Zamach smoleński nie pasuje do układanki okrągłostołowej!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Krótko...

Wielokrotnie zastanawiałem się czy PiS jest lub był częścią haniebnego układu okrągłostołowego.

Wszystko pasowało jak ulał. Zawłaszczono "michnikoidalnie" przecież całą scenę polityczną w Polsce i wyeliminowano narodową endecję a dla PiS-u przeznaczono być może rolę kanalizatora negatywnych nastrojów społecznych  i wiecznego "narodowego" opozycjonisty.

I wszystko byłoby całkiem logicznym ciągiem wydarzeń, gdyby nie Smoleńsk i dokonany tam zamach na polskie elity.

I jeżeli PiS był być może częścią układanki okrągłostołowej to tylko do momentu, kiedy J. Kaczyński został premierem i zaczął budować IV RP a ś.p. L. Kaczyński został prezydentem i później zaczął prowadzić propolską politykę międzynarodową, której m.in. konsekwencją było utworzenie grupy ściśle współpracujących ze sobą nowych państw w UE, uratowanie niepodległości Gruzji i walka o niezależność energetyczną Polski. To zabolało wszelkiej maści postkomunistycznych polskich i sowieckich "chłopców" a przede wszystkim Moskwę. Zabolało też niemiecką UE... Zabolało cały postokrągłostołowy układ dotychczas rządzący Polską... Efektem tego wszechogarniającego ich bólu był zamach smoleński...

Oczywiście mogę się mylić, ale niezależnie od tego dziś nie pozostaje nam nic innego jak wspierać PiS...

I tak jeszcze dygresyjnie...

Dziś - przy wzroście społecznego poparcia dla PiS-u - musimy obawiać się o życie J. Kaczyńskiego. Mówię całkiem poważnie. On wie bardzo dużo i przygotowany jest do odbudowy Polski. Dla przeciwników jest tykającą bombą, która może w każdej chwili wybuchnąć m.in. zalewem istotnych informacji o zamachu smoleńskim i całym układzie III RP. Sądzę, że "chłopcy" są gotowi na wszystko, aby tylko nie dopuścić PiS i J. Kaczyńskiego powtórnie do władzy...

----------------------

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

Brak głosów

Komentarze

Nie w państwie Donalda Tuska, które jest rządzone wyłącznie dzięki strachowi Polaków przed bogeymanem. Wydaje się, że obecnie wszystko pozostaje w rękach Jarosława Kaczyńskiego i prawicowych mediów, która w jakiś sposób muszą sięgnąć po elektorat Platformy Obywatelskiej. Może wystarczy nie dawać się prowokować i nie dawać amunicji pijarowcom Donalda Tuska , którzy zwą się dziennikarzami? Może…"

Co prawda autor tych słów nie wyraża głośno wszystkiego co myśli ale...

Twoje obawy, Krzysztofie, są uzasadnione i podzielane przez wielu Polaków. TA władza jest zdolna do wszystkiego.

Pozdrawiam.
contessa

http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik-lukasza-adamskiego/54842-trzeba-sie-przygotowac-na-szokujace-informacje-ktore-beda-mialy-na-celu-rozwscieczyc-kaczynskiego

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#361325

J. Kaczyński i A. Macierewicz też mieli lecieć do Katynia wojskową TU-tką...

A dziś przecież Oni już rzucają do walki mentorów w postaci np. Kuczyńskiego i Michnika, kórzy walczą z polskim faszyzmem i przestrzegają przed PiS. Ich strach jest wynikiem wiedzy, którą posiadają. A ta wiedza jest dla nich przykra... Nie udało im się przez 24 lata zniszczyć polskości i to ich boli, bardzo boli...

Pozdrawiam

krzysztofjaw

Vote up!
0
Vote down!
-1

krzysztofjaw

#361345

Początki samodzielnej kariery politycznej Kaczyńskich nie były udane. A potem - jeśli ktoś startuje z nazwą Prawo czy Sprawiedliwość - to takie nienowoczesne, nieświatowe phi..
i tylko jak zwykle na wszelki wypadek kilkunastu wybranych się podłączyło co by w porę podzielić, skłocić, przeprogramować.
A co do Okrągłego Stołu to nie wszyscy byli częścią układu na starcie , ale właściwie wszyscy skwapliwie przyjęli swoją część tortu. Problem z Kaczyńskim przy okrągłym stole jest taki jak w mafii gdy bonzowi dostarczą towar , sprawdzi próbkę że ok ale nie kupi dostawy. Niewyobrażalne. Władza jest jak narkotyk , jesli ktoś żyje z jej rozprowadzania to jak może nie kupić taniego prima sort towaru? Dla mafii to wypowiedzenie wojny.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#361344

Nie rozumiem, po co to jest pisane. Musimy? Tak samo musimy obawiać się o własne - i najbliższych, ponieważ nie znamy dnia ani godziny. Co dobrego może wyniknąć z tego przymusowego "obawiania się"? Ano - nic, tylko zmarszczki i wrzody żołądka. Za takie sugestie dziękujemy.

Vote up!
0
Vote down!
-1

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#361553

zwłaszcza ostatnie zdania wypowiedzi, choć nie wiem czy takie sprawy powinniśmy roztrząsać publicznie. Chociaż - ONI są inteligentni i zapewne różne scenariusze przewidzieli. Więc myślę, że ci których szanujemy są obecnie bezpieczni. Jakiś zamach, po Smoleńsku, w tej chwili spowodowałby "niepożądany" masowy zwrot w kierunku poparcia dla PiS. Sytuacja mogłaby się jednak zmienić z chwilą gdy PiS wygrałby jakieś wybory i później. I uczulałbym się w tej sprawie na taki moment. Wtedy mogłoby dochodzić do różnych zamachów czy sabotaży, nawet z fałszywych pozycji czy sfałszowanych ideologii. Szaleńców w końcu nie brakuje, a w historii Polski ostatnich 100 lat takie rzeczy już się zdarzały.
Oczywiście, najrozsądniej jest dmuchać na zimne.
A jeśli przyjąć za prawdę fragment tekstu o Lechu Kaczyńskim, Gruzji i energetyce, to sformułowanie "zdradzeni o świcie" nabiera jeszcze bardziej złowrogiego wymiaru.
Pozdrawiam
Honic

Vote up!
0
Vote down!
-1
#361702