Cały czas jestem zszokowany! Ale teraz taże już zły!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Tylko krótko... cały w nerwach ponownie

Widzieliście w Wiadomościach, co ludzie przywożą z miejsca katastrofy! Nawet paszport Polaków tragicznie zmarłych.

A Minister kopacz mówiła, że ziemia była przesiewana przez Rosjan na głębokość 1 metra... Kłamczucha Jedna... to nawet technicznie brzmiało fałszywie.

A Cieć od Niemca mówi dziś, że Tusko-Pustak-Starchliwy od kilku dni wiedział o tym, że miejsce tragedii jest nie zabezpieczone i ludzie robią sobie wycieczki na poszukiwania rzeczy tragicznie zmarłych.

I co zrobił!!!! NIC. Dopiero jak przyjechali Polacy stamtąd z rzeczami i zdjęciami podobno zareagował drogą dyplomatyczną. On zareagował w sprawie Polski?. On! Ten, dla którego Polska to nienormalność. Ten, który ze strachu przed Putinem dostaje pewnie chyba przysłowiowej obstrukcji lub rozwolnienia.

A Namiestnik zwany p.o. Prezydentem? Co zrobił? W momencie, kiedy ludzie sobie chodzili i bezcześcili miejsce śmierci On grał w sztuce/ komedii tragicznej pt.: "Wywiad w TVN" Z A. Werner... Ale dla niego jest chyba OK... Przecież nie ma Lecha... został niestety Jarosław... i to widocznie jest teraz dla niego chyba największy problem.

K..wa nóż się w kieszeni otwiera...

Pzdr

P.S. A swoją drogą... skoro są rzeczy... to, gdzie są resztki ciał?

Misja Specjalna, m.in. o tym dziś. TVP1, godz. 23.00

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Misja Specjalna, m.in. o tym dziś. TVP1, godz. 23.00

Dzięki za to info ..

Właśnie przed =chwilą nasz Igorek z salony "przesłuchuje" Napieralskiego ..w TV Info ..

Napierał stwierdził jesnoznacznie że żadnych afer wcześniej nie było * za ich rządów a zwłaszcza tej tzw" "Rywina" .

Cały czas to słyszę i już nie wyrabiam ..lecę to wyłączyć ....

pozdrawiam

............................

"Pozwól mi Panie bym stał się narzędziem Twej sprawiedliwości"
http://andruch.blogspot.com/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-----------------------------------------

Andruch z Opola

http://andruch.blogspot.com

#57902

G...o poznamy a nie prawdę.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#57934

po tylu tygodniach wszelkie dowody zostały odpowiednio spreparowane. W końcu tam pracują fachowcy. Obstawiam wersję o błędzie pilota. Puszczanie balonów próbnych o tym niby głosie osoby postronnej w kokpicie załogi świadczy o tym, że wahają się jeszcze czy uda się wrobić prezydenta. Jak uznają, że to byłoby przegięcie to głos z zewnątrz zamilknie lub okaże się stewardesą czy też pasażerem pytającym  z którego wokzału odchodzi pociąg do Moskwy :)

oszołom z Ciemnogrodu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#57997

"Prawda" - jaka prawda, przecież (dla tych panów) prawda nie istnieje, są tylko różne równoległe narracje, każda prawdziwa.

A Ty tu z jakimiś prawdami wyskakujesz jak niejaki Filip z ... czegoś tam i żądasz takich staroświeckich i niestworzonych rzeczy. Tożto istny Ciemnogród jakiś czy co ?

Zamiast dostraiać się do aktualnych "mądrości etapów", które nawiasem mówiąc przychodzą z niestrawną szybkością, a jeszcze szybciej ustępują następnym, że nawet i zwykła standardowa zdolność zapominania już nie wystarcza. Ty po prosu masz za mało wydolną zdolność zapominania i byća powierzchownym wydolna!! A z takim schorzeniem w post post post moderniźmie to tylko nieustanna udręka zaddra i rozpacz.

No Kiedy Ty wreszcie to w końcu zrozumiesz? Prawda? - To przeżytek! - a teraz panują tylko NARRACJE, NA..- RRA.. -CJE..! Tak właśnie tak, i jescze raz, teraz dzieci kochane wszyscy powtarzają jeszcze raz NA...

I to nie tylko jedną ! A gdzież cię Panie Boże broń do tylko jednnej narracji - wtedy to można było by ją nawet nazwać zbereźnie znowu "Prawdą" i to byłby znowu kłopot!

Nie co to to nie ! - teraz narracje lubią chodzić parami, baaaa - czwórkami, dziesiątkami ... - gdzie dwóch Polaków tam przynajmniej, z miejsca, na firko, od razu cztery narr.., a jak miesiąc obrodzi to i nawet klęska urodzaju się przyomina, co to czasów kiedy to, co roku były zawsze dwa kataklizmy: urodzaju i nieurodzaju - i czery klęski: każda na każdą porę roku. Ale wtedy mimo to narracji brakowało, zresztą nie tylko narracji... - była tylko ta jedna, jednya, ale z to jaaaaaaaka! "Przewodnia" siła narod... znaczy oczywiście "przewodnia narracja narodu" ma się rozumieć oczywiście.

Ale - choć dziś to nam niczego już nie brakuje - żyjemy w takich dostatkach, w krainie co to mlekiem i modem... itd., to i narracji "to ci unas dostatek, ale i te przyjmniemy" bo jak nie to " bierz - psi synu bo jak nie to ci te narra.. w gardło wciśniemy"

A wszystkiemu winna jest ta dynamika wydażeń! Eeech - żyeby ją tylko tak można było by jakoś zwolnić, to ludziska zaczęły by od razu nadążać z zapominaniem i szło by jak po maśle!

A tu ? - masz ci babo placek - ledwo jedną mądość etapu, znaczy prawdę, tfffu... "narrację" z ledwością przełkną, jakoś przyzywczają cię i przyswoią to już bez zapytania, pozbawiona spkrupułow, drzwiami i oknami znaczy okanmi telewizorów, i innych matowych szyb i drzwaim z sąsiadem, diecisakami które przynaszą to tałatajstwo gdzieś tam ze szkoły czy nawet z podwórka, wciakają, wypiera rękami i nogami kolejne narracje. Kolorowe, wesołe jako oberek, hałaśliwe, rozhukane, rozśpiewane, "pręgowane i skrzydlate, te co skaczą i fruwają, na nasz progam zapraszają".

Jak tu z tym wszystkim ndaążyć - już sam nie wiem?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#58116

Przypomniał mi się jeden, zancie go:

Do rabbiego przychodzi Icek i Mosiek - skłóceni, wykrzykują na siebie że aż iskry się sypią. Chcą żeby ten rozstrzygnął ich spór. Po wysłuchaniu wersji Icka, rabbi odpowiada "Hummm - masz rację!". Po wysłuchaniu drugiego: "Hummmm - ty też masz rację!". Jak to ?! zbulwersowany uczeń, pomocnik rabiego pyta: "przecież to są dwie sprzeczne wersje, jak im cudem oboje mogą mieć rację?!!!". Na to rabi ... - tak, tak - "Hummmmmmmmm, Ty także masz rację!!!".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#58118

"Prawda - jaka prawda, prawda nie istnieje, są tylko różne narracje, każda prawdziwa, każdy ma swoją własną prawdę, prawdę prywatną", (a państwo - w domyśle i w praktyce: tzw "prawdę aktualnie ogólnie wszystkich obowiązującą", czyli tzw. "prawdę etapu") - głosi postmodernizm i postuluje tym samym założenie że prawda nie istnieje.

Dla uproszczenia załóżmy, że to założnie jest prawdziwe i prawda rzeczywiście nie istnieje.
No tak, ale skoro tak, to - to przynajmniej to założenie musi być prawdą, bo jeśli "nie", to to co piszę nie miałoby sensu a z tym i założenie także by go miało, a przecież założyliśmy, że to założenie miało sens. Prawda zatem jednak istnieje.

No ale przecież w założeniu przyjąłem, że "nie istnieje!!!.
Mamy więc sprzeczność - z założenia dochodzimy do sprzeczności - wniosek: założenie było nie prawdziwe,(dowód przez zparzeczenie, przez sprzczność, falsyfikacja) a więc jednak musi istnieć prawda i pewnie istnieje, ale jak o tym przekonać postmodernistów ? - ja się was pytam!

Logika nie przemawia - więc co?. Może teoria systemów ? Czy może teoria gier czy też teoria dystrybucji? A może logika rozmyta? Ta, przynajmniej z nazwy, to brzmi tak jakoś znajomo. Czy ktoś mi tu pomoże? Ja się Ciebie pytam czytelniku - tak, tak właśnie tak - właśnie się Ciebie pytam: co ty na to ?!!! [Bezpośrednia rozmowa narratora z odbirocą, jedne z charakterystycznych elementów postmodernizmu]

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#58132

"Siłom i energiom osobistom" !!!

Oto jest proste wyjście z jałowej narracji,
o której skądinąd dowcipnie piszesz.

Gdyby temat nie był taki bolesny,
to można by się nawet trochę pośmiać.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#58139

Krzysiek imienniku,
jeżeli byśmy mieli pójść na barykady,
to stajemy obok siebie.

Re:
Ps.A swoją droga...skoro są rzeczy...

Podobne pytanie zadałem w innym miejscu odnośnie
tel. komórkowych i laptopów...,
o których podobno wspominał Tusk w swoim wystąpieniu,
mówiąc,
że powróciły do kraju.

Więc ja się k...wa pytam,
o co tu się rozchodzi?

Traktują społeczeństwo jak ostatnich debili!

Lecz sukinsyny zapomnieli chyba,
że nadchodzą kolejne wybory!

Więc nie wiem do końca,
czy szykują nam kolejny stan wojenny,
czy już całkiem ta rządząca ekipa zwariowała.

Kto ich k...wa znowu wybierze?

Na co ci idioci liczą?

Na te ich krzywe sondaże?

pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#57938

Mam takie przeczucie, ze... licza na zamieszki i Stan Wyjątkowy.
Tylko to ich moze uratować... więc nie mozemy dać się sprowokować!

To tylko moje odczucie... muszą byc wybory... musimy je pilnować... a gdzy jednak zdecydują się na fałszerstwo... to juz Nam nic nie pozostaje...

Barykady!

Pzdr
krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#57950

Jestem tego samego zdania co pan Panie Krzysztofiefjaw...Najpierw wybory pilnowane przez uczciwych Polaków. Dopiero jakby się okazało, że zostały sfałszowane trzeba zrobić jakiś mały rokosz na wzór Konfederacji Barskiej, tak czy inaczej trzeba będzie zejść w Polsce do podziemia. To nie jest żart, to będzie konieczność, inaczej nas wyłuskają po kolej jak pchły...Trzeba pomyśleć o organizacjach podziemnych, aby uratować z Polski to co jeszcze można.

Bez tego Polska zginie, trzeba zacząć zorganizowane akcje, tak jak podczas okupacji, trzeba będzie zacząć walkę z okupantem rodzimym i spoza Polski. Ulotki, oblewanie farbą, oblewanie samochodów, zorganizowane akcje wobec konfidentów i usłużnych dziennikarzy, polityków służących agenturze wrogim Polsce. Innego wyjścia nie widzę. Trzeba zacząć się organizować. Oni muszą się nas bać bez tego dalej będą sprzedawać Polskę i Polaków, będą naród traktować jak stado bezmyślnych baranów, będą płacić nam głodowe pensje, będą nam robili bezpodstawne podwyżki za korzystanie z telefonii, telekomunikacji, gazu i prądu! Na sądy bym nie liczył, polskie sądy są w zasadzie całkowicie opanowane przez nomenklaturę postkomunistyczną! Ktoś musi zacząć to wreszcie organizować, bez tego służby wywiadu innych państw nas zniszczą jako naród, jeszcze przy takich politykach i przy takich mediach, które w zasadzie są w rękach niepolskich nie mamy żadnych szans jako naród, jako Polacy.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#58002

O ewentualnym stanie wyjątkowym,
który coraz bardziej wygląda mi na prawdopodobny
nabazgrałem kilka zdań na moim blogu.

Zachowanie naszego rządy, sejmu, po.Prezydenta b.Komorowskiego i wszystkich podleglych im mediów
świadczy o całkowitym ignorowaniu potrzeb społeczeństwa
w obecnej chwili i dezinformacji w Narodzie.

A takie kanalie jak Olbryski, Wajda i inni im podobni
w świetle informacji o pozostawionych na miejscu zamachu
do dzisiejszego dnia szczątków ofiar tej katastrofy przemawiają za tendencyjną pracą różnych środowisk
na rzecz uspokojenia społeczeństwa i jego omamienia.

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#58010

Boże, resztki ciał też tam są...

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,12238146,wiadomosc.html

Tak, jak traktowali prezydenta i jego otoczenie, kiedy żyli, tak robią to i teraz... nawet swoich kolegów tak traktują.
Co za s-syny!!!
Co musza czuć rodziny ofiar, kiedy się o tym dowiadują.
Boże, ja już nie jestem zła, jestem przerażona tym zbydlęceniem. A komentarze pod spodem??? To organizatorzy wycieczek są winni! Stało się, trudno! Po co dzieciaki grzebią w ziemi?

Wszystko jest dozwolone, byle nikt tego nie oglądał... co za ludzie to piszą? Czy to w ogóle są ludzie???

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#58007