Po co judzić i wplątywać w to księdza Isakiewicza?

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Pan Jan Piński zamieścił w dziale wiadomości artykuł zatytułowany:  "Ks.Isakowicz-Zaleski: Kaczyński powinien zostać pochowany w Warszawie" . To zwykła manipulacja od jakiej Nowy Ekran stronić powinien.

Notkę pod tym samym tutułem zamieszcza Wirtualna Polska.

Nie wiem jak oceni to ksiądz Isakiewicz Zalewski, ale dla mnie jest to usiłowanie upieczenia dwóch politycznych pieczeni przy jednym ogniu. Przyprawianie twarzy księdzu i judzenie przeciw Kaczyńskim.

O obrzydzaniu księdza Isakowicza Zalewskiego pisał niedawno Terlikowski.

Terlikowski: Jak obrzydzić księdza Isakowicza-Zaleskiego

Ze zdumieniem przeczytałem dzisiejsząrecenzję mojego wywiadu rzeki z księdzem Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim, jaka wyszła spod pióra Katarzyny Wiśniewskiej. Gdybym nie znał tego wywiadu byłbym przekonany, że to jakiś szaleńczy atak na Kościół. Mój problem polega tylko na tym, że ja ten wywiad zrobiłem, i wiem, że takie jego przedstawienie jest zwyczajną manipulacją.

Dziś wygląda na to że do akcji GW i MO ,moim zdaniem, przyłącza się Nowy Ekran.

"Żaden ksiądz mnie nigdy nie podrywał"– powiedział ks. Isakowicz-Zaleski w rozmowie z Moniką Olejnik na antenie Radia ZET. Wspomniał też o tragicznie zmarłym prezydencie Lechu Kaczyńskim, który jego zdaniem nie powinien spocząć na Wawelu.- odnotowuje pan Jan Piński.

To że Monika Olejnik wciąga swoich rozmówców w prowokacyjne wątki a oni temu ulegają to jedna sprawa. Ale kontynuowanie propagandowej roboty MO to już zupełnie inna sprawa.Czy trzeba , czy należy ,czy się powinno?

To stary trick politruków medialnych polegający na tym że ktos coś mimochodem powie a dziennikarskie sępy rozdziobuja to i roznoszą po okolicy. Wydziobano najpierw temat homoseksualizmu księży i co się okazuje to w odniesieniu do kapłanów wcale nie jest homofobia.Nikt tego nie piętnuje. Żaden poprawnie myślący dziennikarz. A spróbujcie napisać o homoseksualiżmie dziennikarzyktóre to środowisko wcale nie jest oazą na pustyni rozpusty. Przejadła się pedofilia , nie da się nic juz tego pociągnąć to teraz gdy trzeba znowu okraść Kościół sięga się w akcie rozpaczy po homo.

Zajrzałem na bloga księdza aby zobaczyć co on sam mówi na temat swojego wywiadu z którego jak się okazuje wspomniane sępy wydziobują smakowite dla siebie kawałki nawet nie wspominając o meritum , o sprawach najwazniejszych o których jest w wywiadzie mowa.

"Chodzi mi tylko o prawdę - nowy wywiad-rzeka" - pisze ksiądz Isakiewicz Zalewski i ja mu wierzę.

Publikację tę polecam wszystkim tym, którzy są przeciwko "poprawności politycznej" i tzw. michnikowszczyźnie oraz przeciwko "sojuszowi ołtarza z tronem" i "zamiataniu pod dywan" w Kościele polski trudnych spraw.

Polecam ją także tym, którzy interesują się przemilczanymi tematami historycznymi, w tym zwłaszcza ludobójstwem dokonanym przez rząd turecki na Ormianach oraz ludobójstwem dokonanym przez nacjonalistów ukraińskich z UPA i SS "Galizien" na Polakach.

Oczywiście wiele wątków poświęconych jest osobom niepełnoprawnym intelektualnie i Fundacji im. Brata Alberta.

Poszczególne rozdziały naszą tytuły:

1. Życie po lustracji.

2. Kapłaństwo.

3. Kościół.

4. Służba.

5. Ormianin

6. Ukraina.

Publikacja ta jest kontynuacją wywiadu-rzeki, którego pod tytułem "Moje życie nielegalne" udzieliłem red. Wojciechowi Bonowiczowi w 2007 r. , a którego drugie wydanie nakładem "Małego Wydawnictwa" ukaże się także w bieżącym miesiącu.

Źrodło:www.isakowicz.pl/index.php

Jak więc widzicie ani homoseksualizm ani pochówek Prezydenta nie sa tematami wiodącymi , nie są też nawet znaczącymi wątkami pobocznymi.

Robienie w tytule artykułu sensacji z miejsca pochówku Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i to na chwile przed kolejna już rocznica tragedii smoleńskiej to wydarzenie wysoce niestosowne. Powstrzymam się jednak przed użyciem stosownych przy takiej okazji epitetów. Powiem tylko że mnie to zwyczajnie brzydzi.Komu mogło przyjść do głowy aby wyciągać na wierzch sprawę która już jest i z pewnością tak zostanie.Komu i po co?

Jak sie "manipuluje" wypowiedzia księdza obrazuje to porownanie:

- w Wirtualnej Polsce :

"W moim wypadku, śp. pan Lech Kaczyński, zresztą z rąk którego przyjąłem order, chyba to był Krzyż Komandorski, był człowiekiem, który dużo dobrego w pewnych dziedzinach zrobił, natomiast popełniał też błędy. A cały problem jego pochówku na Wawelu został chyba sztucznie wywołany i tam, w tej książce, mówię wyraźnie, że ze względów historycznych powinien być pochowany w Warszawie, dlatego że Warszawa jest tym miejscem, gdzie byli chowani prezydenci II Rzeczpospolitej.." ( podkreślenie w tekscie moje) wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Isakowicz-Zaleski-LKaczynski-powinien-byc-pochowany-w-Warszawie,wid,14342976,wiadomosc.html

 

Na Nowym Ekranie:

"Lech Kaczyński powinien zostać pochowany w Warszawie, choćby z przyczyn historycznych. To w Warszawie chowano prezydentów II Rzeczpospolitej – powiedziałks. Tadeusz Isakowicz-Zaleskiw audycji Moniki Olejnik.Śp. Lech Kaczyński, z rąk którego przyjąłem order, był człowiekiem, który dużo dobrego w pewnych dziedzinach zrobił, natomiast popełniał też błędy - mówił Isakowicz-Zaleski.Dodał, że pochówekLecha Kaczyńskiego na Wawelu otwiera problem następnych prezydentów. Niech żyją jak najdłużej, ale kiedyś będzie problem gdzie ich pochować, więc trzeba na ten temat rozmawiać - powiedział ks. Isakowicz-Zaleski."
 

Zniknął fragment o sztucznie wywolanym problemie pochówku na Wawelu . Czy to nie jest manipulacja? Jest za to o błędach Prezydenta. "Piękne" epitafium dla Lecha Kaczyńskiego w rocznicę śmierci Pięknie panie Piński, s-pisał się pan.

Tym co zapomnieli przypominam że zbliża się 10 .kwietnia a Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej Lechowi Kaczyńskiemu i Marii Kaczyńskiej należy się godny wieczny spoczynek .Przestańcie trząść jego grobem.

Powiem tak jak powiedział pewien facet: " Odpieprzcie się od Kościoła i Prezydenta Kaczyńskiego"

A to że Nowy Ekran dokłada się rękoma swojego redaktora do tego zaskakuje mnie i szokuje podwójnie.

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jednak, przed dwoma laty, kiedy byle ciura wycierała sobie gębę jego nazwiskiem, by je splugawić , nie zważając na tragiczny czas żałoby narodowej i mnie po głowie chodziły podobne myśli...

 

Pan Bóg spuszcza zasłonę, by skryć hańbę Polski

elzbieta23, 16 Kwietnia 2010, 11:39

 

 Kolejny dziwny zbieg okoliczności  wprawia w zdumienie tych, którzy postrzegają katastrofę Tupolewa w metafizycznym wymiarze.  Chmura wulkanicznego pyłu uniemożliwi przeprowadzenie planu, który miał za zadanie rozbić do końca narodową jedność Polaków.

 Pogrzebu na Wawelu nie będzie?

 Lech Kaczyński – Syn Warszawy, Prezydent Polski, której  to miasto jest sercem – powinien spocząć na warszawskiej ziemi. Nie dlatego, że Wawelu nie jest godny, ale temu, że zasługuje na lepsze miejsce niż piwniczna krypta w szacownym, lecz jednak - muzealnym obiekcie.

 Ciało Lecha Kaczyńskiego nie jest muzealnym eksponatem i długo jeszcze nim nie będzie. Świadczą o tym rzesze Polaków, przewijające się przed jego trumną. Dowodem są łzy, które wyrażają żywe emocje. Przykładem są wypowiedzi ludzi w toczącej się ogólnokrajowej polemice na temat narodowych wartości, które zdominowały jego prezydenturę.

 Miejsce dla trumny powinno znajdować się w miejscu ogólnie dostępnym. Takim, które bez trudu pomieściłoby rzesze żałobników ściągających z kraju i zagranicy. Wielogodzinne kolejki do Pałacu Prezydenckiego świadczą o takiej potrzebie społecznej.

 Proponuję, by sarkofag z trumnami Pary Prezydenckiej umieścić czasowo w miejscu publicznym, na przykład: na terenie Placu Piłsudskiego. Ustawienie wart honorowych nie byłoby zapewne większym kłopotem logistycznym, bo chętni znaleźliby się na pewno. Z czasem , jakaś forma mauzoleum prezydenckiego, byłaby doskonałym  uzupełnieniem tego – pełnego wyrazu miejsca, jakim jest Grób Nieznanego Żołnierza i plac przed nim położony.

 Lech Kaczyński patronował wielu inicjatywom o wojskowym charakterze, co pozostało w pamięci i wzbudza wyrazy wdzięczności.

 Warszawa była sceną wielu historycznych dramatów, do których Prezydent Kaczyński przywiązywał  wyjątkową wagę. Symboliczne znaczenie tych wydarzeń było nagłaśniane i rozpropagowywane głównie z jego inicjatywy. Kolejne rocznice, wpisane w kalendarz warszawskich dramatów, o które ten człowiek dbał nadzwyczaj osobiście, staną się zapewne patriotycznymi manifestacjami poparcia dla idei, którym hołdował Prezydent.

 Jeśli takie ewentualne inicjatywy,  budzą niepokój i obawy wśród decydentów, którzy mają inny niż Lech Kaczyński pogląd na patriotyzm, to nigdy nie dopuszczą do tego, by sarkofag stał się ośrodkiem  tego typu publicznych manifestacji.

 Zrobi się wtedy wszystko, by ciało Prezydenta złożyć w zaciszu podziemia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#237093

Przypisuję sobie dobrą znajomość Tadeusza Zaleskiego. Na tyle dobrą, że nie muszę pisać księdza Tadeusza Isakowicza Zaleskiego. Jego uczciwość, wg mnie, nie podlega żadnej dyskusji. Jednak uważam, że pewnych progów nie powinien przekraczać. Tu - rozmowa z Olejnikową. Jego świadomość realiów w jakich przyszło nam żyć, powinna każdorazowo zmuszać go do zadawania sobie pytania: - czy powinienem rozmawiać z z medialnymi funkcjonariuszami ds propagandy? O tym, że każde potknięcie, każdy nawet lapsus słowny, zostanie wykorzystany przeciwko niemu - T. Zaleski musi mieć stale na uwadze.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#237097

i ciagle nie dopuszcza(chyba) do siebie mysli że taka hiena jak MO może go "przesłuchiwać " na okoliczność. Ksiądz korzysta z okazji aby zareklamowac książkę. Był czujny tylko w pierwszych sekundach, ale doświadzcona żmija nie takich już zagonila do wlasnego naroznika i ksiądz bezwiednie dał sie wciągnąć - dokladnie po sznurku w/g jej scenariusza.
A tu trzeba tak jak zrobił Mitt Romney wobec dziennikarza CNN - mówił swoje co mial do powiedzenia.
Na zwrocona uwage ze mówi mówi nie na temat odpowiedział: "Ty zadajesz pytanie jakie chcesz , ja mam p;rawo odpowiadać tak samo, jak mnie pasuje.

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#237102

Metoda typowo KGB! Jeżli nie można kogoś zamordować, trzeba go oczernić, zniesławiać. W taki sposób, ażeby wszystcy to uwierzyli! W taki to sposób węgierscy esbecy przez lata bezczelnie zniesławiali mnie, nie dając nawet najmniejszej możliwości na protest, sprostowaniwe bujd na resorach, ukazanie sterty dokumentów i świadków mówiących o fałszowaniu danych, oskarżeń, wykręcania wypowiedzi przez esbeków! A wszystko to dlatego, bo po upadku komuny "zapomniano" esbeków i kadrowiczów partyjnych odesłać na conajmniej 20-letnie "wczasy"

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

#237101

Są ludzie, pochodzący z różnych środowisk, którzy nie mogą tego ścierpieć. Ani darować ks. kard. Stanisławowi Dziwiszowi.
Zemsta trwa.

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#237108

Jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Od lipca 2001 do lutego 2009 pracował w tygodniku "Wprost". Specjalizował się w tematyce ekonomicznej i dziennikarstwie śledczym. Był autorem m.in. serii artykułów dotyczących afery Orlenu i interesów firmy J&S oraz polskiego rynku farmaceutycznego. Od maja 2008 r. do lutego 2009 był szefem działu krajowego "Wprost". W lutym 2009 powołany na stanowisko szefa " Wiadomości" TVP1[1]. Od czerwca 2009[2] do 1 października 2009[3] dyrektor Agencji Informacji TVP.

W 2011 był redaktorem naczelnym tygodnika "Wręcz Przeciwnie". W tym wręcz Przeciwnie opluwali Kościół i Wartości tak jak to przystało na komuchów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#237129

Nie znam pana Terlkikowskiego ale to on juz po raz drugi jest autorem skandalu. Najpierw napisał idotycany artykuł do skandalizującego przeciw Kościołowi i PiS pierwszemu wydaniu upadłego na szczęscie tygodniką kogo " tak jest pana Pińskigo, tego samego co dzisiaj.
"Okładka pierwszego numeru ”Wręcz Przeciwnie” (Sentret) zaskoczyła autorów tygodnika Sławomira Cenckiewicza i Tomasza Terlikowskiego. Uznali ją za bluźnierstwo i zapewniają, że już więcej nie napiszą do tego pisma" "
Główny tekst numeru napisał Tomasz Terlikowski: ”Kościół Tuska kontra Kościół Kaczyńskiego”.
Teraz Terlikowski sprowokowal przy uzyciu tych samych srodków i w końcu tego samego Redaktora kolejną akcje przeciw Kościołowi i PiS.
Może by ktoś zapędził Konia "terliko...... tzn trojańskiego na miejsce bo nam rozbije wszystko co "wspomaga" ? Wyskoczyć z takim wywiadem w momencie gdy znowu chcą obrabować nasz Kościół.

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#237150

A kto był jednym z prowodyrów nagonki na abpa Wielgusa? Dlaczego akurat jego (i tylko jego!) nominacja wywołała tak wściekłe ujadanie? Kto dzisiaj wie, że NIC mu nie udowodniono? Ale Warszawa odbita - efekt osiągnięty...
Dlaczego to zrobiono? Nie wnikam w intencje działań tych ludzi. Obserwuję i oceniam ich skutki.

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#237172

choć jako miłosierny , może wybaczy(chyba że zrobili to pewni wybaczenia)

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#237180

Ksiadz pozwolil Monice Olejnik sciagnac sutanne.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/ks-tadeusz-isakowicz-zaleski-wspieram-pis-nie-ma-l,1,5061966,wiadomosc.html

http://www.radiozet.pl/Programy/Gosc-Radia-ZET/Blog/Ks.-Tadeusz-Isakowicz-Zaleski

Fiona

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Fiona

#237184