Wy staliście tam, gdzie stało NATO

Obrazek użytkownika kryska
Kraj
Zakuty łeb herbu "Czereśnia" wiecował dzisiaj w Poznaniu krzycząc: chodżcie z nami. Pisałam niedawno o tym jak to złośc i nienawiść uczyniła z Bolka idiotę. I miałam rację to pisząc. Obserwując kampanię wyborczą BRONKU, do broni! widzę i słyszę, że ten ćwierćinteligent nie ma nic do zaoferowania oprócz agresywnych i nienawistnych zaczepek w stosunku do JK. A jak się to kończy to widać codziennie - kolejną wpadką Komorowskiego wynikającą z braku wiedzy i inteligencji. I na nic moje apele do rubasznego gajowego, by zamknął pysk i najlepiej nie otwierał go do końca kampanii. Nie, rycerz z zakutym łbem kłapie jadaczką bez namysłu. Kłapnął i dzisiaj. Oczywiście stałym juz wytartym frazesem jest powtarzanie przez gajowego powiedzenia JK - wy staliście tam gdzie ZOMO... Dzisiaj okazało się, ze Jarek powiedział wówczas - wy staliście tam, gdzie stało NATO. To dlaczego rycerz herbu "Czereśnia" już przygotowuje dyrektywy wyjścia IIIRP z NATO? Może dlatego, że tak Jarek powiedział a gajowy z Jarkiem nie chce razem stać. Wcześniej też Bronek strzelił a nie nabił. Mówiąc dziś o prawie do równego dostępu do opieki zdrowotnej, kandydat PO powiedział, że zapisane jest ono w artykule 70. polskiej konstytucji. - " Artykuł 70. konstytucji mówi wyraźnie o tym, że podstawowym systemem zabezpieczenia zdrowotnego w Polsce musi być publiczna służba zdrowia. I w tym duchu się wypowiadam stale" - powiedział podczas wizyty w Poznaniu Bronisław Komorowski. A co czytamy w artykule 70 Konstytucje? -"Każdy ma prawo do nauki. Nauka do 18 roku życia jest obowiązkowa. Sposób wykonywania obowiązku szkolnego określa ustawa" - czytamy w art. 70, pkt. 1. konstytucji. Czekam az POLITYKA krzyknie: BRONKU,zamknij twarz! Bo dla gajowego z zakutym łbem milczenie jest naprawdę złotem. ]]>http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/,1,3244948,aktualnos...]]> ]]>http://www.tvn24.pl/-1,1660659,0,1,komorowski-srodkiem-drogi-kaczynski-z...]]>
Brak głosów

Komentarze

I niech mi nikt nie wmawia że to nie jest głupek bo Kreml nie werbuje idiotów !! Tym razem się POmylili.

Vote up!
0
Vote down!
0
#65441

Nie wierzę, że mógł tak powiedzieć Marszałek Sejmu na dodatek Pełniący obowiązki Prezydenta Rzeczypospolitej.
To jakiś skandal, że taka osoba nie zna Konstytucji.
Przyznaj się, żartujesz...

Vote up!
0
Vote down!
0

mirek603

#65529

Z tym 70-tym paragrafem konstytucji to prawda ale na usprawiedliwienie gajowego muszę dodać że nie miał akurat pod ręką żadnego wydruku z wikipedii więc się biedak pomylił. A kto POwiedział że prezydent z PO ma znać konstytucję albo że ma mieć dobrą pamięć???  Ma dubeltówkę na kaczki i lemingom to wystarczy ;)  Nawet jak jego kumple z WSI coś majstrowali w samolocie to też mu wybaczą.

Vote up!
0
Vote down!
0
#65537

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

Różne nieprzemyślane wypowiedzi WikiBronka mogą być nawet śmieszne, ale to co w ramach kiełbasy wyborczej zaczął pleść o wycofaniu wojsk z Afganistanu już przynosi KRWAWE żniwa. Wielokrotnie o tym pisano: talibowie śledzą reakcję Zachodu, a teraz marzy im się powtórka scenariusza hiszpańskiego. Natychmiastowa reakcja Bronka na wieść o śmierci żołnierza w postaci obietnic wycofania Polski z Afganistanu ... a może i NATO (napisałabym "he,he", żeby nie to, ze zgroza!) powoduje zmasowane ataki na polskich żołnierzy w Afganistanie. Panie Marszałku, ma Pan krew na rękach! Czy warto dla kiełbasy wyborczej?!

Vote up!
0
Vote down!
0

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

#65676