Po co COVID-19?

Obrazek użytkownika 35stan
Świat

Projekt NWO realizowany po końcu zimnej, wojny został zahamowany po zwycięstwie D.Trumpa w wyborach w 2016 roku.

 

Dlatego globaliści uruchomili to, co w 1991 roku zapowiadał David Rockefeller(tak, ten z którym W.Jaruzelski w 1985 roku ustalał warunki tzw. transformacji ustrojowej Polski):

 

(...)Znajdujemy się na pograniczu globalnej przemiany. Wszystko czego potrzebujemy, to odpowiedni kryzys, a narody zaakceptują Nowy Światowy Porządek.(...)

Z początkiem XXI wieku rozpoczęto na dużą skalę destabilizację świata ogłaszając tzw. "wojnę z terroryzmem" a pretekstem były zorganizowanie przez służby USA ataku na WTC(9/11).

Pierwsze podejście do "odpowiedniego" kryzysu zrobili w 2008 roku(wraz z pandemią tzw. "świńskiej grypy"), przygotowując równocześnie politykę resetu USA-Rosja i destabilizację Bliskiego Wschodu oraz Płn. Afryki("Arabska Wiosna").

 

Załamanie się polityki resetu USA-Rosja w 2013 roku było impulsem do przygotowania jeszcze bardziej "odpowiedniejszego" kryzysu z pandemią COVID-19 i globalnym lockdownem, który uruchomiono w 2020 , kiedy w USA o reelekcję ubiega się D.Trump, który rozpoczął program:

- stop globalizacji

- stop NWO

- przyszłość należy do wielobiegunowego świata i państw narodowych

Świadczy to o podziale w łonie "możnych tego świata" w kwestii dalszej przyszłości Porządku Świata(siły stojące za D.Trumpem uznały NWO za projekt utopijny, głównie za sprawą rosnących w siłę Chin i imperialnych ambicji Rosji oraz prób deamerykanizacji Europy, do czego dążą Niemcy i Francja.

Scenarzyści tego "jeszcze bardziej odpowiedniejszego kryzysu" już planują II-gi etap kryzysu COVID-19 a rządy UE posłusznie się do niego przygotowują poprzez pożyczanie pieniędzy u globalistycznych banksterów - setek mld. euro na program odbudowy Europy, by Europę oddać w ich łapy.

W 1989 roku do Frankfurtu nad Menem, matecznika bankierskiej familii Rothschildów powróciły ich banki z Paryża i Londynu, nieobecne w Niemczech od 1902 roku.

W 1992 roku powołano UE a w 1998 roku powstał właśnie we Frankfurcie nad Menem Bank Centralny UE(EBC).

Formalnie EBC jest wspólną własnością banków centralnych wszystkich krajów Unii Europejskiej, ale banki centralne państw UE są pod kontrolą Banku Rozrachunków Międzynarodowych w Bazylei( jest to bank banków centralnych zarządzający politykę monetarną rozwiniętego świata i pozostaje poza wszelką rządową czy polityczną kontrolą tych państw).

System finansowy świata jest tak skomplikowany by ukrywać prawdziwe mechanizmy nim zarządzające i będące pod kontrolą tych dwóch najważniejszych familii: Rothschildów i Rockefellerów.

Obecnie w łonie tych familii trwa walka o to, czyja polityka będzie realizowana w skali globalnej.

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (głosów:11)

Komentarze

Kapitalny artykuł, Jak zwykle zresztą.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1639921

Nie wiem od ilu juz lat, kieruje nami ideologia strachu. Kiedys byl komunizm, potem przyszly inne tematy zastepcze: terroryzm i roznego rodzaju epidemie: wirus zika , SARS ,MERS, ebola, teraz korona.

Zastanawiam sie kto lubi, gdy my sie boimy?

Ja myslalam dotychczas, ze przez epidemie wirusa korona rzady krajow calego swiata sa po prostu szantazowane, wedlug zasady: " Jak sie nas nie posluchacie, w nastepnym roku bedzie nowy, byc moze zjadliwszy wirus, gdy tylko zechcemy polozymy wasza gospodarke"

Tak naprawde nie widzialam sensu, zastraszania ludzi.Chociaz wiadomo,ze  ludzmi bojazliwymi lepiej sie steruje.

Rzeczywistosc pokazala, ze spoleczenstwo  daje sie sterowac tylko do pewnej granicy i odrzuca testy, szczepionki itp.

Szkody jednak powstaly i tak jak powyzszy artykul wskazuje, Europa i swiat zapozycza sie u panow R.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1639928

tak wygląda zafiksowanie na resecie z 2013.

niegłupi typ, pamiętam jeszcze z NE, od początku nie dał się zwieść pięknemu Ryśkowi a tym bardziej nie milczał

ale co chwila nowe bajędy koniecznie powiązane z owym resetem, najpewniej sczytanym od michalkiewicza

np. cytat z tego, obecnego tekstu

Załamanie się polityki resetu USA-Rosja w 2013 roku było impulsem do przygotowania jeszcze bardziej "odpowiedniejszego" kryzysu z pandemią COVID-19 i globalnym lockdownem, który uruchomiono w 2020

tak jak wcześniej wypisywanie, że skutkiem resetu była nawet katastrofa smoleńska, i to bezpośrednio, naturalnie w wielkim spisku, znanym tylko 35Stanowi

cały tekst jest bzdurą, szkoda nawet krytykować bo nie ma czego, jest tylko ciąg hmm dziwnych rzeczy

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1640024

Czy zastanawiał się Pan o której mogły być te przeskoki czasowe warszawskie ( najpierw z letniego na zimowy, a potem z zimowego na letni ) zrobione? Ja rozważam i pytam o to, czysto hipotetycznie. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1640051

Z moich analiz wynika, że 7.04.2010 roku(dniu wizyty D.Tuska i W.Putina w Katyniu) w Polsce używano czasu letniego(URC+2), natomiast w Rosji czasu zimowego(UTC+3) i z tego względu doszło do zamieszania w sprawie kolejności lądowania samolotów obu premierów.

Zgodnie z protokołem dyplomatycznym, pierwszym samolotem lądującym na Siewiernym, powinien być samolot Putina(gospodarza) a potem powinien lądować samolot D.Tuska(gościa).

W programie uroczystości przewidziano 15-to minutowy dystans czasowy(~czas kręgu nadlotniskowego) pomiędzy tymi ladowaniami, z uwzględnieniem czasu lotu obu samolotów:

- samolot Putina, czas lotu 0:55 h

- samolot Tuska, czas lotu 1:10 h

W programie uroczystości przygotowanym przez Kancelarię Premiera Tuska: 

- czas startu o 9:50 c.p.

- lądowanie o 11:00 c.p.(13:00 czasu letniego moskiewskiego).

Przejdźmy w analizie tych lotów na czas uniwersalny UTC.

Czas startu samolotu D.Tuska - 9:50 UTC+2 - 2:00 = 7:50 UTC

Czas lądowania  samolotu D.Tuska - 7:50 UTC + 1:10 = 9:00 UTC

Prawidłowy czas lądowania samolotu Putina(wynikający z protokołu dyplomatycznego) - 9:00 - 0:15 = 8:45 UTC

Czas startu z Moskwy  samolotu W.Putina (uwzględniając zasady prot. dypl. i czas lotu) - 8:45 UTC - 0:55 = 7:50 UTC

Tymczasem samolot D.Tuska wylądował planowo(9:00 UTC) a samolot W.Putina w 45 minut po lądowaniu samolotu D.Tuska(miał lądować 15 minut przed samolotem D.Tuska, czyli spóźnił się równo o 1 godzinę!

Czas lądowania samolotu Putina, to wg mediów rosyjskich - 13:45 czasu moskiewskiego jaki stosowano w tym dniu w moskiewskiej strefie czasowej w tym dniu.

To zamieszanie czasowe wynikło  z tego, ze w Rosji już 7-go kwietnia 2010 roku zastosowano w planowaniu lotu czas lądowania samolotu D.Tuska 11:00 UTC+1 zimowy, zamiast letniego 11:00 UTC+2 w polskim porządku uroczystości.

Fakt "spóźnienia" samolotu Putina potwierdziła w zeznaniu w PO W-wa Praga Marta Stachowiak przesłuchana w dniach 24 listopada 2010 roku i 21 czerwca 2011 roku.

Tak to wyglądało w dniu 7.04.2010 roku, natomiast 10.04.2010 roku już w Polsce serwery laboratorium Czasu i Częstotliwości GUM przekazywały czas zimowy UTC+1, co dokumentują archiwalne zapisy wideo TVP Info i Russia Today.

W archiwalnych zapisach RT mamy potwierdzenie, że w Rosji dokonano zmiany czasu zimowego UTC+3 na letni UTC+4 w nocy z 11/12.04.2010 roku.

Nie mam potwierdzenia jak długo to trwało w Polsce.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1640134

To dosyć intrygujące. Bo jeśli 07.04 Tusk leciał w reżimie czasu letniego (URC+2 - jak Pan pisze), a 10.04 Kaczyński leciał w czasie zimowym (UTC+1), to znaczy, że musiano, jeśli dobrze rozumiem, w którymś momencie najpierw cofnąć zegary o godzinę - przed wylotem Prezydenta, a następnie - już po jego wylocie do Rosji - na powrót przywrócić je na czas letni. To by się jednak wiązało nie tylko z tym jednym lotem, a całym systemem komunikacyjnym kraju (samoloty, pociągi, autobusy). Nikt by tego nie zauważył? Powinny być jakieś relacje. 

Fascynuje mnie to jednak jeszcze z innego powodu. Otóż PR1PR podaje o szóstej (jak Pan to wyłapał), że za trzy godziny odbędą się uroczystości w Katyniu. A te według harmonogramu miały rozpocząć się o 10:00 czasu polskiego. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1640150

"Nikt by tego nie zauważył?"

Bardzo wielu nie zauważa bardzo wielu zdarzeń dziejących się wokół nich.

Weźmy przykład wydarzenia jakim było nadzwyczajne posiedzenie rządu w tej sprawie.

Zanim do niego doszło, media podawały, że premier D.Tusk zwołał posiedzenie rządu na godzinę 13:00.

Na posiedzeniu Sejmu w dniu 19 stycznia 2011 r. D.Tusk powiedział, że to posiedzenie rozpoczęło się o godzinie 13:40:

(...)

Posiedzenie Rady Ministrów rozpoczęło się w Warszawie o godz. 13.40, tzn. w momencie, kiedy wszyscy ministrowie dotarli na miejsce. 

(...)

http://orka2.sejm.gov.pl/StenoInter6.nsf/0/5D58AA5F938C649BC125781E004BBF81/$file/83_a_ksiazka.pdf

Po przejęciu władzy przez PIS/ZP niezależna.pl pisała, że w stenogramie z tego nadzwyczajnego posiedzenia rządu. do którego dotarła, podano czas rozpoczęcia  jako 13:40 a czas zakończenia godzina 14:00.

Tymczasem podczas programu TVP Info "Na żywo", które prowadził Adrian Klarenbach i rozmawiał z Januszem Piechocińskim o godzinie 14:01 "Na żywo" na ekranie TV, przerwał nagle rozmowę i powiedział:

"Panie Pośle, pozwoli Pan, że na sekundę przerwę, zobaczmy co działo się dziś podczas specjalnego posiedzenia Rady Ministrów"

Po czym na ekranie z godziną 14:01 ale już bez dopisku "Na żywo" pokazywana jest relacja z rozpoczęcia tego nadzwyczajnego posiedzenia rządu, trwająca do 14:04 "Na żywo".

O godzinie 14:18 "Na żywo" jest rozpoczęcie transmisji konferencji prasowej premiera D.Tuska po zakończeniu tego nadzwyczajnego posiedzenia rządu.

Pytanie: dlaczego TVP Info nie relacjonowała "Na żywo" rozpoczęcia tego posiedzenia rządu(przecież jej kamery tam były a transmitowała "Na żywo" konferencję D.Tuska po zakończeniu tego posiedzenia?

Czy czas trwania posiedzenia zapisany w stenogramie z tego posiedzenia jest prawdziwy(13:40 - 14:00), bo wydaje on zbyt krótki jak na posiedzenie po takim wydarzeniu(takie pytanie stawiała też niezależna.pl, po zapoznaniu się z tym stenogramem(ale np. A.Macierewicza i innych "badaczy katastrofy" to nie zainteresowało!).

Wytłumaczeniem jest to, że ukrywano i ukrywa się tą jedną godzinę wynikająca ze stosowania w mediach  czasu zimowego zamiast czasu letniego(Pan udokumentował to w archiwalnych zapisach audycji audio w PR PR1 a ja w zapisach PR PR3).

Jak wynika z porównania  czasu "Na żywo" rozpoczęcia konferencji prasowej D.Tuska w TVP Info i w telewizji Russia Today, to czas TVP Info 14:18 odpowiadał czasowi Russia Today 13:18 GMT=UTC

To dowodzi, że czas 14:18 w TVP Info "Na żywo", to czas 14:18 UTC/GMT+1 czyli czas polski zimowy.

Potwierdzeń tego mamy wiele w archiwalnych doniesieniach mediów z tego dnia, np.portal gazeta.pl publikujący w tym dniu  "Na żywo" dziejące się wydarzenia pisał:

14.05  Już ponad godzinę trwa specjalne posiedzenie rządu. Zaczęło się minutą ciszy.

A tu załączam screeny z konferencji prasowej D.Tuska w TVP Info "NA ŻYWO z momentu 14:21 i Russia Today "EN VIVO"  z godziny 13:21 GMT

TVP Info "NA ŻYWO" 14:21

RT "EN VIVO" 13:21 GMT

 

Na dodatek, w tym czasie Russia Today pokazywała na pasku czas w Moskwie jako 16:21 czyli czas GMT/UTC+3 czyli czas moskiewski zimowy.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1640181

"Wytłumaczeniem jest to, że ukrywano i ukrywa się tą jedną godzinę wynikająca ze stosowania w mediach  czasu zimowego zamiast czasu letniego(Pan udokumentował to w archiwalnych zapisach audycji audio w PR PR1 a ja w zapisach PR PR3)."
 

Sądzi Pan, że zmiana czasu mogła wówczas nastąpić? To znaczy, że po godzinie 7:00, następną była 9:00? Dlatego "brak" tej jednej godziny w archiwum PR? 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1640244

Planowana zmiana czasu z letniego na zimowy była już podawana 9.04.2010 poprzez media, gdy te pisały na temat podróży pociągu specjalnego i podawały czas przyjazdu do Smoleńska o godzinie 6:00 czasu moskiewskiego:

(...)

Zgodnie z rozkładem jazdy pociąg przekroczy granicę w Terespolu ok. godz. 14. Na dworcu kolejowym w Smoleńsku ma być w sobotę ok. 6 rano (czasu rosyjskiego). 

(...)

https://deon.pl/swiat/wiadomosci-z-polski/specjalny-pociag-do-katynia-juz-w-drodze,45018 

albo już 10.04.2010 roku o godzinie 4:00 czasu polskiego:

(...)

"Lech Kaczyński leci, rodziny już w Katyniu"

10 kwietnia 2010, 0:34 Aktualizacja: 10 kwietnia 2010, 7:23

Jako pierwszy do Smoleńska dotarł pociąg specjalny z członkami rodzin zamordowanych w Katyniu. Ok. 460 osób było w Smoleńsku już o 4 rano.

(...)

https://tvn24.pl/polska/lech-kaczynski-leci-rodziny-juz-w-katyniu-ra131078-3582324

 

Antoni Macierewicz w wywiadzie dla Radia Maryja podawał czas przybycia pociągu specjalnego do Smoleńska o godzinie 5-tej

Inni podróżni podawali godzinę 6- tą czasu miejscowego ale dodawali że o świcie i wschodzie słońca, które wzeszło o 3:02 UTC co oznacza, że godzina 6-ta to była 6-ta UTC+3 czyli czas moskiewski zimowy.

A tu fotografie wykonane przez pasażerów po przybyciu pociągu i po opuszczeniu go:

Poświata widoczna na zdjęciu wskazuje na czas po wschodzie słońca czyli po 3:02 UTC(czas wschodu słońca  w tym dniu), czyli po 5-tej czasu letniego polskiego(tak jak podał A.Macierewicz w RM)

Inscenizacja katastrofy na Siewiernym odbyła się tak jak pisałem w komentarzu wyżej około 8:20 czasu letniego polskiego i depesze na ten temat podawało Polskie Radio(tak jak to relacjonował Krzysztof  Mielewczyk i na które powoływali się dziennikarze w relacjach z Katynia.

Natomiast TU154M nr 101 odesłany na zapasowe, ladował awaryjnie na wojskowym lotnisku w Sieszczy około 8:40 i po tym czasie był przejmowany przez służby rosyjskie.

Przejmowanie samolotu było sygnałem przesłanym do Krasnokutskiego a ten poprzez funkcjonariusza FSB P.Kozłowa przebywajacego na płycie lotniska i utrzymujacego łaczność z G.Cyganowskim i D.Górczyńskim, który przesłał "wici" dalej do Sikorskiego i do Katynia.

Syreny uruchomiono około 8:56 UTC+2 a media podały je dopiero po upływie jednej godziny o czym mówił w ostatnim  wywiadzie J. Kuźniar.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1640257

Moim zdaniem, samolot TU154M nr 101 wystartował około 7:20-7:21 UTC+2 a jednym z potwierdzeń jest zapis w Raporcie KBWLLP, pkt. 1.7.6., podający czas "zdarzenia" a nie katastrofy TU154M nr 101 w powiązaniu z wystąpieniem obiektywnego zjawiska jakim był w tym dniu w Smoleńsku wschód słońca:

(...)

1.7.6. Pora dnia, oświetlenie

Wschód słońca w Smoleńsku w dniu wypadku był o godz. 03:02(czas UTC/GMT-przyp.mój). Wypadek zdarzył się w porze dziennej, około trzech godzin po wschodzie słońca.

(...)

Czas "około trzech godzin po wschodzie słońca" oznacza około 6:02 UTC czyli około 8:02 UTC+2(czas polski letni) i  około 10:02 UTC+4(czas moskiewski letni).

Uszczegółowienie tego czasu daje relacja Nikołaja Szewczenko, kierowcy autobusu nr 148 relacji Pieczersk-Smoleńsk.

Od 21 listopada 2009 roku wszedł w życie nowy rozkład:
Маршрут N 148 Смоленск - Печерск
Автовокзал
6.20 7.20 8.35 14.00 16.23 18.35
Пос.Печерск
6.45 8.00 9.10 14.35 16.53 19.05

Trzeba wziąć pod uwagę, że w Smoleńsku w tym dniu używano czasu zimowego UTC+3, więc odjazd autobusu z przystanku Pieczersk jako 9:10 to był czas 9:10 UTC+3 czyli 8:10 UTC+2

Szewczenko obserwował podejście samolotu z wysokości pomnika-czołgu, czyli po pokonaniu dystansu ~4.5 km, co dla autobusu miejskiego, jadącego rano, w dniu wolnym od pracy to czas jazdy ~10 minut.

Stąd czas "zdarzenia" to około 8:20 UTC+2(~10:20 UTC+4).

W relacjach medialnych z tego dnia mamy pojawiającą się godzinę "katastrofy" około 10-tej rano

Godzinę przyziemienia z samolotu inscenizującego katastrofę "na żywo" jako 8:20 podał w swej książce dziennikarz Leszek Szymowski.

W marcu 2011 roku wydał książkę „Zamach w Smoleńsku. Niepublikowane dowody zbrodni”. Twierdzi w niej wprost, że polski samolot wylądował w lesie przed lotniskiem smoleńskim i dopiero potem został rozerwany eksplozją bomby próżniowej (termobarycznej), a pasażerów, którzy przeżyli, dobijano z broni palnej.

Te dane oparł na relacji anonimowego oficera SKW.

Ta relacja jest zbieżna z relacją Artura Wosztyla, który twierdził, że katastrofa miała miejsce wcześniej niż oficjalny czas 8:41(on po odgłosach wykonał 3 telefony(ostatni do DKL w Warszawie i ta rozmowa miała miejsce o 8:38.

Wszystkie relacje świadków sugerujące inscenizację katastrofy na Siewiernym były i są przez ZP i podkomisję A.Macierewicza ignorowane i A.Macierewicz gra rolę "drugiego ostrza nożyc Golicyna" w tej sprawie.

Robi to w uzgodnieniu z zachodnią stroną zaangażowana w tę zbrodnię(głównie Niemcy, Francja , USA/Izrael).

J.Kaczyński zaakceptował tę grę w zamian za powrót do władzy i możliwość realizacji polskich interesów, w zmienionej sytuacji geopolitycznej(klęska polityki resetu i interes USA we wzmacnianiu potencjału gospodarczego i militarnego Polski jako strefy buforowej (Trójmorze) w sytuacji powrotu USA do konfrontacji z Rosją zamiast resetu.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1640191

To nie na Siewiernym miały być uroczystości. poza tym to zwykłe zadupie, betonowy pas z barakiem.

Można prosić o ten protokół dyplomatyczny z zaznaczonym cytatem, który samolot powinien lądować pierwszy?

Przecież nie zmyślasz, na wszystko masz dokumenty.

ojejku samolot Putina się spóźnił, zgroza, spisek, przeciez gdyby ktoś traktował rzekome zasady poważnie, to polski samolot nie miał prawa lądować przed putinowskim....

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1640217

"Można prosić o ten protokół dyplomatyczny z zaznaczonym cytatem, który samolot powinien lądować pierwszy?"

Masz w moich komentarzach przywołaną Panią Stachowiak, pracownicę ambasady w Moskwie, która zeznając w PO W-wa Praga wygłosiła taką opinię i na tej podstawie twierdziła, że samolot Putina się spóźnił.

Skoro nie wierzysz jej argumentacji(a zapewne nie czytałeś akt PO), to sam sobie szukaj zasad protokołu dyplomatycznego i nie wyręczaj się mną.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1640230

Obecnie w łonie tych familii trwa walka o to, czyja polityka będzie realizowana w skali globalnej.

 Szatan stracił przez pychę...a więc poczekajmy....

Pan Bóg dozwala......a potem ich pycha i sama ich dobije.....

....ot tak przypuszczam...........bo jak widać Pan Bóg ma ZAWSZE fantastyczne Plany.....

..... Pan Jezus udzielił doskonałej odpowiedzi gdy posądzano Go że jest Belzebubem.....

Bardzo trafnie Pan dotknął sedna K........wirusa.........już sama nazwa o czymś mówi,

nie będę miała za złe gdy komuś , niechcąco się skojarzy nie cenzuralne skojarzenie, 

Ps. Pycha zawsze idzie przed upadkiem.

Pozdrawiam, 

z Panem Bogiem,

Agnieszk Magdalena Nowak

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1640165

 

Bezczelność tego człowieka, który nazywa A.Macierewicza oszustem(A.M. też jego tak nazywa), czyli parafrazując słynne stare powiedzenie:

Uczył Lasek(oszust), oszusta(Macierewicz) a sam głupi jak świnia!

Wystąpienie Macieja Laska na posiedzeniu Sejmowej Komisji Obrony Narodowej:

https://www.facebook.com/MaciejLasek.KO/videos/311613319889883/

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1640186

dlaczego nazywasz Macierewicza oszustem?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1640218

"dlaczego nazywasz Macierewicza oszustem?"

 

Nazywam go tak, bo przedstawia Polakom fałszywy obraz i przebieg wydarzeń z 10.04.2010 roku.

Ty zapewne nie rozumiesz tego co ja piszę w swoich komentarzach i co dokumentuję i stąd te pytania.

 

Ja wiem dlaczego A.Macierewicz to czyni i uważam, że czyni to bo doskonale wie, że ujawnienie prawdy przyniosłoby Polsce więcej złego niż dobrego(takie są realia geopolityczne, że mocarstwa mogą więcej od słabszego, który przeszkadza aktualnym na danym etapie ich interesom).

Tak było w 1940 roku w Katyniu,  w 1943 roku w Gibraltarze i tak też było 10.04.2010 roku.

Trzeba posiadać wiedzę na ten temat, wtedy takich pytań byś nie zadawał.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1640231

Materiał wideo z prac podkomisji MON:

https://vimeo.com/443202945

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1640236