Z serii „przy szabasowych świecach”.

Obrazek użytkownika 2-AM
Kraj

Jak donosi ONET.PL Żydzi z ze Światowego Kongresu Żydów (WJC) są bardzo zadowoleni z reakcji Polski (czytaj ministra Radka S.) na słowa o. Rydzyka. WJC to ta sama organizacja, która ustami swego ex prezesa I. Singera obiecywała upokarzanie Polski

na arenie międzynarodowej wszelkimi dostępnymi sposobami jeśli ta nie zapłaci 65 miliardów USD na rzecz „ofiar Holocaustu. Powiedział to (znaczy o zadowoleniu ma się rozumieć mowa) sam Roni Lauder i trudno nie mu nie wierzyć (jak widać interesy z gojami są bardziej dochodowe niż interesy na kosmetykach).

Tu kilka cytatów:

"Ks. Rydzyk jest notorycznym antysemitą. To nie Żydzi są wrogami Polski, lecz ludzie tacy jak on, którzy sieją niezgodę swymi ohydnymi wypowiedziami" - napisał Lauder. 

Szef WJC wezwał Watykan do niezwłocznego wydalenia ks. Rydzyka z zakonu redemptorystów i do publicznego zdystansowania się od niego. Wyraził też opinię, że przywódcy wszystkich partii politycznych w Polsce powinni zdystansować się od ks. Rydzyka, "jak to uczynił premier Donald Tusk"

"Polska jest liberalną demokracją od ponad 20 lat i wszelkie sugestie, że Żydzi lub inni potajemnie kontrolują rząd są po prostu niedorzeczne" - napisał Lauder.

Ostatnie twierdzenie Roniego chyba jest jednak faktycznie pewną nieścisłością bo nikt przecież nie mówi, że kontrolują potajemnie. Przypomnijmy w tym miejscu słowa znanego na całym świecie „autorytetu” tj. prof. Bartoszewskiego, który to podczas lutowej, pamiętnej pielgrzymki całego polskiego rządu do Izraela powiedział w wywiadzie dla Rzeczpospolitej takie oto słowa:

“Polska to ewenement. Wszystkie liczące się siły polityczne w naszym kraju są życzliwe Izraelowi. Zarówno PO, jak i prawicowe PiS. Przecież świętej pamięci Lech Kaczyński był wielkim przyjacielem państwa żydowskiego. Proszę wskazać inny kraj w Europie, w którym w ostatnim 20-leciu trzech szefów dyplomacji, Meller, Rotfeld i Geremek, było żydowskiego pochodzenia, jeden ma honorowe obywatelstwo Izraela, a obecny ma żonę Żydówkę.”

Temat omówiono we wpisie "A więc jednak "teoria spiskowa" - polską dyplomacją od 20 lat rządzą żydzi." 

 

Dość ciekawe są liczne komentarze internautów pod wspomnianym artykułem.

Jeszcze ciekawsze i zasługujące na nieco głębszą refleksje są słowa prawdziwego autorytetu czyli rabina Dov Liora. Rabin ten powiedział, że “Wolno zabić goja, który stwarza zagrożenie dla Izraela” o czym donosi serwis BIBULA.COM za Frondą.

To zasadniczo świadczy tylko o tym że Izrael jest poważnym państwem, które dba o swoje bezpieczeństwo i jest gotowe strzec tego bezpieczeństwa wszelkimi dostępnymi sposobami bez oglądania się na jakieś prawa człowieka itp. „dziwactwa”. Szkoda, że tego samego nie można powiedzieć o naszym tubylczym kraju.

Tak naprawdę powiedziano troszkę więcej a mianowicie:

< <„Jeżeli mamy do czynienia z sytuacją, że goj stwarza zagrożenie dla Izraela, to wolno go zabić. Dotyczy to nawet przyzwoitego goja, który nie ponosi odpowiedzialności za to, że stwarza tę sytuację zagrożenia „ – możemy przeczytać w “Królewskiej Torze”. Rabini podkreślili, że dopuszczalne jest także zabijanie dzieci nie-Żydów, jeżeli istnieje uzasadnione podejrzenie, że wyrosną na wrogów Izraela.> >

Przypomnijmy tylko, że nie jest to nic specjalnie rażącego i wartego komentowania jeśli porównamy to przykładowo z wypowiedzią rabina Yitzhaka Ginsburga z sekty Chabad-Lubavitch który głosił inne interesujące tezy: „Jeśli Żyd potrzebuje wątroby, czy można wziąć ją od przechodzącego obok nie-Żyda, aby ocalić Żyda? Tora prawdopodobnie by na to pozwoliła [bowiem] życie Żyda ma nieskończoną wartość. Jest coś nieskończenie bardziej świętego i unikalnego w życiu Żyda niż w życiu nie-Żyda” . 

Więcej tego rodzaju „kwiatuszków” którymi uraczyli nas bardzo poważani rabini do poczytania we wpisie p.t. „14 Ogólnopolski Dzień Judaizmu” - diagnoza: „gojowska sperma daje barbarzyńskie dzieci” .

Kwestia otwartą jest wątpliwość czy cytowanie takich wypowiedzi podpada z automatu pod „zwierzęcy antysemityzm” czy jest jeszcze dozwolone?

Jak się poczyta te szczere, aż do „bulu” wypowiedzi dostojnych rabinów to z innej perspektywy można spojrzeć na „antysemityzm” ojca Dyrektora.

P.S. 

Temat jest pochodną wczorajszego tekstu "O. Rydzyk uderzył w stół, a nożyce odezwały się" - Smok Gorynycz.

Brak głosów

Komentarze

Temat z tzw. niedotykalnych o nietykalnych.

Pisałem o Nie-Żydach w notce.

nie-ŻYD

Pozdrawiam

jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#167431

wiecho2 2011.06.29 13.57
Polak nic nie może. Żyd może pluć na Polaka, mówić że może
go zabić i to jest w porządku. Powiedzenie,że Żyd kradł
Polaka to już antysemityzm!Żydzi, Żydzi! - ubens alles!
czy jak tam mówili naziści(już nie Niemcy)A my, cichutko
szykujmy się do wypłacenia haraczu nadludziom z Nowego Jorku!bo mam zrobią kuku!!!!!!!

Vote up!
0
Vote down!
0

wiecho2

#167444

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#167465

Wielki szacun za zwięzłe ale celne spunktowanie fałszywego aj-waj-izmu w wydaniu faszyzujących bojówkarzy żydowskich i uzurpatorów kolejnych miliardów w tych samych osobach. Dziesiątka choć chętnie dałbym 11 na 10 możliwych:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#167468

DEDAL

"Jeśli Żyd potrzebuje wątroby, czy można wziąć ją od przechodzącego obok nie-Żyda, aby ocalić Żyda? Tora prawdopodobnie by na to pozwoliła [bowiem] życie Żyda ma nieskończoną wartość".....

Zapewne z takiej megalomani  jude - powstały hitleryzm i sovieticus -zombi..jedno jest pewne  że ta nacja jak dostaje po dupie to płacze by po chwili wsadzić nóż w plecy  swemu wybawcy ...

To nie semityzm lecz historyczne doświadczenie ..rzeczywiste i nie podważalne zdarzenie :

 Na tzw "podwodach" mój ojciec zmuszony był do dowożenia  bruku do budowy dróg przez żydów ,spotkał się z reakcją jednego z żydów -że po wojnie będą owi  układać bruk z naszych łbów /Polaków/  ..

Reakcją Niemca było danie mojemu ojcu bicza by wpieprzył żydkowi za ta grożbę..

Ojciec nie potrafił ,  więc Niemiec dał żydkowi  owy bicz , ten nie wiele myśląc zamachnął się na mego ojca . ...Niemiec strzelił do jude -gnoja zabijając go ...

A teraz coś dla Polaków .....komentarz Niemca...;

"Wiesz  teraz dla czego nie jesteście zdolni do rządzenie we własnym kraju ???Jeśli przeżyjesz wojnę , nie zależnie od tego kto wygra zawsze będziesz miał jednego wroga ; przekonanego ich-żydów - o  ponad ludzkiej wartości żyda "

W mojej ocenie owe  zdarzenie i moje doświadczenie skazuje żydów na śmierć nienaturalną.....

Nie życzę sobie wizyty ABW o 6.00 , wstaję o 8.00  , nakazuję   anosowanie swej wizyty...

Pozdrawiam  Niepoprawnych...:}

Vote up!
0
Vote down!
0

DEDAL

#167477

"Polska jest liberalną demokracją od ponad 20 lat i wszelkie sugestie, że Żydzi lub inni potajemnie kontrolują rząd są po prostu niedorzeczne" - napisał Lauder.

nie potajemnie, tylko już oficjalnie, skoro nasz nierząd jeździ do Izraela składać hołd ( nie kojarzę żadnego posiedzenia rządu innego kraju w Polsce)

i skoro Polska jest wolna, to czemu ktoś nam coś każe, no chyba że nie jesteśmy wolnym krajem i tylko potwierdzają że Żydzi chcą mieć wpływ na wszytko i wszystkich

Vote up!
0
Vote down!
0
#167499

DEDAL

Ze skarłowato -zdemoralizowanym rządem ,otępiałym z biednym ze strachu  narodem , ze skrzywioną  mentalnością rodziny , z niewolniczym charakterem zawodowym Polaków , z ogłupiałą nie pamięcią swej tożsamości , zawstydzonym i smutnym klerem ............. Boimy  się , drżymy ze strachu ...z jakiego powodu ??? żydzi , ruscy , niemcy ???

Wolność jest w sercu ....a nasi współobywatele nie nim się szczycą , lecz rozumem ...a czy go mają ???? ....raczej apetyt niż intelekt ....

Wolność to ból ,miłości i szacunek dla siebie ,a czy my go mamy ????

Pozdrawiam 

Vote up!
0
Vote down!
0

DEDAL

#167511

my tak, mamy wolność, ale cały naród i kraj już nie, sami wpędzili się w zagrodę dla baranów i to boli

Vote up!
0
Vote down!
0
#167514