Nicek, głupiś.

Obrazek użytkownika circ
Idee

"Tu jest zwykła wbrew pozorom robota do wykonania. Bez tych wszystkich bzdetów o kochaniu ludzi. Naprawdę. (....)
Nie, moja droga, on się pyta o fakty. Nie o ich mistyczną nadbudowę, ale o fakty, relacje, świadectwa. A to jest róznica. "

Tyle Nicek do mnie o idei.

Nasi wrogowie działają metodycznie. Mają fałszywą ideę, system inwigilacji i czołgi, a ty Nicek nie masz nic, a chcesz się z nimi bić.

Wróg jest niewidzialny, widzisz jego ogonek, czyli Tuska.
Tymczasem wiele szperających globalnych oczu i uszu zwróconych jest na tłum, by wyłowić tych wobec których nie zadziałał ich system kłamstwa.
Wyobraź sobie ich wojnę z nami, wyobraź sobie tłum na ulicy w Londynie lub Wawie. Jak oni nas odróżnią od lemingów i samych siebie? Oni odróżnią nas po wyrazistej idei, prostej i radykalnie różnej od ich bełkotu.
Zanim nas wyłuskają, urabiają nam mózgi po kolei stępiając znaczenie słów. Właśnie wzięli się za pojęcia "Obserwacja i Inwigilacja". Setki studentów, czyli dzieci z kamerami wmieszają się w tłum i będą radośnie inwigilowac naturę, kwiatki, architekturę.

"World Photography Organisation stara się także wspierać nowe pokolenie przyszłych profesjonalnych fotografów – temu służy program studencki będący połączeniem konkursu i globalnego programu edukacyjnego. W tym roku program ten organizowany będzie wspólnie z galerią internetową Young Tate Online i zostanie powiązany z nową wystawą fotografii w londyńskim muzeum sztuki nowoczesnej Tate Modern. Wystawa nosi tytuł Exposed: Voyeurism, Surveillance and the Camera – a zainspirowany nią temat programu studenckiego to właśnie „Surveillance” („Obserwacja”, ale także „Inwigilacja”)."

Czy ty nie widzisz, jaką oni wagę przywiązują do idei? Przeciwnie niż ty.
Robią rewolucję kulturową na twoich oczach, a ty chcesz ich lać po ryju gołymi pięściami.
W świecie fałszywych idei, ty nie masz żadnej sensownej propozycji, by im stawić czoło.

Bijemy się o czystość idei. Polska to czysty duch, a duch operuje na poziomie idei.

Zacytuję tu postulaty z pierwszego zebrania Tea Party;
1/Ochrona każdego życia ludzkiego, 2/Stop nienawiści, szacunek dla różnych grup, 3/ Równość wobec prawa i walka z polityczną poprawnością, 4/Niezgoda na majstrowanie państwa przy rodzinie, 5/Wolne i gloszące różne punkty widzenia media, 6/ Nie ma wolności bez wolnego rynku, 7/Ingerencje rządu tylko tam gdzie ludzie sobie sami nie radzą, 8/Niskie podatki, 9/Asertywna polityka zagraniczne i budowanie wizerunku Polski w świecie poprzez odpowiednią politykę historyczną, 10/ Prawda nas wyzwoli.

Są tu wymieszane elementy marksizmu, liberalizmu i prawdy Kościoła.
To jest stan klęski rozumu, i ty wpisujesz się w ten bałagan, lekceważąc prawdę.

*
http://blogmedia24.pl/node/41228
* Nicek
http://www.nicek.info/index.php/2010/11/27/wszyscy-jestesmy-szlachcicami/#comment-6977

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

p r z e s ł a n i e, objawione mu 9 listopada 2010 r. o godz. 3 rano. Posłanie to zostało umieszczone na oficjalnej stronie Objawienia Matki Bożej w Knock.

2. Chrześcijanie, Muzułmanie, Hinduiści, Żydzi i wszyscy tych wyznań wydedukowanych przez omylny umysł ludzkości – Ja wołam do was wszystkich, po raz ostatni, abyście otworzyli oczy na prawdziwe słowo Boga. Boga, Który posłał wam słowo przez Proroków. Prawda została napisana i udokumentowana w Świętym słowie Pisma, którego nikt nie może poprawiać, zmieniać lub próbować dopasować do własnej interpretacji. Jest tylko jeden Bóg.
Tak więc odłóżcie swoją broń, otwórzcie oczy
i podążajcie za Mną do Wiecznego Życia.
Ja kocham was wszystkich tak bardzo, że oddałem za was Moje życie. Czy zapomnieliście o tym? Za przyczyną Mojego Bożego Miłosierdzia, Ja błagam was wszystkich, ten ostatni raz, abyście do Mnie powrócili. Za przyczyną Mojego Miłosierdzia Ja przychodzę z powrotem
na ziemię, aby spróbować pomóc wam spojrzeć
w swoje serca i szukać prawdy. Nie dopuście
do tego, żeby was zniszczył Oszust.
Szukajcie p r a w d y.
Miłość – czysta miłość – jest drogą do Ojca.
Proszę, proszę, pamiętajcie o Moim Bożym Miłosierdziu. Ja kocham każdego, każdego z was. Módlcie się teraz o przebaczenie. Wyciągnijcie ręce i pozwólcie Mi poprowadzić się do Królestwa Mojego Ojca. Ja powracam na ziemię, tak jak zostało to przepowiedziane.
Ten czas przybliża się tak szybko, że wielu będzie nieprzygotowanych. Tak wielu będzie zszokowanych i zaskoczonych, że nie będzie mogło w to uwierzyć. Nie ma zbyt wiele czasu dla Moich Proroków, aby pomogli w przygotowaniu ludzi do tego wielkiego wydarzenia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

--------------------------------------
Polska krajem krzyży.

#111335

http://www.wieczernik.oaza.pl/stary/107/1.html

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

--------------------------------------
Polska krajem krzyży.

#111761