RZĄDZI NAMI WYAWANSOWANY MARGINES SPOŁECZNY

Obrazek użytkownika sigma
Blog

Tuż po 10 kwietnia 2010 roku pożarłam się ze znajomym, który twierdził, że nawet jesli mam rację i to był zamach, to pasażerowie sami się o to prosili.Bo trzeba być idiotą, żeby wsiadać do ruskiego samolotu i lecieć do Rosji wiedząc doskonale, że Ruscy to bandyci.

Kiedy po raz pierwszy podjęłam ten wątek rok temu, sądziłam, że w niektórych Polakach udało się zaszczepić moralność charakterystyczną dla tzw.knajactwa. Ażeby nie było wątpliwości. - knajactwo jest to zachowanie ludzi z marginesu społecznego.

Ileż razy słyszymy: - Sami się prosili, żeby ich okraść, po co się popisawali bogactwem? -Sami się prosili, żeby ich zamordować, oszukać, okraść...
Bo według knajactwa winna jest zawsze ofiara, nie napastnik.

Jednak przez ten rok zmieniłam zdanie.

Bo skoro żelazny elektorat PO i RPP składa się głównie z mafiosów w typie Rycha, Zdzicha i Mira, z dawnych agentów SB, czy WSI, z sowieckiej agentury poutykanej w administracji, energetyce, sądownictwie, mediach i gdzie się da, z feministek, z pederastów, z lesbijek, z transseksualistów,z satanistów, z wojujących ateistów, z wojujących zwolenników i zwolenniczek aborcji i in vitro, no i oczywiście więźniów – czyli właśnie istot, które określamy mianem marginesu społecznego, to jaką niby moralnośc ma wyznawać to towarzystwo?

W nich naprawdę nie trzeba zaszczepiać moralności knajackiej, bo oni należą do marginesu społecznego i to zapewne od pokoleń.
To są właśnie potomkowie swołoczy, którą nam Sowieci w 1944 roku dowieźli, żeby nas mordowała w katowniach UB.
To jest towarzystwo dewiantów przez lata finansowanych przez ichnią agenturę.
To jest towarzystwo z tzw. awansu społecznego forowane przez okupanta zgodnie z zasadą doboru negatywnego.

Przecież własnie zgodnie z knajacką moralnością zwolennik PO zamordował pracownika łódzkiego biura PIS, Marka Rosiaka, bo czuł moralne prawo ostatecznego rozprawienia się z PIS.

Zgodnie z knajacką moralnością policjanci przejechali radiowozem kibica, bo „kibole to bandyci”. W uzasadnieniu podali, że zabity miał 2,7 promila alkoholu we krwi. Jak rozumiem, pijanego kibica wręcz nalezy zabić?

Zgodnie z knajacką moralnością kamerzysta TVN24 w lokalu wyborczym w Gdyni kopnąl, po czym uderzył w twarz inwalidkę, b.żołnierza AK, bo była mężem zaufania z ramienia PIS.

Musimy zdać sobie wreszcie sprawę z tego, że ci, którzy nami rządzą, ci, którzy nas faszerują medialną papką - to swołocz, której – gdybyśmy żyli w normalnym państwie – nikt by ręki nie podał.
I to nie tylko w obawie, że ukradnie nam zegarek.
Przede wszystkim dlatego, że nie posiada zdolności honorowej.

Brak głosów

Komentarze

Muszę przyznać, iż dawno nie czytałem tak celnie, wręcz z zegarmistrzowską precyzją ujętej kwintesencji Ubekistanu. "To są właśnie potomkowie swołoczy, którą nam Sowieci w 1944 roku dowieźli, żeby nas mordowała w katowniach UB". To zdanie powinno rozpoczynać każde wydanie serwisów informacyjnych w Polsce. Gratuluję i pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

              

#191176

Wielkie dzięki za miłe słowa;)

Pozdrawiam

Sigma

Vote up!
0
Vote down!
0
#191181

a masz pan na to dowody? mozesz pan kogos skazac? dla znakomitej wiekszosci tylko tak przedsiewziete srodki dotarlyby do rozumu. jak to juz zostalo wspomniane a owniez opisane w ksiazkach, osobniki, ktorych zachowania i decyzje nie sa w zaden sposob weryfikowane/oceniane, sa w stanie uznac nawet najbardziej patologiczne i nieetyczne za normalne, za wrecz pozytywne. dodac do tego fakt od jak dawna odbywa sie ten poroceder, ja nie widze pokojowego rozwiazania. Ciekawym jest jeszcze fakt obecnosci "kuzni kadr" i ciagle uszczelnianie i scisla selekcja. podsumowujac,beznadzieja

Vote up!
0
Vote down!
0
#191187

Brus_Zły_Lis regularnie wrzuca notki z Czerwonymi Dynastiami, więc jeśli będzie ten cykl dalej prowadził, to zapewne da się utworzyć Księgę Czerwonych Rodowodów naszej żydokomuny

Vote up!
0
Vote down!
0
#191194

Większość z tu piszących tak myśli, tylko boi się wyartykułować tak ostre sądy. Zrobiła to za nas sigma. Domyślam się tęgiego sfrustrowania, bo rzeczywiście reprezentować będzie nas menażeria, która skompromituje do cna Sejm, było nie było organ ustawodawczy, który powinien być ostoją cnót obywatelskich, a nie zwykłym szambem.
Już idą próby, które zaświadczyć mogą czego się należy spodziewać.
Transseksualna Wunderwaffe z Krakowa oświadczyła, że poda Jarosławowi Kaczyńskiemu, rękę jeśli przywita się z niąnim jak z kobietą. Biedronia z WW będą wysyłali na spotkania z hierarchami KK, tego z zatartymi wyrokami desygnować będą do wszelakich komisji sejmowych, bo zna się na prawie, a w zanadrzu będzie miał drewniany argument i wtedy racja będzie po ich stronie. Jeszcze mogą doprosić Środzinę, która nam tak wychowa dzieci, że będziemy wzdychać za Hall.
A jeszcze zostanie w odwodzie ściąganie krzyża w Sejmie, wyprowadzanie religii ze szkół, próby zubożenia KK i poczynienie takich samych prób jak Niemcy z Grecją. Zastanawiam się czyniegdysiejsze bratanie się z hierarchami KK szefa RPP nie było zwykłym rozpoznaniem środowiska w celu trafniejszego uderzenia, a nawet znalezienia sojuszników reformatorów KK.
Daję dychę, bo się należy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#191201

Zygmunt Krasiński w „Memoriale do Napoleona III” z 1854 roku tak pisze:"Rosjanie to są potępieńcy tego świata i jak potępieńcy mają tylko jedną pociechę, swoją pychę. W skrytości serca oni sobie przyznają swoją głęboką degradację; ale nie mają ani dość rozumu, ani dość godności ludzkiej, żeby jej położyć koniec. Wolą wynosić ją do rzędu jakiegoś ideału niewolnictwa, a roszczą sobie i marzą, że prędzej czy później cały świat będzie poddany tej niewoli tak, jak oni. Stąd ten u nich namiętny popęd podbojów; on jeden pozwala im zapominać o własnych mękach, bo im daje nadzieję ucisku i cierpienia drugich."
No i podbijają nas, podbijają, rękami swoich niewolników w naszym sejmie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#191208

Mówią poeta, że buja w obłokach, że nieprzystosowany do życia, a tu tak błyskotliwa diagnoza, którą Ruskie posłusznie wypełniały w XIX i XX oraz próbują w XXI wieku.
Szkolnictwo do poprawki od zaraz.

Vote up!
0
Vote down!
0
#191214

w Twoim tekście to:,,To są właśnie potomkowie swołoczy, którą nam Sowieci w 1944 roku dowieźli, żeby nas mordowała w katowniach UB.
To jest towarzystwo dewiantów przez lata finansowanych przez ichnią agenturę.
To jest towarzystwo z tzw. awansu społecznego forowane przez okupanta zgodnie z zasadą doboru negatywnego,,.
A wogóle , to reszta też jest świetnie ujęta.
Dobrze napisane!
jazzmin

Vote up!
0
Vote down!
0

jazzmin

#191219

Wielkie dzięki;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#191227

A przecież de Custine też opisywał tę ruską patologię: "Nieustające akty tyranii, jakimi naznaczone jest tu życie każdej jednostki, są podstawą tak zwanego porządku publicznego – ponurej harmoni i straszliwego spokoju, będącego spokojem grobu. Rosjanie są jednak bardzo z niego dumni. Dopóki człowiek nie pogodził się z życiem na kolanach, musi mieć jakiś powód do dumy, po to chociaż, by zachować swoje prawo do tytułu istoty myślącej."/de Custine , Listy z Rosji.1839/
Oni naprawdę nigdy nie byli wolni i zamiast pragnąc wolności, wolą niewolić resztę świata. A najłatwiej rękami polskojęzycznych zdrajców.

Vote up!
0
Vote down!
0
#191226

Trzeba dac przyklad wystapic zbrojnie jak sie uda to dobrze jak nie to damy przyklad,ze bic sie nie zapomnielismy.Inaczej to polactwo zawladnie Przenajswietrza Rzyczypospolita na tak dlugo,ze wygona ostatni patrioci i zostana sami idyjoci.

Vote up!
0
Vote down!
0
#191224

Przecież właśnie dlatego nas rozbroili po II wojnie światowej, żeby żadni pogrobowcy żołnierzy wyklętych nie mogli im zrobić kęsim.
Mamy za to największą na świecie armię agencji ochrony ze zlustrowanych negatywnie agentów.

Vote up!
0
Vote down!
0
#191230

A wiesz że dziś powiedziałem to samo do mojej żony,  że potrzebna jest walka zbrojna.

Taka myśl przetoczyła mi się przez głowę, że być może inaczej się nie da, oni się już nie zatrzymają. Odmóżdżone społeczeństwo pochłaniaczy telewizyjnego bełkotu jest tak wypróżnione z wszelkiej wznioślejszej myśli, że na "nawrócenie" nie widać szans. Może się tak zdarzyć, że za jakiś czas wyjdzie dajmy na to jakiś palikot lub inna postać tego typu i powie społeczeństwu bez owijania w bawełnę: "Jesteście bandą idiotów, która dała się nabrać na nasze prymitywne sztuczki, sprzedaliśmy was jak stado tępych baranów, gardzimy wami wszystkimi, nie jesteście nam już potrzebni bo ten kraj to kupa gruzu, zabieramy swoje manele i spadamy na Florydę, a wy biedne durnie zostańcie tu sobie i żryjcie własne gówno".

A społeczeństwo będzie cieszyć się i bić brawo, że taki to potrafi powiedzieć..., a jak pozamiatał Kaczorowi.

Szarlej

Vote up!
0
Vote down!
0

Szarlej

#191244

Przecież my nie mamy prawa posiadać niczego poza scyzorykiem! Za to druga strona uzbrojona jest po zęby i tylko czeka na jakiś desperacki ruch z naszej strony. A jak się nie doczeka, to sama go sprowokuje.
Praca u podstaw oraz informowanie światowych mediów o każdym bezprawiu, jakie ma miejsce w Polsce - to jedyne, co możemy teraz wykonać.

Vote up!
0
Vote down!
0
#191358

Wniosek słuszny.Ale z tego wniosku wypływa jeszcze jeden.
Jeżeli naszymi działaniami, nadal kierować będzie miłosierdzie i tolerancja, to wyginiemy jak 7 mln Ukraińców w 1933r.
Nasz wybór, to czy chcemy wyginąć głośno czy po cichu.
Po cichu, pozostanie po nas ładniejsza trawa.
Głośno- może zachęcimy do oporu również innych, a na pewno opóźnimy zagładę.
Pozdrawiam

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#191250

Naszymi działaniami nie kieruje miłosierdzie, tylko bezsilność - jesteśmy krajem rozbrojonym, rządzonym przez najemników wroga.
Nie uważam, aby rzucanie się z gołymi rękami na bandytę wewnętrznego, czy zewnętrznego było dobrym pomysłem.
Ale podnosić wrzask na cały świat nalezy jak najbardziej.
I czekac, aż warunki geopolityczne pozwolą nam na jakiś ruch.
A tymczasem - praca u podstaw.

Vote up!
0
Vote down!
0
#191357

Niestety w jednym musze przyznać rację temu Pani knajackiemu rozmówcy: niepotrzebnie się tam pchali.

Widać było wyraźnie, że Rosjanie ich tam nie proszą. Kilka dni przed katastrofą przemknęła mi myśl: "czemu on się tam pcha? Po co? Chce zmusić Rosjan do dialogu? Przecież to niemożliwe. Ja o tym wiem i wszyscy o tym wiedzą". Odpowiedź dostałem wkrótce potem. Dialog z Rosjanami nie jest możliwy. I to nie jest teoria knajacka. Rosjanie uznali, że Kaczyński zaatakował ich terytorium. Dosłownie i w przenośni. I zareagowali zgodnie ze swoją chorą logiką. Którą trzeba znać. Jak Zygmunt III Waza. Jak Aleksander Gosiewski. Jak Jan Piotr Sapieha. Jak Józef Piłsudski. I wielu innych, którzy z pewnością nie byli naiwni.

Vote up!
0
Vote down!
0
#191293

To jak by Pan sugerował, żeby wyglądały ew.kontakty między Polską, a Rosją? Najpierw niech przyślą zakładnika, a potem ktoś z naszych wchodzi na ich teren, ale i tak cały czas działa są wycelowane w ich stronę?

Vote up!
0
Vote down!
0
#191355