokatorów.

Niestety dla niektórych protestujących skończyło się to tragicznie,  ochroniarz „czarny” zaczął strzelać przez zamknięte drzwi, mimo tego, że wśród protestujących byli policjanci zabijając jedną  kobietę(44) o ironio kobietę weterankę amerykańskich sił zbrojnych mimo tego, że użycie broni nie było zasadne.

I co i nic, żadnych protestów marszów, grabieży, klękania, itd. stąd wniosek, że zabójstwo białej kobiety traktuje się jako normalność w przeciwieństwie do przypadkowego zabójstwa „czarnego” kryminalisty.

 

https://wpolityce.pl/swiat/533901-wiemy-kim-jest-smiertelnie-postrzelona-w-kapitolu-kobieta

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:18)

Komentarze

- wszystkie służby świata za łeb tego skur****na Zuckerberga powinny wyznaczyć wysoką nagrodę.

Ten międzynarodowy bandyta i terrorysta zablokował konto Pana Prezydenta Donalda Trupma. To jest "wolność słowa" po żydowsku !
- (przypominam że osiedla Palestynczyków którym zaanektowali Ojczyznę ogrodzili drutami kolczastymi pod wysokim napięciem).

Tu link do tematu:

https://telewizjarepublika.pl/krol-zuckerberg-stawia-sie-w-pozycji-supercenzora-uzywa-sformulowan-jak-z-prl,110042.html

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1657944

Cukrowa góra powinna się nazywać  " Żydowska góra".

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1657961

Mediami, nie tylko w Ameryce zawiadują Żydzi, w dodatku o lewackich poglądach.A "prezydentura" dziadka Bidena cofnie Amerykę bardzo...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1657965

Żydzi zawładneli mediami, dużymi obszarami związanymi z prawem, produkcją filmową, itp. czyli usadowili się w newralgicznych punktach.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1657972

nie będą rządzić Ameryką, te dwa pionki nie będą sprawować żadnej władzy. Rządzić będą ci, którzy osadzili ich na tych stanowiskach, pionki będą podskakiwać tak jak zagra im orkiestra ukryta za kurtyną. Trump jest patriotą i nie dawał się wodzić za nos. Poniżej jest rozmowa z profesorem Prokopowiczem przebywającym w USA, warto posłuchać.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1657981

Kto dokładnie- tak konkretnie z nazwiska. I skąd ta wiedza.

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1658017

kogo to interesuje?

W Nigerii, Kenii i w innych krajach chrześcijanie są codziennie mordowani, a ich mordercy dostają azyl i żyją na koszt podatnika w Unii Europejskiej. 

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1657989

Atak na USA

 

https://niepoprawni.pl/blog/maciej-krogulski/atak-na-usa

 

PRZEŚLIJ DALEJ, KOMU ZDOŁASZ

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1658029

Mogą sobie blokować Jego konta na FB, TT czy innych mediach społecznościowych, ale nigdy nie zablokują go w ludziach, w ich sercach.
Głowa do góry Prezydencie Trump

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1658211