"Kto ma gorzej?"

Obrazek użytkownika Anonymous
Humor i satyra

Dziennikarz Telewizyjny - Do dzisiejszego, ulubionego przez państwa programu „Kto ma gorzej?” zaprosiliśmy – proszę - powitajmy tych dzielnych ludzi brawami!

- Przed Państwem - Człowiek całkiem obdarty ze skóry! Jak państwo widzicie, przyszedł do studia w samych bokserkach, ponieważ nawet markowe ubrania rażą jego odkryte mięśnie i całą resztę! Powitajmy człowieka całkiem obdartego ze skóry!

Człowiek całkiem obdarty ze skóry: - Dobry wieczór państwu!

DT – Jako jego konkurent wystąpi dzisiaj były poseł PSL i ortopeda z Kłonina, pan Jam Kłopczyk, który w ubiegłym tygodniu wygrał konkurs na naczelnego lekarza KRUS!

Jam Kłopczyk: - Dobry wieczór państwu!

DT – Zaprosiłem także – szczerze mówiąc, nie wiem po co – znanego blogera, któremu ostatnio, sperma rzuciła się na mózg.

Znany Bloger : - Dobry wieczór! Nie czuję się dobrze, ponieważ ostatnio, sperma rzuciła mi się na mózg!

DT – Panie Obdarty. Szczerze mówiąc, zdziwiłem się, że ogrom pańskiego bolesnego nieszczęścia nie powstrzymał konkurentów przed przystąpieniem do rywalizacji z Panem - o miano człowieka, który ma najgorzej.

Obdarty: - Strasznie mnie boli! Bolało jak mnie obdzierano ze skóry i nadal mnie piekielnie boli. Nie mogę – nic nie mogę! Poza tym ludzie odwracają się na mój widok i…

Kłopczyk: - Czy pan należy do PSL?

Obdarty: - Nie! Co pan, co to ma….?

Kłopczyk: - No, widzi pan! A ja należę i przez to podważane są moje kwalifikacje na tego głównego lekarza, „a przecież gdzieś pracować muszę. Mam kwalifikacje i doświadczenie. Czy dlatego, że jestem z PSL, mam iść na zasiłek albo kopać rowy?”

Obdarty: - A ja chciałem zostać stewardesą i mnie odrzucili pod pretekstem, że nie jestem kobietą, a przecież jestem obdarty ze skóry i to jest główny powód. Ludzie się mnie brzydzą!

Kłopczyk: - Czy dlatego, że jestem z PSL i z Konina, mam kopać rowy?

DT: - Panie pośle. Rzecz w tym, że był pan jedynym kandydatem. Rodzi się pytanie, dlaczego?

Kłopczyk: - Bo co to za praca w ogóle w takim KRUS – ie. Przecież to rypnie i trzeba będzie wiać. Zawsze to lepsze niż kopanie rowów, ale…

Obdarty: - Dziwię się panu, że pan robi z tego kopania polityczną zadymę. Ja chciałbym sobie pokopać, ale mi lekarz zakazał. Nie widzi pan, ze jestem obdarty ze skóry. Tu z brzucha nawet jakiś flak mi wystaje.

Kłopczyk: - Panie Obdarty, Pan nie rozumie sytuacji i się pan wcina z tym swoim obdarciem.
Ja mam, proszę pana: dwóch synów i córkę, żonę, dwóch braci, szwagra i szwagierkę oraz kilku naprawdę dobrych znajomych. Nie jest przypadkiem, że jako ludzie nastawieni patriotycznie i w ogóle, wszyscy należą do PSL. Pytam się pana, panie Obdarty – czy oni wszyscy mają iść kopać rowy!

Znany Bloger: - Sądzę, że najseksowniejsze są kobiety po czterdziestce – ale tylko te ładne.

Obdarty: - Panie pośle. Ja też mam liczną rodzinę i grono nie obdartych znajomych, ale…

Kłopczyk: - A widzi pan! Pan jest obdartym nieudacznikiem, ale pańskich dzieci nikt nie będzie stygmatyzował pańskim obdarciem. Za to nas – ludzi partyjnych – prześladuje się niczym w roku 78!

DT – Chyba w 68?

Kłopczyk – W 68 byłem za mały, w 78 byłem w sam raz!

Znany Bloger: - Czy w tym waszym PSL-u, poza grupowym nepotyzmem jest też miejsce na grupowy seks & wyuzdanie?

Kopczyk: - Proszę przestać. Seks nie jest zdrowy. Panie obdarty, a jak tam u pana z tymi sprawami?

Obdarty: - Jestem człowiekiem obdartym ze skóry i…

Kopczyk: - Cwaniaczek! Gdybym był kobietą nie chciałbym spacerować po parku w pańskim towarzystwie! Bałbym się… normalnie. A ze mną można spacerować nawet nago. Nad moim łóżkiem od lat wisi zdjęcie premiera Pawlaka, co pozwoliło mi wydostać się z okowów chuci.

Obdarty: - No, faktycznie – zaskoczył mnie pan!

Kopczyk: - Czyli przyznaje pan, że mam gorzej? – Przegrałeś pan, panie obdarciuchu!

Obdarty: - No nie, jestem obdarty ze skóry i cały czas czuję przerażający ból, ale, ale… Jeszcze jedno! Ja sobie skóry na ciało nie naciągnę, bo podobno gdzieś zaginęła podczas inwentaryzacji, ale pan – pan może przecież wystąpić z tego PSL!

Kopczyk: - Wystąpić z PSL? To co? Mam wedle pana kopać doły albo iść na zasiłek? Czy pana ze skóry obdarli czy z mózgu? Ja kwalifikacje mam!

Znany Bloger: - Po pierwsze nie jakieś doły tylko rowy, a po drugie… czy mógłby mnie pan pocałować, ale tak z języczkiem?

DT – Jestem niezwykle ciekaw zdania naszych milusińskich telewidzów. Kto ma gorzej?
Jeśli sądzicie państwo, że człowiek obdarty ze skóry – końcówka 1, jeśli prześladowany człowiek z PSL – końcówka 2, jeśli bloger z zainfekowanym spermą mózgiem – końcówka 3.

DT – To wszystko na dzisiaj!

W następnym programie „Kto ma gorzej?” wystąpią:
Z jedynką - Prezes TVP, pan Urbański!
Z dwójką - pewien już nie tajemniczy donosiciel!
…oraz z trójką ( uwaga!)Człowiek, który u podejrzanego „booka” postawił cały swój majątek oraz duszę na zwycięstwo Donalda Tuska w przyszłych wyborach prezydenckich!!!

- Dobranoc Państwu! Serdecznie zapraszam!

- Kto ma gorzej? Nie słyszę! Kto ma gorzej?? Głośniej!! Kto ma gorzej???

- Myyyyyyyyy!!!!

Ocena wpisu: 
0
Brak głosów