TARGOWICA Z KRAKOWSKIEGO KLEPARZA

Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj
WYPRÓŻNIENIE

TARGOWICA Z KRAKOWSKIEGO KLEPARZA Z RAFAŁEM TRZASKOWSKIM W TLE

Przyznaję rację Stanisławowi Michalkiewiczowi, który twierdzi, iż – „ex nihilo nihil /fit/” ( z niczego może być tylko nic). Według tego autora „dureń pozostanie durniem, a szubrawiec - szubrawcem, może nawet jeszcze gorszym… bo czymże… znieczulimy uczucie bólu i wstydu na widok głębokiego upadku moralnego i politycznego części naszego Narodu rodem z LGBT, który w jakimś niepojętym samobójczym porywie uznał, że najlepszymi jego reprezentantami będzie gromada szubrawców  z pederastią w tle.

Mówię oczywiście o Sejmie i Senacie, gdzie może nie wszyscy są szubrawcami, jednak tym razem ekipa szubrawców nie tylko jest wyjątkowo liczna, ale w dodatku zachowuje się z wyzywającą orientacją.  

O kim  mowa? Ano właśnie. O pospolitych łgarzach w ekipie szubrawców,,

politycznych kuglarzach, ludziach jakby z buszu, z których każdy chce być

w "naczalstwie" prezydenckim w nadchodzących wyborach  Głowy Państwa.

ULICA, CZY ZAGRANICA?

I oto trwają rozważania przedwyborcze: "ulica, czy zagranica?"."Polska to nienormalność" z tuskowym hasłem w tle.

Przodujący ród ruskich sobak w tańcach homo wybierze na prezydenta zapewne czołowego kandydata "wolnych pochodów homo - lesbijskich" Rafała Trzaskowskiego.

Nie jestem fraszkopisarzem, ale raz napisałem:

"Kąpałem dzieweczkę w wanience

W jej pięknej różowej sukience

Dzieweczka się uśmiechała

Do wanny mnie zapraszała

Do wanny chciała jak leci

A ja mam żonę i dzieci".

 W polskiej polityce wydarzyło się coś takiego totalnego, jak owej dzieweczce w wanience  co wydarzyć się nie powinno.

Wystarczy zatem mieć wielkie pieniądze, przyjaciół w obozie PO, wiele hucpy i bezczelności, aby stać się upoważnionym do reprezentowania Narodu, również na arenie międzynarodowej.

Ten oto pospolity penis ze świńskim ryjem, któremu bezczelna TVN umożliwiła kreację jak i jego apologeci sejmowi, przejął władzę  w Stolicy naszego Kraju, kandydaturę prezydencką  i będzie decydował o polityce międzynarodowej, podatkach i różnych aktach prawnych kierujących życiem 40 milionowego państwa.

WAM KURY SZCZAĆ PROWADZIĆ...

Pierwszy Marszałek Polski  Józef Piłsudski powiedział o takich w roku 1918:

„Wam kury szczać prowadzić a nie politykę robić".

Przypomina to Stana Tymińskiego z czarną teczką, opowiadającego tajemniczo co ona zawiera  i o zamianie Polski w Kanadę pachnącą nie tylko żywicą, ale  i zielenią dolarów.

Tymińskiemu mało kto uwierzył, ale stał się on na jakiś czas tematem rozmów politycznych, był przez chwilę przyjmowany na salonach i - w co aż trudno dać wiarę -  uwierzył w swoją misję i sukces.

Tymiński, to taki z łaski tłumów ludowy bohater kilku tygodni, coś na wzór wczorajszych  Leppera i  sprzedawcy flaszek z Biłgoraju, z rodziny szmalcownika i deliryka Janusza Palikota.

Należy tylko podziwiać odwagę ludzi, którzy na niego głosowali i wrzucili do kartonowego pudła wyborczą kartę, jakby nieświadomi, że tacy polityczni hochsztaplerzy, to nie tylko żaden pożytek, ale coś wręcz groźnego dla polskiej demokracji.

Owa partia popierana przez serwilistyczne media i multimiliardera Georgea Sorosa redaktora naczelnego medialnych szubrawców michnikopodobnych z żydowską "GW" w tle, posiadającą w swoich szeregach m.in. transwestytę

( psychicznie chorego ) chłopo – babę, lub odwrotnie, homoseksualistów na czele z "hieną roku" Wojciechem Czuchnowskim vel Rafałem Trzaskowskim.

Droga polska powinna być normalną drogą, nie taką od Grabarczyka i tuskobusa, ale jak Via Appia Antica (regina viarum), czyli królowa dróg, co to przetrwała od czasów cesarzy rzymskich do dzisiaj.

Może ludzie zrozumieją,, oby nie za późno.

Każdego dziesiątego dnia miesiąca odprawiania jest na Wawelu uroczysta msza święta, kiedy modlimy się w intencji ofiar zamachu smoleńskiego z 10 kwietnia 2010 roku.

A po liturgii jest zejście ze Wzgórza Wawelskiego pod Krzyż Katyński, gdzie odbywa się swoista manifestacja patriotyczna.

Miał tam swój wykład profesor Andrzej Nowak, najlepszy polski historyk od stosunków polsko - sowieckich i najnowszej historii Polski; był inny historyk Ryszard Terlecki, nie dawno przemówiła pani Zuzanna Kurtyka, wdowa po prof. Januszu Kurtyce, prezesie IPN, ofierze smoleńskiej katastrofy.

Pani Zuzanna Kurtyka, lekarz pediatra, bardzo mocno zaangażowała się w aktualną politykę,  po stronie  Prawa i Sprawiedliwości; niestety przegrała swoją kandydaturę do Senatu, choć jej, jak mało komu, należy się głos w sprawie Polski i zasad, jakie ten kraj powinien dzisiaj spełniać.

Za to marszałkiem Senatu Rzeczypospolitej Polskiej został znany znakomity łapówkarz profesor medycyny Tomasz Grodzki, który podejmuje się nawet operacji trupa za kilka tysięcy złotych. Czyli przysięga Hipokratesa wspak.

BEZCZELNY RAFAŁ TRZASKOWSKI

To wydaje się nieprawdopodobne, jak cyniczny, jak bezczelny staje się Rafał Trzaskowski w obecnej kampanii wyborczej. Że też mu nie skołowacieje język, kiedy wypowiada kłamstwa z chytrym, a jednocześnie pokrętnym uśmieszkiem, przypominającym zachwyconego sobą bawidamka na taniej imprezie towarzyskiej. Ileż jeszcze złoży fałszywych obietnic? Ile sprzecznych z jego dotychczasowym postępowaniem przedstawi deklaracji? Ale też i sprzecznych oświadczeń z tymi, o jakich mówił dzień wcześniej. Jak jeszcze wiele aroganckich oskarżeń rzuci pod adresem rządu lub prezydenta Andrzeja Dudy?Najbardziej boli to, że to wszystko uchodzi mu całkowicie bezkarnie. Że tak naprawdę w duchu musi sobie kpić z setek tysięcy Polaków których oszukuje, zakładając, że polityczny szwindel może mu otworzyć drogę do zwycięstwa w wyborach.

W połowie sierpnia 2018 roku w Wielkiej Defiladzie Niepodległości w Warszawie wraz ze 120 tysiącami widzów przemarsz oddziałów Wojska Polskiego obserwowali prezydent Andrzej Duda, premier Mateusz Morawiecki, przedstawiciele rządu i parlamentu. Rafał Trzaskowski, który kandydował wówczas na urząd prezydenta Warszawy, napisał na Twitterze, że preferuje jarmark, jako alternatywę dla „patetycznej atmosfery wielkiej defilady”. A więc nawet nie był w stanie milczeć, ale demonstracyjnie drwił z polskiego żołnierza w rocznicę Bitwy Warszawskiej 1920 roku.

Dziś na kilkanaście dni przed wyborami prezydenckimi zapowiedział: - Będę dbał – i to najważniejsze – o honor i etos polskiego żołnierza.

Miesiąc temu, rozpoczynając kampanię wyborczą Rafał Trzaskowski zapowiedział: - „Będę wypalać żelazem to, co zrobił PiS”.

Kilka dni temu założył, że nawet niewielki przyrost potencjalnych wyborców może zaważyć w drugiej turze wyborów na ostatecznym wyniku – jeśli do niej dojdzie – toteż nic nie ryzykuje, pisząc otwarty list do działaczy i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości. A w nim m.in. – „Nie możemy żyć ciągle w stanie napięcia, konfliktu i kryzysu. Musimy spróbować znowu być wspólnotą, mimo że często się ze sobą różnimy”.

Trzy dni później grozi, że przed Trybunałem Stanu będzie chciał postawić b. ministra obrony Antoniego Macierewicza za osłabienie obronności Polski. A więc jednak „wypalanie żelazem”, czy „bycie wspólnotą”?

Czy można sobie wyobrazić bardziej zakłamanego człowieka?

Z pewnością liczy na to, że po 8 sierpnia, jeśli przegra, nikt już nie będzie pamiętał jego politycznego hochsztaplerstwa. A jeśli wygra, nikt nie będzie wypominał, jakimi metodami zdobył fotel prezydenta RP. Feta jego zwolenników przyćmi wszystko to, co poprzedzało wejście do Belwederu.

I pozostanie tylko rozpacz, że człowiek tak niskiego formatu moralnego, drobny oszust polityczny zostaje głową Polski.

autor: Jerzy Jachowicz

https://wpolityce.pl/polityka/505027-czy-polska-ochroni-sie-przed-tanim-politycznym-graczem

(link is external)

Źródło:

https://niepoprawni.pl/blog/jan-patmo/lewacka-skromnosc

DZIEJE POPRZEDNIE
 

Wracając do nadchodzących wyborów prezydenckich niestety poprzednio Polacy zagłosowali inaczej, uważając, iż obecna władza spełniła wszystkie nasze oczekiwania i swoje zobowiązania przyjęte przed siedmioma laty.

Rządzący zachowali się odwrotnie, sprzeniewierzyli polskie stocznie, pozbawiając praktycznie Polskę dostępu do morza, skopali gospodarkę morską, sprzedali polski przemysł, oddali Sowietom gros koncesji na gaz łupkowy, zdemobilizowali wojsko, odsłonięto granice.

Władza PO - PSL zwasalizowała Polskę wobec wschodniego sąsiada, oddała pole Niemcom w Świnoujściu, zniszczyła na całe lata polskie drogi i polskie tory kolejowe, kupiła za miliardy Pendolino na używanych częściach, rozwijający jak dotąd

0 km/godz. przy projektowanych oszustwem 200 km/godz.

Według oświadczeń przedstawicieli branżowych związków zawodowych polskie koleje państwowe będą sprawne za 10 – 15 lat, jak dobrze pójdzie z remontami torów. Polskie drogi i autostrady krajowe w całej Polsce rozkopane, przez długie lata będą w takim nieprzejezdnym stanie.

Złotówka traci systematycznie na wartości, gaz , prąd i benzyna drożeją łącznie z podatkami, ceny powszechnie rosną. Jerzy Urban rzecznik rządu powrócił z nienawistnym Polsce przekazem „rząd się wyżywi”. Władza pomimo ekspertyz niezależnych naukowców wskazujących na fałsz komisji MAK i Jerzego Milera w dalszym ciągu wspólnie i w porozumieniu z Rosją oszukuje naród w kwestii katastrofy w Smoleńsku, równocześnie pod sztandarami Bandery mordercy 200 tysięcy Polaków na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej wrzeszczą na kijowskim Majdanie „chwała Ukrainie”, rządzonej obecnie przez banderowców, faszystów i antysemitów. Oblano błotem opozycję przodującą w sondażach czyniąc z Jarosława Kaczyńskiego osobę podlegającą badaniom psychiatrycznym, najbardziej groźnego dla Polski człowieka, Prawo i Sprawiedliwość przedstawiając jako partię antypolską, faszystowską, niezdolną do przejęcia rządów.

Platforma Obywatelska  ustanowiła sądownictwo, które jest publicznym pośmiewiskiem i ze sprawiedliwością ma tyle wspólnego, co targ przekupek na krakowskim Kleparzu, sprzedających śmierdzące jajca.

Dokonano bandyckiej wzorowanej na NKWD i Gestapo napaści na redakcję tygodnika „Wprost”, wyłamując przez uzbrojonych bandytów ręce naczelnemu redaktorowi tygodnika „Wprost” ściskającego rozmowy bandziorów w swoim laptopie i pendrive, który ośmielił się powiedzieć prawdę na swoich łamach o rządzących Polską bandytach z ch..k.. i dupą w tle.

Potomek polskiego literackiego Nobla, pospolity bandzior, wstyd mi wymieniać nazwisko poza wulgaryzmami stwierdził, że Polska nigdy nie istniała i nie istnieje, tylko rządzący są w posiadaniu kasy należącej do oszukanego Narodu Polskiego i gdyby tylko mógł wysadziłby Polskę w powietrze. W nagrodę noblista spoczywa w Krypcie Zasłużonych w klasztorze ojców Paulinów na Skałce w Krakowie.

Antysemicka Belka da miliardy pod warunkiem spławienia Rotfelda Rostowskiego, a potem paradoksalnie Bieńkowska i ferajna tuskowa przekaże jedeopolonii Sejm III RP dla wyłudzenie przez amerykańskie lobby żydowskie 65 miliardów dolarów amerykańskich na rzekomą restytucję mienia pożydowskiego zrabowanego przez

III Rzeszę Niemiecką  Adolfa Hitlera, dotując przedsiębiorstwo Holocaust.

Usunięto z mediów niezależnych dziennikarzy, nie dopuszczając do głosu ludzi, którzy reprezentują opcje niezależną i uczciwą. Panoszą się natomiast w mediach te wszystkie Durczoki ,Kolendy - Zaleskie,  Lisy, Żakowskie, Kraśki, Wołki, Paradowskie, Olejnikowe, Gugały i takie tam dziennikarskie popłuczyny. Padł konserwatywny tradycyjny krakowski „Dziennik Polski”, „Rzeczpospolita”. Pozostała z mediów jedna wielka „Trybuna Ludu” pod sztandarem „Proletariusze wszystkich krajów łączcie się”. Za nic ma rządzące nami polactwo i politykierzy polską tradycję wolnościową, Krzyż Chrystusowy, polskie godło, hymn narodowy, biało – czerwoną, którą poniewierają w telewizji TVN różni Wojewódzcy wycierając nią psie odchody. Nie darmo powiedział kiedyś Tusk, że patriotyzm, to garb, który uwiera, a polskość to nienormalność.

Powtórny upadek Polski – to Konfederacji Targowickiej ciąg dalszy.

„Wam kury szczać prowadzić a nie politykę robić".

Należy tylko  żałować iż totalne pedały

Tak Małgośkę Kidawę - Błońską sponiewierały

Wystarczyło tylko pociągnąć za sznurek

Aby wyskoczyła Magdalena Ogórek.

 

                                     Aleksander Szumański „Kurier Codzienny" Chicago

Dokumenty, źródła, cytaty:

http://www.naszdziennik.pl/

„Nasz Dziennik” Stanisław Michalkiewicz „Zaduszkówka”

 

                         

 


                                                                      

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:14)

Komentarze

Sam tytuł tekstu precyzyjnie określa zamysł autorski. Oczywiście "targowica" w tytule metaforycznie nawiązuje do Konfederacji Targowickiej, a nie do targu na straganach krakowskiego targowiska Kleparz. Autor sprytnie nawiązuje do swoich fraszek aby wykazać bieżącą sytuację w obu Izbach polskiego Parlamentu.

Uważam, iż tekst jest potrzebny w obecnej sytuacji przedwyborczej, mądrze wykorzystujący dawną władzę PO - PSL.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Bozena Lukawska

#1634826

We Lwowie taki krakowski Kleparz nazywał się "Krakidały". Na Krakidałach  królowali handlarze Żydzi i mówili "szmoncesem" gardząc kupującymi. Jak do Lwowa wkroczyli Sowieci, to żołnierze sowieccy chodzili na Krakidały kupując zegarki. Żydowscy handełesi przystawiali żołnierzowi zegarek bez werku do ucha, a drugi handełes mówił do drugiego ucha żołnierza: cyk! cyk! cyk!

Dawne lwowskie Krakidały to dzisiejsza totalna opozycja w Parlamencie z Budką, Grodzkim i Trzaskowskim w tle.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

lwowianka

#1634829

podziwiam Twoją formę; wprawdzie jesteś mistrzem we wklejaniu dawnych tekstów, ale to świetne teksty, cały czas aktualne. Na temat komentarza "Lwowianki"  - Aleksander - stary lwowiak mógłby dużo powiedzieć. Zresztą w minionych czasach pisałeś wszak sporo o Lwowie; to ciągle ciekawy temat. Śpiewaliśmy po wojnie: "Jedna bomba atomowa, a wrócimy znów do Lwowa., a jak będzie bomba silna, to wrócimy i do Wilna.

Niestety, rządzące światem mocarstwa oddały Polskę na żer Stalinowi. Musimy być nie tylko dzielni, lecz i mądrzy... 

 

                                                                                                Serdecznie pozdrawiam Stary Druhu  Janusz kluba

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

 Janusz 40

#1635034

Jak zwykle, z wielka przyjemnoscia czytam Twoje celne uwagi na temat niektorych "polskich"politykow.

Kazdy Twoj artykul charakteryzuje sie wysoka jakoscia niezafalszowanej, celnej informacji, do ktorych nie sposob cos dodac lub ujac.

Dziekuje.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1635037

Trzeba pamiętać, że Trzaskowski przyjmie uchodźców- będziemy mieli podpalane samochody i rabowane sklepy- tak jak we Francji i Niemczech. Będzie dalej blokował pieniądze z dzikiej reprywatyzacji w Warszawie, będą w całej Polsce marsze LGBT i tęczowe piątki szkołach, zniesie wszystkie 500+, 13 emeryturę- bo u niego to rozdawnictwo.
Po za tym sprawuje wiele funkcji (jak on to ogarnia?)- jest wiceprzewodniczącym PO, prezydentem Warszawy, obecnym zastępcą Tuska w Partii Ludowej i z wszystkich tych miejsc dostaje kasę.
Był wiceministrem w rządzie Tuska i po wygranych wyborach sprowadzi wszystkich dawnych kolegów- Tuska, Nowaka, Gawłowskiego, Neumana ... i będziemy mieli powtórkę z historii- wyprzedaż majątku Niemcom i afery, afery, afery...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1635231