A co by było gdyby katolicy polscy byli jak muzułmanie we Francji?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Ta tak tolerancyjna Francja po tej tragedii może otworzy oczy, Czeczen 18 letni muzułmanin, który ledwie kilka miesięcy wraz z rodziną temu dostał zgodę wraz z dziadkami, rodzicami i rodzeństwem zgodę na 10 letni pobyt we Francji, za to,  że nauczyciel geografii i historii na lekcji o tolerancji pokazał karykatury Mahometa, uprzedzając przed tym okazaniem muzułmanów, że mogą wyjść jeżeli to obraża ich uczucia.

Nikt nie wyszedł, za to 18 letni muzułmanin Czeczen odciął głowę nauczycielowi, całe szczęście, że francuska policja go zastrzeliła. Jakże musiał mieć zryty łeb ten muzułmanin, że dopuścił się tak ohydnego czynu.

Francja, powinna tę całą rodzinę wydalić tam skąd przyjechali czyli do Rosji, ale to nie dotyczy tylko Czeczenów, ale wszystkich muzułmanów, jeżeli popełnią jakieś naruszenie prawa, powinna być natychmiastowa deportacja.

Z tego zdarzenia można wysnuć jeden wniosek, większość muzułmanów nie jest się w stanie asymilować, oni chcą naszą europejską cywilizację nagiąć do swojej wiary, tradycji, obyczajów.

Obcięcie głowy nauczycielowi to jeden z wielu ataków terrorystycznych, których dokonali muzułmanie we Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, gdzie z powodu muzułmańskiego fanatyzmu zginęło dziesiątki niewinnych osób.

Tę sytuacje porównajmy z Polską, gdzie księży i w ogóle katolików porównuje się do Talibów, Polskę do Iranu, w czym przoduje lewica i lewactwo.

W Polsce, profanuje się symbole kultu religijnego zwłaszcza katolickiego,  gdzie  Matkę Boską Częstochowską „ustraja się” w tęczową aureolę, monstrancję przedstawia się w kształcie waginy, pomniki i kościoły przystraja się w tęczowe flagi.

Dziwnym trafem ani symbole wiary judaistycznej czy islamskiej nie są profanowane, lewactwo wie, że gdyby tak się stało, muzułmanie sami by się rozliczyli z tymi co profanują ich wiarę i symbole, a gdyby żydowską, byłby wrzask na cały świat, że to antysemityzm.

Z zasady wiara katolicka jest wiarą tolerancyjną, dlatego lewica i lewactwo, „jeżdżą” po katolikach i kapłanach jak na „łysej kobyle”.

Ponieważ tak jest jak napisałem powyżej,  na dodatek media są w rękach lewicowo liberalnych, to w zasadzie wszystkie czyny antykatolickie są na rękę tym środowiskom, bo wiara katolicka kieruje się zasadami, a to nie jest na rękę  ani lewicy, ani lewactwu, ani liberałom.   

Na koniec stwierdzenie retoryczne, nie wiem co by się działo, gdyby katolicy mieli mentalność muzułmanów.

https://wpolityce.pl/swiat/522345-makabryczna-zbrodnia-muzulmanin-odcial-glowe-nauczycielowi

https://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-makabryczne-zabojstwo-we-francji-mezczyzna-odcial-drugiemu-g,nId,4797125

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)