DORADCA EWY KOPACZ MICHAŁ KAMIŃSKI, AGENTEM WYWIADU IZRAELA

Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj

 

TAJNE ARCHIWUM WATYKAŃSKIE, CZYLI CO KOŚCIÓŁ PRZED TOBĄ UKRYWA…

DORADCA EWY KOPACZ MICHAŁ KAMIŃSKI, AGENTEM WYWIADU IZRAELA

 

Michał Tomasz Kamiński (ur. 28 marca 1972 w Warszawie) – polski polityk, poseł na Sejm III i IV kadencji, deputowany do Parlamentu Europejskiego VI i VII kadencji, od 2007 do 2009 rzecznik prasowy prezydenta Lecha Kaczyńskiego, od 2015 sekretarz stanu w Kancelarii Premiera.

 

Michał Kamiński, były poseł do Parlamentu Europejskiego z ramienia Platformy Obywatelskiej a obecnie nieformalny doradca premier Ewy Kopacz jest pracownikiem izraelskiej firmy wywiadowczej Prism Group.

Prywatna agencja wywiadowcza Prism Group zajmuje się głównie marketingiem politycznym i gromadzeniem informacji gospodarczych. Sam Kamiński nie widzi nic dziwnego w działalności dla obcego wywiadu. „Nie mam żadnego konfliktu interesów, bo moja firma nie ma absolutnie żadnych interesów w Polsce” – tak Kamiński odpowiedział na pytanie o jego działalność wywiadowczą gazecie "Fakt".

Co innego jednak można przeczytać na stronie internetowej Prism Group. Agencja ta przedstawia siebie jako firmę zajmującą się polityką oraz sprawami publicznymi, mającą swoje siedziby w Pradze, Warszawie, Brukseli, Berlinie i Waszyngtonie. Celem tej agencji jest zbieranie danych o polityce, biznesie, mediach i opinii publicznej w Europie Środkowej i Wschodniej.

Lech Kaczyński od samego początku był pod kontrolą wywiadu Izraela

Czy nie powinno niepokoić Polaków, że jeden z dobrych znajomych premier polskiego rządu, który określany jest również jako jeden z głównych doradców prezesa Rady Ministrów jest jednocześnie pracownikiem zagranicznej agencji wywiadowczej?

Z pewnością może on przekazywać tej amerykańsko - izraelskiej firmie istotne informacje na temat działalności polskiego rządu, zwłaszcza, że jest on częstym wizytatorem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Miś Kamiński utrzymuje, "że jego częste spotkania z premier Kopacz dotyczą głównie spraw ukraińskich”. Izraelska firma Kamińskiego zajmowała się w zeszłym roku kampanią wyborczą Julii Tymoszenko, która jest członkiem tzw. klanu dniepropetrowskiego, do którego należy oligarcha Ihor Kołomojski.

 

Czy słynna pożyczka 100 milionów Euro dla Ukrainy, by żyło się lepiej, którą Kopacz ogłosiła radośnie w zeszłym tygodniu w Kijowie, to robota Misia?

Tłumaczenia Misia, że zajmuje się tylko Ukrainą, brzmią bardzo naiwnie w świetle wielu faktów, m.in. nadmiernie zaktywizowanej ostatnio działalności izraelskiego wywiadu w Polsce. Oficjalna szefowa PRISM, była izraelska analityczka antyterrorystyczna Barbara Fiala, od wielu już miesięcy wykazuje dużą aktywność w naszym kraju.

 

Agencja Prism Group przedstawia siebie jako firmę zajmującą się polityką oraz sprawami publicznymi, mająca swoje siedziby w Pradze, Warszawie, Brukseli, Berlinie i Waszyngtonie. Celem tej agencji jest zbieranie danych o polityce, biznesie, mediach i opinii publicznej w Europie Środkowej i Wschodniej.

 

Czy nie powinno niepokoić Polaków, że jeden z dobrych znajomych premier polskiego rządu, który określany jest również jako jeden z głównych doradców prezesa Rady Ministrów jest jednocześnie pracownikiem zagranicznej żydowskiej agencji wywiadowczej? Z pewnością może on przekazywać tej amerykańsko-izraelskiej firmie istotne informacje na temat działalności polskiego rządu, zwłaszcza, że jest on częstym wizytatorem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

 

 

Źródła:

 

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/01/29/doradca-ewy-kopacz-michal-kaminski-agentem-izraelskiego-wywiadu/

 

http://www.fakt.pl/polityka/michal-kaminski-pracuje-dla-izraelskiej-firmy-wywiadowczej,artykuly,519691.html

 

http://telewizjarepublika.pl/michal-kaminski-ekspertem-izraelskiej-firmy-wywiadowczej,16480.html

 

http://www.prismstrategygroup.com/michal-kaminski-former-polish-mep-chairman-of-the-european-conservatives-reformists-group-joins-prism-group/

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Micha%C5%82_Kami%C5%84ski

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

http://wpolityce.pl/polityka/261927-incydent-gruzinski-misia-kaminskiego-posel-suski-ujawnia-musial-byc-wnoszony-do-samolotu-mam-zdjecie

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1490178

to gorzała na bazie śliwek, o mocy powyżej 70%. To tylko korekta do błędnej nazwy!.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1490228

...Śliwowica Paschalna lub Passover Sliwowitz, o mocy 60% ( w handlu detalicznym, dla Goi, czyli dla nas, jemu leją lepszą) i 70%, robiona pod nadzorem przedstawiciela gminy żydowskiej. Robi sie zacier z samych przebranych śliwek, dojrzałych bez dodatku cukru i drożdży .... też tylko korekta....
Wiecej ma destylat poniewaz musi leżakowac 2 do 5 lat i traci ok 5% na mocy.

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

zimny drań
 

#1490238

ma "kopyto" pije sie niezle i to pod oddech :-))))))))

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1490338

Miś

 

Świątek piątek czy niedziela

Miś podaje łapę agentom Izraela.

 

PS Tak już został wytresowany.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1490203

to byłoby niepokojące gdyby nie-rząd Kopacz-ki był choc odrobine samodzielny. A to tylko atrapy postawione przez służby wielu państw - jurgieltnicy na obcej slużbie. To raczej zagrożenie dla Angeli i jej lokaja - b. agenta Stasi , dziś robiącego za "prezydĘta Europy"....

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1490221

Właśnie! niepokoiło by mnie gdyby nie był

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

zimny drań
 

#1490239

Ów osobnik - tak zwana Polityczna Łajza - odnajduje się najlepiej w swoim środowisku. No i dobrze; na śmietniku historii zaczynają się procesy gnilne, a ostatecznym rozwiązaniem będzie utylizacja.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Racjonał

#1490232

to oblesny typ,którego nienawidze od chwili kiedy to cos zobaczyłem spocone na jakims mityngu PiS-u.Więcej nie bede pisał bo to cos nie jest nic warte.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1490243

Pierwszym jego czynem, który powinien przekreślić jego karierę polityczną było ratowanie Pinoczeta.

Już wtedy znaleźli się ludzie, ktorzy wiedzieli jak się obejść z takim matołkiem i spryskali go gnojowicą. Na takich tylko świeży nawóz. Myślę, że PiS biorąc sobie na listę deo sejmu takiego misia strzelił sobie kiedyś w kolano. Może w tych wyborach sito będzie gęstsze i na listy dostaną się ludzie z właściwymi zasadami i poziomem intelektualnym.

Gorąco kibicuję PiS a zdrajcom i agentom należy się godziwa odpłata. Obym tego doczekał.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Jurek

#1490260

Bardziej obleśnego i podłego osobnika nie ma w polityce polskiej  jak ów osobnik

 

Która to kanalia z kolei byla wychowana  w PiS ie ???

Tyle podłych osbnikow nie wyszło z zadnej chyba partii jak z PiSu , jestem poplecznikiem PiSu lecz  z doborem ludzi w pisie jest problem .

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1490299

Michał Kamiński oficjalnie przyznaje się do współpracy z wywiadem Izraela. Co z tym ma wspólnego PiS? Że Kamiński był członkiem PiS? Co ma kanalia do byłej jego partii politycznej? Nitram piszesz pierdoły!!!!!!!!

Za to odpowiada jego chlebodawczyni pani kopaczka, która powinna się natychmiast podać do dymisji. Tak trzeba komentować Panie Nitram

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

lwowianka

#1490311

A do tego pachołek pejsatych.

Tylko tyle o tej pejsatej kanalii, POmagającej w niszczeniu Polski.

Beata Szydło premierem.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1490318