,,Zwykli Polacy''

Obrazek użytkownika circ
Blog

[quote]Dlaczego (wydawałoby się) [b]zwykli Polacy[/b] bronią kłamstw rządu USA? Dlaczego pisanie na Wikipedii o wątpliwościach dotyczących oficjalnego wyjaśnienia wydarzeń z 11 września 2001 roku spotyka się ze zorganizowanym, a zarazem skrytym, oporem administracji? Dlaczego organizacja określająca się mianem "organizacji pożytku oublicznego", zbierająca z tego tytułu pieniądze podatników w istocie realizuje zupełnie odmienne, propagandowe cele, mające z pożytkiem publicznym bardzo niewiele wspólnego. Dlaczego administratorzy polskiej Wikipedii zachowują się jak cenzorzy na posługach CIA ustalając potajemnie treść haseł, manipulując faktami i cenzurując treści poprzez eliminację niewygodnych wikipedystów? Zapewne nigdy się tego nie dowiem. Wiem natomiast, że akcja wyciszania prawdy na temat wydarzeń z 11 września 2001 jest szeroko zakrojona i angażuje masy ludzi na całym świecie - Wikipedia to jedynie wierzchołek tej góry lodowej[/quote]

http://www.wykop.pl/ramka/92774/rocznica-11-wrzesnia-7-lat-propagandy-klamstw

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

to przecież oni mają marynarkę wojenną, lotnictwo, to strącić samolot opanowany przez terrorystów to byłby żaden kłopot. Wystarczyło wysłać rakiety ziemia-powietrze albo posłać do akcji myśliwce i byłoby po sprawie. Dziwne, że oni tego nie zrobili.

Przypomina to Pearl Harbor. Oni doskonale wiedzieli, że flota admirała Yamamoto zbliża się do nich, ale nic nie robili w tym kierunku, żeby zapobiec katastrofie.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#4939

do ataku na Japończyków.
ten bardzo chory świat dogorywa.
To nie żaden kryzys, to koniec.
Po tym, już nic nie będzie takie samo, jak było.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

--------------------------------------
Polska krajem krzyży.

#5055