Krach „NE”, czyli złapał kozak Tatarzyna...

Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Kraj

Obaj cwaniaczkowie – Łazarz i Opara - są siebie warci i powinni pójść na rynek, żeby naciągać jeleni na grę w „trzy karty”.

I. Złapał kozak...

Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale z tego co opublikował Łazarz z jednej strony, a Opara z drugiej, wynika, że domena Nowy Ekran na nazwa.pl była osobistą własnością Łażącego Łazarza na bazie której należąca do Opary spółka Nowy Ekran S.A. stworzyła portal „Nowy Ekran”. Wszystko na zasadzie jakiejś robionej „na gębę” uprzejmości, bez stosownych umów, w wyniku czego kto inny jest właścicielem domeny, a kto inny właścicielem zbudowanego na tejże domenie portalu. Na dodatek Łazarz – właściciel domeny - był pracownikiem spółki będącej właścicielem portalu. Dobrze zrozumiałem?

Idźmy dalej. Jeżeli tak to wyglądało, to mamy do czynienia z układem w którym od początku żaden z partnerów nie ufał drugiemu i zakładał, że wydyma drugą stronę przy pierwszej nadarzającej się okazji. Ta skrajnie nietransparentna sytuacja trwała dopóki były pieniądze. Gdy pieniądze się skończyły, obie strony przystąpiły do działań mających na celu wyrugowanie dotychczasowego partnera i przejęcie obu dóbr – zarówno domeny jak i portalu, bo tylko oba naraz mają jakąś rynkową wartość. I tak, Łażący Łazarz usiłował zajumać portal Oparze i jego spółce, zaś Opara z Grabowskim zrobili zamach na domenę Nowego Ekranu na nazwa.pl. Złapał kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma... prawidłowo rekonstruuję rozwój wydarzeń?

Jeśli tak, to znaczy, że obaj cwaniaczkowie są siebie warci i powinni pójść na rynek, żeby naciągać jeleni na grę w „trzy karty”, bo prezentują mentalność na takim właśnie poziomie.

II. Po co Oparze był potrzebny „NE”?

Po co Oparze był potrzebny cały ten internetowy biznes? Bo przecież nie po to, by zarabiać pieniądze. Otóż Opara postanowił wejść do polityki i umyślił sobie, że taki portal będzie dobrą medialną odskocznią, a blogerzy znakomitym mięsem armatnim. Blogerzy mieli budować wizerunkową aurę „patriotyzmu” i „niezależności” przykrywającą smród onuc różnych trepów rodem z Układu Warszawskiego - członków SOWY czy Pro Militio z WSI w tle - oraz innych nieciekawych konszachtów Opary z ludźmi pokroju Wachowskiego. Temu też miał służyć ostentacyjny brak cenzury – bo faktycznie, „Nowy Ekran” puszczał wszystko jak leci, a bany stosował sporadycznie. Był to nader skuteczny wabik na blogerów, wpisany w strategię wizerunkową przedsięwzięcia. Do tego jeszcze osoba redaktora naczelnego, czyli Łażącego Łazarza owianego nimbem autora tekstów „Gruppenführer KAT” i „Głowa zdrajcy”, wyrzuconego z Salonu24 w aureoli blogerskiego bojownika o prawdę i wolność słowa.

Blogerzy mieli zatem stanowić zaczyn przyszłego elektoratu, robić darmowy „pijar” w sieci i generalnie pełnić rolę naganiaczy dla politycznych interesów i ambicji Opary. Wielu dało się uwieść, jednak z czasem magia dobrego wujka z antypodów zaczęła blaknąć. Każdy kto miał nieszczęście przebrnąć choćby przez jeden z grafomańskich „manifestów” biznesmena, wie dlaczego. Takiego natężenia „bogoojczyźnianego” pustosłowia i nadętych banałów nie zniesie na dłuższą metę żaden normalny człowiek. Teksty Opary operujące nieznośnie napuszoną frazeologią same w sobie mają walor odstręczający i na dłuższą metę nie trzeba byłoby nawet demaskatorskich artykułów Aleksandra Ściosa, by zdyskredytować całą tę poronioną inicjatywę.

Oparze wydawało się więc, że wystarczy potraktować blogerów jak pierwszych naiwnych, którym wystarczy załopotać przed nosem biało-czerwonym sztandarem, wskazać „trzecią drogę” i pójdą za swym wodzem w karnym ordynku. Okazało się, że nie. Kroplą przepełniającą czarę było odwrócenie się od Nowego Ekranu środowisk narodowych współorganizujących Marsz Niepodległości, na sojusz z którymi Opara bardzo liczył. Uznał zatem, że dość już władował pieniędzy w blogerskie gry i zabawy i postanowił zwinąć interes.

Po co w ogóle potrzebna była mu ta polityka? Tu odpowiedzi mogą być różne – a to „antypisowska” dywersja pod kuratelą patronów z wojskówki, wykreowanie prorosyjskiej siły zagospodarowującej i kanalizującej część prawicowego elektoratu oraz blogosfery, być może wreszcie uznał, że pomoże mu to w interesach i poprawi pozycję procesową w jego sporach sądowych... A może po prostu jakaś erupcja nieprzytomnej ambicji? Można tylko zgadywać.

III. Naiwny Łazarz? Dobre sobie...

W każdym razie, na główne narzędzie do realizacji swych planów upatrzył sobie nadambitnego blogera z problemami zawodowymi, który zgodził się firmować swą twarzą polityczno-medialne przedsięwzięcie. Twierdzę, że Łazarz wszedł w ten układ z całą świadomością (i zabezpieczając się na wszelki wypadek za pomocą opisanego na wstępie „myku” z rejestracją domeny na swoje nazwisko). Dlatego też jego ostatnie oświadczenie należy potraktować jako stek bredni, którymi próbuje zamydlić oczy naiwnym i rozpaczliwie usiłuje ocalić resztki swej wiarygodności.

A bajerować to ŁŁ potrafi jak mało kto, o czym mieliśmy okazję przekonać się na „Niepoprawnych”. Ponad dwa lata temu bowiem udzieliliśmy Łazarzowi – wówczas naszemu blogerowi – swych łamów po tym jak wyrzucono go z Salonu24, by mógł zrobić u nas „centrum operacyjne” i rozsyłać wici montując swą inicjatywę, która - wedle jego słów – miała być „prawicowym Onetem”, a nie konkurencyjnym blogowiskiem w lepszym opakowaniu. No cóż, dostaliśmy nauczkę, której nie zapomnimy – jak powiadają, kto ma miękkie serce, powinien mieć twardą d...

Nie wiem jak Państwa, ale mnie podczas lektury tych nieszczęsnych Łazarzowych wypocin ogarniał pusty śmiech. Łazarz nagle zorientował się, jaki smród ciągnie się za Oparą? Wcześniej nie wiedział? Również wtedy, gdy z pianą na klawiaturze rzucał się na Ściosa, który uwikłania sponsora portalu podawał czarno na białym? Dobre sobie. Teraz uświadomił sobie jakim przekrętem były „akcje Nowego Ekranu”? I ostatnie apele o finansowe wsparcie upadającego portalu? Wiedział i to jak cholera, a mimo to brał czynny udział w nabijaniu ludzi w butelkę. Nie wspominając już o zaangażowaniu pokaźnej grupy blogerów i zaprzepaszczeniu ich publicystycznego oraz społecznego dorobku.

Całą sytuację dobrze oddaje komentarz Mariusza Ciużyńskiego pod wpisem Łazarza na Facebooku: „Jeśli teraz ŁŁ krokodyle łzy leje i ze wstrętem odkrywa z kim miał do czynienia, to albo ujawniły mu się jakieś poważne deficyty intelektualne, albo zakłada, że ci, co przeczytają jego żałosne oświadczenie dotyczące kradzieży domeny Nowy Ekran to banda idiotów (...)”

No właśnie. Czy ktokolwiek w blogosferze da się jeszcze nabrać na Łażącego Łazarza?

Gadający Grzyb

Notek w wersji audio posłuchać można na: http://niepoprawneradio.pl/

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Łupnęła mnie grypa parę dni temu.
Ledwie wracam do siebie i co widzę ? We WSI za sztachety chwycili, kłonice w ruch poszły ; )))))

Na serio - popieram w całości Gadający Grzybie.

Parę dni temu, wdepnąłem na chwilę na NE i zobaczyłem jak sobie Opara z dzióbków..., a raczej - jak Opara z niejakim Tymińskim pod ogonami wymiatają wzajem aż furczy.

Szczerze przyznam, że nie uwierzyłem w to co widzę i czytam i stwierdziłem, że musiała wrócić mi wysoka gorączka.
Następnego dnia na serio myślałem, że to jakieś majaki.

Odkąd usłyszałem tego zbawiciela antypodzkiego, za każdym razem miałem tylko jedno skojarzenie - Tymiński Mk2. - udoskonalony terminator Nowej gEneracji. Ta sama melodia, fraza, ojcowsko-patriotyczna ckliwość.
Ale gdzieś za tym wszystkim ciągnęła się długa, śmierdząca onuca, jak papier toaletowy przyklejony w miejskim szalecie.

No cóż.
Stało się.
Chyba szybciej niż ktokolwiek mógł przypuszczać.

Szkoda, że nie zostało archiwum, żeby tak po nickach można było dziś popatrzeć, kto jakie cholewy smolił do wujaszka z Australii. Nicków nie pamiętam ale morze panieryszrdzie-to, panieryszardzie-tamto było nieprzebrane...

"Czy ktokolwiek w blogosferze da się jeszcze nabrać na Łażącego Łazarza?" - przednia kwestia.
Pewnie się da, niestety.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#327718

Tak, ten Tymiński to była już kropka nad "i" ;)
Co do archiwum - współczuje ludziom, którzy pisali wyłącznie na NE. Zresztą, sam tam publikowałem, dopóki nie wyskoczyli z "trzecią siłą" ;) Ale jakoś swojego archiwum nie żałuję.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#327726

[quote=Gadający Grzyb]Tak, ten Tymiński to była już kropka nad "i" ;)
Co do archiwum - współczuje ludziom, którzy pisali wyłącznie na NE. Zresztą, sam tam publikowałem, dopóki nie wyskoczyli z "trzecią siłą" ;)[/quote]

Właśnie ze wzruszeniem skonstatowałem, że byłem na NE od początku, do samego końca ; )

[quote=Gadający Grzyb]Ale jakoś swojego archiwum nie żałuję.[/quote]

Po prostu trzeba wiedzieć gdzie się publikuje ; )

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#327783

'Obaj cwaniaczkowie – Łazarz i Opara - są siebie warci i powinni pójść na rynek, żeby naciągać jeleni na grę w „trzy karty”.'

a ja powiem 'obaj cwaniaczkowie - grzyb i opara..' można konkrety? Bo sporo tutaj to zwykłe opinie, nie poparte niczym konkretnym

'żaden z partnerów nie ufał drugiemu i zakładał, że wydyma drugą stronę przy pierwszej nadarzającej się okazji.'

a może po prostu zabezpieczenie właśnie? Tym bardziej, jeśli wiedział co może z Oparą iść w parze? W biznesie i polityce nie ma przyjaźni, są interesy

'Twierdzę, że Łazarz wszedł w ten układ z całą świadomością'

dowód proszę. Podane następne słowa są przypuszczeniem, wg mnie mylnym

btw: dlaczego stosujesz pogrubienia fragmentów tekstów? Chcesz czytającym podświadomie wbić pewne tezy, czy po prostu uważasz czytających cię za idiotów? Poważnie pytam

Dominik C

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Dominik Cwikła

#327719

Tango, jak tango. Ale ten Down.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#327722

gość z drogi

Trzecia siła i itd... :)

dycha bez komentarza...bo i po co ?

pozdrowienia...

PS Jutro ma być ciekawy artykuł w Radio,będę słuchała z UWAGĄ :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#327729

Dzięki :)

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#327744

"a może po prostu zabezpieczenie właśnie? Tym bardziej, jeśli wiedział co może z Oparą iść w parze? W biznesie i polityce nie ma przyjaźni, są interesy"
No przecież właśnie o tym piszę - że ŁŁ wiedział w co wchodzi i co firmuje, a mimo to zrobił to. Teraz się nagle obudził? Bez jaj, proszę.

Pogrubienia to często stosowany zabieg redakcyjny, mający uatrakcyjnić odbiór tekstu i zwrócić uwagę Czytelnika na kwestie szczególnie istotne według autora. Nie ma tu żadnego drugiego dna.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#327727

'"a może po prostu zabezpieczenie właśnie? Tym bardziej, jeśli wiedział co może z Oparą iść w parze? W biznesie i polityce nie ma przyjaźni, są interesy"
No przecież właśnie o tym piszę - że ŁŁ wiedział w co wchodzi i co firmuje, a mimo to zrobił to. Teraz się nagle obudził? Bez jaj, proszę.'

być może się nie rozumiemy. Skoro wiedział, to się nie obudził, tylko uruchomił (to są moje domysły tylko) wcześniej przygotowany plan.

'Pogrubienia to często stosowany zabieg redakcyjny, mający uatrakcyjnić odbiór tekstu i zwrócić uwagę Czytelnika na kwestie szczególnie istotne według autora. Nie ma tu żadnego drugiego dna.'

spoko. Po prostu chciałem wiedzieć. Jakoś od ponad roku działa na mnie 'prowokująco' pogrubiany tekst ;)

Dominik C

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Dominik Cwikła

#327899

"btw: dlaczego stosujesz pogrubienia fragmentów tekstów? Chcesz czytającym podświadomie wbić pewne tezy, czy po prostu uważasz czytających cię za idiotów? Poważnie pytam"

Myślę,że i jedno, i drugie, robi Grzyb Podstępny. Chce podświadomie wbić jakieś tezy czytającym, których uważa za idiotów.

Poważnie odpowiadam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#327728

Tak, taki właśnie podstępny jestem :)

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#327746

A Ty to chyba jednym z tych topielców ze starej krypy NE jesteś, która poszła na dno z połamanym żaglami, zrujnowanym kapitanem i pierwszym oficerem (LWP)i posr...mi ze strachu majtkami.
Bronisz NE jak niepodległości, Opara Cię szkolił ?

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#327731

No to jak reign z tymi majtkami ?
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#327743

Buldogi pod dywanem , klasyczny przykład :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

TYBERIUSZ

#327803

"a ja powiem 'obaj cwaniaczkowie - grzyb i opara..' można konkrety"

Powiedzieć możesz. Nawet poważnie. Tyle, że w odróżnieniu od Łazarza, Gadający Grzyb nie pisał tekstów i komentarzy o tym, jaki to Opara jest fajny, Gadającego Grzyba nie ma zdjęciach z Oparą, Gadający Grzyb nie otrzymywał od Opary pensji, ani nie był w zarządzie prowadzonego wspólnie z Oparą biznesu.

A Łażący Łazarz był.

Taka subtelna różnica.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#327735

więc jeśli okaże się, że Opara jest winien, to sekretarka NE też będzie 'cwaniakiem'? Bo otrzymywała pensję od niego?

Rozróżniajcie ludzi, ja was proszę.. to nie boli ;)

Dominik C

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Dominik Cwikła

#327901

ŁŁ nie był sekretarką, tylko redaktorem naczelnym portalu. Doskonale zdawał sobie sprawę z tego kim jest Opara i jakie ma powiązania, a mimo to rzucał się jak chory, gdy ktokolwiek o tym wspominał. Opara zaczął mu przeszkadzać dopiero, gdy skończyła się kasa.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#327908

owszem, wiem. Niemniej jednak odniosłem się do tamtego toku rozumowania

A teraz jak coś, pojawiło się na fb to: https://www.facebook.com/pages/Trzeci-Obieg/275072022622023

a ja coraz bardziej jestem na ŁŁ wkurzony..

Dominik C

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Dominik Cwikła

#327917

Rozmawiałem wczoraj z kumplem.
A propos.
W pewnym momencie wyjechał ze starą jak świat przypowiastką.
On ją opowiedział dosadnie i z werwą, ja ocenzuruję - przez co nie będzie już tak ładna - ale słowo pisane nie dym... :)

Jeśli pani po 30-ce "zapoznaje" trzech panów z gatunku dres/złoty kajdan/schadzka pod sklepem monopolowym, a następnie razem z nimi wybiera się na melinę, gdzie dzielnie degustują 2 litry wódki...
Jeśli ta pani następnego dnia zgłasza się na policję lamentując "Zostałam zgwałcona! Zostałam zgwałcona!" - jakie wnioski wyciągniemy na temat postępowania w/w Damy?

A teraz już mój komentarz. Otóż: wnioski mogą być dwa.
Dossier Damy i jej wcześniejsze poczynania również nie są bez znaczenia, gdy przyjdzie oceniać.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#327756

Pisał wtedy o tym Starosta Melsztyński

http://lubczasopismo.salon24.pl/publicystyka/post/278006,nowy-ekran-czyli-transparencja-totalna-i-odpowiedz-ll

Chciałbym, aby ci z rozbitej krypy nie udawali tu tej zgwałconej, to wszystko będzie w porządku.
**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#327812

Starosta to wprawdzie trochę taka RR-K w portkach, ale w przypadku NE miał rację w 100%

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#327826

Dwa lata roboty prawie 1000 notek i milion odwiedzających, nie wspominając już o 4500 komentarzy kotu POd ogon. To się nazywa przekręt "Na Opary" absurdu .....a ..ć jego była. Pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#327733

...miło cię spotkac ...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#327737

Sądzę, że się troszeczkę podtrułeś i przelałeś trochę za dużo
goryszy.
POŻYJEMY, "POGADAMY", "POŁAZIMY" ZOBACZYMY????

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#327734

A Ciebie Alisiu musiało nieźle podtopić gdy łajba NE tonęła. Brak tlenu uszkadza podobno szare komórki i układ nerwowy.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#327738

Jest jakiś powód aby w ten sposób traktowac kobietę, która zresztą zwraca sie do kogoś innego i od adresta dostła zupełnie przyjemna odpowiedź...
Czy trzeba bez powodu robic polskie piekło?

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#327769

Zagorzała feministka ? Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Kobiecie wolno o podtruwaniu a mężczyźnie nie wolno o podtapianiu ? O więcej równouprawnienia proszę ? :))

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#327776

Tak, nie ma powodu, by stosować wycieczki ad personam.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#327782

Sugestia, że podtruwasz jest ad personam......może tego nie zauważyłeś.
Mniejsza o to. Ta pani czuje się adorowana, więc odpadam.
Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#327791

Zawsze kieruje się własnym rozsądkiem. Zapewniam u mnie wszystko w porządku!!!!
A tobie radzę uważaj na widły!!! bo widzę, że coś z nich
pociekło na Twoją głowę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#327777

Nie coś, tylko gnojowica i całe szczęście, że na moją głowę a nie na nowe gumiaki.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#327785

Ja należę do maluczkich.
Życzę szczęścia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#327794

Dziękuję. Również życzę szczęścia i uśmiechu.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#327802

"Tańczący" w dobrej formie;).
Dobra. Nie trolluję.
Pozdrawiam, rozglądając się z zaciekawieniem po nowej sytuacji.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328071

Już wczoraj pisałem, ze nasz okręt NE zatonął, więc musimy się ratować. Na morzu widzę tratwę Niepoprawni, a na niej trybeusa, contessę, Torina, lancelota, Nathanela.... i wielu, wielu innych, więc się na nią wdrapałem. Czy miałem Cię spytać o pozwolenie?
Bogdan

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#327808

Nie trzeba się nikogo pytać o pozwolenie, żeby się u nas zarejestrować :)

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#327811

Ja tu nie "adminuje", więc nie do mnie należy decyzja. A tak prywatnie, to bardzo się cieszę, że tu jesteś.
Mam tylko jedną prośbę. Nie traktuj Niepoprawnych jak ponton, czy tratwę ratunkową, staraj się spojrzeć na ten portal jak na miejsce dla siebie lub piękny, dumny żaglowiec, który zawiezie Cię dalej niż NE.
Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#327830

Dzięki za dobre słowo.
Nie ukrywam, że boleję nad upadkiem NE. Niepoprawni to jeden z ciekawszych polskich portali, czasami tu wpadałem, ale jakoś nie zarejestrowałem się.
Czy tu zostanę dłużej? Jestem pewien, że tak, nawet jak wróci NE. Przecież wielu nowo-ekranowców pisze tutaj od dawna i zapewne dalej będziemy tu razem żaglować.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#327845

Boleję również z powodu takiego obrotu sprawy. Dobrze zapowiadający się portal wolnościowy zdryfował i padł.
Szkoda blogerów, szkoda wielu inicjatyw, ciekawych pomysłów i nawiązanych przyjaźni.
Mam nadzieję, że nowo-ekranowcy znajdą swoje miejsce w sieci i się zakotwiczą.
Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#327856

Powiązałem ze sobą publicznie dostępne informacje i wyciągnąłem wnioski. Ot i całe "podtruwanie".

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#327754

Ja zazwyczaj odczekuję z wyciąganiem wniosków!!!
Moim skromnym zdaniem za wcześnie i za ostro potraktowałeś
LL ale masz prawo do swojego zdania tak jak ja do
swojej opinii!!!!
Pozdrawiam!!!! życzę sukcesów !!!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#327798

Również życzę sukcesów i pozdrawiam :)

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#327810

http://youtu.be/bMm3voS6Djg

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#327823

ciągle w jednej i tej samej sztuce?

Tylko role mają tak rozpisane.

Obaj sie nawzajem o to samo oskarzyli i obaj milczą choć mają mozliwość ( i powinność ) wyjasnić co sie napradę stało.

Skoro ani jedn ani drugi się nie odzywa nalezy wnioskować jak na wstępie.

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#327740

...masz rację ..ciekawe jak długo się będzie naparzać pies z kotem ..tylko cholera żal tych postów ...tyś to chyba o ile łypnąłem na końcówce to około dwóch tyś sto bodajże ...tak?
pozdrawiam niepoprawnie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#327748

Współczuję. Warto archiwizować swój dorobek, zwłaszcza jeśli publikuje się teksty w jednym miejscu, bo portal zawsze może paść i wtedy wszystko się traci.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#327763

Część mam tu na niepoprawnych, część na Bloggerze.

Obaj Łazarz i Opara nie powiedzieli ostatniego słowa. Ja mam swoją teorię na której ogłoszenie jest zbyt wczesnie.

A w międzyczasie jednak rozpoczęła sie akcja "maskirówka:

Na NE jest takie oświadczenie:

OŚWIADCZENIE

W związku tymczasowym zawieszeniem funkcjonowania portalu nowyekran.pl oraz wydarzeniami w dniu 29.01.2013 informujemy:

1. W dniach 28-29.01.2013r Bart³omiej Tomasz Parol (£a¿ący £azarz), Pawe³ Pietkun i Mariola Walêdzik (Carcinka) - dawna redakcja Nowego Ekranu, rozmaitymi sposobami, próbowa³a przejąæ kontrolê nad funkcjonowaniem platformy NowyEkran.pl.

2. Dnia 28.01.2013, korzystając z uprawnieñ administracyjnych ww. w³amali siê na konta e-mailowe Zarządu oraz wielu osób wspó³pracujących z Nowym Ekranem (ale nie biorących udzia³u w przejêciu). Korzystając z mo¿liwoœci odzyskiwania has³a (e-mail nale¿a³ do Zarządu) w „nazwa.pl” (gdzie domena by³a zaparkowana) Tomasz Parol dosta³ siê do panelu zarządzania i przeniós³ domenê nowyekran.pl oraz prawybory.net na swoje prywatne konto, uznając je za swoją w³asnoœæ. Tymczasem tytu³ prasowy „Ekran” nieprzerwanie od 1998 roku nale¿y do spó³ki OK-KO Sp. z o.o., a domena jest w³asnością Spó³ki Nowy Ekran S.A

3. Dodatkowo Tomasz Parol, aby ukryæ swój udzia³, za³o¿y³ na yahoo e-mail imienny osoby wspó³pracującej z NE, a nie biorącej udzia³u w próbie przejêcia i pos³ugiwa³ siê nim przy przejmowaniu kont firmowych w nazwa.pl. Opublikowa³ te¿ artyku³ o rzekomym ataku hakerów, kiedy sam by³ odpowiedzialny za usuwanie uprawnieñ administracyjnych osób, które mog³yby mu przeszkodziæ w przejêciu. Taka jest wiarygodnoœæ Pana Parola.

4. Postêpowanie Tomasza Parola i Paw³a Pietkuna, w sposób oczywisty są sprzeczne z interesami NE i dzia³ają na szkodê spó³ki Nowy Ekran SA, a wiêc równie¿ na szkodê wielu blogerów, z których czêśæ jest akcjonariuszami spó³ki.

5. Gdy próba przejêcia nie posz³a po ich myśli, poniewa¿ domena wróci³a na konto Nowego Ekranu, postanowili zdyskredytowaæ przedstawicieli spó³ki, publikując w sieci nieprawdziwe informacje. Stanowią one pomówienie, a co za tym idzie ³amią prawo. Z³amali jeszcze jedno prawo, co jako obroñcy wolnoœci wypowiedzi powinni uszanowaæ tzn. opublikowali tekst i zablokowali mo¿liwoœæ zamieszczenia sprostowania przez osoby, które pomówili. Tomasz Parol pozbawi³ praw administracyjnych osoby, które nie bra³y udzia³u w próbie przejêcia, w związku z czym podjêliœmy decyzjê o chwilowym zawieszeniu dzia³ania Nowego Ekranu, aby nie dopuœciæ do usuwania kont i blogów osób, które mają odmienne zdanie od £azarza.

Nowy Ekran jest bezpieczny i niebawem zacznie dzia³aæ. Domena, serwery są ju¿ bezpieczne, e-maile firmowe niebawem odzyskamy, podobnie konta na portalach spo³ecznoœciowych.

Ryszard Opara

Przewodniczący Rady Nadzorczej Nowy Ekran S.A.

Andrzej Grabowski

Prezes Zarządu Nowy Ekran S.A.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#327764

No no - robi się coraz ciekawiej. Wynikałoby z tego, że NE jednak nie był postawiony na prywatnej domenie Łazarza...
http://www.nowyekran.pl/

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#327771

Oooo ! Widzę, że są miłośnicy awantur, którzy nadal, choć dostali butelką w łeb, chcą chadzać na piwo do tej samej esbeckiej speluny.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#327772

...no i właśnie to jest czeski film...obydwaj ukradli i obydwaj zgłosili do prokuratury...ja pierdziele ...byleby sprawy nie rozpatrywał Szeląg i Parulski...bo to już będzie jak niekończąca się opowieść
http://www.youtube.com/watch?v=3khTntOxX-k
...pozdrawiam niepoprawnie...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#327773

Zgłosili, bo jeden ukradł więcej :)
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#327779

Próbowali nawzajem sobie zajumać portal. Istne jaja. Tak to jest, gdy kończy się kasiora...

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#327787

Jak mówi stare sarmackie powiedzenie " ku.....wa ku.....rwie łba nie urwie "  tyle że burdel zamknięty ........a chłopaki pod drzwiami czekają :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

TYBERIUSZ

#327833

A znasz ten stary sarmacki wierszyk ?

Cóż za piękna para, Łazarz i Opara,
Za jaja się trzymają i kasę wydzierają.

Domeny posprzedawali, hasła pozamieniali
blogerów rozpuścili, NE rozpieprzyli.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#327838

Czy ktokolwiek w blogosferze da się jeszcze nabrać na Łażącego Łazarza?

Raczej nie, bo zmienił nicka. Zerknijcie na podpis pod tym zdjęciem z faceboocka:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=481492095246255&set=a.481492071912924.119857.323524894376310&type=1&theater

Jak widać teraz to już Łżący Łazarz, przynajmniej szczerze... 

 

 

 

 

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

#327750

Całe szczęście, że nie zmienił na :
Łżący Łajdak albo
Łosrany Łotr.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#327759

:D

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#327760

...tomasz parol to jego imię i nazwisko...naprawdę ...pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#327762

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=481492095246255&set=a.481492071912924.119857.323524894376310&type=1&theater

Buzi to chyba najpierw powinno być ?
Najpierw gra wstępna, pieszczoty, potem coitus.
Opara zrobił im niespodziewany coitus, a ci teraz buzi chcą ?

To wszystko bez sensu.

Muszę wziąć termometr.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#327778

Przepraszam bardzo, ale gdzie tu sprzedaja pop-corn i wafelki, innym tez polecam umiescic sie w wygodnym fotelu i sledzic akcje. Komedia na cztery fajerki.
Widze juz, ze beda kolejne odcinki.
Uklony.
"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

#327916

No jasne, że będą kolejne odcinki - powstaje trzeci obieg ;)
No, ale ja na dziś już pasuję, bo ledwie widzę na oczy.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#327928

Smoleńsku
Pozdrawian

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#327767

gość z drogi

pozdrowienia :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#327795

i historycznie i aktualnie...

jedyny problem to widzę w tym komu z pary "ŁŁ & Opara" przypisać rolę Kozaka a komu Tatarzyna...

a fraszkownik Jacek napisał, co to "ziobra rzucono na prawo"...

i stało się to co się stało...

===

... to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

... to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

#327770

portal Nowy Ekran

czarodziejski wschodni numer stary
zamiast prawdy Łażą jej Opary...

http://wpolityce.pl/artykuly/45894-fraszki-sylwetki-politykow-10-ziobra-zostaly-rzucone-podobno-w-prawa-strone

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#327796

Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że po słynnym strzale Przywary (FYM-a) reakcje i argumenty jego zwolenników były podobne do reakcji byłych(?) zwolenników NE, Opary czy Parola...
Rozumiem szok, ale czy nastąpi opamiętanie? Mam nadzieję, że jeśli idzie o ten drugi etap, to owo porównanie okaże się nietrafione, czyli że opamiętanie nastąpi.

Pozdrawiam

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#327790

A ja sądzę, że spora część użytkowników za bardzo emocjonalnie się zaangażowała (jak w popieranie FYM-a), żeby przyjąć do wiadomości, że padli ofiarą manipulacji.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#327792

.... ach te kasztany

tak spiewał fałszując zdziebko pan Opara.....nawet usmiałam sie troszkę bo tyle miłosci było w tym mowieniu.. raczej więcej słów niż melodii niech tam- nie zabieram głosu krytykując jednego czy drugiego[zadnego z nich nie znałam osobiscie] Polacy uwielbiają nawzajem sobie podsr...ć skąd ja to znam ano znam mieszkam na obczyznie tutaj to widać znacznie wyrazniej i doskwiera bardziej jak swoj na swojego narobi a robią oj robią czasami bardziej finezyjnie ze to niby tak niechcący a smrod idzie ze hej jak w chwili obecnej z NE a tak szanowałam i lubiłam ten portal [dzięki blogerom]proszę panstwa za co serdecznie pragnę im podziękować! Dziękuję!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Alexola

#327815

...kasztany, kasztanami, ale jak karkażur śpiewał Stachurskiego to musiałem szybko lecieć łyknąć browara ...na trzeźwo nie szło...pozdrawiam alexolę

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#327819

Alexola

jakie to miłe!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Alexola

#327822

lepiej.
Ostrzezenie dla naiwnych czym byl NE.
Jak ja demaskowalem ta swolocz to mnie od czci i wiary odtracali.
Musimy teraz tu uwazac na desantowcow zNE typu FYM i jego propagatorow.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#327832

Łazarz podobno zakłada coś nowego, tak więc sądzę, że desant będzie raczej ograniczony i liczę, że zagrzeją u nas miejsce akurat ci bardziej sensowni blogerzy z NE :)

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#327841

Alexola

dla gadającego grzyba! Zwiężle rzeczowo krotko podoba mi się.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Alexola

#327816

Serdecznie dziękuję :)

Również pozdrawiam

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#327828

  Z ust mi wyjelas, Anno, "cos mi to przypomina", a takze marynowanie sie blogosfery we wlasnym sosie (z grzybami) i z wielkim upodobaniem. Miejmy nadzieje, ze szok przejdzie szybko, bo w przeciwnym razie znowu bedziemy musieli ogladac tytuly postow z ploteczkami na ten sam temat w nieskonczonosc, jak to sie dzialo z afera FYM-a.

Podczas gdy dzieci i staruszkowie gloduja, Polska jest sprzedawana na pniu, pracy nie ma, rzadzaca mafia robi sie coraz tlusciejsza i bardziej bezczelna, emigracji za godziwym zyciem nie widac konca, opozycja jakas niemrawa, seryjny samobojca nie odpoczywa a cenzura chwyta za gardlo. Moze przynajmniej beda zaznaczone "NE" w tytule, bedzie wiadomo co omijac.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#327825

ta mafia prędzej czy później zniknie z powierzchni ziemi (tej ziemi) - toż od wieków próbowano nas z niej wykorzenić, ale polskie dęby to polskie dęby.
"Ten stary dąb tak urósł, a wiatr go żaden nie obalił, bo korzeń jego jest Chrystus" (ks. Piotr Skarga).
Musimy wytrwać, przetrwać, robiąc swoje - i tyle.

Pozdrawiam

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#327849

W końcu to NE jest sednem naszych działań i trosk, czy co innego? Mnie samą dziwi tak wielki ruch w tym temacie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328074

bo niektórzy zaprogramowani przez tzw 'Polską' propagandę łyknęło, że to siedlisko WSI jest i teraz z jakichś nieznanych (być może perwersyjnych) przyczyn krzyczą, że 'główny wróg' padł, tak jakby wszyscy czy znaczna część piszących tam była agenturą -_-'

Dominik C

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Dominik Cwikła

#328165

Gadający Grzybie, świetny tekst, napisałem pare zdań wczoraj na temat NE , nie powiem zaglądałem tam czasami było pare blogerów których czytałem czasami, ale wiadome było że jest to tym czym się okazało , takie są fakty! Naprawdę super teksty poczynasz oby więcej pozdrawiam!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#327839

Dzięki. Też czasem zaglądałem dla paru osób, choć sam przestałem tam pisać po ogłoszeniu "trzeciej siły".

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#327842

19.10.2011 00:10 54 komentarze
Żegnam czytelników Nowego Ekranu, byłem tu siedem miesięcy blogerem

Tak skomentował moje odejście pod ostatnim wpisem na NE Ryszard Opara:

"Szczęść Boże.!
Naprawdę nie rozumiem, o co wszyscy Państwo tzw"niezadowoleni" i odchodzący z NE macie pretensję. Rozumiem, że nie zgadzacie się ze niektórymi poglądami prezentowanymi w NE. Trudno. Istotą demokracji, (o którą wszyscy walczymy, o którą walczyli nasi ojcowie) - jest spór, różnica poglądów. Czy nam się podoba czy nie. Na NE nie ma cenzury. Najprawdopodobniej podobne komentarze w ogóle nie ukazałyby się w innych portalach - lub zniknęłyby natychmiast. W NE to się nie zdarza!

Panie i Panowie - uprzejmie proszę zrozumieć i akceptować fakt, że inni ludzie, autorzy - mogą mieć odrębne opinie. Niektórzy z Państwa, uważają, że jeżeli ktoś odważy się różnić - czy to znaczy RYNSZTOK?
Na zasadzie: "My way or highway"

I po co i dla kogo takie "publiczne" odejścia. One wyraźnie obliczone są aby zaszkodzić rozwojowi NE. Jeżeli mnie osobiście, gdzieś się nie podoba, coś mi nie pasuje - to zwyczajnie, odchodzę, bez wielkiego szumu. Takie "publiczne" odejścia wskazują na prawdziwe motywy Waszego działania.

Występując z projektem Nowy Ekran, kierowałem się wyłącznie jednym motywem. Chęcią stworzenia prawdziwie Polskich, niezależnych mediów.
Chęcią zrobienia naprawdę czegoś dobrego dla Polski. Być może inaczej sobie niektóre rzeczy wyobrażamy, być może inne mamy metody.
Ale ja (i cały zespół NE) przynajmniej COŚ naprawdę konkretnego robimy. A Wy co - potraficie TYLKO narzekać! Bezproduktywnie. Być może właśnie dlatego sytuacja w Naszym Kraju jest jaka jest. Wyraźnie brakuje konstruktywnej pracy i działań!!!

Tymczasem, wbrew Waszym życzeniom i "czarnemu PR" Nowy Ekran - rozwija się. Powoli ale systematycznie. 10.10.2011 padł kolejny rekord- 115tys odsłon/użytkowników - a od 31.01.2011 - prawie 30mln odsłon i ponad 7.3mln użytkowników!!!

Jestem pewien, że w niedługim czasie NE, dzięki naprawdę ciężkiej pracy redakcji, ludzi piszących, blogerów - będzie najbardziej poczytnym i najbardziej liczącą się platformą medialną w Polsce. I to bez cenzury.
Bardzo żałuję, że niektórzy z Państwa będą nieobecni.
Serdecznie życzę zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Szczęść Boże.

Ryszard Opara"

Czyli jak mówi Opara: "I po co i dla kogo takie "publiczne" odejścia. One wyraźnie obliczone są aby zaszkodzić rozwojowi NE" xxx Lepiej późno niż wcale. Chyba nie przeze mnie walnęło?
**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#327846

No to teraz jasne - wszystko przez malkontentów ;)

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#327854

ciekawe czy nie zatrudnią chopaki z wsi seryjnego samobójcy sytuacja dla nich mało komfortowa sypnął sie plan brązowych trepów odciągniecia zlemingowanych wielbicieli opary  wileckiego i dukaczewskiego ide o zakład ze ten triumiwurtat z wsi wystrugał nam rezydenta debila płemiełka w krótkich spodenkach zorganizował razem z fsb czekisty putina mord smolenski   oraz że maja zakamuflowaną komórke która pociąga za szmurki tymi wszytkimi pacynkami użytecznymi idiotami i następnym pokoleniem młodych staliniątek olejni lis smolar figurski tuleja wojewódzki i cała ich reszta tego sowieckiego barachła które powinno sie wygnieść jak wszy do drugiego pokolenia,,,,,,qrwy i złodzieje z pedałami nami rządza  cosa nostra tuskina    jesli pedały i tranwstyci chca zrobić marszałkiem swjmy grodzką  który jest wojtkiem to ja rzucam hasło

 

mam konia nazywa sie baśka-zgłośmy go zróbmy hepening że chcemy

BAŚKĘ  na marszałka sejmu jesli ta hołota sejmowa chce sobie wybrac pederaste grodzką czy tranwestytę na marszałka  sejmy to mój koń bedzie lepiej spełniał tą funkcje nie bedą go mylić przynajmniej z osłem a tak nie wiadomo grodza czty wojtek baba czy chłop  jak taka z niej baba ze sie z tym obnosi to niech zdejmie majty publicznie ten zbok i zobaczą wszyscy kim ten degenerat jest-----pedała trzeba nazywać pedałem złodzieja złodziejem a mordercę mordercą

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#327873

Czytam i oczom nie wierze, czy te wszystkie osoby wierzyly, ze NowyEkran to normalny portal?
Nic dziwnego, ze po kazdych wyborach mam poczucie wstydu wobec rodakow.
I jeszcze jedna osobna uwaga, za jakis czas zostaniemy uraczeni maksirowka nowego Ekranu.
Okaze sie, ze byly 2 NoweEkrany, ktore ukradly sobie serwery i domeny, a nad wszystkim uniesie sie WSI-owa mgla.
Uklony dla wszystkich dyskutantow w tym watku i witamy na prawdziwie niezaleznym portalu.
"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

#327869

Owszem, wszystko wskazuje na to, że będą dwa "NE" - jeden Łazarza, drugi Opary :)

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#327875

Wlasnie czytam i nie wierze oczom, Slawomir Mrozek usmialby sie do lez, albo napisal "Tango', albo Rzeznie od samego poczatku.
Teatr Absurdu szanowny Panie Grzybie.
Uklony od polonusa.
"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

#327879

Opara z Parolem wypromowali mu, dawno zdechły tytuł "Ekran". Był kiedyś taki tygodnik filmowo-telewizyjny, którego wydawcą był Zarząd Główny TPPR. Po 1989 r. właścicielem tytułu prasowego „Ekran” został Bogdan Poręba. Od 1998 roku tytuł ten należy do spółki OK-KO Sp. z o.o. Tomasz Parol sam o tym pisał jeszcze przed powstaniem portalu o tej samej nazwie:

udało mi się pomysłem zainteresować Polonię Australijską (emigracja 80) i pozyskać na ten cel kapitał. A że przy okazji, okazało się, że jeden z Polonusów jest właścicielem tytułu prasowego >Ekran< (pamiętasz z pewnością takie czasopismo) to deal został zrobiony.
 
I w ten oto sposób, za polonijne pieniądze, wyłożone przez ludzi z drugiej półkuli, których tak jak i nas krew zalewa na to, co się w Polsce dzieje już w grudniu br. zostanie otwarty Portal Medialny Ekran.

http://wirtualnapolonia.com/2010/12/11/projekt-ekran/

Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Grunwald z ekranową twarzą :) Mój zaprzyjaźniony chemik miawia, że stworzenie zapachu nowych perfum to 15 minut, wypromowanie trwa latami i pochłania ogromne koszty. Jak widać, czasem wystarcza wykorzystanie ludzkiej naiwności, ambicji i wyobrażeń. Trzech panów sprytnie to sobie wymyśliło. POP (Poręba, Opara, Parol).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#327874

Fakt, wypromowali, tyle że po tym wszystkim wyszła anty-promocja ;)

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#327881

A toś mnie zastrzeliła ;-))). Czytywałem "Ekran" od końca lat `60, nie zwracając uwagi na wydawcę. Myślałem, że to RSW. I na stare lata dowiaduję się od Ciebie, że to TPPR :-)))!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#327896

Jak Poręba to tylko TPPR, aż po grób. Taki Kazio Nikotynka po grunwaldzku :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#327905

I Wy, wszyscy tam piszący, chcąc nie chcąc, wykonaliście i tak kawał dobrej roboty, co bardzo się liczy.
Nie ulega wątpliwości, że u wielu coś zaświtało w głowie i
ukierunkowało w cenione wartości narodowe, które same w sobie mają nieocenioną wartość.
Pozdrawiam.
P.s.
Może być jeszcze tak, że portal za bardzo się "rozhulał" w
niepożądanym kierunku i trzeba go było nieco utemperować -
vide-"Rzeczpospolita" ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#327985

W gniewie rozstali się pewni panowie, mianowicie padł portal NE (Nowy Ekran) podobno finansowany przez pana Oparę, a redagowany przez Łażącego Łazarza, czyli pana Tomasza Parola, padł tak jak i powstał, bez cenzury, pan Parol z redakcyjnymi współpracownikami pokazał panu Oparze cztery litery, pan Opara chyba pokazał mu środkowy palec, w blogosferze wrze jakby nie było wiadomo o co chodzi, a kiedy nie wiadomo o co chodzi, wiadomo że, panów poróżniła kasa. Najzabawniejsze jest to, że panowie wierzą w swą reinkarnację jako ciągle wiarygodni w necie osobnicy, jeden reaktywuje z udziałem gen. Wileckiego i niedoszłego prezydenta Tymińskiego NE, drugi przechodzi do 3 Obiegu :). (Ciekawe co na to Niewolnik?)
Obaj to w deklaracjach konserwatyści, znaczy się próbują konserwować w słoikach swoje idee - pieniądze, wszak te mają znacznie wyższą płynność, niż zasady.
No i co nie "Od rzeczy", nie śmierdzą!
Jednym zdaniem "Parol w Oparach".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328009

oczywiście narysował :)))))
http://naszeblogi.pl/35994-nr-0299-do-trzech-razy-sztuka
**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#328152

Niewolnik jak zwykle bezbłędny :)

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#328201