Wszyscy święci spod znaku "Polska jest najważniejsza"

Obrazek użytkownika circ
Idee

Jak wiemy ustroje różnią się ideologiami, czyli własnymi interpretacjami porządku wartości (ważności). Ten porządek kształtuje nam sumienia i umysły, jest głoszony w mediach, obowiązuje w prawie i nauce, organizuje wszystkie szczegóły, nawet taki porządek działań;- czy rano mam pierwsze się umyć, czy pomodlić powierzając dzień Bogu, czy zajrzeć co w polityce.
Komunizm był ustrojem stworzonym przez ideologię, która uważała, że prawa materii są jedyną prawdą, w której ludzie muszą funkcjonować na zasadach "wolności, równości i braterstwa". Komunista zaczynał więc dzień od złożenia hołdu materii, czyli czochrał się po plecach, mył zęby, jadł śniadanie, leciał do roboty po drodze czytając nagłówki, zaczynając od rubryki "Sport". W sumie nie da się temu wiele zarzucić, bo nie robił nic złego, prawda? Może dlatego nasi blogerzy na tych samych zasadach tworzą nową starą konstytucję, tyle że materię zastąpili "Polską". Została wolność( gospodarcza), równość (demokracja) i braterstwo Polaków. Czynią to wszystko z miłości do Polski, która jest "najważniejsza".
Różni HARCERZE, HARCERKI, PRAWDZIWI PATRIOCI, PRAWDZIWI POLACY, KATOLICY, itd. wołają "Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie"

Komentarz na jednej z list dyskusyjnych:

Napisał ktoś o nicku "harcerka";
"Podziwiam optymistów mają złudzenia o; państwie demokratycznym,o rządzie wybranym demokratycznie,o uczciwych wyborach,o państwie w którym działa prawo,są świetni dziennikarze i prawdziwa elita intelektualna,w którym rząd to poważni ludzie myślący o rozwoju kraju w dłuższej perspektywie, o wspaniałej młodzieży kochającej wartości a nie "kase,fure.." Niestety o takiej Polsce możemy tylko pomarzyć!Pomarzyć o państwie prawa i sprawiedliwości!Narazie dominują tzw."elity",tzw."dziennikarze",tzw."politycy" i tzw.niepodległa ojczyzna. "Ojczyzne wolną racz nam zwrócić Panie"."

Czy Wy zastanowiliście się co odpowiedział by Wam Pan na wasze wołania widząc co na pierwszym miejscu macie w sercach i umysłach?
Pan odesłałby Was do Syna, a jakbyście nie usłuchali, to do diabła.

„Zbliżył się także jeden z uczonych w Piśmie i zapytał Go: Które jest pierwsze ze wszystkich przykazań? Jezus odpowiedział: Pierwsze jest: Słuchaj, Izraelu, Pan Bóg nasz, Pan jest jeden. Będziesz miłował Pana, Boga swego, całym swoim sercem, całą swoją duszą, całym swoim umysłem i całą swoją mocą. Drugie jest to: Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego. Nie ma innego przykazania większego od tych. Rzekł Mu uczony w Piśmie: Bardzo dobrze, Nauczycielu, słusznieś powiedział, bo Jeden jest i nie ma innego prócz Niego. Miłować Go całym sercem, całym umysłem i całą mocą i miłować bliźniego jak siebie samego daleko więcej znaczy niż wszystkie całopalenia i ofiary. Jezus widząc, że rozumnie odpowiedział, rzekł do niego: Niedaleko jesteś od królestwa Bożego. I nikt już nie odważył się więcej Go pytać” (Mk 12,28b-34)

Czy tu jest napisane że "Polska jest najważniejsza"?
Prawdziwi Polacy od tysiąca lat mieli prawidłowo ukształtowane sumienia i umysły porządkiem ważności zawartym w haśle "Bóg, Honor, Ojczyzna". Tego nauczał i naucza Kościół Katolicki.

A Wy małpie rozumy, chamskie syny, co macie w tych komuszych łbach?
Na jakim Paradygmacie Prawdy stawiacie waszą konstytucję i jej porządek prawny? Na MIŁOŚCI Boga i bliźniego, czy na zabezpieczaniu własnej dupy?

Syny diabelskie, komuno mentalna, lemingi! Łapy precz od konstytucji i Polski! Dopóki nie poukładacie sobie we łbach, Polski nie uratujemy. Zapomnijcie.

JPII powiedział "Budujemy cywilizację miłości". Niejasno się wyraził?

* Link do komentarza
http://wpolityce.pl/view/4359/Prof__Zybertowicz_dla_wPolityce_pl___Nie_mozna_wykluczyc__ze_WikiLeaks_chroni_te_cywilizacje_przed_kompletna_mistyfikacja_.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów