Krzyż - kontynuacja "Solidarnych 2010"

Obrazek użytkownika Redakcja
Ogłoszenie
Z przyjemnością informujemy, że portal Niepoprawni.pl objął patronatem medialnym "Krzyż" - książkę i film, będące kontynuacją "Solidarnych 2010". Poniżej informacja o publikacji, przekazana nam przez Wydawcę, a także link, pod którym kupić można to wydawnictwo.
Krzyż Ewy Stankiewicz i Jana Pospieszalskiego na DVD Tego nie można zobaczyć w telewizji! Najnowszy film Ewy Stankiewicz Krzyż na DVD razem z książką można już nabyć w Empikach, księgarniach oraz księgarniach internetowych w całej Polsce. ]]>]]> Krzyż jest kontynuacją Solidarnych 2010. To poruszający film o wydarzeniach pod krzyżem pamięci na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Wstrząsający obraz o starciu dwóch światów z katastrofą smoleńską w tle. Elektryzujący dokument o Polakach AD 2010, wobec którego nie można przejść obojętnie... W książce wywiad-rzeka z twórcami: Ewą Stankiewicz, Janem Pospieszalskim oraz Robertem Kaczmarkiem, między innymi o cenie, jaką przyszło im zapłacić za Solidarnych 2010, oraz o filmie i wydarzeniach na Krakowskim Przedmieściu. Na Krakowskim Przedmieściu 9 sierpnia uczestnicy happeningu przerzucali sobie nad głowami żółtego pluszowego kaczora wielkości piłki plażowej i krzyczeli: „Jeszcze jeden”. A więc: jeden Kaczyński zginął, chcemy śmierci tego drugiego. Nie ma tu miejsca na żadne niuanse, spekulacje, domysły. Komunikat jest łopatologiczny, prosty... Drugi obrazek, bardziej wyrafinowany, to ludzie krzyczący: „Chcemy Barabasza!”. To publiczne, zbiorowe odrzucenie Chrystusa. Poczułem chłód na plecach. Jan Pospieszalski (fragment książki)
Krzyż zamówić można bezpośrednio ]]>w księgarni Domu Wydawniczego "Rafael"]]>
Brak głosów

Komentarze

Czyżby zanikały podstawowe, fundamentalne wartości takie, jak szacunek, zrozumienie, dobro? Czyżby "nasi przyjaciele z TVN-u", grupa ITI i Gazeta Wyborcza naprawdę zrobiła Polakom siano z mózgu? Tak bardzo ich wyjałowiła, że nie wiedzą już oni , co jest dobre, a co złe???
PRZERAZAJĄCE!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#148167

nik lepszy niż ci z prl.
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#148275

Redakcjo DZIĘKUJĘ.

_____________________________________________________________ "Nie martwcie się, jeśli nie stanowimy większości. Wszystko czego potrzebujemy, to mniejszość zamiłowana w rozpalaniu ognia wolności w umysłach ludzi." - Samuel Adams

Vote up!
0
Vote down!
0

________________________________________________________________ "Nie martwcie się, jeśli nie stanowimy większości. Wszystko czego potrzebujemy, to mniejszość zamiłowana w rozpalaniu ognia wolności w umysłach ludzi." - Samuel Adams

#148173

Pragnę podziękować za wasz upór w walce z wrogiem który pustoszy umysły temu bydłu domagającemu się śmierci premiera Kaczyńskiego. Dziękuje za ukazanie w jednym miejscu zwożonemu autobusami ścieku ludzkiego z Kitami i Mitami w jednej a Gównem w drugiej ręce. Dzięki temu wiem ile jest śmieci spłodzonych przez tych którzy sprzedawali żydów Niemcom (tych co niedosięgła ręka kata z AK), tych co strzelali w tył głowy polskim oficerom w Katyniu, tych co bestialsko gwałcili kobiety na trasie przemarszu ich czerwonej sotni, tych co prowadzili ludobójczą kampanie przeciwko ich własnemu narodowi na rozkaz Stalina, tych którzy okradli Katolików z ich świątyń, a posiadaczy ziemskich z ich majątków, tych co dla najniższych pobudek kolaborowali z Sowieckim Rządem Okupacyjnym, tych co sprzedali idee za możliwość chlania wódy z Kiszczakiem. Ten film pokazuje przekrój najgorszych męt lewacko-antyklerykalnych, film ten przedstawia wrogów ludzkości którzy zaatakowali fundamenty cywilizacji zachodniej. Dzięki temu filmowi normalni ludzie wiedzą jak wróg wygląda, gdzie się znajduje i co zrobić by go pobić, otoczyć i zniszczyć. Ścierwo nie przejmie tego kraju, NO PASARAN. Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko umarli widzieli koniec wojny.

#148194

http://www.youtube.com/watch?v=7gYk-O9qhX8&feature=related

Tu leży odpowiedź .To oni mają realną "władzę dusz".Oni robią wodę z mózgu ludziom i robią to bardzo skutecznie.Dlaczego oni mają taki posłuch u ludzi?Odpowiedź jest prosta,naiwność i sprzedawanie kłamstw "ubranych "w prawdę.Dodatkowo nie docenianie wroga przez opozycję ,jego bezwzględności w zwalczaniu wszystkiego co tchnie normalnością,patriotyzmem,lekkim konserwatyzmem.Z wrogiem należy walczyć tą samą bronią ,którą on stosuje inaczej z góry jesteś na przegranej pozycji.Innego wyjścia nie ma.

Vote up!
0
Vote down!
0
#148250

za patronat.

Vote up!
0
Vote down!
0
#148332

Tak mnie dzisiaj coś wzięło na statystykę.

1. "KTOŚ"- wypuscił mnie z nazwiskami osób, których nie będę oglądał do  wyborów. A tu po moim komencie już 3 razy widziałem pitere w tvizorze.

2. Jak ktoś mówi źle na żydów to jest wielkie halo. Zjebaliście mi moje prawdziwe konto jak poparłem CHŁOPA w jego rozważaniach na temat żydków.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Swiatowy-Kongres-Zydow-wzywa-do-bojkotu-Polski,wid,13273713,wiadomosc.html

Sorki- z tym nie muszę się godzić. Ani z tym co dzieje się w USA w kwestii "polskich obozów zagłady".

3. Jak uświadomić Was (chyba nie tylko redakcję) w tym, że nie zawsze prosta droga jest najkrótsza. Jak pisałem, że na Prezydenta Wawki nie wystawiać ciotowatego Pawełka P. bo to pizda chociaż fajny kolo, to prawie mnie zlinczowali. Pisałem o Jakubiak- to samo- jak śmiem pisać o takiej kobiecie, że się nie nadaje- bo jest pizda (to cech charakteru, a nie przytyk do płci) i tyle. Że nie ma jaj. Pisałem o Bieleckim- wszyscy w śmiech, bo debilom pomyliły się nazwiska. Że nie wiem co piszę... I tak;qrwa; jest zawsze. Zawsze pod prąd.

4. Jak piszę, że pelo (sorki- nie chce mi się włączać klawisza Alt pisząc o tych "ludziah"- też się nie chciało wbijać więcej literek) mają za sobą bardzo dużo informacji na temat badań nad szarą masą polaczą (fajna nazwa- nie?) i ciągle ugrywają to przeciwko własnemu (?) narodowi... Co ciekawsze- za to płaci ten sam naród! To aż mnie strzela... Rozrywa i boli. I jakiś obwieś z tego portalu mówi, że plemiel tuski źle wypadł w starciu z hholdysem, kukizem czy pizdą lipinskim (synkiem jebanego konfidenta lipinskiego)- aaaaa - kilka lat temu kolega KVIATEK piznął mu w ryj../. to mnie po prostu wali w dyńkę. NIE! plemieltuski wypadł zajebiście. I gdyby na niego nie wkurwili się tefałeny to znowu był by bogiem. A tak- nie wiedząc co z tym zrobić- trochę skrytykowali za "urzędasów"...

5. REDAKCJO- ten patosik w artykuliku to chyba tzw. dżingiel. Ile osób jest stałymi użytkownikami NP? 100? 1.000? Trochę mało... Nie jestem WASZYM wrogiem. Ale też nie jestem katolikiem (a tu tylko tacy mają prawo być); mam w dupie SOLIDARNOŚĆ - nie wierzę we władzę ludu; takich pizd jak bolek. Mam w dupie kolesi z filmu KRZYŻ, którymi sie zachwycacie. Mają po NAŚCIE LAT i ktoś im wyprał mózg w drugą stronę. A WY piszecie , że to jakiś geniusz, qrwa,k jakiś jebany katolicko-dziesięciokwietniowy talib. Ja to inaczej odebrałem. "Bezmózgi" (taaaa było przez "u") kretyn, który nawet nie rozumie pytań. No sorki.

6.   OK- nie wszystko co piszę jest prawdą. Ale daje temat do myślenia. Pisałem o AKCJACH (nie moge pisać dokładniej, bo mnie wyjebią. Zresztą moge siedzieć) się sprawdziły. jakieś 200% każdy mógł zarobić. Pisałem o Pawełku P.- aż sam do mnie zadzwonił... Czemu to sobie robicie? Zobaczcie jak pelo (Alt) NAS/WAS ograło. Jednego dnia wszystkich co chcieli wyjebali z posad i tyle. Dali kasę na tzw. projekty tym co trzeba aby ich popierali. A Kaczyński co? Walczył. walczył i... aż coś za gardło tak mocno trzyma... sorki- pracowałem dla pelo\...

 

 

 

************************** BETTER DEAD THAN RED!

Vote up!
0
Vote down!
0

**************************
BETTER DEAD THAN RED!

#148343

[quote=panwsiok]Zjebaliście mi moje prawdziwe konto jak poparłem CHŁOPA w jego rozważaniach na temat żydków.[/quote]

nie znam tego przypadku, ale wydaje mi się, że to nie za poparcie chzw "w jego rozważaniach na temat żydków", a za podobne występy jak tutaj. podobnie chzw nie został ukarany za "rozważania", a za wyzwiska dot. portalu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#148476

Czasami tak jest, że ma wszystkiego dosyć. Czytając debili popadasz w debilizm. To co pisałem tamtego dnia to w części prawda w części próba wykrzyczenia tego że sam nie jestem debilem. KUKI- pracowałem przy niektórych "programach wizerunkowych"... Z nazwiska mogę powiedzieć kto i gdzie jest umoczony. A- i za co bierze kaskę.

KUKI- wstyd- ale ja też biorę i patrzę w którym momencie mnie odstrzelą, a nie jestem postacią numer jeden...

Pozdrawiam i odblokuj mi drugie konto, Tam nie będzie wyzwisk.

 

\************************** BETTER DEAD THAN RED!

Vote up!
0
Vote down!
0

**************************
BETTER DEAD THAN RED!

#149468

"Czytając debili popadasz w debilizm."

Autokompromitacja. Chyba jesteś zbyt głupi by zrozumieć że pisząc o debilach i ich wpływie na Twą zabawną w sumie osobowość, zrobiłeś zwyczajny striptiz.

Proponuje byś podciągnął rajtuzy albo... albo nie.
Gdyż, albowiem, wątpię byś po tej deklaracji że byle debil może wpłynać na Ciebie - miał teraz jakikolwiek start.
Do kogokolwiek, kapuściana głowo.

Deklaracje że nie jesteś debilem przyjmuje tedy za całkiem ciekawą hipotezę.

EOT baranku. Poświeciłem Ci i tak za dużo uwagi.

Vote up!
0
Vote down!
0
#149471

obecnie nie zajmuję się blokowaniem i odblokowywaniem kont.
zwróć się przez kontakt do administracji

Vote up!
0
Vote down!
0
#149505

Nie masz racji do końca, wiesz? :)
Ja, na przykład uważam się za wierzącego (bo jestem), ale nie udało mi się do tej pory "pogodzić" z Kościołem. Ofc szanuję praktykujących katolików, ale też szanuję niewierzących.
No i jakoś siedzę na Niepoprawnych...

Co do "patosiku" - no nie zgodzę się. To nie o patos idzie - widziałeś "Krzyż"? Bo ja tak - i RUSZYŁO MNIE bardzo.

A co do reszty, nie chcę się powtarzać, ale ze 20 minut temu spłodziłem wpis, o tu: http://niepoprawni.pl/blog/2518/skazenie-oceanu-coraz-wieksze#comment-171285

Trochę pokrewne do tematu, o którym pisałeś. Czym się redakcja kieruje i o co biega.

Vote up!
0
Vote down!
0
#148480

Taką informację znalazłem przed chwilą na Facebooku. Więcej informacji podam wkrótce.

Vote up!
0
Vote down!
0
#149203

ale DW "Rafael" niech się w d... pocałuje. 20 zł za przesyłkę pocztową! Ktoś tam nieźle na łeb upadł! To jest po prostu zaproszenie do piractwa.

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#149809

nie znalazłem info nt. kosztów wysyłki - to nieładne :(

Vote up!
0
Vote down!
0
#149830

...mam tylko jedną refleksję. Znam z relacji rodziców i ich znajomych zachowania ZMP'owców i ZMP'ówek z czasów stalinowskich. To taka sama hołota, jak to zaćpane i zapijaczone bydło wrzeszczące: "Krzyż do Kościoła". Mierzi mnie myśl, że to ścierwo, to moi Rodacy. Może mylę się i są to tylko PO Polaka(pełniący obowiązki Polaka), mam nadzieję...
Pozdrawiam Normalnych, Uczciwych i Myślących!!!
Navigare necesse est

Vote up!
0
Vote down!
0

Navigare necesse est

#152129