W drodze z Afganistanu B. Komorowski lądował w Armenii

Obrazek użytkownika Jacyl
Blog

Bronisław Komorowski lecąc z Afganistanu lądował w Armenii i rozmawiał z Ministrem Spraw Zagranicznych Armenii Edwardem Nalbandianem na lotnisku w Erewaniu. (źródło: http://www.panorama.am/ru/politics/2010/06/22/komorovskis-visit/).

I nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie jeden drobny szczegół. W tym samym czasie na lotnisku w Erewaniu była delegacja wojskowych rosyjskich na wysokim szczeblu z którą także spotkał się Edward Nalbandian oraz minister obrony Armenii. Jednakże Ministerstwo Spraw Zagranicznych Armenii zaprzecza tej wizycie. Jeden z dyplomatów Armeńskich wyraził zdziwienie z powodu pośpiesznej wizyty delegacji wojskowych rosyjskich. (źródło: http://armtoday.info/default.asp?Lang=_Ru&NewsID=27654 ).

W związku z nasuwa się kilka pytań:

1. Czy Bronisław Komorowski widział się także z delegacją wojskową Rosji?

2. Czy aby na pewno celem wizyty wojskowych rosyjskich na lotnisku??? (dlaczego nie np. w Ministerstwie Obrony Armenii) było omówienie spraw związanych z Górnym Karabachem.

3. Jaki był prawdziwy cel wizyty kandydata PO w Afganistanie? A może właśnie celem było to spotkanie w czasie międzylądowania na lotnisku w Erewaniu? Dziękuję za zwrócenie uwagi na międzylądowanie Bronisława Komorowskiego w Armenii przez ciciababcia.

Brak głosów

Komentarze

http://news.yandex.ru/yandsearch?cl4url=www.panorama.am%2Fru%2Fpolitics%2F2010%2F06%2F22%2Fkomorovskis-visit%2F

Vote up!
0
Vote down!
0
#67505

Nagłośnić, nagłośnić i jeszcze raz nagłośnić!

Vote up!
0
Vote down!
0
#67513

Dzięki za info. Ale w tej wypowiedzi jest powiedziane że Komorowski był w mundurze, gdy na zdjęciach widać że jest po cywlinemu. Ciekawe swoją drogą która wypowiedź jest prawdziwa, ta że byli i Rosjanie i Komorowski czy też ta że był tylko Komorowski.

------------------------------------------------------------
"Jeżeli państwo jest zbudowane na występku i rządzone przez ludzi depczących sprawiedliwość, niema dlań ocalenia" PLATON "Państwo"

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------------------- "Polska Niepodległa to Polska niebezpieczna" Lenin

#67514

Czy to prawda, że do Armenii przybyli wojskowi rosyjscy?

Prawda, ale nie do Armenii, tylko na lotnisko, nie wojskowi rosyjscy tylko itd.itp.

Pozdrawiam (ciekawe, że mnie to nie dziwi)

cui bono

Vote up!
0
Vote down!
0

cui bono

#67512

Rosjanie po prostu robili tam swoje a Bronek się przyplątał. - On NA PRAWDĘ NIE jest dla Rosjan aż tak ważny. A dyrektywy mogą mu przekazywać bez konieczności podróży zagranicznych:). Zatem nie demonizujmy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#67529

Pewnie poleciał Embraerem, a one mają cywilnych pilotów, którym nie wolno latać w strefie wojny, więc się w Armenii marszałek przesiadł na samolot wojskowy.
Pozdrawiam. Bacz

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam. Bacz

#67552

kto zabił moje Sarny ? ,.- miałem ich dużo za rządów PiS i poprzednich ,zaczęły mi ginąć od zimy 2007 , jest jedna Sarna i jej młode ,więc  wypuściłem psy tropiące byłem ciekaw co jest grane ?  ,znalazły szczątki saren i nakazałem węszyć (przewódcy watachy) to także Wilk ,zaprowadził mnie do dużego miasta gdzie mieszka marszałek  hrabia . to nie są żarty jestem bardzo głodny jak i moi podopieczni prawem chronieni ,zabijemy bydło czerwone,czarne ,różowe  i pożremy ,

Vote up!
0
Vote down!
0
#67719

 Przez okno na wiosnę 2008 r , on patrzył nawet jak piszę (czytał ) miałem go od urodzenia gdy US mnie dorwał brakło mi kasy aby mu kurczaki kupować etc. EKSPERYMENT PADŁ ale ten zwierzak jest OK ,żadnego sąsiada nie pożarł ,co prawda autami się poruszają ,koszą trawy non stop a nocami cisza nikt nie zapuszcza się w mój las ,czekam ,czekamy na  US ,rosną to Prawdziwki etc (sąsiedzi wiedza kto za nimi stoi ) - Kult Węża 

Vote up!
0
Vote down!
0
#67721

 moi sąsiedzi to > bankierzy ,ordynatorzy ,dyrektory i posiadacze dóbr nie tylko w Polsce ja np Jestem z Lwowa .

Vote up!
0
Vote down!
0
#67724

Jeżeli popatrzeć szerszym okiem na politykę międzynarodową, można odnieść wrażenie, że atak żydów na Iran znajduje się w końcowym etapie przygotowań. To co się będzie działo na Bliskim Wschodzie po takim ataku, będzie przypominało tornado ogarniające następne kraje - w tym Afganistan, gdzie działa nasze wojsko. Komorowski poleciał tam przekazać wyraźne rozkazy dowódcy polskiego kontyngentu. Spotkanie w Erewaniu, to też sprawa związana z bliską wojną żydowsko-Irańską.

Vote up!
0
Vote down!
0
#67743

Политика  //  Армения
Глава МИД Армении встретился с и.о. президента Польши
Еще на эту тему
Спецпредставитель ЕС на Южном Кавказе обеспокоен инцидентом на границе НКР
21.06.2010
Поделиться…По словам депутата НС РА, отношения между Арменией и Польшей в за последние 10 лет постоянно развивались. Panorama.am  22.06.10 12:53

Эдвард Налбандян и Бронислав Коморовский обменялись мнениями по поводу развития региональных процессов. ARMENIA Today  22.06.10 00:21

"В этой связи есть определенные подозрения, что эта провокация была спланирована при непосредственной консультации российской стороны", - заявил якобы источник агентства.Пресс-секретарь МИД Армении Тигран Балаян категорически опроверг данную информацию, подчеркнув, что глава армянского внешнеполитического ведомства не встречал 21 июня никакой делегации из России.
Тигран Балаян, МИД, пресс-секретарь все цитаты сюжета (0)

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#193204