Ruch Odrodzenia Antysemityzmu

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Czytam coś, co wygląda na dowcip, prowokację, albo, jeśli nie dowcip, to koszmar senny autora strony śledzącej Żydów pod przykryciem, w zasadzie wszyscy znani ludzie w Polsce tam są. A jak nie są, to będą. No, ale co się dziwić, jak czytamy taki cymesik?

Oto w Berlinie powstał Ruch Odrodzenia Żydów w Polsce , który postuluje nie mniej , ni więcej, a może raczej więcej, bo się nie wczytywałem zbyt intensywnie, a może szkoda, by tak około trzy miliony Żydów wróciło ( skąd mieliby wracać, aż tylu wyjechało w 68? ) do Polski. Nie dość na tym, sam powrót, czy może raczej kolonizacja to jeszcze nie wszystko. Powrót Żydów do Polski byłby sfinansowany przez podniesienie podatków, bo jak wiadomo, są one stanowczo zbyt niskie, a bogactwo, jak wiemy, strasznie psuje charakter, nie mówiąc o dolegliwościach gastrycznych wywołanych posiłkami spożywanymy aż trzy razy dziennie, w tym, o zgrozo, mięsnymi, co , na przykład telewizja koreańska ma dokładnie rozpracowane, nic, tylko zamówić serię programów popularno- naukowych, zapewne z dubbingiem dla lepszego zrozumienia. Co tam jeszcze, podatki, acha, Senat zostałby przekształcony w Izbę Mniejszości, a Polska musiałaby zerwać konkordat z Watykanem. No i hebrajski zostałby ustanowiony drugim językiem urzędowym. Symbolem organizacji jest logo, które powstało z połączenia polskiego godła z gwiazdą Dawida.

Czyli ponownie projekt z 1918 roku, czyli Judeopolonia, całkiem poważny projekt z okresu, kiedy wszystko było otwarte i nie wiadomo było co się z powojenno- rewolucyjnego chaosu wyłoni, jakie państwa i w jakich granicach. No, jak wraca projekt Mitteleuropy z tego samego okresu, to czemu nie i Judeopolonia, tylko patrzeć, jak Franz Josef zacznie miłościwie panować w Krakowie, a PolRewKom w Wyszkowie, z siedzibą na plebanii. To znaczy przeniesie się do Wyszkowa z ulicy Czerskiej, jak rozumiem.

Ruch powstał w ramach działalności izraelskiej artystki Yael Bartana, teraz zaczyna wykraczać w sferę realnej polityki. Yael Bartana nakręciła cykl trzech krótkich filmów dotyczących Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce. W pierwszej części Sławomir Sierakowski, redaktor lewicowej „Krytyki Politycznej”, przemawia do pustych trybun zdewastowanego Stadionu Dziesięciolecia i zachęca Żydów do powrotu do Polski. W drugim Żydzi przyjeżdżają do Warszawy i stawiają kibuc na terenie dawnego getta. W trzecim Sierakowski ginie w zamachu. Filmową trylogię można było zobaczyć w galeriach artystycznych na całym świecie.

Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce nie przyjął swojego statutu, ani nie wybrał władz. Mimo to jego twórcy nie ukrywają, że chcą, by artystyczna działalność przełożyła się na politykę. Skad w tym wszystkim Sierakowski? Może, jak dostawca bandziorów z Antify, bo przecież bez zamieszek wobec czegoś takiego się nie obejdzie.

Były ambasador Izraela w Polsce prof. Szewach Weiss przyszłość stojącą przed organizacją ocenia jednak sceptycznie. – Obiektywnie mówiąc, to jest fantazja. Co nie wyklucza faktu, że motywacja do tej fantazji może być pozytywna – mówi portalowi tvp.info. Pan Profesor powinien chyba lepiej rozumieć, bo wszak i politykiem był przez długie lata, jakie skutki wywoła taka prowokacja intelektualno- artystyczna. Nie wierzę w żadne „pozytywne motywacje” tego arcykretyńskiego pomysłu, podobnie, jak nie wierzę w pozytywne motywacje „światowej sławy” bajkopisarza Grossa, tego, co wymyślił największą stodołę świata, co to mieści tysiące ludzi. Lepszy od Tolkiena.

Przyznałem kiedyś swoją prywatną nagrodę Antysemity Roku Grossowi, bo nikt bardziej , niż on nie spieprzył w ostatnim czasie stosunków między Polakami, a Żydami, ale widzę, że w tym roku niezagrożoną żółtą koszulkę lidera ma na grzbiecie pani Bartana, bo na takie wiadomosci, to aż się szabla ze ściany do ręki wyrywa i o naostrzenie prosi.

Oglądałem niedawno film o wycieczce młodych Żydów do Oświęcimia, a właściwie do Auschwitz, przed przylotem do Polski organizatorzy ostrzegają ich, żeby broń Boże nie wychodzili ze swoich pokoi, najlepiej, żeby sie w nich barykadowali, bo polscy antysemici tylko czekaja, by ich, korzystając z chwili nieuwagi, wymordować. Maja nie rozmawiać z miejscowymi i nie oddalać się od grupy, bo śmierć czyha za rogiem. Polacy, trzech starszych gości na ławce, patrzą na nich ciekawie, komentują kolorowe włosy, a security im tłumaczy, że widzicie, właśnie miejscowi antysemici mówią o pogromie, więc lepiej niech wracają do grupy. Dopiero żydowski kamerzysta spoza grupy tłumaczy, że to nieprawda, nic takiego nie mówią, ale spotyka się z powątpiewaniem, że oni wiedzą lepiej. Nic nie zmyślam, lata pracy i cierpliwej propagandy robi swoje.

No, ale jeszcze kilka takich pomysłów Grossa i Bartany, czy coraz bardziej bezczelne domaganie się przez grupę cwanych hochsztaplerów z Nowego Yorku 65 bilionów dolarów od Polski (że niby oni wszystkich Żydów reprezentują) i organizatorzy tych wycieczek nie będą musieli zmyślać historyjek o antysemitach, no, bo w końcu ile można. Na miejscu społeczności Żydów polskich pojechałbym do tego Berlina i nakopał do d.. pani Bartanie. Bo zwyczajnie robi polskim Żydom straszną dywersję. I to samo powinien zrobić Pan Weiss, bo tak się składa, że Polska jest chyba najbardziej PROizraelskim krajem Europy. To w Zachodniej Europie, a nie w Polsce Żydzi są bici na ulicach i płoną synagogi, niszczone sa ich cmentarze, na fali sympatii do Palestyńczyków. A oni po staremu o polskim antysemityźmie, jak jakis atawizm, pozostały w genach. Helllooooo, obudźcie się, rozejrzyjcie!

Właśnie wróciły do kraju dwie eskadry naszych F16 po treningu na Alasce. Jak ćwierkają wróble z pustyni Negev, gdzie ćwiczyły wcześniej, (F16 ćwiczyły, nie wróble, czy co tam ćwierka, nie wiem dokładnie), nie ćwiczyły tam obrony Białegostoku, ani Włocławka. Zakupiono też kilka tuzinów kierowanych rakiet i bomb precyzyjnych, dla całego polskiego lotnictwa za mało, ale na precyzyjny atak na Iran dla jednej eskadry w ramach NATOwskiej akcji akurat wystarczy. Więc moglibyśmy oczekiwać swego rodzaju wdzięczności, bo akurat będziemy nadstawiać karku i wkurzać mułłow za friko, żadnego interesu w Iranie nie mamy. A i tak robimy za Czarnego Luda, którego strach zostawić samego, bo zaraz jaką stodołę z tysiącem ludzi spali, albo chociaż Sierakowskiego zabije. Jak chcemy wdzięczności, to najłatwiej ją znaleźć w słowniku.

P.S. Zachęcam do czytania felietonów w Gazecie Polskiej Codziennie i Freepl.info

http://naszeblogi.pl/blog/69
http://niepoprawni.pl/blogs/seawolf/

http://freepl.info/seawolf

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 wyglada na to ze w ramach wdziecznosci za wyciagniecie od nas 60mld usd nasi zolnierze beda ginac (a panstwo sie zadluzac ) w imie amerykansko-izraelskiego interesu. A prawda o powtarzaniu sie historii powinna dawac do myslenia nie tylko nam Polakom.  Prawdopodobnie gdyby nie Rosja i Chiny to Syria i Iran juz by byly w ogniu. Dzieki Seawolfie ze dolaczyles do nielicznych ktorzy o tym otwarcie pisza (jak np S Michalkiewicz)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#271765

"Krytyka Polityczna" i Sierakowski stoją tu w rozkroku - z jednej strony angażują się w przedsięwzięcia takie, jak opisywana tu hucpa i podkreślają swój filosemityzm (gdy w grę chodzi zdobycie przez "Krytykę" ekskluzywnego lokalu na Placu Grzybowskim w W-wie), z drugiej zaś zgodnie z europejskimi tryndami propagują antyizraelizm, latają w arafatkach i płaczą nad gnębionymi arabami.

Ja tam stoję na stanowisku, że Polska powinna wspierać Izrael, bo gdy ten padnie pod naporem muzułmańskiego żywiołu, to spora część Żydów faktycznie zechce osiedlić się w Polsce, a zbyt liczna mniejszość - jakakolwiek - po przekroczeniu pewnego punktu krytycznego grozić może destabilizacją i narodowościowymi waśniami, co przerabia właśnie Europa Zachodnia z muslimami. Z podobnych założeń wychodziła zresztą przedwojenna endecja wspierając ruch syjonistyczny.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#271769

 wspieranie przez Polske Izraela nie zmieni tego ze to oni stoja za antypolskimi kampaniami na swiecie i zadaja od nas gigantycznej kasy. poza tym jesli tak traktuja Palestynczykow to trudno dziwic sie stanowisku  muzulmanow . wiadomo tez o wplywach lobby izraelskiego we wladzach ue i mediach a z tego wynika ze musza co najmniej nie sprzeciwiac sie naplywowi muzulmanow do Europy zach. U nas problemu muzulmanow nie ma bo nie m zasilkow ale co to za pociecha skoro "demontaz panstwa sie skonczyl, teraz gina ludzie" 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#271788

Ja też jestem za Izraelem, nawiasem mówiąć. Ale 65 bilionow nie zapłacę, q..a !

Pozdrawiam ;-)

seawolf

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam ;-)

seawolf

#271789

A - s..w i wydrwigroszy z przemysłu holokaust należy tępić, jasna sprawa. Dla uściślenia: 65 "bilionów" to "biliony" amerykańskie, po naszemu - miliardy, czyli 65 miliardów.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#271806

(bo to nie tylko precyzyjne zrzucenie bomb precyzyjnych, atak rakietowy ale jeszcze ostrzelanie wybranych celów z broni pokładowej) w nagrodę, społeczność "międzynarodowa" (lepiej, bardziej swojsko by chyba brzmiało "międzypaństwowa") pozwoli na osiedlenie się w Polsce dowolnej liczbie Żydów w wybranych przez nich lokalizacjach. W ramach działań integracyjnych każdy mężczyzna rodzaju męskiego i żeńskiego będzie mógł się obrzezać po promocyjnej cenie (bo bez znieczulenia).

A w zimie wszyscy będziemy uprawiali szalom gigant.

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#271816

Mam w tym temacie trochę odrębne zdanie.
Żydzi mają prawo do zakładania (czego chcą), zrzeszeń, klubów, organizacji, stowarzyszeń czy ruchów żydowskiego odrodzenia, tak jak takie samo niezbywalne prawo mają kresowianie do zakładania zrzeszeń, ruchów, itp....... odrodzenia kresowian, Indianie do odrodzenia indiańskich wspólnot plemiennych, geje do tworzenia ruchów odrodzenia gejowskiego a szewcy do odrodzenia spółdzielni rzemiosła szewskiego.
Rzecz, nie w tym, że taki ruch w ogóle się tworzy (jego powstanie było przecież do przewidzenia, to naturalna konsekwencja próby wydojenia Polski), lecz w tym na ile pod jego rządami ugnie się "nasz" żydo-komuszy rząd.
Zamiast potępiać w czambuł samą panią Bartanę, przyjrzyjmy się lepiej : kto nią kieruje, w jakim celu i jak reaguje na to rząd PRL II.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#271877

literówka : "jego rządaniami ".......
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#271878

[quote=tańczący z widłami]
Rzecz, nie w tym, że taki ruch w ogóle się tworzy (jego powstanie było przecież do przewidzenia, to naturalna konsekwencja próby wydojenia Polski), lecz w tym na ile pod jego rządami ugnie się "nasz" żydo-komuszy rząd.

NIEPOPRAWNY INACZEJ[/quote]

Nasz "umiłowany inaczej rząd" nie ugnie się przed tym ruchem. Nasz rząd siedzi w tym po uszy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------------------------------------

http://www.kapela.info/mp3.php?id=578

#271885

Razem z gadajacym Grzybem i Wilkiem Morskim.

Popierajmy Izrael i jego syjonistyczne idealy i polityke, zwalczajmy brutalnymi karami wszelkie przejawy antysyjonizmu, wyplacmy im odszkodowania za winy popelnione i niepopelnione, oddajmy majatek, ktorzy stracili w Polsce ich krewni, znajomi i sasiedzi, istniejacy i fikcyjni, zyjacy i niezyjacy, zaprosmy ich do siebie, glosujmy na nich, niech nami oficjalnie juz rzadza, wszak sa narodem wybranym, sprzedajmy im co tylko chca kupic w Polsce, jednym slowem powitajmy ich z otwartymi ramionami jak u siebie w domu. Polska to kraj duzy i piekny, gdzie tam suchej Palestynie do zyznych i bogatych ziem polskich, na pewno bedzie sie im u nas podobalo.

Potem bedziemy mogli tylko siasc i patrzec jakie tu wspaniale rzeczy beda sie dzialy, a zanim sie obejrzymy, znajdziemy sie stloczeni na malym skrawku ziemi otoczonym wysokim murem, odcieci od wszelkich dobr i od reszty rodakow, ktorzy beda za innym wysokim murem, bezrobotni, bez praw i srodkow do zycia we wlasnym kraju.  Musimy byc wszakze przygotowani, ze jesli sie sprzeciwimy troszke brutalnemu traktowaniu, jak np. zrownywaniu z ziemia naszych domow i dorobku calego zycia albo mordowaniu naszych dzieci, bedziemy okrzyczeni antysemitami i oczywiscie zasluzenie, terrorystami, a przeciez tego bysmy w zadnym wypadku sobie nie zyczyli. Jesli bedziemy zdesperowani do tego stopnia, ze zdecydujemy sie na czyn w stylu kamikadze, bo zycie nam zbrzydnie i bedzie sie nam wydawalo (skadinad slusznie), ze nie mamy juz ani przyszlosci ani nic do stracenia i zycie nic nie jest warte, musimy byc przygotowani takze na to, ze swiatowa opinia publiczna sie na nas obrazi na bardzo dlugie lata, a nasi ukochani beda sie czuli zupelnie bezkarni, chcialam powiedzic, umocnieni w swoich swietych prawach, no bo nie dosc, ze popelnilismy obozy, to jeszcze teraz taki okropny terroryzm.

Musimy byc wiec bardzo delikatni i ostrozni w podejsciu do nich, aby im sie w zadnym wypadku nie narazic. Za to do murow bedziemy mogli przystawic sobie drabinki, zeby od czasu do czasu popatrzec jak pieknie sie gospodarza w naszym kraju, jakie piekne osiedla sobie stawiaja i jak im sie tu podoba i cieszyc sie ich radoscia z tego, ze im sie tak swietnie powodzi - bo przeciez my, barbarzyncy,  nigdy nie bylibysmy w stanie takich wspanialych wynikow osiagnac. Dlatego powtarzam, dla dobra ojczyzny, popierajmy Izrael. Z pewnoscia kazdy polski patriota z radoscia podzieli los Palestyny.

"Question everything. Trust no one."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#271898

prawdy , tylko slabych kopia w dupe.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#271904

wróciło już dawno. Wykorzystali korzystny czas za premierostwa kolejnych kilku "górali z Synaju"....Zasiedlili bezpowrotnie Sejm i Senat. Przejęli nasz majątek narodowy. Dziś są szacowani na ponad sześć milionów gęb. Nieskorych do pracy, ale łasych zaszczytów i miękkich państwowych stolców!.
http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/Ukryci-Zydzi-rzadza-Polska-Jest-ich-ponad-6-milionow-2859

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#271916

1/ antysemityzm to nie to samo co antyjudaizm/antysyjonizm

semici - 95% semitów to arabowie i autochtoni z azji mniejszej - np, kurdowie, a tylko 5% to żydzi czyli rasiści-syjoniści vide talmud:  

http://marucha.wordpress.com/2010/07/31/oliver-stone-zydzi-kontroluja-media/ 

Streszczenie Talmudu

 August Rohling, profesor uniwersytetu w Pradze, nauczył się hebrajskiego, aby móc przetłumaczyć Talmud.

-Oto są wyniki z jego pracy; 

1. Dusze żydowskie maja przywilej, aby być częścią samego Boga. Dusze innych ludów ziemi mają pochodzić od diabła i są podobne duszom bydląt.  

2. Panowanie nad innymi ludami winno być udziałem samych Żydów.  

3. W oczekiwaniu na przyjście Mesjasza Żydzi żyją ustawicznie na stopie wojennej ze wszystkimi innymi ludami.

9. Nie jest słusznym kierować się miłosierdziem wobec swych nieprzyjaciół.  

10. Człowiek (Żyd) winien każdego czasu być przebiegłym

12. Żyd może być obłudny wobec nie-Żyda

14. Bóg dał Żydom wszechpotęgę nad dobrami i krwią wszystkich ludów

15. Nie-Żyd, który okrada Żyda, chociażby tylko na grosz, winien być na śmierć skazany. Przeciwnie Żydom wolno wyrządzić krzywdę nie-Żydowi, złupienie poganina jest rzeczą dozwoloną.

Majmonides (tzw. orzeł synagogi)naucza, aby karać śmiercią każdego nie-Żyda, gdy ma się ku temu możność.

2/ dlaczego procesy w Norymbergii nie objeły zydowskich morderców z tzw. dywizji karaimskiej ss??

haga/onz/ipn jest slepa i głucha na zbrodnie zydów z czeki/nkwd/śmierszcza/kgb/ub/sb/morderców z izraela wszelkiej maści!!!

3/ dlaczego mamy ginąć za ropę usa i izraela???

 

dlaczego nie roztrzelano morderców/zdrajców/terrorystów którzy uciekli z dywizji karpackiej???

 

itd/itp

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#271984

Proszę machnąć własne teorie. Chętnie poczytamy...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#272019