O zainteresowaniach Mind Servica, czyli jak zostaje się ścierwem i psem

Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kultura

Na początek parę definicji:

 

ścierwo

1. «rozkładające się ciało zwierzęcia»

2. pot. «nieapetyczny lub nieświeży kawałek mięsa»

3. pogard. «o człowieku bezwartościowym moralnie»

 

ścierwomedium – portal ścierw, ludzi bezwartościowych moralnie

 

Mind Service ma obsesję na punkcie Neonu24. Blogerów tam publikujących nazywa ścierwami i jeszcze się tego wypiera.

Ostatnio opublikował notkę pt. „Wypraszam sobie”, w której atakuje m.in. Kossobor, Astrę i mnie. Wypiera się w niej, że przedtem nazwał nas ścierwami. "Rżnie głupa", bo Neon24 nazywa systematycznie ścierwomedium, co nie da się przetłumaczyć inaczej aniżeli, że jest to portal blogerów-ścierw.

http://niepoprawni.pl/blog/7852/wypraszam-sobie

Mind Service żąda dowodu, że tak postąpił.

 

A więc przytaczam dowód w postaci całej dyskusji pomiędzy nim a mną. Ubocznie zaznaczam, że w swojej notce Mind Service dyskusję tą nadzwyczajnie „poprzykrawał”, aby na siłę pozorować swoje fałszywe tezy. Smutne to.

 

Zapis dyskusji:

 

Czy Ty nie widzisz, że problem nie dotyczy jakiegoś obrazu

Mind Service - 8 Sierpień, 2014 - 18:23

tylko desantu neonowych trolli na NP?

- po to aby siać tu zamęt i pyskówki zamiast rozmów na ważne i trudne tematy, których przecież nie brakuje.

 

#1434426

 

@MS

Rebeliantka - 8 Sierpień, 2014 - 18:26

Problem dotyczy wyłącznie tego, na co wskazałam.

Poza tym nie podoba mi się, gdy godnych ludzi nazywasz neonowymi trollami. Sam kiedyś pisałeś na tym portalu i nie byłoby Ci miło, gdyby tak Cię nazywano.

 

#1434427

 

Odwracasz kota ogonem

Mind Service - 8 Sierpień, 2014 - 18:38

//Problem dotyczy wyłącznie tego, na co wskazałam.//

- Problem jest zupełnie inny, tylko nie chcesz go dostrzec.

.

//Poza tym nie podoba mi się, gdy godnych ludzi nazywasz neonowymi trollami. Sam kiedyś pisałeś na tym portalu i nie byłoby Ci miło, gdyby tak Cię nazywano.//

- Pisałem wtedy, gdy Neon24 a wcześniej Nowy Ekran nie był jeszcze jawną ruską tubą propagandową, i nie był jeszcze wykluczony z grupy portali prawicowych i patriotycznych. 

Stawałem zawsze wtedy po stronie Prawdy i Wolności. Nie tak jak teraz ci "pożyteczni idioci", którzy poszli na kolaborację z wrogiem.

 

#1434432

 

@MS

Rebeliantka - 8 Sierpień, 2014 - 18:55

Pisze tam wielu ludzi, którym przypisywanie "kolaboracji z wrogiem" lub stawanie po stronie kłamstwa jest niczym nieuzasadnione.

Nie podoba mi się atakowanie blogerów z takich pozycji - że piszą na "wrażych portalach". W każdym miejscu można walczyć w obronie swoich poglądów i ważnych racji.

 

#1434436

 

Uważać sobie możesz

Mind Service - 8 Sierpień, 2014 - 19:38

ale to się nazywa współudział w złu.

 

#1434447

@MS

Rebeliantka - 8 Sierpień, 2014 - 20:00

Nie bądź śmieszny. W jakim złu? 

Pisanie o swoich poglądach i walka o słuszne racje ma różną wartość, zależnie od miejsca publikacji? Może mieć różną skuteczność, ale miejsce nie wpływa na treść.

Przecież w blogosferze nikt nie cenzuruje naszych tekstów, ani nie zmusza do pisania czegoś, czego nie chcemy. Nie myl blogosfery z zawodowymi mediami mainstreamowymi.

Ty się chyba na Ojca Kolbe nie nadajesz. Nie pojechałbyś do Japonii głosić niewiernym Ewangelię.

 

#1434455

Co to za argument?

Mind Service - 8 Sierpień, 2014 - 21:19

W jakim celu mi tu z Ojcem Kolbe wyjeżdżasz? Stawiasz fałszywą tezę i na tej podstawie chcesz mnie ośmieszyć, że "się nie nadaję"? - To manipulacja czystej wody.

A właściwie mętnej i cuchnacej. Zajechało mi to neonem na odległość. 

I jeszcze podajesz nieprawdę: "w blogosferze nikt nie cenzuruje naszych tekstów". A niby co robi Ruszkiewicz? Jak jeszcze byłem na neonie to jako naczelny cenzor usunął mi kilkadziesiąt komentarzy hurtem - wszystkie z tego dnia. Nie było żadnych słów wulgarnych albo naruszania netykiety. Cenzura za poglądy jest najbardziej obrzydliwa. A jak wytłumaczyć tych, którzy będąc na tym neonowym ścierwomedium na to się zgadzają i jeszcze mu przyklaskują? A potem jeszcze mają czelność przychodzić na NP i udawają zatroskanych patriotów, sami mając udział.

I odpowiedz uczciwie jaka może być skuteczność niby porządnych blogerów, których celowo zostawiono w proporcjach mniej niż 1 do 10 (aby niezorientowanym wcisnąć, że jest wymiana poglądów), kiedy wydźwięk całości jest zdecydowanie negatywny. I trwa perfidne pranie mózgów, bo szans nie ma aby odnieść się do każdego kłamstwa i każdej bredni tam serwowanej. 

Niby udajesz katoliczkę, a nie przeszkada ci taki Zawisza Niebieski, Ruszkiewicz albo Wojtas jawnie zwalczają Kościół i Wiarę? I jeszcze milczysz na to co tam się dzieje. Będąc tam masz w tym współudział. Nie wiem czy Ty tam jesteś, bo nie zaglądam tam. Mam nadzieję, że nie - to był tylko przykład. Ale jak wiem są tu osoby umoczone w neonowy ściek. I w tym jest problem.

I chyba rzeczywiście nadszedł czas aby ze względów sanitarnych takich przybyszów z zakażonej strefy izolować i poddawać kwarantannie zanim zaczną normalnie funkcjonować na porządnym portalu. A jeżeli z tym się nie zgadzasz, to pozostaje chyba tylko wykluczenie z grona porządnych ludzi wzorem wykluczenia Neonu24 z grona portali prawicowych i patriotycznych.

Niestety, ale zło należy nazywać po imieniu, bo inaczej to mamy takie postawy "przecież nic się nie stało", "jakoś to będzie", "każdemu wolno kochać", albo "róbta co chceta". Ja wiem, że takie jest nasze otoczenie i rzeczywistość w której żyjemy (sam Wojtas dwoi się i troi aby siać relatywizm); ale myślałem, że człowiek wierzący powinien codziennie stawać do boju o Prawdę, a nie iść na kompromisy, układy i kolaborację. Albo wybierać "mniejsze zło". 

Aby to robić nie trzeba chcieć zostać Ojcem Kolbe. 

 

#1434466

Zmień styl

Rebeliantka - 8 Sierpień, 2014 - 21:19

//W jakim celu mi tu z Ojcem Kolbe wyjeżdżasz? Stawiasz fałszywą tezę i na tej podstawie chcesz mnie ośmieszyć, że "się nie nadaję"? - To manipulacja czystej wody//.

Zmień styl, to wrócimy do rozmowy. Nie mam czasu, ani ochoty na ustosunkowywanie się do Twoich kłamstw, insynuacji i obelg pod adresem porządnych blogerów.. Oraz propozycji typu: "izolować", "poddawać kwarantannie umoczonych w neonowy ściek", "wykluczać z grona porządnych ludzi", etc. Nagonkę na ludzi to sobie urządzaj nie w komentarzach do mnie kierowanych.

Do jednej kwestii się jednak odniosę. Nie udaję katoliczki. Natomiast Twój pełen nienawiści język na pewno z katolicyzmem nie ma nic wspólnego. 

Eot.

 

#1434472

 

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Mind Service nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

1Zawiodłem się na Tobie Rebeliantko

 

Mind Service - 8 Sierpień, 2014 - 21:51

I teraz mojego zaufania nie zdołasz tak łatwo odbudować.

To przykre...

Niestety sama dokonujesz takich wyborów...

 

#1434484

 

@MS

Rebeliantka - 8 Sierpień, 2014 - 21:57

Ja też się na Tobie zawiodłam. A więc mamy remis i na tym zakończmy.

 

#1434488

 

No to gratuluję dobrego samopoczucia

Mind Service - 8 Sierpień, 2014 - 21:46

//Natomiast Twój pełen nienawiści język na pewno z katolicyzmem nie ma nic wspólnego.//

- i nabytych na neonie zdolności do oceny jaki język z katolicyzmem ma wspólnego, a jaki nie. Jak mniemam wg Ciebie - Twój napewno nie...

I raczej nad swoim stylem powinnaś się zastanowić, bo ten styl przenosisz tutaj z neonowego ścierwomedium (doniesiono mi, że również jesteś umoczona w neonie24; cóż, miałem o Tobie lepsze mniemanie)

.

http://1do10.blogspot.com/2014/07/neonowe-scierwomedium.html

 

#1434482

 

@MS

 

Rebeliantka - 8 Sierpień, 2014 - 22:02

Może zaprzestań kontaktów z donosicielami. Wyjdzie Ci to na zdrowie. Moralne. 

I dobra rada. Jak nie wierzysz, zanieś swoje posty jakiemuś księdzu do oceny. Niech Ci wyjaśni, dlaczego nie są one katolickie z ducha.

I nie zaczepiaj mnie już więcej.

Eot.

 

#1434490

Obrzuciłaś mnie publicznie błotem

Mind Service - 8 Sierpień, 2014 - 22:02

nie odpowiadałaś na merytoryczne zarzuty, a teraz wzorem Ruszkiewicza apelujesz o cenzurę do Administracji, żeby nie można było się do tego odnieść?  

 

#1434491

 

Zrobię wyjątek i jeszcze Ci odpowiem

Rebeliantka - 8 Sierpień, 2014 - 22:06

Sam się obrzuciłeś błotem, atakując porządnych ludzi i blogerów, tylko za to, że zamieszczają notki na Neonie.

Nie zwracaj się do mnie więcej. Eot.

 

#1434493

 

No nie!

Mind Service - 8 Sierpień, 2014 - 22:18

Ładnej manipulacji sie nauczyłaś. 

Rzucasz na mnie kalumnie i fałszywe oskarżenia a potem zakazujesz mi odpowiadać na nie. Co to ma być?

Wzywam Cię - zakończ tą brudną wojnę i nie odzywaj się do mnie więcej takim niegodnym językiem!

 

#1434497

Post Józefa z Londynu jest także do Ciebie skierowany

Rebeliantka - 8 Sierpień, 2014 - 22:58

Ponieważ nie widzisz nic niewłaściwego w swoim postępowaniu, które polega na obrzucaniu ludzi błotem tylko za to, że zamieszczają notki na Neonie (bez względu na ich treść), nie życzę sobie, abyś zwracał się do mnie.

Proszę, abyś przestał atakować godnych ludzi swoimi nienawistnymi wpisami. 

 

#1434506

 

Jak sobie nie życzysz, to dlaczego wciąż do mnie się odzywasz

Mind Service - 8 Sierpień, 2014 - 23:13

//Post Józefa z Londynu jest także do Ciebie skierowany//

i mnie prowokujesz?

To już przekracza granice przyzwoitości, o którą kiedyś Cię podejrzewałem. Płaci Tobie Ruszkiewicz za to trollowanie? Przyznaj się jaki masz cel w ciągłym podsycaniu tego fermentu. 

TU NIE NEONOWE ŚCIERWOMEDIUM!

Dotarło w końcu? I teraz już zamilkniesz?

 

#1434508

@MS

Rebeliantka - 8 Sierpień, 2014 - 23:37

Wyluzuj stalkerze. I nie pomawiaj. Kto Cię tutaj wpuścił z tą nienawiścią do normalnych ludzi? Co Ty masz konkretnego do powiedzenia w jakiejkolwiek sprawie? Przyszedłeś na NP tylko po to by odreagowywać swoje emocje względem Neonu?  Wystąpiliśmy w Twojej obronie, co nic nie dało, bo też i przeciągałeś strunę. Nawet w stosunku do wroga nie należy się zachowywać tak, jak to często robiłeś.

Nie spodziewaj się, że ktokolwiek rozsądny i przyzwoity będzie Cię chwalił za ataki na ludzi, którzy piszą na Neonie z bardzo różnych powodów. Choćby dlatego, ze mają tam stałe grono czytelników. Nie dlatego, że są ścierwami, jak ich "uprzejmie" nazywasz.

 

#1434516

 

Od jak dawna tu jesteś?

Rebeliantka - 8 Sierpień, 2014 - 23:41

Desantu to dokonałeś tutaj Ty, przywlekając ze sobą nienawiść do innych ludzi. Nawet takich, którzy z Tobą współpracowali i Ciebie w trudnych chwilach wspierali. Jak Ci nie wstyd?

 

#1434518

 

Widzę, że idziesz na ilość.

Mind Service - 8 Sierpień, 2014 - 23:53

i chyba coś Ci się pomyliło, bo ja o żadnej "współpracy w trudnych chwilach" nic nie wiem. 

A teraz zaczynasz nawet wyperać się tego, że nie jesteś w tej grupie zadaniowej z neonu. To wygląda jak dementia...

Tylko jak wytłumaczyć Twoją obronę Ruszkiewicza i Twoje ataki na osoby które on przeznaczył do likwidacji? Niepoprawnych też chcesz zlikwidować?

Opamiętaj się!

 

#1434521

Skończ z kłamstwem i stalkingiem

Rebeliantka - 9 Sierpień, 2014 - 00:08

Krótką masz pamięć, więc Ci przypomnę:

http://rebeliantka.neon24.pl/post/104465,co-sie-stalo-z-kontem-mind-serv...

Myślę jednak, ze niepotrzebnie Cię broniłam, bo ty jesteś zwykły pomawiacz i nienawistnik.

Na Niepoprawnych byłam zanim powstał Neon, więc nie jestem tu żadną grupą zadaniową. Jestem tu ponad 5 lat, kłamco.

W sprawie Ruszkiewicza się tutaj nie wypowiadałam. Natomiast toczyłam z nim spory na Neonie. O czym świetnie wiesz, ale cóż to dla Ciebie rzucić w kogoś błotem.

Wskaż osoby, które miałam rzekomo atakować po to, aby Ruszkiewiczowi ułatwić ich "likwidację". Nigdy się niczym takim nie trudniłam.

Co Twoje zdanie, to obrzydliwe łgarstwo.

Odczep się w końcu ode mnie, stalkerze.

To tacy jak Ty, rzekomi obrońcy Niepoprawnych, mają wielką szansę im zaszkodzić szerząc tu nienawistny styl.

 

#1434526

 

A kto teraz stawia cały czas minusy?

Mind Service - 9 Sierpień, 2014 - 00:04

Myślisz, że tego nie widać, co wyprawiasz?

A kto jak nie Ty cały czas prowokuje i nie chce przestać? 

Co ja Tobie zrobiłem, że ze mną tak zaciekle walczysz? 

 

#1434525

@MS

Rebeliantka - 9 Sierpień, 2014 - 00:11

Sprzeciwiam się temu, abyś załatwiał na Niepoprawnych swoje prywatne porachunki, abyś łgał i fałszywie oskarżał ludzi.

 

#1434527

 

Nie będę już chyba z Tobą rozmawiać

 

Mind Service - 9 Sierpień, 2014 - 00:33

bo już pokazałaś wszystko na co Cię stać. 

Zobacz tylko kogo bronisz. Napisał mi to przed chwilą Marek Lipski na moim blogu. I mam nadzieję, że Twój guru Ruszkiewicz w końcu się doigra i sprawiedliwości stanie się zadość:

.

Co do Pana Ruszkiewicza.Nie miał pieniędzy aby zainwestować w fundację NowyEkran ale to nie przeszkadzało aby został "honorowym" prezesem Fundacji,odpowiedzialnym przed prawem polskim,co jest wyjątkowo kontraproduktywne dla Fundacji ,która będzie miała problemy nie tylko z inwestorami ale z wiarygodmością prawną w Polsce gdyż ataki Pan Prezesa na Polaków pochodzenia hebrejskiego w Polsce na neon24.pl jak i ataki na Izrael są rejestrowane.ale i analizowane przez prawników.Rozumiem Oparę Ryszarda ale tym razem nie może oczekiwać rabatu czy rozmów z inwestorami,gdyż cały projekt z mową nienawiści na neon24.pl(polskie kobiety "to szmaty,"wywłoki" słowa pana Tonderskiego,na neon24.pl,kolegi Pana Ruszkiewicza z ich innego wspólnego projektu)nie ma szans..pomimo kilku utalentowanych blogerów.Pan Ruszkiewicz wie doskonale że fundacja ma inny charakter prawny i jako prezez zarządu Fundacji NowyEkran ma inne prawne zobowiązania.Z czasem nikt wraz z prokuraturą w Polsce się nie zgodzi na Fundację anty żydowską w Polsce ,anty izraelską w Polsce,potąpiającą Izrael,pomimo tysięcy rakiet wystrzelony przez "Hamas"...Dowody takich prawnych reakcji są w internecie.Dodam:Przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości i organizacji pozarządowych rozmawiali jak skutecznie walczyć z mową nienawiści. Edyta Petryna z Prokuratury Generalnej poinformowała, że liczba przestępstw motywowanych nienawiścią na tle rasowym, etnicznym zgłoszonych do prokuratury w ciągu ostatnich 5 lat wzrosła niemal pięciokrotnie.

Dodam z portalu policja.pl:"Dla potrzeb badania z bazy mowy nienawiści opracowanej przez Fundację "Wiedza Lokalna" wybrano 30 stwierdzeń wrogich wobec sześciu mniejszości (żydowskiej, romskiej, ukraińskiej, afrykańskiej, muzułmańskiej i LGBT). Osoby nieheteroseksualne są mniejszością, do której najczęściej kierowane są treści nienawistne. Cytuję z WIKI:W Polsce znieważanie lub nawoływanie do nienawiści na tle narodowościowym, rasowym, etnicznym, wyznaniowym jest zabronione i karalne na podstawie art. 256 i 257 Kodeksu karnego. Jednak w zależności od stanu faktycznego zachowanie osoby używającej mowy nienawiści może wyczerpywać znamiona przestępstwa, np. z art. 190, 212 lub 216 Kodeksu karnego.Dodam:Koordynatorka Zespołu Monitorowania Rasizmu i Ksenofobii z Departamentu Kontroli, Skarg i Wniosków MSWiA Anna Malmon poinformowała, że wydano 28 wyroków skazujących dotyczących przestępstw z nienawiści..To co teraz proponuje Fundacja NowyEkran z Panem Ruszkiewiczem jako prezesem Fundacji i Zarządu jest już poważnym problemem prawnym.Jego Ruszkiwicza od lat ataki na żydów jak i akcpetacja ataków na katolików w Polsce na neon24.pl stworzyła problem prawny dla Fundacji ale i dla neon24.pl....Pomijam śmieszną blokadę moich tematów przez harcerza z innej epoki propagandowej ze strony Ruszkiwicza.Jego agitacja jest dobra ale kontraproduktywna Całe szczęście że jako infobroker poprosiłem kolegów (dodatkowa specjalizacja)w Polsce o przeanalizowanie firmy,fundacji jak i wtedy portalu nowyekran.pl ,pod patronatem Pana Ryszarda Opary,który oczekiwał inwestycji 250.000 Euro z zaliczką 50.000 Euro

.

ciąg dalszy tutajhttp://1do10.blogspot.com/2014/07/neonowe-scierwomedium.html?showComment=1407532042429#c5183902541362744758

 

#1434537

 

Nie rozmawiaj.

Rebeliantka - 9 Sierpień, 2014 - 00:42

Nie interesują mnie donosy na jakiekolwiek portale lub blogerów. Ja się zajmuję naruszaniem praw człowieka, w tym prawa do wolności słowa. Jestem przeciwnikiem donosów.

 

#1434540

 

Kłamiesz w żywe oczy

Mind Service - 9 Sierpień, 2014 - 00:21

Nikogo nie nazwałem "ścierwem" jak mi wciskasz. Ta manipulacja jest obrzydliwa!

A teraz mi stawiaj minusy. Wiesz gdzie ja je mam?

 

#1434531

Czekam

Mind Service - 9 Sierpień, 2014 - 01:04

aż podasz przykład tego, że nazwałem kogoś "ścierwem", albo to odszczekaj i przeproś!

 

#1434543

 

@MS

Rebeliantka - 9 Sierpień, 2014 - 14:49

Uprzejmie zauważam, że nie jestem zwierzęciem. Takie polecenia wydawaj swojemu psu. Eot, stalkerze.

 

#1434579

 

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.7 (głosów:19)

Komentarze

Cóż,

zaczyna się młócka i nie ma co zwalać winy na neon24, no chyba, że ci obecnie brylujący odeszli właśnie stamtąd, albo ich usunięto. Zamiast pisać posty lub sensowne komentarze to wylewają własne pretensje, Nikt stamtąd nie wyleciał za niewinność i nie od razu. Zbliżają się wybory i zaczął pojawiać się swąd na tzw. blogierskiej "prawicy". Przerabialiśmy to nie raz. Zamiast mocnych niepoprawnych mamy jeszcze Neon, 3obieg, Legion, Prawynurt i wszystko zaczyna być niszowe.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-6
#1434851

I to jeszcze nie byłoby najgorsze, gdyby nie ta "wojenna" atmosfera, pełna negatywnych emocji,  z mnóstwem niemiłych, a nawet bardzo niemiłych słów.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-8

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1434852

Bo toczy się cyberwojna. Na tej wojnie, na froncie trzeba mieć wielką odporność psychiczną. Pisałam już wcześniej, że według mnie warto na tej wojnie walczyć o ludzi nieprzekonanych. Bo takich nieprzekonanych jest ponad połowa Polaków. 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

NIE dla prywatyzacji Polskich Lasów Państwowych

#1434856

Z tego powodu piszę w różnych miejscach, bo każdy z portali ma własny krąg czytelników. Ograniczając się tylko do jednego miejsca, nie mogłabym dotrzeć do niektórych osób.

Ale Niepoprawni należą do moich szczególnie ulubionych miejsc :)

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1434859

Walczyć o sprawę, czyli walka o polskie sprawy. To według mnie powinno być najważniejsze. Uznanie dla autora w tym wypadku powinno być drugorzędną rzeczą. Walkę taką można prowadzić w miejscach, gdzie są nieprzekonani. Oczywiście, dla przekonanych też należy pisać. Tak jak wcześniej napisałam pisanie w miejscach obcych ideologicznie nie jest łatwą sprawą i trzeba tam mieć bardzo dużą odporność psychiczną. Pisanie dla osób przekonanych jest o wiele przyjemniejsze. Każdy dokonuje wyboru i dlatego zupełnie nie rozumiem tej krytyki jaka spada na Ciebie.

Rozmawiałam z młodymi ludźmi i oni powiedzieli mi, że dobrze by było gdyby ich rodzice lub dziadkowie zaczęli działać w Internecie. Bo mają czas, mają doświadczenie, swoje przeżycia. Zaproponowałam parę prawicowych stron, a młodzi ludzie się obruszyli. Też coś, przecież tam są tylko przekonani, trzeba pisać dla nieprzekonanych. Pomyślałam, że oni mają rację.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

NIE dla prywatyzacji Polskich Lasów Państwowych

#1434882

znakomicie to ujęłaś. Właśnie o to chodzi. Też mam takie przekonanie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1434890

Mam w archiwum posty za ktore mnie ruszkiewicz wylal

i nie bylo "polemiki" tylko natychmiastowa eksmisja

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1434862

ale przecież nie powód, aby nazywać blogerów, którzy nie mają z tym nic wspólnego, "ścierwami". No nie?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1434867

Nigdy tak poza ta "swieta trojca" nie nazwalem

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1434871

Nie martw się. Nikt na tej ziemi nie jest w pełni doskonały ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1434878

W pelni sie z Toba zgadzam

Ale traktowanie przez R. na Neonie innych jest warte nazwanie go po imieniu

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1434881

Pozdrawiam też miło

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1434891

Witam!

 

Uważam, że jesteś przewrażliwona i sama nie bez winy. Też używasz inwektyw w stosunku do przeciwnika.

Powinniście się pogodzić, bo to nie ma sensu.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1434855

masz prawo do swojej opinii.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1434857

...że powinniśmy wyciszyć te emocje...to niczemu nie służy...POKÓJ CHRZEŚCIJANY...ja nie wchodzę już na neonowy temat, bo nie warto ...obiecuję...kto podejmie też takie wyrzeczenie ??? :))

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

http://trybeus.blogspot.com/

#1434860

W pełni się z nią zgadzam.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1434863

Ja tez !!!!

Z przymusu .....ale tez,  za duzo mnie to doslownie kosztowalo

Pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1434866

:)

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1434879

To do odrobienia zostalo 499

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1434884

?????

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1434893

Za pisanie prawdy !!! (choc brutalnej)

Dostaje sie -500

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1434895

Mam  nadzieje na amnestie

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1434932

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

NIE dla prywatyzacji Polskich Lasów Państwowych

#1434894

dzięki za ten piękny gołąbek pokoju :) Bardzo piękny.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1434896

Dla współczesnego człowieka słowo "wolność"

jest bardzo atrakcyjne i ma znaczenie niemal magiczne. Wolność utożsamiana jest bowiem z postępem i samorealizacją człowieka. Większość programów społecznych i politycznych odwołuje się właśnie do obietnicy wolności: wolność dla narodu, dla wszystkich grup społecznych, dla kobiet, wolność słowa, przekonań, sumienia.

Jednocześnie tak często wypowiedzi na temat wolności - nawet wśród fachowców i ludzi uznawanych za autorytety w tej dziedzinie - okazują się bardzo jednostronne, zawężone, karykaturalne. Czasami jest to spojrzenie jedynie moralizujące. Innym razem jedynie psychologizujące czy socjologizujące. Czasem ukazuje ktoś wolność w sposób naiwnie optymistyczny, myląc zdolność do podejmowania decyzji z osiąganiem wolności wewnętrznej. Inni z kolei przedstawiają ludzką wolność w sposób fatalistyczny, traktując ją jako dramat i źródło nieszczęść.

Człowiek jest świadomy, że posiada zdolność dokonywania wyborów. Ma wolną wolę, czyli wrodzoną zdolność autonomicznego działania. Nie znaczy to jednak, że każdy człowiek żyje w wolności, gdyż rozwój i realizacja tej wrodzonej zdolności nie następuje w sposób automatyczny. Wymaga spełnienia określonych warunków. W przeciwnym wypadku dany człowiek, a nawet całe społeczeństwa mogą żyć w różnych formach zniewolenia zewnętrznego lub wewnętrznego.

http://www.marekdziewiecki.pl/wybrane-artykuly/14-warunki-osiagania-wolnosci.html

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1434900

i ciekawy komentarz.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1434903

 Ten Inteligentny System Oceniania głupieje. Przed chwilą miałem -5 punktów, a teraz 1. ???

 

Odświeżam stronę i znowu -5. 8-|

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4
#1434861

W moim serduszku masz 100 punktów ;)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1434865

Ależ Pani Krysiu! Hmmm... No, dziękuję bardzo.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5
#1434869

..przebijam Rebeliantkę...daje Ci 1000 pkt...prosto z serducha, tylko już nie siejmy nienawiści, ok ?...trzym się...pozdrawiam niepoprawnie

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

http://trybeus.blogspot.com/

#1434874

Wspaniale!!!!!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1434883

To nie ja pszepana to on. Jasne, że nie zawitam tam z żadnym komentarzem, nawet pro. OK! Po, było nie było, starej znajomości.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1434886

Inteligencja nie jest tym samym, co mądrość, gdyż niektórzy ludzie używają zdolności myślenia w niemądry sposób - na przykład po to, by oszukiwać innych ludzi lub po to, by usprawiedliwiać popełnione przez siebie błędy i żyć w świecie fikcji czy ideologii.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1434923

portalach  potępiać i przeciw takim reakcjom protestować.

 

"Rebeliantka - 9 Sierpień, 2014 - 00:42

Nie interesują mnie donosy na jakiekolwiek portale lub blogerów. Ja się zajmuję naruszaniem praw człowieka, w tym prawa do wolności słowa. Jestem przeciwnikiem donosów."

____________

Szanowna Pani,

reakcja  wzbudza reakcje a popieranie przez Pana R.  mowy nienawiści w stosunku do katolików w Polsce(skany jako dowody) tak jak w gazeta.pl  jak i popieranie (brak reakcji)pomimo   moich   protestów, wulgarnych    reakcji  Pana Tonderskiego na stronie internetowej neon24.pl o polskich kobietach,które cytuję nazywa "szmatami" czy "wydrami" czy "wywłokami"jest prawnie zabronione.Tak samo akceptowane  reakcje Zagozdy,oczeującego  "stypendiatów zachodnich w tym muzyków i księży" pod ścianę" trzeba   nie tylko potępiać czy protestować  ale w formie protestów informować.W internecie lub poprzez odpowiednią administrację.

 

Mediacje   prawne   dotyczące takich reakcjii zostały odrzucone przez Prezesa Fundacji NowyEkran ,Pana R. dlatego  protesty w internecie a nie donosy.

Tak samo prośby o likwidacje kont blogerów na neon24.pl zostały odrzucone co oznacza koszta adwokackie.

Pomówienia ze strony Pana R. tak jak innyych  "aktywnych" są   naruszaniem praw człowieka, w tym prawa do wolności słowa.

Nie chciałem wracać do przeszłości ale ostrzegłem  inwestorów przed kontraproduktywnymi reakcjami Pana R.

Miałem   do   tego  prawo w przypadku gdy rozmowy z Panem O.były miały konkretny,biznesowy charakter gdy Pan O.chciał ocalić i wzmocnić portal.

Milczałem ale po atakach Pana R. na moją osobę mam prawo do reakcji.

216 §2 Kk jak i Art. 212 kodeksu karnego:jest Pani znany.Dlaczego w takich sytuacjach  mediacje zostały  przez Pana R.odrzucone?

Pan R.chce prawdopodbnie  procesu(to jest jego prawo) i mam nadzieję  że zrozumie że jego anty

izraelskie,anty katolickie reakcje i to nie tylko w wydaniu Reeda  muszą się zakończyć

tak samo co jest bardzo ważne  publiczne obrażanie internautów(dowody są aktualne).

____________

W Polsce nie ma portali bez cenzury.Ja osobiście popieram tylko regulaminy google i wordpress.One wystarczą

wraz z autorską,osobistą cenzurą.

 

Osobiście życzę Pani nie tylko zdrowia ale i sukcesów.Z poważaniem Marek Lipski.

Pani mi wybaczy ale zacytuję.:Pies, jako symbol ma niezliczona ilość twarzy. Najbardziej kojarzone to :wierność, przyjaźń, odwaga, ochrona, czujność, usłużność, wiara, bóstwa chtoniczne ciemności, śmierć, towarzyszenie zmarłym w drodze do podziemi, świt, szybkość wiatru, płodność, inteligencja, spryt, ciekawość, pochlebstwo,, żebractwo, nikczemność, zdrożność, padlinożerstwo, okrucieństwo, wścieklizna, zło, wojna, diabeł, pogaństwo...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1434872

Hmm.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1434885

Wysokie układające się Strony przyrzekły, że nie będą wypowiadać się w wątku o Neonie. I niech tak będzie.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2
#1434875

...tylko ja przyrzekłem...i odpowiadam tylko za siebie :))pozdr

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

http://trybeus.blogspot.com/

#1434880

Dobry pomysł ma szansę się upowszechnić ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1434889

I to mocno :)))

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1434887

Wątas w piwnicy, a tu takie ważne ustalenia zapadają. Na SG z nim. :D

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1434897

Okazuje się, że zawsze najlepsza jest oddolna działalność obywatelska. Jak to w cywilizacji łacińskiej :)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1434899

Kto napisze rzetelną rozprawę na temat funkcji, roli, plusów, minusów internetowych kłótni i rozpierduch na portalach społecznościowych, działania mechanizmów "dziel i rządź", powisi na TOPIE kilka dni :)

Natomiast wszselkie wpisy będące iskierkami kłótni, ich kontynuacjami czy zwieńczeniami (oprócz uroczystego godzenia się) nie będą zasługiwały wogóle na stronę główną - niezależnie od autorstwa, sympatii, antypatii dla autorów takich wątków. Poczuli to w ostatnich dniach chyba wszyscy autorzy rozpoczynający i kontynuujący w swoich wpisach tego rodzaju "problemy".

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1434904

Mozna napisac komus zyczenia i tez bedzie to "iskierka klotni" bo np. adresat nie cieszy sie sympatia innych.

Jak zdefiniowac ta "iskierke klotni"

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1434905

No dobra - mniejsza z tym zdrobnieniem. Chodziło mi o zapłon. Ostatnio faktycznie raczej to był od razu palnik acetylenowo-tlenowy :)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1434909

miło, że odezwałeś się. Tak właśnie myslałam, że chcesz uniknąć nakręcania się konfliktów.
Mam nadzieję, że mamy to już za sobą, a uroczyste deklaracje o "niewywoływaniu wilka z lasu" uda się dotrzymać.

Pozdrowienia

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1434907

Żeby jeszcze było o co się kłócić?

Też mam taką nadzieję że rozsądek zwycięży. Czasami aż język świerzbi, ale trzeba niestety się ugryźć i dokonać chłodnej kalkulacji i analizy.

Czasami chyba wszyscy zapominamy, że portal jest czytany przez tysiące ludzi dziennie, którzyt nie mają żadnej ochoty czytać o sporach pomiędzy blogerami. Dodatkowo - my blogerzy (polityczni) uważamy się niejednokrotnie za tych, którzy potrafią mądrze, inteligentnie, bezkrytycznie i precyzyjnie (czasami ostro) punktować wady władzy, słabe punkty rządzących - ich obłudę (oby tylko). W jaki sposób chcemy być wiarygoidni i przekonać ludzi do swoich racji jeśli na lokalnym polu będziemy miniaturką tej polityki? 

Niezależna blogosfera polityczna ma (cały czas) w Polsce mocne podstawy, szlachetne początki. Blogerzy polityczni są środowiskiem nadal szanowanym i czytanym przez dziennikarzy mainstreamu, polityków (wiem to). Nie wszyscy się lubimy, nie wszyscy się zgadzamy, ale nie deprecjonujmy sami naszej własnej roli, nie podcinajmy swoich korzeni, bo często bardzo łatwo jest zepsuć to, co inni (niektórzy już nie żyją) swoim poświęceniem i pracą budowali przez lata. Powinniśmy solidarnie bronić swojej powagiu i renomy. Jeśli tego nie będzie, sami sprowadzimy się do roli nic nie znaczących krzykaczy.

Do zastanowienia dla wszystkich.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1434913

Oznacza to, że każdy z nas jest inny (oryginalny).
Wszyscy natomiast są jakościowo równi (nikt nie jest ponad nikim).

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1434915

Pięknie, że to wyartykułowałeś. Może warto byłoby, abyś tą wypowiedź zamieścił jako oddzielną notkę redakcyjną ku przestrodze wszystkich blogerów.

Żważ, że ja napisałam niniejszy tekst po całej serii bardzo ostrych i niemiłych ataków na blogerów Neonu, których to ataków końca nie można było się na NP doczekać.

Rzuciłam w ten sposób całą swoją powagę na szalę. Zastanawiałam się, czy to zrobić. Nie był to pochopny krok.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1434916

Im bardziej ktoś z nas jest dojrzały, tym bardziej zdaje sobie sprawę z tego, że nie zawsze jest dobrym sędzią we własnej sprawie. Zwłaszcza wtedy, gdy jego zachowania są niezgodne z jego własnymi wartościami, głosem sumienia czy priorytetami

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1434920

Dziękuję. To się nie nadaje na notkę - za krótkie. Natomiast temat można rozwinąć, wraz z podaniem konkretnych przykładów i "ewolucji" od poczatków, do teraz.
Jesteśmy bardzo rozdrobnieni, podzieleni, skłóceni, próbuje się w nas rozpalać chore ambicje, parcie na sukces, rozsiewa się brak zaufania, zawiść, nienawiść, kruszy się naszą solidarność bo to w niej (synergia) jest siła itp.
Robi się to szeregiem metod. Wybiera się te metody, które najlepiej działają na naszą człowieczą naturę. Wszyscy jesteśmy ludźmi.

Ogólnie sytuacja nie jest dobra - kierunek i zwrot nie jest najlepszy - przy takim rozdrobnieniu, braku zorganizowania, rozproszeniu, braku synchrnizacji powoli zaczynamy nic nie znaczyć.. Łatwo jednak odwrócić te tendencje. Nie trzeba nawet zaufania. Wystarczy prosta logika i wyraźne cele. Przy takim założeniu przyda się do pomocy każdy i nie trzeba mu ufać. Jeśli się przyłączy, mnawet z zadaniem w tle, niech pomoże w 80% i skruszy kopię, bo będziemy odporni na sabotaże. Kiedyś bylismy mocni naszą organizacją, siłą, jednością  jeśli umawialiśmy się na manifest w postaci jednakowo brzmiącej notki, z jednakowym bannerem, o jednakowym czasie - tak było, nikt się nie wyłamywał, przyłączali się dziennikarze. Igor Janke nie był w stanie zaprotestować wykorzystując regulamin salonu. Bylismy mocni w jedności jasno sprecyzowanych celów. Teraz - od razu zawiść, zazdrość, liczą się reklamy, odsłony, kliki i to kto wazniejszy..

Trzeba będzie to zmienić.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1434922

//Trzeba będzie to zmienić//

Słusznie. Też pamiętam te wspólne akcje i jak one wspaniale łączyły ludzi. Wierzę, że uda się do tego wrócić.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1434924

Może jeszcze nie jesteśmy za starzy, rozleniwieni, zblazowani, wypaleni? Być może warto budować nową konfederację, ogłosić ponownie manifest?

Nawet nie zdajemy sobie sprawy z siły naszej synergii. Nie zdajemy sobie sprawy jaki efekt mozna uzyskać w 2, 3, 4, 5 - 10 - 20 osób. Nakierowanych w jednym czasie, jednej chwili na to samo. Nie zajętych w tej samej chwili każdy z osobna mało znaczącymi rzeczami czy wręcz wszyscy skupieni na czymś destruktywnym.

Brakuje mi tego..

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1434927

Tylko musimy pamiętać o tym celu, o synergii, o której piszesz.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1434928

Nie jesteśmy za starzy, rozleniwieni, zblazowani i wypaleni. Ale jesteśmy tylko ludźmi. Lepszymi i gorszymi.

Są też tacy, którzy traktują swoje pisanie, jako misję - chcą coś tym osiągnąć, nie tylko dla siebie, ale dla wszystkich.

Skrypt masz dobry, ale nie pogniewałbym się, gdybyś stworzył, trzy, cztery zakładki. Tomek Parol też początkowo był przeciwny, a potem robiłem mu 34% wejść Klubem Dyletantów.

A tutaj właśnie Trybeus zaczyna cykl kulinarny i o zdrowym życiu. Pomyśl, a na pewno się opłaci.

My chcemy pisać. Dużo i na różne tematy. Nie tylko o Tusku.

 

Serdeczności

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1434944

Też mi się wydaje że mamy potencjał. Postaram się niedługo przekonać wszystkich że zorganizowane działanie, nakierowane na konkretne cele, ma spore korzyści i co ważne - w obecnej powszechnej nieufności wszystkich do wszystkich, nie wymaga praktycznie zaufania. Weryfikatorem dobrych intencji jest z jednej strony samo uczestniczenie w obiektywnie dobrych akcjach a z drugiej strony ich organizowanie. Nawet jak będzie chciał pomagać ktoś "zadaniowy" to pomoże ale zadania nie wykona. Nie zinfiltruje, nie dokona wrogiego przejęcia itp. Trzeba się tylko trzymać podstawowych zasad. Także uczestnictwo kogoś ze złymi intencjami nam będzie się opłacać - jemu nie :)  

Mam troszkę pomysłów na to, co trzeba zrobić dobrego.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1435026

Prawdziwa diagnoza dzisiejszej prawicy , jak na dole tak na gorze

Jak pisze ks.dr.Marek Dziewiecki :

 

Podstawą mądrości jest miłość

Mądrość to coś więcej niż tylko sprawność w myśleniu. To kwestia miłości. Nie osiągnie mądrości ten, kto nie kocha, gdyż mądrość to zdolność wykorzystywania inteligencji, wykształcenia i wiedzy właśnie po to, by kochać. Człowiekiem mądrym może być nawet analfabeta, pod warunkiem, że uczy się kochać mądrze, czyli na wzór Jezusa. Miłość jest bowiem nie tylko szczytem dobroci, lecz także szczytem mądrości. Nie trzeba w ogóle myśleć, by kogoś krzywdzić, Trzeba natomiast bardzo mądrze myśleć po to, by kogoś rozumieć, wspierać w rozwoju i chronić przed jego własnymi słabościami. Kto kocha, ten nie musi znać się na astronomii czy fizyce, lecz świetnie rozumie człowieka. Wie, jaki sposób postępowania prowadzi do błogosławieństwa i życia, a jaki do przekleństwa i śmierci. Człowiek mądry dba o rozwijanie w sobie tego najważniejszego i najbardziej związanego z mądrością aspektu inteligencji, jakim jest inteligencja moralna. Jest to zdolność odróżniania tych zachowań, które prowadzą nas do świętości, do przyjaźni z Bogiem i ludźmi, do trwałej radości i szczęścia, od tych zachowań, które prowadzą nas do krzywd, cierpień, grzechów, uzależnień i rozpaczy. Człowiek mądry wie, że istnieją niemądre sposoby postępowania, które sprawiają, że niektórym ludziom odechciewa się żyć. Taki człowiek rozumie, dlaczego nieszczęśliwi są ci, którzy nie kochają. Wie też, że szczytem nierozumności jest inteligentny egoista, gdyż skoro jest inteligentny, to ma szansę odkryć oczywisty fakt, że szczęśliwi są tylko ci, którzy kochają i wiążą swój los z tymi, którzy też kochają.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1434925

Bardzo cenny i stosowny cytat

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1434926

Wprowadziłaś nim wiele zwyczajnej normalności, która mam nadzieję pozostanie na dłużej.

Te ataki i nasilająca się z każdym dniem agresja stawała się nie do wytrzymania.

Postanowiłam sobie nie odpowiadać, na te personalne poniżające wyzwiska... tyle, że one się coraz bardziej nasilały.

To Ty miałaś rację, że jednak odważyłaś się o tym napisać.

Pozdrawiam :)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Astra - Anna Słupianek

#1434929

dziękuję Ci bardzo, że tak to widzisz. I serdecznie pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1434931

„Dziel i rządź” to system pasożytniczy tzw „ tumo elitarny” , który poprzez stosowanie tej metody sprawia, że jest garstka ludzi , którzy uważają się za elitę , a reszta to bydło mające na nich robić.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1434908

Notki z paszkwilem pewnego SZUI wisza spokojne na SG od paru dni.

Ja nie reaguje bo gówna nie ruszam a i Biblia poucza aby nie podejmować dyskusji z głupcami. Wezwalem tylko aby ujawnił nazwisko Nathanela skoro tak wszystko dobrze o nim wie.Wyrażam zgodę na publikację wszelkich danych łacznie ze zdjęciem. Wtedy trzeba będzie rozbudować zakladkę "humor".

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#1434919

„Obyś był zimny albo gorący! A tak, skoro jesteś letni i ani gorący, ani zimny, chcę cię wyrzucić z mych ust” (Ap 3, 15-16).

To stanowcze stwierdzenie jest szczególnie aktualne w naszych czasach. Przypomina nam ono o tym, że szczęśliwi mogą być jedynie ci chrześcijanie, którzy radykalnie słuchają Jezusa. Pójście na kompromis w osobistym życiu nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem, podobnie jak miłość nie ma nic wspólnego z pożądaniem, mądrość z naiwnością, a świętość z grzechem.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1434921

" w sprawach wiary nie ma miejsca na kompromisy" ( najczęściej przypominałem o tym chetnym do kompromisów w kwesti aborcji)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#1434937

Wpis MS wisi na SG dlatego że ujawnia pewne wiarygodne kulisy manipulacji - dość dobrze udokumentowane i przedstawione.

Co do komentarza - w mojej ocenie jest to powtórzenie jakichś insynuacji. Bardzo mocno nacechowany negatywnie tekst z nieudowodnioną tezą i wnioskiem (zarzutem), że Ty masz udowadniać że jesteś niewinny i nie jesteś tym, kim nie zostało Ci udowodnione, że jesteś. Odwrócenie logiki. Słabo to wygląda i każdy kto ma rozum (wierzę że większość naszych czytelników ma) potrafi ocenić takie działania. Dodatkowo braku wiarygodności tym tezom dodaje fakt, że jako fakt zostało podane przez autora tych insynuacji na s24, że byłeś jednym z czołowych Redaktorów na niepoprawnych, co nigdy nie miało miejsca. Być może J.Ch. chodziło że jesteś blogerem i użytkownikiem - jednym z kilku tysięcy zarejestrowanych. Słaba to jednak precyzja i delikatnie mówiąc mijanie się z prawdą.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1434930

to już się z Wszystkimi żegnam, dziękuję za wszystkie głosy w dyskusji i życzę pięknych snów.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1434933