14-nasto latka nie krzyczała, dlatego nie było gwałtu, orzekł SA we Wrocławiu.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

To co wyprawiają sądy to się w pale nie mieści, nadzwyczajna kasta, a raczej nadzwyczajna banda, czuje się całkowicie bezkarna i robi to co chce.

Ostatnie wyroki sądów a zwłaszcza SA powodują , to że włos się jeży na głowie.

 I tak SA w Gdańsku czyli w „Małej Sycylii” głosem sędzi Małgorzaty Zwierzyńskiej orzekł, że osoba która mówiła, że jest hitlerowcem i rozstrzelałby wszystkich Polaków, jest tak de facto niewinny, a winna jest Pani Natalia Nitek-Płażyńska, która przez tego upiora sędziowskiego została dotkliwej ukarana, niż Niemiec, który wypowiadał te skandaliczne słowa.

Innym wyrokiem SA tym razem we Wrocławiu wołającym o pomstę do nieba, jest wyrok uniewinniający 26-latka, za obcowanie płciowe z 14-nasto latką, jednym z aspektów , który spowodował nadzwyczajne złagodzenie  wg. sądu jest to, że ofiara nie krzyczała, a stary cap Korwin Mikke  ten od ruskich onuc tak to skomentował: „Jeśli nie krzyczy, to, widać, tego chce”.

Do tego musimy dodać wyrok SO w W-wie, który de facto nakłada cenzurę jak za czasów PRL zakazując pisanie dziennikarzom o Bońku.

Z kolei SN z organu wykonawczego przemienia się w organ ustawodawczy, a przewodniczący składu sędzia Iwulski orzeka we własnej sprawie.

Tylko te cztery przykłady powinny spowodować, że  w sądownictwo powinna uderzyć jakaś fala tsunami i to całe towarzystwo rozpędzić na cztery wiatry.

https://www.tvp.info/49889431/nie-krzyczala-wiec-gwaltu-nie-bylo-szokujace-slowa-lidera-konfederacji

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:21)

Komentarze

...że pod tym wszystkim widnieje jeden i ten sam podpis. To podpis złożony na dokumencie wetującym ustawy reformujące sądy. W takiej Polsce żyjemy gdzie jakieś dziwne i kiepsko uzasadnione decyzje jednego człowieka i podpowiedzi jakiejś starszej pani, decydują o dalszych postępach budowy fundamentów państwa poważnie zagrożonego z wielu stron. Zagrożonego wewnętrznie i zewnętrznie. W sytuacji gdy działania powinna cechować otwartość, prawda i troska o Polskę w każdym aspekcie. A sprawy najważniejsze i najpilniejsze do załatwienia, spychane są w czasie, odwlekane i towarzyszy im niezrozumiałe milczenie decydentów.

Zauważmy. Już nikt nie wspomina o nieopublikowanym Aneksie, już od dawna nie słychać o ustawie medialnej. Widać że działania są nakierowane na ratowanie sytuacji, a nie spokojne i zdecydowane działania w kierunku odzyskiwania Polaki dla Polaków. Od dawna widać niezdecydowanie, wahania, wycofywanie się, unikanie otwartej dyskusji i mówienia całej prawdy w biały dzień. „Mamy nową sytuację” cytując Kaczyńskiego. Tyle, że dla Polaków nic dobrego z tego nie wynika.

Ustawa „futerkowa” mimo wielu zalet i pozytywnych zmian jakie wprowadza, staje się kością niezgody wewnątrz ZP. Być może o prawdziwej kości niezgody nie dowiemy się nigdy. Ale nam, biernym (niestety) obserwatorom nie pozostaje nic innego jak domysły i snucie rozmaitych scenariuszy rozwoju sytuacji. W którym zdrowym państwie mamy do czynienia z tak częstymi i dramatycznymi wstrząsami? Wstrząsami mogącymi sprowadzić na nas kolejne wielkie nieszczęścia?

Politycy marnują czas i sposobność dla ambicjonalnych przepychanek. Gdyby nie chodziło o ambicje mówili by otwartym tekstem zrozumiałym dla każdego. Co i dlaczego ukrywają przed nami? Czego się boją i dlaczego? Te pytania nie dają mi spokoju. Czy to burza w szklance wody? Być może takie będzie po czasie tłumaczenie nam maluczkim.

Na razie widzimy kotłowaninę i walkę buldogów pod dywanem, aż się kurzy! Czy Polska na tym skorzysta i czy to jest najlepsza metoda posuwania rozwoju Polski do przodu? Już nikt nie wspomina o doganianiu zachodu. A przecież nie to powinno być celem polskich władz i nas samych. Naszym celem powinien być rozwój jakiego dokonała choćby Korea Południowa, o ile jako państwo w środku geopolitycznego kotła, mamy odgrywać jakąś istotną rolę. Tymczasem mamy dość rachityczne programy pomocowe, brak poważnego impulsu gospodarczego i programów rozwoju na miarę naszych aspiracji. A jesteśmy wręcz skazani na sukces. I to sukces szybki i spektakularny jeśli brać pod uwagę rozwój sytuacji na świecie, zagrożenia jakie na nas czyhają i zakres pracy jaki nas czeka. Ale najważniejszym czynnikiem jest UPŁYW CZASU. Wygląda jednak, że politykom nigdzie się nie spieszy.

Nie ma mojej zgody na swary i kłótnie polityków ZP pod osłoną milczenia i udawania że nie ma problemów. Oczywiście nic z tego nie wynika, a moje wołanie jest głosem wołającego na puszczy. I to jest dowód, że politycy często gubią to, co najważniejsze. Gubią człowieka, który nie ma narzędzi aby polityków w porę przywołać do porządku, do otrzeźwienia. Politycy uważają, że zawsze wiedzą lepiej, albo urywają się ze smyczy, albo dają sobą kierować innym. Rzekomo mądrzejszym i ponoć silniejszym. Tylko jakoś nikt się nie zastanawia nad tym, JAK ci politycy stają się silniejszymi? Dziwne.

Czy któryś z nich myśli w tych dniach o tym co czuje ta dziewczynka? Czy jakiś polityk a zwłaszcza prezydent Duda przejmuje się jej losem i losem wszystkich innych skazanych na funkcjonariuszy aparatu niesprawiedliwości, wydających wyroki burzące ład prawny, logikę i cały świat poszkodowanych ludzi, a tej dziewczynki w szczególności? Wzięty PAD na spytki, będzie nas znowu solennie zapewniał.... Mam dość!

P.S. Gdy oglądam programy publicystyczne w TVP to obserwuję tą ekwilibrystykę mówiących, aby uniknąć w jakikolwiek sposób nawiązania do tych niesławnych wet Dudy. To akurat nie jest dziwne.

”Nie od razu Kraków zbudowano” Powinniśmy odrzucić i zapomnieć to, hasło nieudaczników. Poważnie.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1644898

Nie wiem czy te weta są sławne czy niesławne, były niepotrzebne.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1644928

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1644901

To aqni jedno ani  drugie,to po prostu dewiant esbecki.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1644918

Po prostu głupi pacan.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1644929

Po prostu głupi pacan.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1644930

Konfederacja,PO i Lewica dzisiaj złożyly projekt zmiany art 197 par 1 kk ,że do gwałtu nie dochodzi także, gdy ofiarą nie kopię, nie gryzie ani nie płacze

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1644925

Czy sędziowie są rzeczywiście takimi ignorantami?

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1644942

jak Michalkiewicza i Rebeliantki. Ofiara pedofila nie była ofiarą, bo nie krzyczała.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1644972

Dodałbym jeszcze starego repa Korwina.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1645389

To samo ustaliły sądy. Inaczej mówiąc, związek był dobrowolny przez cały rok i jeszcze ukrywany przed całym zakonem.

Z uwagi na jej wiek, miało miejsce przestępstwo pedofilii, ale nie było gwałtów.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1645405

Trafnie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1645388