Joe Chal – "Czy w PESEL-u jest Tajny Kod?”

Obrazek użytkownika Joe Chal
Idee

Niedawno przeczytałem artykuł Pani H. Wróbel, który bardzo mnie zaniepokoił.
Wcześniej wiedziałem z własnego doświadczenia, że jest pewna grupa ludzi preferowana, wspierana i awansowana szybciej niż inna w naszym społeczeństwie.
Numer Pesel został wprowadzony dosyć dawno ale już wcześniej będąc żołnierzem LWP zauważyłem, że istniała wyznaczona spośród moich kolegów oficerów tzw: Grupa „Przyspieszonego Awansowania”.
Każdy żołnierz zawodowy każdej armii powinien awansować regularnie co jakiś czas / w Polsce co cztery lata/ ale w tym czasie inni awansowali co 2 a nawet co roku / jak to miało miejsce, kiedy gen. Wojciech Jaruzelski po 1967 roku po jawnej zdradzie części wyższych oficerów i generałów LWP pochodzenia żydowskiego, którzy wyrazili poparcie dla Izraela wywieszając flagi izraelskie z polskich sztabów wojskowych na znak solidaryzowania się z napaścią Izraelska na kraj arabski
"Operacja Focus" rozpoczęła się 5 czerwca 1967 o godzinie 7.45 rano.
Ale do rzeczy!
Krótko po tym fakcie w LWP wyznaczona została grupa 300 oficerów młodszych, których szybko awansowano ze stopnia nawet kapitana do stopnia ppłk w ciągu 10 miesięcy. Grupa ta wyznaczona była aby wymienić personel wyższych oficerów i dowódców w Jednostkach Wojskowych LWP – odeszli zdrajcy na wyższe stanowiska w Układzie Warszawskim.
Rok awansowy!
To ten okres w LWP gdzie donosicielstwo i źle zrozumiana regulaminowość przyszłego awansowanego przekraczała wszystkie możliwe poziomy głupoty.
Moj pierwszy i jedyny awans w LWP otrzymałem dopiero po czterech latach ale już wcześniej złożyłem raport o zwolnienie mnie z LWP. Nie piszę o tym aby wyrazić jakąś formę żalu czy zgryzoty za moje młode stracone lata ale po to aby wykazać, że człowiek mało doceniany powinien odejść i ja tak też zrobiłem.
Dopiero, kiedy przymusowo musiałem opuścić kraj i znalazłem się jako emigrant w Australii złożyłem wniosek do NAVY, poczułem co to znaczy służyć w prawdziwej armii Jej Królewskiej Mości Elżbiecie II w Canberra Baracks/.
Znane mi są przypadki, że osoby zdolne i mające „olej w głowie” nie awansowały w regulaminowym czasie – Dlaczego?.
I w tym momencie chce wrócić do Pesel-u!
Pani H Wróbel utrzymuje, że w numerze identyfikacyjnym Pesel jest wkomponowany Kod numerowy określający pochodzenie w którym wykorzystuje sie trzy lub więcej cyfr w całym zestawie numeracji identyfikującej każdego z nas.
Ponieważ tak jak w każdym tajnym kodzie wykorzystany jest algorytm tak i w tym pomysłodawcy wykorzystali ten matematyczny klucz aby zwiększyć wieloraz możliwości i kombinacji w celu rejestracji numerowej obywateli - Pesel.
Oczywiście dociekania Pani Wróbel wydają mi się bardzo logiczne ale aby upewnić się czy to jest możliwe zwróciłem się z zapytaniem do specjalistów od wyższej matematyki http://www.algorytm.org/ o potwierdzenie tej hipotezy.
Oto moje pytanie?
„ Czy jest prawda aby w Peselu był lub mógłby być również wkomponowany tajny kod oznaczający pochodzenie?”
Odpowiedz:
„Teoretycznie w każdy numer identyfikacyjny możesz coś wkodować, chociażby w numer rejestracyjny auta, PESEL (ale tylko 4 cyfry po pozostałe to data urodzenia i cyfra kontrolna), numer dowodu osobistego, itp...”

Po tej odpowiedzi mam już mniej wątpliwości:

W Numer Pesel może być wpisany tajny kod, który jednym zamknie innym otwora „Sezam”!

Zwykle, kiedy mówimy prawdę ludziom, którzy mają nieuczciwe zamiary wyzwala to u nich wyjątkową agresję.

Taką agresję połączoną z użyciem nieodpowiednich słów skierowanych do tych, którzy starają się odkryć prawdę zawartego w naszych Peselach rasizmu podjął Pan Nałęcz wyzywając wszystkich od „Psychicznie chorych” – Może dlatego była taka jego reakcja, ponieważ kilka osób dotknę „bolesngo miejsca” - Tajnego kod w Pesel-u to:
Oto przykład:
„491029001875 Tomasz Nałęcz 7966 99 oraz 1×75 – Jest 1×75
w dopisanych zwarte 79, jest potwierdzenie – Żyd”

Polecam lekturę, oto link:http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/10/24/polacy-zydzi-i-numery-pesel/

Po przeczytaniu tego artykułu nabrałem przekonania, że “Tajny Kod” jest możliwy do wpisania w pesel ale wystarczająco skomplikowany i niemożliwy do rozpracowania go z ołówkiem w ręku

Moim zdaniem należałoby powołać specjalną komisję z udziałem Pani H Wróbel i kilku znanych matematyków numerologów /programistów/ w celu znalezienia odpowiedniego „Generatora Kodu”, udowadniającego, że numer Pesel zawiera tylko podstawowe dane każdego z wykluczeniem elementu rasistowskiego.

Joe Chal

Twoja ocena: Brak Średnia: 2.9 (2 głosy)

Komentarze

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
-1

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#303362

fajne , ale nie wiem czy ma to sens: PESEL jest za krótki jak sie ujmie datę urodzeniai sumę kontrolną to mamy 5 cyfr "na pozycji 7-10 umieszczony jest liczba porządkowa z oznaczeniem płci". http://www.msw.gov.pl/portal/pl/381/32/PESEL.html#w%20jaki%20sposób

teoretycznie możliwe jest zakodowanie czegoś na tych 5 cyfrach, można by zroibć prostą analizę korelacyjną. Byłbym bardzo zaskoczony gdyby było prawdą.

Sądzę że informacje "kto jest kim" były przekazywane "dorgą służbową" nikomu nie było potrzebne kodowanie na PESELu 8-). Każdy który powinien wiedział kto jest synalkiem ubeka czy wsioka...

Vote up!
0
Vote down!
-1
#303377

Wlasnie o to chodzi, ze w te 4-5 cyfr jest wkomponowany i skorygowany "algorytm" jak twierdzi Pani H Wrobel. Jesli jest choc odrobina logiki w tym co ja pisze to warto sprawdzic. Dodatkowo ogien podniecaja decydenci, ktorzy wpadaja w wscieklosc na wiesc o "Tajnym kodzie" a to moze jedynie potwierdzac przypuszczenia.
Nazywa sie on "Tajnym" bo nie jest latwym do odkrycia. Kiedys zapisywanie na twardym dysku 2 Mb wymagalo poteznego urzadzenia. Dzis i technologia i forma zapisu sie zmieniaja a nasze urzadzenia sa juz bardzo male. Posiadam dysk 2 Tb i jest on mniejszy od dysku 20 Gb.
Dziekuje za komentarz i cieple slowa.
Pozdrawiam
Joe Chal

Vote up!
0
Vote down!
0

Joe Chal

#303403

zamieszczony na Salonie24:

"@autor
Struktura numer PESEL jest dokładnie określona.
De fakcto to data urodzenia + płec + numer kolejny + wynikająca ze wszystkiego cyfra kontrolna

Podał pan PESEL p.Nałecza: 491029001875
49 - rok urodzenia 1949
10 - miesiąc
29 - dzień
00187 - numer kolejny (ostatnia cyfra nieparzysta oznacza mężczyznę)
5 - suma kontrolna obliczana jako reszta z dzielenia module sumy iloczynów cyfr przez wagi 1379137913 przez 10

Z 12 cyfr PESEL 7 jest niemodyfikowalne, 1 jest ograniczona. Pozostałe 4 muszą być tak dobrane aby cały numer był unikalny.

Pan nie potrzebuje pomocy matematyków.
Pan potrzebuje pomocy psychiatrów.
WITEK PRYTEK 01026 | 02.11.2012 20:44"

http://joechal.salon24.pl/460296,joe-chal-czy-w-pesel-u-jest-tajny-kod#comment_6813049

Pragnącym zgłębić temat polecam szczerze lekturę linkowanego we wpisie tekstu pani Haliny Wróbel.
Jest to trudny do przebrnięcia i pozbawiony jakiejkolwiek logiki bełkot.

Vote up!
1
Vote down!
0
#303425

[quote=Traube]Pragnącym zgłębić temat polecam szczerze lekturę linkowanego we wpisie tekstu pani Haliny Wróbel.
Jest to trudny do przebrnięcia i pozbawiony jakiejkolwiek logiki bełkot.[/quote]

Tak myślałem.

Czyli jeśli chodzi o:

[quote]Dodatkowo ogien podniecaja decydenci, ktorzy wpadaja w wscieklosc na wiesc o "Tajnym kodzie" a to moze jedynie potwierdzac przypuszczenia.[/quote]

sprawa się ma tak.

Jeśli ktoś mnie zapyta, czy numer rejestracyjny mojego samochodu wyraża jakiś szyfr mówiący o przynależności do loży żydo-masońskiej - uśmieję się.

Jeśli zrobi to kolejnych dziesięć osób - zacznę zastanawiać się kto pomylił leki, ja czy oni ?

Setny ciekawski wzbudzi moją wściekłość.

Co "jedynie potwierdzi przypuszczenia".

Z tego impasu nie ma dobrego wyjścia.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
1
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#303456

się z tym, że na 7 i 8 pozycji były dwa zera, co według podanego przykładu PESELu niby Nałęcza winien należeć do mężczyzny, a tymczasem PESEL ten należy do kobiety.

Celowo pomijam 6 pierwszych cyfr i podaję 5 ostatnich ******00324.

Pesel ten należy do kobiety, a nie mężczyzny, tak jakby wynikało z podanego przykładu.

Sam byłem zaskoczony gdy po raz pierwszy sporządzałem dokumentację lecz po weryfikacji okazało się, że dwa zera na 7 i 8 pozycji w PESEL kobiety są poprawne.
No i nie jest to "kobieta" typu made in Górski, bo urodziła dwójkę dzieci i nie przyszyła sobie fujarki.

Pozdrawiam,
Obibok na własny koszt

Vote up!
1
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#303462

gdy kilkanaście lat temu zetknąłem się z peselami w pewnym projekcie, to osoby, które miały dostęp do objaśnienia co oznaczają dane cyfry miały zakaz ujawniania tego

przedostatnia cyfra oznacza płeć -- nieparzysta to facet

dawniej nie było pesela a swoi rozpoznawali swoich i dbali o ich interesy, więc teoria spiskowa o jakichś ukrytych kodach nie jest potrzebna

Vote up!
1
Vote down!
0
#303473

Joe Chal
W internecie spotkacie ludzi, ktorzy nie pisza artykulow a tylko komentuja i to zgryzliwie jak tylko moga. Sa to ludzie oplacani przez "Sluzby" - Jakie sluzby? To oni tylko wiedza o tym. Traube jest jednym z nich i dlatego ostrzegam przed tym kanalia.

Vote up!
0
Vote down!
-1

Joe Chal

#303515

Nie zniżę się do twojego poziomu i nie dam się sprowokować.

Artykuł, na który się powołujesz jest dziełem osoby ewidentnie chorej psychicznie. Jest to bełkot.

Żenujące, że na ten bełkot osoby usiłującej, na miarę swoich skromnych możliwości, grzebać w cudzych życiorysach, powołuje się ktoś, kto wstydził się swojego polskiego imienia i nazwiska i zamienił je na jakieś angielskie skróty.

I taka osoba śmie innych pouczać o patriotyzmie?!

Twoje, zabawne skądinąd, prymitywne insynuacje zgłaszam mailem - bo już ktoś inny zgłosił je jako naruszenie - do Administracji.

Vote up!
1
Vote down!
0
#303542

Ja, nie będę uczestniczył w tej dyskusji, ponieważ uważam, że pesel i jego numeracja, wynikająca już po dacie urodzenia, prawdopodobnie nie powinna być tajemnicą??? Zanim zacznie się taką dyskusję, najpierw trzeba by, uzyskać odpowiedź od administracyjnego dysponenta danych pesel i konkretnego zapisu, może z jakieś specjalnej dla tego celu ustawy, gdzie wymienione powinno być znaczenie liczby. przypisane do konkretnego miejsca??? Bo wtedy łatwoby sprawdzić na własnym przykładzie czy wszystko się zgadza, czy o wszystkim wiemy. W wypadku, kiedy naprawdę, nie można uzyskać konkretnej odpowiedzi, co mogłoby sugerować jakąś tajemnice, wtedy należałoby zastanawiać się nad ewentualnym kodem??? Od razu powiem, że te, jak ktoś napisał "tylko pięć cyfr", dotyczy tylko jednego dnia??? Tak więc możliwości, ukrycia w nich nieoficjalnych danych są przeogromne, bo te pięć cyfr to prawie 100tyś. możliwości, uśredniając około tysiąca urodzin w ciągu dnia? Pzdr

Vote up!
1
Vote down!
0
#303428

48080303592         Antoni Macierewicz 729 888

(piękny przykład żydowskiego pesela)

Prawo i Sprawiedliwość

(organizacja skryto-żydowska, w której zarząd pełnią Żydzi, a w składzie partii są obecni nieliczni rdzenni Polacy)

Jarosław Kaczyński 4906180459279 88 79 K+/9 obustronnie na 2 pozycji

(piękny przykład żydowskiego pesela)

oczywiście w towarzystwie: żydów, kryptozydów, odwróconych żydów, pół zydów itd

Jak jest więc cel tej "publikacji"? - lansowana ostatnio na forach teza "w Polsce sa same łajdaki, niczym się nie różnią, w związku z tym faktem wszystko jedno kto rządzi, nic nie róbcie, nie idźcie na wybory, niech nadal rządzi PO"

Jak zdemaskować miłośnika takiego status quo? Jak wypuszcza wpis j.w. zadaję mu proste pytanie - "czy jesteś w stanie podać krótką listę nie-łajdaków bym wiedział kogo mam popierać?" - jeszcze żaden na to pytanie nie odpowiedział...

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
1
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#303444

Gratuluję cierpliwości i samozaparcia ;-).

Pozdrawiam z podziękowaniem

Vote up!
1
Vote down!
0
#303445

Najslawniejsi w PL Jaroslaw Kaczynski z Lechem- czy ich Pesele bardzo sie rozniely o jeden czy moze byly dosc znaczne roznice?
A jak np z Bracmi Golec?
Bo to moze byc ciekawe...

Vote up!
1
Vote down!
0
#303631

W imieniu redakcji, prosiłbym o nieużywanie obraźliwych zwrotów, epitetów, w stosunku do komentujących.

Notka, może się Czytelnikom nie podobać - to ich dobre prawo, podobnie jak dobrym prawem blogera jest notki publikować.

Tym niemniej, nazywanie kogoś agentem, używanie sformułowań deprecjonujących nie komentarz, ale osobę komentatora - to "o jeden most za daleko".

Widzę, że pewne treści zostały zgłoszone do działu naruszeń - wobec tego pozostawiam je bez zmian.

pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0
#303604

Dziękuję serdecznie:-)
Joe Chal zdaje się posiadać na mój temat wiedzę równie niezgłębioną, co głęboką.
Jestem nie tylko płatnym agentem obcych służb, ale nawet jednym z morderców księdza Popiełuszki.
Przypuszczam, że wyjawienie mojego udziału w katastrofie smoleńskiej jest tylko kwestią czasu.
Mam nadzieję, że Dział Naruszeń wykaże się wobec Joe Chala postawą równie pryncypialną, co wobec blogera Traube, obecnego na niepoprawnych od samego początku, któremu zdarzyło się użyć słów tak gorszących, jak "skurwysyn" i "bydlak" wobec osobników spełniających kryteria s...syna i bydlaka.

Vote up!
1
Vote down!
0
#303608

Nie pochlebiaj sobie ;-)!

O ile mnie pamięć nie myli - choć mogło się tak zdarzyć - jednym z morderców jest jednak ktoś inny. No, chyba że działaliście wspólnie... :-)))

Ja również mam nadzieję, że Dział Naruszeń wykaże pryncypialność.

Pozdrawiam :-)

Vote up!
1
Vote down!
0
#303612

Czemu pominięto w temacie maci sympatyczny atrament, brodawki czarownic i znamiona, a także cyfry ukryte skrzętnie pod owłosieniem.

Sam mam legitymację PZPR in blanco i dyplom ZOMO, jak czas przyjdzie, to wypełnię. Zapewne swoim nazwiskiem, jako znany SB-ek.

Jak się dobrze przyjrzeć, to każdemu Menora z dupy wystaje, że o liczbach magicznych nie wspomnę.

W każdym PESELU tkwi część PRL-u.

A może tak na poważnie o agenturze.

Wieki temu był sobie mały półwysep. Gdzieś nad Morzem Śródziemnym.
I wiedli sobie życie jego mieszkańcy spokojne, czasem jednak musieli się bronić, gdyż żyzna ziemia i owoce morza oraz pracowitość była obiektem zazdrości barbarzyńców. Jako, że w duszy i w rozumie zagościła wątpliwość, tedy udali się w długą wędrówka, do wyroczni, a najbliżej była Pytia.

Z darami, to cena wizji i porady, kontaktu z "Siłą Wyższą".

Gdy zadali pytanie - Czy przekopać cypel ?, czy też taka jest wola Bogów ?, w odpowiedzi usłyszeli - Wszystko jest Wolą Bogów.

Gdy wrócili do domu podzielili się radosną nowiną - Bogowie tak chcieli, taki jest Boski plan. I świętowali do rana.

Nad ranem nikt się nie ostał. Najeźdźcy wyrżnęli w pień wszystkich.

Widać taka była "Wola Bogów".

A Pytia była jedną z pierwszych i niesłychanie skutecznych agentek wpływu.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
1
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#303616

Zgadza się. Joe Chal odkrył mordercę w innym blogerze, ale obwieścił też, że ja jestem tym innym. No, i że powinienem się do jakiejś polskiej placówki w USA zgłosić, aby się oddać w ręce sprawiedliwości. Będę teraz musiał jakoś do USA po raz pierwszy w życiu pojechać, żeby się tam oddać:-)
Pozdrawiam,

Vote up!
1
Vote down!
0
#303625

... Wy sobie nie pochlebiajcie :-)))))
-No i powiedz Traube, jak można nie lubić / LUBIEĆ/, tego *TŁ*.
pozdrawiam,
Marek

Vote up!
1
Vote down!
0
#303632

W PSL-u jest Tajny Kod.

Kod Pawlaka.

Wieczna Erekcja i kontynuacja.

Języczek u wagi i mały odważnik, a jednak znaczący.

Waldek nie ma jaj, tylko zbuki.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
1
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#303618

Wygląda na to, że jeśli nie mam w PESEL-u np. 9, to nie oznacza jeszcze, że nie jestem Żydówką, bo np. pierwsza cyfra roku urodzenia zsumowana z ostatnią cyfrą dnia urodzenia, podzielone przez, dajmy na to, 12,3 i pomnożone przez 8,5 mogą dać 9? ;)

Jestem w stanie rozważyć najbardziej nawet nieprawdopodobnie brzmiącą teorię, ale musi być jakoś zrozumiale przedstawiona... a tu albo ktoś nie umiał, albo nie chciał, albo się nie dało...

Vote up!
1
Vote down!
0
#303643