Kalisz straszy adopcją przez pary homoseksualne

Obrazek użytkownika Tadeusz Rozłucki
Kraj

Ryszard Kalisz odpowiadał dziś rano na pytania słuchaczy radia RMF FM. Na jedno z nich dotyczące adopcji przez pary homoseksualne odpowiedział następująco: „Jeżeli dziecko może być szczęśliwe w rodzinie złożonej z dwóch mężczyzn czy dwóch kobiet, a miałoby być w rodzinie złożonej z męża i żony patologicznej, to dla dobra dziecka wychowanie go przez osoby tej samej płci powinno być dopuszczone. Nie widzę zagrożeń dla dzieci wychowywanych w rodzinie złożonej z dwóch osób tej samej płci”. Kalisz swą zgodę argumentował dobrem dzieci, nie precyzując jednak jak to dobro sobie wyobraża.

Dosyć łatwo w tej kwestii o utratę zdrowego rozsądku. Kalisz buduje tu pewien sztuczny obraz. Nieszczęśliwe dziecko w rodzinie patologicznej i szczęśliwe z parą homoseksualną. Jakby zupełnie nie było normalnych rodzin chcących adoptować dzieci. A tych jest wciąż bardzo dużo. Sposób myślenia polityka SLD można bardzo łatwo sprowadzić do absurdu. Czy nie lepiej byłoby by dziecku z normalnej, ale ubogiej rodziny z bogatą parą homoseksualną? Przypominam, że poseł SLD nie definiuje tego co to znaczy lepiej czy też co to znaczy szczęście. Można wnosić, że bogaci opiekunowie uczynili by takie dziecko bardziej szczęśliwym, gdyż spełniali by większość jego zachcianek. Stąd już tylko krok do odbierania dzieci rodzicom, których na to nie stać.

Niestety obawiam się, że tego rodzaju argumenty nie trafią do reprezentantów naszej lewicy. Gdyby przecież zawsze kierowali się oni interesem i dobrem narodu, czyli nas wszystkich, to nie było by PRL-u. Nie było by też komunistycznej dyktatury. Dzieci, i nie tylko one, z tego powodu na pewno byłyby dużo szczęśliwsze. Ale jak zapewne duża część osób z nas pamięta, sprawująca wtedy władzę lewica naszym dobrem się raczej nie kierowała.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

trzeba uznać całą tę homopropagandę za przejaw niszczenia zdrowej substancji Narodu i jako taką karać. Rozpasanie pederastów trwa w najlepsze i mam nadzieję, że wreszcie jakiś karnista weźmie się za to. Przecież gdybym ja, zwykły facet posiadający żonę i dzieci, obnosił się publicznie z moim "rozporkiem", już dawno zostałbym skazany z tego czy innego paragrafu (o obrazę moralności, o obrażanie uczuć, o molestowanie seksualne, o przemoc psychiczną i tak dalej), a tymczasem biedroń, górski i reszta tych dewiantów z sejmowej mównicy nawołują do zboczeń I NIC! A czy jest to lewicowe, lewackie czy inne, to już sprawa wtórna.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#327753

rodzica B i mają dzieci C i D i jest europejsko i postępowo. Do rodzica A coraz częściej zagląda rodzic E i też jest fajnie i się kochają. Rodzic B jest trochę smutny bo nie wie jak tu powiedzieć dzieciom C i D, że rodzic A jest no właśnie ....Rodzic B zaczyna zażywać miękkie narkotyki, które nabywa w legalnej ilości na własny użytek i już jest mu lepiej zwłaszcza, że poznał rodzica F, który właśnie się rozstał z rodzicem G. W tym czasie dzieciom C i D z jakiegoś powodu urodziło się dziecko H. Aby jakoś podkreślić otwartość i europejskość sytuacji dziecko H zostało adoptowane przez posła I, który ma Jaguara (samochód) i psa J, z którym (na razie jeszcze nie do końca legalnie bo prace legislacyjne jeszcze trwają) tworzy szczęśliwy związek partnerski. W końcu to całe Abecadło z pieca spadło, bo nie zauważone przez nikogo Bractwo Muzułmańskie opanowało Europę i w pień ich wycięło. Dobranoc.

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#327840

Jednym słowem cały świat się wookół wielkeij "D" się kręci.

Myślę,że czas dla patriotów czytać i cytować ludzi zajmujących się problematyką i wpływem homoseksualizmu na psychikę dzieci.

&...& Girls need a father to protect them and to affirm their femininity. Girls without fathers tend toward promiscuity to satisfy their inborn hunger for male validation.

As Hansen says, fathers "restrain sons from acting out antisocially, and daughters from acting out sexually."&...&

Link do całego artykułu, dość ciekawego:
http://www.renewamerica.com/columns/fischer/080707

//Elisa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

//Elisa

#328028