Partia Tfuj Ruch już działa, a HGW przewodniczy !

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Słuchając w samochodzie radia usłyszałem, że Ruch Palikota przekształcił się w Tfuj Ruch, a to z tej przyczyny, że nowe ugrupowanie Palikota zasilili tacy znani działacze PZPR jak Marek Siwiec i Robert Kwiatkowski, a także – ekstremista żydowski Hartman i smakosz marihuany Kamil Sipowicz. Siwiec znany z parodiowania Jana Pawła II, brunatny Robert oraz zwalczający Kościół Hartman to wystarczająca menażeria, by „nowy” ruch pod kierownictwem starego prowokatora i popularyzatora marihuany oraz odstrzelenia Jarosława Kaczyńskiego i sprzedania jego skóry - Palikota, przyjął nazwę Tfuj Ruch – pomyślałem, analizując komunikat radiowy….

Należy bowiem podkreślić, że dla przyszłego, zdezorientowanego dzisiaj wyborcy, nazwa Tfuj Ruch może się bardzo dobrze kojarzyć. Bowiem słowo „tfuj” fonetycznie brzmi tak samo , jak słowo „twój” i potencjalny oraz zdezorientowany wyborca może sobie pomyśleć, że to jest „jego” ruch, skoro jest „twój”. Zanim się jednak zorientuje, że „jego” jest nie tylko Palikot, ale i cała ta menażeria z Siwcem, Hartmanem, Kwiatkowskim i Rozenkiem – będzie już za późno. Realny wyborca partii Tfuj Ruch który sobie pomyślał, że to będzie „jego” ruch - przyjmie bowiem na swój coraz mniejszy garnuszek kolejnych nierobów, którym zależy tylko na tym, aby uzyskać dofinansowanie z budżetu państwa. Zaprawdę doskonałą, bo zmyłkową nazwę dla nowego cyrku Palikota wymyśliła Maria Czubaszek, co ujawnił zresztą sam wódz partii Tfuj Ruch !

Sam Palikot, któremu kończy się kasa na prowadzenie dotychczasowego cyrku – musiał się zatem zgodzić na zamianę Ruchu Palikota na Tfuj Ruch. Ale dzięki temu zabiegowi, Palikot (jako „twój”) stał się tak bliski każdemu potencjalnemu wyborcy, jak wymagający wsparcia wuj Tfuj, który nie wzgardzi coniedzielnym obiadkiem, choć to nierób i stary świntuch. Bo zanim jeszcze „Tfuj Ruch” powstał, europoseł Marek Siwiec już przekonywał, że nowa partia powstała na bazie Ruchu Palikota, będzie miała prawo do subwencji budżetowej. Marek Siwiec podkreślił w radiowej Jedynce, że nowej partii będzie się należała subwencja, gdy spełni wymogi formalne i będzie uczestnikiem życia parlamentarnego. Parodysta Jana Pawła II przy tym dodał, że „ludzie przyznają, iż obecne tematy poruszane przez Ruch Palikota są ważne, ale obok równouprawnienia mniejszości seksualnych czy relacji państwo-Kościół, są jeszcze kwestie podatków czy edukacji”…

Należy się w pełni zgodzić z b.członkiem PZPR a obecnym członkiem partii Tfuj Ruch, że bez zmian podatkowych nie uda się zrealizować zrównania uprawnień mniejszości seksualnych z uprawnieniami większości seksualnych, do których należą rodziny założone przez mężczyznę i kobietę. Jest oczywiste, że niezbędne będą dodatkowe subwencje budżetowe dla "rodzin" gejów i lesbijek oraz zwolnienia podatkowe dla transseksualistów - czego nie da się zrealizować bez zwiększenia podatków dla zacofanej części społeczeństwa. Wyższe podatki pozwolą także sfinansować potrzeby członków nowej partii Tfuj Ruch – co dotyczy np. wprowadzenia obowiązkowego uboju rytualnego oraz rozszerzenia programu in vitro. Ponadto, niezbędne będą dodatkowe nakłady na edukację seksualną dzieci, o czym już wcześniej informowało Ministerstwo Prawdy:

http://www.youtube.com/watch?v=oP7Go1dw3eo

Na komunikacie Ministerstwa Prawdy nie kończą się pozytywne informacje o rozwoju naszej demokracji ludowej. Jak informują reżimowe media, nasza pani Hania Kochana, czyli Hanna Gronkiewicz-Waltz została w sobotę nową przewodniczącą warszawskiej Platformy Obywatelskiej –a w dodatku - została wybrana w demokratycznych i wolnych wyborach ! Nasza pani Hania Kochana odniosła w tych wyborach druzgocące zwycięstwo, gdyż partia przezornie wycofała z kandydowania innych kandydatów, w tym dotychczasową przewodniczącą Kidawę-Błońską. Kidawa – znana bojowniczka o wolność i demokrację posłusznie zgodziła się, by nie zakłócać demokratycznych, partyjnych wyborów, zorganizowanych na wzór wyborów sekretarzy PZPR.

W ten oto sposób, nasza obywatelska partia zapewniła naszej Pani Hani Kochanej kolejne stanowisko na wypadek, gdyby warszawiacy nie posłuchali przywódców partii i rządu oraz celebrytanów III RP i poszli w przyszłą niedzielę na referendum.

Dodać należy, że obecnie nasza pani Hania Kochana – oprócz prezydęczenia Warszawą i przewodniczenia warszawskiej Platformie Obywatelskiej, jest także zatrudniona na pełnym etacie na jednej z warszawskich uczelni. Pozwala to naszej pani Hani Kochanej szerzej spojrzeć na problemy warszawiaków, zwłaszcza pod kątem przemieszczania się tramwajami pomiędzy siedzibą partii, ratuszem i uczelnią. Wprawdzie naszą panią Hanię Kochaną obsługuje trzech kierowców i trzy limuzyny, jednak z okien limuzyny lepiej widać niż z okna tramwaju codzienne problemy zwykłego człowieka.

Nie mniej jednak, nasza pani Hania Kochana już zapowiedziała – że gdy tylko warszawiacy wysłuchają zaleceń naszego premiera i prezydenta, zaleceń naszej partii obywatelskiej oraz grona wybitnych celebrytanów zatroskanych jej trudną sytuacją życiową – to jako nieodwołalna prezydentowa przeniesie siedzibę warszawskiej Platformy Obywatelskiej oraz uczelni, na której HGW pracuje – wprost do ratusza! Pozwoli to naszej pani Hani Kochanej jeszcze bardziej pochylić się nad problemami Warszawy i jej mieszkańców…

Brak głosów

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

bedzie zydolewacka bojowka opklacana przez Moskwe do rozbijania Polski od wewnatrz to jest typowa V kolumna kacapska na ktora sie zalapal najwiekszy chlam debili oddaj na tych zdrajcow glosy.
Ale coz zrobic takie mamy rzady jakie mamy spoleczenstwo.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#384160

Nawet Oluś-Drobny-Krętacz opity wodą mineralną zaświecił nieobecnością. Czyżby go poddali eutanazji (politycznej oczywiście)?

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#384164

Noc żywych trupów.
Ciemność, widzę ciemność.
Ten ruch nie ma przyszłości, jego "matką akuszerką" jest Maria Czubaszek, która wymyśliła nazwę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#384167

Żydo-komunista--narkoman--pedał--babo chłop..Takich to członków zwerbował ten polityczny głupek pali-kociarz do swojej partii..A twarzą tej partii został podobno niejaki-hartman-kolega w wierze niejakiego towarzysza-michnika..Można zwymiotować...

Vote up!
0
Vote down!
0

Marika

#384165

To prawda, jest on pochodzenia żydowskiego. Ale nie jest wyznania mojżeszowego, jak jego prapradziadek rabin Izaak Kramsztyk.
Żyd-ateista, to najgorsza kategoria tej narodowości. Stwierdził to Żyd, lek.med. Bernard Nathanson (1926-2011) były aborcjonista, a następnie działacz ruchów pro-life.

**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#384172

wyprowadzono sztandar innego Rucha ;)

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#384166

Dla mnie ta partia powinna nazwać się TPwBNP, czyli Trzech Panów w Biedroniu Nie Licząc Psa, albo Sadystyczny Ruch Onanistów Młotkiem - w skrócie SROM.
Przepraszam wszystkich wrażliwych za wulgarną treść niniejszego komentarza. Komunę bowiem należy tępić w zarodku, bez zbędnych ceregieli.

Vote up!
0
Vote down!
0
#384177

to fakt, że ta partia to : :Tfuj Róh"

Vote up!
0
Vote down!
0

witold46

#384178

A moim zdaniem, dla tej formacji jedyną odpowiedzią będzie SZACH - MAT!

I silikonowego króla z jego towarzystwem trzeba wyrzucić na śmietnik historii, gdzie od dawna ma zarezerwowane miejsce...

Vote up!
0
Vote down!
0

M-)

#384185

Wybaczcie, ale w tych okolicznościach nie mogę inaczej zatytuować komentarza. Słysząc słowo Palikot, widzę zawsze jego gumowego penisa, czyli znów wyjął go z szuflady i HUJ W RUCH 

Vote up!
0
Vote down!
0
#384194

  Mam nadzieję, że Tfuj Ruch się przyjmie jako pieszczotliwa nazwa tego gniota.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#384242

ja też gramatykę przedstawioną w wypowiedzi jak najbardziej popieram jako najlepiej oddającą atmosferę całości. Ale przyjrzałbym się innemu aspektowi. Wydaje mi się, że ci, którym wydaje się że nami rządzą, wystawili - w miejsce "zużytego" PO - kolejną odsłonę. Przyjrzyjmy się im bacznie: w takich sytuacjach, choćby przez krótki czas, agentura sowieckiego wpływu staje się widoczna. można odróżnić pożytecznego idiotę od człowieka realnie niebezpiecznego, lub takiego którego działaniem steruje bezpośrednio "niewidzialny" agent. Później, do Ruchu Tfuja będą przystępować różni psychopaci; teraz, przez krótką chwilę, to domena agentów i prowokatorów.

Vote up!
0
Vote down!
0
#384247