Taka była ......

Obrazek użytkownika kryska
Kultura

W poniedziałek wieczorem w Lewinie Kłodzkim zmarła Violetta Villas. Jedna z największych polskich piosenkarek miała 73 lata.

A tak spiewała.

Żegnaj Królowo!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

marcopolo

To ,przykre kiedy ktos umiera,(to wtedy mowimy o nich duzo(za duzo!a za zycia-nic !Violleta byla GWIAZDA -jedyna i zlekcewazona!!Brawo PRL i ta  "obsrana "nowa demokracja" tez sie przyczynila !!zygac ,mi sie chce!!Tu ,musi byc PROKURATOR,ale czy to mozlie w<tej ryzej "Wladzy   gdzie wszyscy kradna,klamia i wogule  nas wszyystkich w "hu..ja" robia,dlaczego akurat w tego "H",dlatego ,ze jestem100% meskosci pedaly Palikota!

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

marcopolo

#205926

wyluzuj
szkoda zdrowia
polactwo musi dostac w dupe, wtedy sie ocknie

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#205948

Zadaje sobie pytanie czy minister kultury znał przynajmniej z taśm archiwalnych Violettę Villas. Myślę, że jeżeli sam nie słyszał nic, to może kiedyś wspominała mu o tej WIELKIEJ PIEŚNIARCE mamusia czy tatuś. Ale nie uwierzę by o takich osobowościach móc nie słyszeć. Byłyby to niedoróbki w kulturze osobistej i w wiedzy oraz dyskredytowały na stanowisku ministra kultury
Dlaczego zatem nic nie uczyniono od góry by poprawić warunki życia Artystce. Nie chodzi o wybudowanie pałacu. Chodzi o rzecz prostszą, o sfinansowanie remontu domu by mogła w ludzkich warunkach żyć i w takiż umrzeć. Dlaczego oddziały opieki nad zwierzętami nie nagrodziły Jej za heroiczną pomoc najmniejszym naszym braciom.Mało, że nie nagrodziły to uznano Ją za chorą psychicznie i pod tym płaszczykiem zlikwidowano zwierzęce przytulisko.
Aż wstyd powiedzieć. Tej WIELKIEJ ARTYSTCE żyło się, jak przystało na wielką sławę, lepiej w komunie niż w państwie po transformacji. Komuna JĄ widziała, doceniała, chlubiła się JEJ sławą, pokazywała na całym świecie. A tuskarnia co? Może Zdrojewski przynajmniej sfinansuje pogrzeb,opłaci budowę godnego WIELKIEJ SŁAWY pomnika. Mo może ? Powiecie,że jestem naiwną. Jeżeli tak to PO co pokazywać swoje talenty. Ale przecież jest napisanie,że z tego co nam dano będziemy rozliczeni. Ja już nić nie wiem. Niech to wszyscy diabli wezmą.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#206059

Aleksander Szumanski

I chwała wielka za ten wpis, niestety Ona już tego nie przeczyta i nie posłucha. Na 3 dni przed Jej śmiercią znalazł się "dziennikarz od kultury" w krakowskim /od niedawna zbolszewizowanym, a już dawno przehandlowany Pani Angelice / "Dzienniku Polskim" napisał zapewne "recenzję swojego życia" o śp.VV . Napisał 2 grudnia , a biedactwo z Bogiem na ustach zmarło trzy dni później. Czy jakikolwiek prokurator jest w stanie wykluczyć jej śmierć z powodu nie ludzkiego sponiewierania Jej przez tego dziennikarza? Proszę o przeczytanie mojego tekstu http://niepoprawni.pl/blog/2171/smierc-violetty-villas-czy-w-wyniku-chamskiego-ataku-dziennikarskiego.
Serdeczności wiele za te myśli

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Aleksander Szumanski

#207320