Pożyteczni idioci czy ruska agentura?

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 

Jak wiemy Polska nie jest jedynym krajem podejrzewanym o to, że na jego terenie rzekomo miały się znajdować tajne więzienia CIA, w których to ponoć dochodziło do torturowania ludzi podejrzewanych o islamski terroryzm.

Wiadomo również niestety, że Polska to jedyny kraj z tej listy gdzie istnieją media, a także partie polityczne i politycy, którzy co jakiś czas z premedytacją wyciągają ten temat na forum publiczne próbując go nagłaśniać. Nie ma to nic wspólnego z demokracją, wolnością słowa czy też troską o prawa człowieka.

Każdy rozsądnie myślący człowiek zdaje sobie sprawę, że ciągłe nagłaśnianie tych nigdy nie udowodnionych zarzutów godzi w polską racje stanu, podważa wiarygodność naszego kraju na arenie międzynarodowej oraz wystawia nas, jako cel terrorystycznych ataków. Jednym słowem same straty dla Polski i wymarzony wprost efekt dla wrogich nam państw.

Niech każdy sam odpowie sobie na pytanie, czy ten kolejny odcinek serialu z „więzieniami CIA w Polsce” to tylko nieodpowiedzialny występ pożytecznych idiotów i politycznych naiwniaków z Gazetą Wyborczą, TVN24 oraz Ruchem Palikota na czele czy coś, co gdyby nie zaistniało w rzeczywistości to  musiałyby zostać natychmiast wymyślone i wprowadzone w życie przez tajne służby czekisty Putina i jego agenturę ulokowaną nad Wisłą?

Zbliża się Euro 2012 i niewątpliwie Polska staje się najlepszym celem dla terrorystycznej, spektakularnej akcji, przynoszącej wielki światowy rozgłos.

Oczywiście wykonawcami takiego zadania wcale nie muszą być islamiści z krwi i kości.

Dzięki otworzeniu małego ruchu granicznego z obwodem kaliningradzkim, za co w zamian przyjaciel Tuska i Komorowskiego, Putin zainstalował tam i skierował na nas rakiety z łatwością mogące dosięgnąć Warszawy, łatwo mogą przeniknąć do Polski wysłannicy tego bezwzględnego gracza by posługując się terroryzmem znowu upokorzyć nasz kraj na arenie międzynarodowej, jako kompletnie bezradny i nieprzygotowany na tego typu zagrożenia.

Jeżeli poleje się w Polsce krew to zapewniam, że dopadniemy was co do jednego głupcy lub agenci, serdecznie zapraszający do Polski terrorystów.

Oczywiście ktoś może zadać mi bardzo uzasadnione pytanie.

Skąd we mnie taka pewność, że Palikotem i dającymi mu amunicję mediami, nie kierują rzeczywiście empatia i troska o przestrzeganie w naszym kraju prawa oraz prawdziwy wstręt do ludzi posługujących się dla swoich celów torturowaniem ludzi?

Bardzo szybko jestem w stanie taki zarzut obalić.

Właśnie tak się składa, że akurat te same media, ci sami dziennikarze oraz ta sama polityczna partia pod wodzą największego szkodnika na polskiej scenie politycznej to środowiska, które hołubią od lat i ochrzcili ludźmi honoru oraz ojcami demokracji, Kiszczaka i Jaruzelskiego.

To za dyktatury tych dwóch zdrajców poprzebieranych w polskie mundury grasowały w Polsce szwadrony śmierci zabijające opozycjonistów i mordujące niepokornych księży. To za ich panowania torturowano w bestialski sposób księdza Popiełuszkę wyrywając mu nawet język. To nie domniemania i przypuszczenia, jak w przypadku „więzień CIA” lecz fakty.

Dlaczego nie nawołujecie do pociągnięcia do odpowiedzialności tych przestępców i zdrajców?

Jak to się dzieje, że brzydzący się torturami polityczny oszust Palikot ma w szeregach swojej partii naczelnego „Faktów i mitów”, który dawał utrzymanie porywaczowi i mordercy księdza Jerzego, Grzegorzowi Piotrowskiemu? Jak to jest, że za plecami „walczących o prawdę” czai się obrzydliwa postać Jerzego Urbana, a za doradcę u Palikota robi kursant GRU, gen. Marek Dukaczewski?

Czy nie chodzi o kolejne upokorzenie Polski na arenie międzynarodowej, które jest w interesie bandyty Putina?

Po 10 kwietnia 2010 roku doszło w Polsce  do niebywałego wprost, wyglądającego na jakiś znak z Niebios, nagromadzenia się i wszelkiej nikczemności, kłamstwa zaprzaństwa i jawnej zdrady.

Ilość niewinnych głów, na które nakładano kolejno cierniowe korony, rzesza wyszydzanych i wyśmiewanych, cała masa sypiących się judaszowych srebrników i pocałunków świadczy o tym, że zbliżamy się do jakiegoś wielkiego przełomu, czasu próby i niepowtarzalnej okazji by wskazać palcem oraz przykładnie ukarać tych wszystkich łotrów od lat niszczących z premedytacją naszą ojczyznę.

Artykuł opublikowany w tygodniku Warszawska Gazeta

Brak głosów

Komentarze

Ten sam Dukaczewski ps Speedy - obiecywał wszelką pomoc w wygraniu wyborów Komorowskiemu.... . Nie tylko świętować jego zwycięstwo otwarciem szampana.

Vote up!
0
Vote down!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#245684

Według Tuska Polska to nienormalność,a Polacy kochający swoją ojczyznę to zdrajcy,jak długo ten ubecki towarzysz będzie Polakom pluł w twarz,jak długo będziemy pozwalali tej Tuskowej bandzie na niszczenie państwa Polskiego

Vote up!
0
Vote down!
0
#245693

CzyTając POruszone fakty… za wszystKim stoi cZŁOwiek POZAczynANYCH „zmian” pałek...

-> sztafet POfetyszystów, POlitycznych infekcji - infeKujących ROZUMowaNie wyborców …

wariantów -> per- wersji POplag plagiatów, graBieży myśli - rozmyślnych (?) systemów, czy agoraFilii…

Pozdrawiam
J.K.

Vote up!
0
Vote down!
0
#245692