Razgowariwali na Kremlje

Obrazek użytkownika Spitfire
Humor i satyra

2019 God.
- Władimir, na Alasce koncentrują się wojska amerykańskie.
- Armija? Aljaska? Amirika!?
- Da, będą nas wyzwalać.
- Cholera, ale to my mieliśmy ich wyzwalać!
- No tak Władimir, ale plan nie poszedł tak jak powinien.
- To znaczy? Kak ty sczitaesz?
- Przeprowadziliśmy skutecznie proces "demoralizacji" zachodnich społeczeństw i Ameryki, ale przy okazji przeprowadziliśmy też proces "demoralizacji" własnego społeczeństwa. Inaczej mówiąc, Rassija została przez naszych towarzyszy rozkradziona. Naród wyniszczył alkohol, którym go ogłupialiśmy.
- To straszne!
- Da. Eto strasznoi.
- A co z naszą bronią?
- Mamy 15 000 w pełni sprawnych T-72 , ale one są nadmuchiwane. Chorosze tolko na komandosów holenderskich, którzy kiedyś bali się jechać do Kosowa, bo stwierdzili, że tam jest zbyt niebezpiecznie. Do boju gotowych jest jedynie 150 metalowych tanków.
- Cholera! A co z naszimi rakitami? Te nasze cudne "Buławy"! Malcziki na okrętach aż rwą się do ich odpalenia! A "Topole"?
- Władimir, "Buława" i "Topol" to złom.
- Jak to złom? Borys, tyle poszło na nie rubli. Czyż "Buława" nie zmienia trajektorii lotu aby uniknąć amerykańskiej tarczy?
- Zmienia, ale nie jest tak szybka jak światło.
- Czyli co?
- Czyli to, że amerykanie rozwinęli technologię laserową.
- Zatem koniec z nami?
- Tak Władimir. Gwiezdne wojny stały się rzeczywistością. Jedyne co możemy zrobić to wycelować te wszystkie "Buławy" w nasze terytorium i zastosować taktykę spalonej ziemi.
- Tragedia Borys. To już wiem dlaczego USA zrezygnowali z radarów w Czechach i rakiet w Polsce.
- Naturalnie. Po co im było łożyć dolary na bazę w Polsce jak wiedzieli, że za 10 lat technologia laserowa pójdzie do przodu i baterię antyrakietową będą mogli sobie zamontować na każdym nieco większym samolocie?
- A co z naszą propagandą na Zachodzie? Tyle kasy na nią szło!
- Tragedia Władimir. Na przykład w Polsce mieliśmy 5 000 agentów wpływu oraz 1500 szpionow i oni zrobili swoje, ale wykolegowali nas ziomki z Berlina. Oni stamtąd toże siorbali kase. Polsza od 5 lat jest pod unijną, de facto germanskoją, okupacją. Strefa buforowa zniknęła. Bruksela się od nas odwróciła. Polecieli niczym latawce tak jak zawiał wiatr.
- A ten francuski kryptokomunista Sarkózi. Co z nim? Może on nam pomoże?
- Jego od miesiąca już nie ma. Sarkózi przeżył załamanie nerwowe po tym jak zostawiła go Karla dla jakiegoś młodego Araba, których to wpuścił tyle do swojego kraju.
- Araba? Eto strasznoj. Czto my teraz diłaim?
- Sfałszujemy metrykę nijakiego Donka z Polszy i sprawimy, że zostanie on prezydentem USA. Już raz ludzie takie coś kupili. Po 5 latach jego stagnacyjnych rządów Ameryka się rozleci i wtedy wyzwolimy się spod okupacji. Zrobimy kolejną rewolucję październikową i budit gitara.
- Myślisz, że ludzie kupią drugi raz komunizm? Komunizm eto niet metryka.
- Spokojno, bo nie będą go kupować ci sami ludzie co już go kupili, a ludzkość na własnych błędach się nie uczy. W ogóle na niczym się nie uczy. Wystarczy wpomnieć tych baranów co to wrzeszczeli "niech żyje Lenin" w chwili gdy rozstrzeliwało ich NKWD.
- No tak. Czyli to gawno będzie wisiało w powietrzu zawsze.
- Da, Władimir. Należałoby pewne księgi spalić w ogniu, jednak kretyni nie chcą niszczyć dorobku ludzkości.

Brak głosów

Komentarze

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#31504