Eksterminacja narodu polskiego metodami ekonomicznymi trwa

Obrazek użytkownika p.e.1984
Kraj
Tekst opublikowany pierwotnie jako: ]]>5000 szkół na 1050-lecie? Zagłada narodu polskiego metodami ekonomicznymi.]]> na stronie palmereldritch1984.wordpress.com.
]]>Demografia polska]]>

]]>W ramach planowej eksterminacji narodu polskiego metodami ekonomicznymi doprowadzono do katastrofy demograficznej]]>. Jednym z jej przejawów jest masowa likwidacja infrastruktury edukacyjnej, która ma zagwarantować, że powrót do liczebności narodu polskiego notowanej w PRL będzie bardzo kosztowny lub wręcz niemożliwy. Tak oto trwa ]]>Neue Generalplan Ost]]>, tylko tym razem nie ma AK, a Polacy sami wywożą się na roboty - i do tego płacą za podróż.

Jeśli ktoś nie wie, do czego pije tytuł - wyjaśniam - otóż do gomułkowskiego hasła ]]>"tysiąc szkół na tysiąclecie"]]>. III Rzeczypospolita, jako projekt zagłady demograficznej narodu polskiego metodami ekonomicznymi -  w ramach gospodarki neoliberalnej (konsensus waszyngtoński) spełniła swoje zadanie znakomicie. O tym, że wkrótce nie będzie tu komu żyć można przeczytać tu: ]]>Katastrofa demograficzna III RP: Wolny Rynek NIE działa ]]> . W tekście można przeczytać również o tym, jak to się stało, że w III RP nie będzie komu żyć. Tymczasem, jako że demograficzne młyny mielą powoli - obserwujemy tylko pierwsze objawy. Za katastrofę odpowiedzialne są wszystkie zdradzieckie, antynarodowe rządy po 1989 - ]]>PiS-owskich nie wyłączając]]>.
      Wróćmy do objawów katastrofy demograficznej. Dwa lata temu zamknięto 300 szkół, w zeszłym - 800, w tym pod nóż idzie 1500. Neoliberał może skakać pod sufit. Oszczędność dla budżetu. Zamknijmy wszystkie, niech wolny rynek otworzy szkoły tam, gdzie ludzie uznają, że są potrzebne. Mamy jednak mały problem. Wolny rynek nie wyprodukował dzieci. Także tych dzieci, które, po niepójściu do zlikwidowanych szkół nie odkupią od emeryta neoliberalnego, wierzącego w ]]>emeryturę kapitałową (a nie - repartycyjne "złodziejstwo"]]>), jego akcji i obligacji. Jak widać - nie ma ]]>systemu emerytalnego]]> zdolnego do ucieczki przed demografią. Tymczasem poczytajmy o pierwszych rzucających się w oczy objawach katastrofy.

Czytaj dalej: ]]>5000 szkół na 1050-lecie? Zagłada narodu polskiego metodami ekonomicznymi.]]>
Brak głosów

Komentarze

Wspomnę, w ramach tematu eksterminacji, o testowaniu szczepionek na bezdomnych w Grudziądzu przez prywatną klinikę. Dyrektor ośrodka w którym nocowali bezdomni, stwierdził, że w roku szczepień zmarło więcej podopiecznych niż zwykle ,,Zbyt dużo bezdomnych nie pojawiło się u nas na zimę, choć zwykle wracali. Próbowaliśmy ustalić, gdzie są zwłaszcza nasi stali bywalcy. Jak się okazało, aż 19 zmarło!".(za: Telegraph.co.uk i pomorska.pl).
Temat przemilczany przez ,,polskie" środki musowego przykazu. Taki przykaz...

P.S. Śmieszą jedynki dla Pańskich wpisów, które często nie mają nic wspólnego z treśćią, o czym świadczy brak uzasadnienia dla nich w komentarzach.

Vote up!
0
Vote down!
0
#292167

Temat przemilczany przez "polskie" środki musowego przykazu. Taki przykaz...

Tego typu informacje czasem się pojawiają - pod postacią informacji i proteście rodziców tu czy tam. Ale nie ma informacji o skali zjawiska likwidacji szkół ani przyczynach (w skali kraju) ani o konsekwencjach likwidacji szkół.

Śmieszą jedynki dla Pańskich wpisów, które często nie mają nic wspólnego z treścią, o czym świadczy brak uzasadnienia dla nich w komentarzach.

Bo te jedynki nie są oceną treści, tylko częściowo skoordynowanym a częściowo wyindukowanym wyrazem dezaprobaty dla osoby. Teksty o pudlu Jackowskiej za to dostają 10 i lądują w tekstach promowanych.

Vote up!
0
Vote down!
0
#293609

***

Vote up!
0
Vote down!
0
#293610

http://www.youtube.com/watch?v=TQWsQVUhYc4

 

Dużo o polityce prorodzinnej PIS

Kazek

Vote up!
0
Vote down!
0

Kazek

#292262

Bardzo ciekawe wystąpienie Giertycha - można się z niego dowiedzieć, dlaczego były przyspieszone wybory ... Jakoś zupełnie nie zetknąłem się z tą informacją w czasie, kiedy tamten sejm kończył kadencję. Dziękuję za wskazanie tego hiperłącza.

Vote up!
0
Vote down!
0
#292392

mimo że wciąż w nim mącą Żydy! ;-)))

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#292370

Blisko dwa lata temu napisalem tutaj taki tkescik :
http://niepoprawni.pl/blog/144/humanitarna-eksterminacja-polakow
Rzadko juz pisuje, mysle, ze napisane jest juz prawie wszystko. Czas dzialac

Vote up!
0
Vote down!
0

halibuter

#292406

może przypomne trochę faktów:

przez 23,5 roku od kontraktowych wyborów było tylko ok 2,5 r. rządów niepodległościowych i to mniejszosciowych (J. Olszewskiego 1991-92) i w awaryjnej toksycznej koalicji  z SO i LPR (PiS 2006-07)

To były te 2 krótkie okresy kiedy czułem, że coś jednak w Polsce się robi z pozycji patriotycznej - w warunkach totalnej agresji ze strony postubeckiego zdradzieckiego monobloku SLD/SdRP/PSL/ROAD/KL-D/UD/UW/PO (co zrozumiałe w obliczu ich niezlustrowania i magdalenkowego deala) ale takze i zawodowych rozp...laczy pokroju JKM i bogaojczyźnianych oszołomów udało się niestety osiagnąć wynik dość skromny, jednak glejszechtowanie PiS z w.w. antypolskimi gangami uważam za gruuubą nieuczciwość Autora za co mu wymierzam regulaminową karę "pałki"

Odnośnie cytowanych "autorytetów":

- Józef Bizoń to bogaojczyźniany pieniacz i oszołom - jego wynurzenia sa żałosne

- Roman Giertych - fakt, że skopał d... J. Kurskiemu, który jednakowoż z PiS z hukiem wyleciał i od czasu skonfiskowania mu wypasionego BMW (przyznajmy prawem kaduka przez "nagrzany" sąd) przeszedł na Ciemna Stronę Mocy ale przy regularnym festiwalu samoupodlajacych działań Giertycha (z apogeum w postaci jego ekspiacji na kolanach przed GWnianym audytorium) to J.K. jest pikuś wobec zeszmacenia się R.G.

Jeszcze jakieś "autorytety" masz kolego w zanadrzu - może niezłomny bojownik o dobrobyt i sprawiedliwość JKM? możemy podyskutować i o nim...

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#292420