Cała prawda o tolerancji biednej, bezbronnej Kazi Szczuki.

Obrazek użytkownika adriano
Kraj

Tylko dla widzów o mocnych nerwach

 

Kazia opowiada niesmaczny dowcip o naszej Religii. Ciekawe czy odważyłaby się opowiedzieć dowcip tego typu o Allahu lub Mahomecie?

 

Tutaj Kazia śmieje się z chorej dziewczynki, założycielki podwórkowych kółek różańcowych:

 

Kazimieła Szczuka bije po twarzy dziennikarza

 

Najlepszy komentarz do filmu napisany przez Gerwazego:

„Ok cały pic polega na tym, że ten gościu użył jej metod dyskusji, dowodów nie będę przytaczał gdyż na yotube jest dużo wypowiedzi z jej udziałem więc uznaje to za fakt notorii, użył chwytu erystycznego - niby pytam a de facto stwierdzam i obrażam ale to są jej metody tylko tu nie panuje nad sytuacją, bo nie prowadzi programu jak by miała klasę to obróciła by to w żart, z resztą ja też uważam, że jej dziennikarstwo jest do bani”

 

Kazia Szczuka zniesmaczona szarmanckim pocałunkiem w rękę odwdzięcza się tym samym dyrektorowi telewizyjnej jedynki:

 

Szczuka wychwala Wandę Nowicką-lobbystkę aborcyjną i antykoncepcyjną, mamusię wielbiciela Stalina oraz tworzy nowy gatunek ludzki: „człowiek-kobieta”. Według mnie dla wzmocnienia swoich słów Pani Kazia Powinna skrzyżować nogi w pozycji kwiatu lotosu i do tego stanąć na rękach:

 

Kazimiera Szczuka sprzeciwia się karaniu pedofili kastracją, co według mnie jest akurat konieczne. O postawie Kazi świadczy jej antykatolicki żart obrażający Jezusa Chrystusa oraz ta wypowiedź:

 

Wrzuciłbym więcej tego bełkotu ale nie dałem rady. Brednie pani Kazi powodują u mnie problemy żołądkowe.

 

PODSUMOWUJĄC: Pani Kazimiera Szczuka jest tolerancyjna wobec wszystkiego poza: mężczyznami, zwłaszcza szarmanckimi, Kościołem Katolickim, Bogiem, patriotyzmem, kalectwem, krytyczną opinią wobec swojej miałkiej twórczości, karaniem pedofili i suwerennym, niepodległym Państwem Polskim oraz instytucją rodziny.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)

Komentarze

              Zastanawiam sie co to za krzyzowka! Kobieta to chyba nie jest,facetem tez nie,bo podobno zieje nienawiscia do facetow.Jej oblesny,cyniczny i dziwaczny sposob na zycie jest bardzo skomplikowany.Belkot tej dziwnej postaci jest nie do przyjecia dla moich uszu.Unikam wszystkich programow ,wypowiedzi tej sztuki .Mysle ,ze to co mowi i jak sie zachowuje ten samicochlop, ją podnieca  i po kazdej swojej beznadziejnej wypowiedzi doznaje najwiekszego orgazmu.Dlatego wypowiedzi tej babochlopki sa coraz bardziej beznadziejne.Ja nie bede pomagala jej w szczytowaniu,nic z tego,poprostu olewam te krzyzowke babochlopa.Pozdrawiam.Jolka

Vote up!
2
Vote down!
0
#205507

 

 Zastanawiam sie co to za krzyzowka!

Alez to proste. KazSzczu jest TO! 

___________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
2
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#205518

dlaczego policja od razu ustawiła się po stronie agresywnej Szczuki? Gość dostał od niej w twarz, został przez nią popchnięty a policja jeszcze też go szarpała.

Vote up!
4
Vote down!
0

Szpilka

#205526

...nie jest to kobieta, jak sugeruje naazwiso ani tym bardziej facet. Sczuka to to po prostu jest .... "TOTO", takie cuś ...

Vote up!
2
Vote down!
0
#205539

Dopiero po postawieniu diagnozy będziemy mogli jej pomóc.

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

ixi band

#205543

zastanawiam sie,

czy Adriano zalozyl na Niepoprawnych fan club Kazi ?  :)

* Najlepszy jest ten pierwszy clip. 

Mozna go zatytulowac - Kazia walczaca !

Vote up!
2
Vote down!
0

baca.

#205546

wielbię Kazię i mam jej plakat nad łóżkiem.

Vote up!
1
Vote down!
0
#205695

Jest jak Biegun. Wokoło lodowata dzicz, a w środku dziura. I jak biegun, w oczach ginie. Pozdrawiam "My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma
Vote up!
2
Vote down!
0
#205562

podoba mi się najbardziej. Ewentualnie cytat z "Seksmisji": "...sfiksowałyście boście chłopa dawno nie miały! Chłopa wam trzeba..." itd
Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0
#205571

Tutaj niestety źle trafiłeś. Kazimiera Szczuka jest lesbijką. Jej dotychczasowa muza raczej młodsza nie będzie. Maria Janion:

Vote up!
1
Vote down!
0
#205734

Jasne, że S[zcz]uka nie ssie pauki, ona ssie genitalia tego potwora... smacznego.

Vote up!
1
Vote down!
0
#205870

jest lesbijką z braku chłopa :( podobno wszystkie lesbijki tak mają.

 

Vote up!
1
Vote down!
0

eni

#1530567

mężem Anki Grodzkiej, kochanką Robercika Biedronia i sześćdziesiątymdziewiątym nieślubnym dzieckiem Jurka Urbana. Czy jakoś tak...

Vote up!
2
Vote down!
0
#205714

Dla mnie Szczuka to przykład jakiejś patologii, podobnie jak Wojewódzki.

Vote up!
2
Vote down!
0
#205723

Raz sierpem raz młotem ....

10/10

Vote up!
1
Vote down!
0
#205869

...od stycznia 2004 do lutego 2009 r. Federacja na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny otrzymała łącznie kwotę 6 095 344 mln zł.

Lewacki "humanitaryzm" opłacalny jest...!

Vote up!
1
Vote down!
0
#205875

zdumiona
Ja się poczułam co najmniej dziwnie... "Prawa reprodukcji kobiet". Moja mamusia i mój tatuś uczyli mnie, że jestem człowiekiem, a nie zwierzęciem, a dziecko to dopust Boży, a nie "reprodukcja"! Ludzie, co to za bełkot i o co tym "paniom "chodzi?
Najbardziej wkurza mnie,że Szczuka staje się specjalistką od wszystkiego. Najlepsza jest w temacie rodziny, faceta i dziecka (oraz wszystkich innych tematów świata). Po woli zaczyna mi się jawić czym jest zmiana "mentalu" (co prawda mam nadzieję, że mam mentalność, a nie "mental" i zdarzyło mi się chodzić na manifestacje, a nie na "manify"}. Dowiedziałam się też, że jestem potworną polską hipokrytką, która przemilcza rzeczy, które "w świetle dziennym mogą się odbywać, bo w zasadzie najważniejsze, że nie wiem - chodzimy do kościoła co tydzień, czy coś takiego". A czy Szczuka mnie zna i zna mój "mental", żeby mnie generalizować po fakcie, że chodzę do Kościoła? Litości!
Ps. A czy ten Kopernik na filmie będący tłem dla pani Graff, ma kwiatek we włosach:) To jednak prawda, że był kobietą:) Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
-1

zdumiona

#207324

Mamy wiele powodów by być dumnymi z Polek i niestety równie wiele powodów żeby się niektórych Polek wstydzić i brzydzić.

Vote up!
1
Vote down!
0

eni

#1530568

http://www.fronda.pl/a/szwecja-podarowali-knajpe-imigrantom-zamiast-serwowac-szaszlyki-syryjczycy-gwalcili-kobiete,85684.html

Vote up!
1
Vote down!
0

eni

#1530569

.....

Vote up!
0
Vote down!
0
#1530606