USTAWOWE FAŁSZERSTWO, BOHATER UKRAINY, CZYLI KTO

Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj

BOHATER UKRAINY, CZYLI KTO?

    USTAWOWE FAŁSZERSTWO

 

"Jeżeli "bohaterowie" Ukrainy dokonali zbrodni ludobójstwa na 200 tysiącach Polakach, to w naszym pojęciu nie powinni nimi być" - twierdzi Ewa Siemaszko historyczna  badaczka dziejów mordów OUN-UPA na Kresach i w Małopolsce Wschodniej II Rzeczpospolitej. Badaczka tą wykładnią odniosła się do w ten oto sposób do słów szefa Rady Najwyższej Ukrainy Wołodomyra Hrojsmana

Stwierdził on, że przyjęta przez ukraiński parlament ustawa o bojownikach o wolność  Ukrainy  nie była wymierzona w Polaków ani w żaden inny naród. Ustawa z 9 kwietnia uznaje jednak prawny status uczestników walk o niezależność Ukrainy w XX wieku wynosząc tym samym do rangi  "bohaterów ludobójców".- Ta decyzja nie jest skierowana przeciwko Polsce, nie jest skierowana przeciwko jakiemukolwiek innemu państwu. - Hrojsman prezentuje bardzo dziwne postrzegane faktów, wbrew logice. Ustawa prezentuje bowiem karanie zarówno Ukraińców i cudzoziemców, którzy negatywnie oceniają bandytów ludobójców OUN - UPA. Uchwała powyższa czyni Ukrainę państwem totalitarnym, w żadnym wypadku nie demokratycznym, karającym za poglądy nie tylko obywateli własnych, ale i cudzoziemców. W praktyce oznacza to karalną więzieniem wypowiedź  np. dziennikarza polskiego dla swojej gazety o mordach ludobójców UPA. Jest to zdecydowanie system faszystowsko-bolszewicki, bo tak traktowali nas Polaków okupanci podczas trwania II wojny światowej. Powiewa grożą ze wschodu ukraińskiego, to są rządzący Ukrainą, mający arbitralne pretensje terytorialne do Polski po Krynicę, przez Przemyśl po "historycznie ukraiński Kraków". A kto z nas Polaków na terenie Ukrainy sprzeciwi się ideologii OUN -UPA czeka go więzienie. Ustawa nie precyzuje wysokości kary i czy to ma być lagier systemem sowieckim czy "zwykła tiurma". Ponieważ różne Ołehy Tiahnyboki wygrażają Polakom: "myśmy was za mało powywieszali", "my wam zrobimy drugi Katyń" to można się również liczyć, iż ustawa nie oszczędzi Polaków, pozostawiając ich przy życiu.

Owa ustawa to nie tylko akceptacja ludobójstwa setek tysięcy Polaków i Żydów, ale również ideologii tych bandytów, neobanderowców, którzy w chwili obecnej rządzą  Ukrainą z żydowskim prezydentem Walzmanem na czele, światowym oligarchą. Wiele też daje do myślenia ostatnio przeprowadzony pogrom żydowski na Ukrainie z pobitym Żydem przez antysemicka "Swobodę" na  Żydowskim Cmentarzu http://niepoprawni.pl/blog/2218/bij-zyda-ze-zbrodnia-ukrainsko-niemiecka-w-tle . Ten oburzający wyczyn antysemicki ukraińskich rządzących utożsamia Poroszenka-Walzmana do Hitlera, z którym do końca współpracowała Ukraińska Powstańcza Armia z SS- Galizien i batalionami Nachtigall i Roland. Urodzili się nam na wschodzie dwaj współcześni Hitlerzy, kagiebista Putin z żydowskim prezydentem Ukrainy, antysemitą, oligarchą, nienawidzącego Polski, Polaków i polskości.

W tym wszystkim podłe przemówienie Bronisława Komorowska dniu 9 kwietnia, w dniu uchwalenia przez ukraiński parlament tej totalitarne ustawy jest jednoznaczne z solidarnością polskiej głowy Narodu Polskiego z banderowską totalitarną neobanderowską, faszystowska, antypolską, antysemicką i totalitarną Ukrainą.

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (8 głosów)

Komentarze

Witam po przerwie... i dziękuję za powyższe słowa. Niech i nasza będzie... tak tak, nie nie... mowa!

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

jan patmo

#1477276

Na szczęście te sovieckie zabiegi aby poróznic Polaków i Ukraińców są zupełnie nie efektywne. 

Czyli jak to mówią ruskie pieski wyją, karawana idzie dalej.

 

BTW: śmierć ruskim faszystom - chwała Ukrainie!

Vote up!
4
Vote down!
-1

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1477284

ordery

 

na tych co w Polsce

bronią UPA i Bandery

czekają na Ukrainie

zaszczyty i ordery

 

PS A także przywilej oddania hołdu i złożenia wiązanki kwiatów... przed wyrastąjacymi jak grzyby po deszczu pomnikami Bandery i innych zbrodniarzy spod znaku OUN-UPA.

Vote up!
2
Vote down!
0

jan patmo

#1477290