A co na to Komorowski i jego rozgrzane sądy?

Obrazek użytkownika edward
Kraj

Dwa dni temu pisałem o bulwersującej mnie sprawie dotyczącej znalezionej w necie strony, którą można nazwać www. anty-antykomor.pl.
Ale dzisiaj nowości.

Poniżej kopia korespondencji mailowej między mną, a portalem Onet.pl:

2012-10-03 10:10 - edward@ napisał:
Temat: Uwagi, opinie, pomysły

Pytanie - Jeśli masz uwagi dotyczące serwisu Ludzie tu możesz je zgłosić.

Dzień dobry,
Szanowna Redakcjo, zgłaszam profil: http://ludzie.onet.pl/wiksm,u.html?edit=1 z Waszej strony do usunięcia, ponieważ narusza on dobre obyczaje, prawo o ochronie zwierząt, znieważa osoby publiczne, nawołuje do agresji, obraża pamięć o ś.p. Prezydencie Lechu Kaczyńskim. Proszę przejrzeć ten profil, jego ohydne teksty i rysunki. Zaznaczam, że niedawno sąd skazał posiadacza strony www.antykomor.pl za treści satyryczne dotyczące obecnego Prezydenta, a Wy propagujecie na swoim portalu poprzez ten profil niezgodne z prawem treści. Stanowczo protestuję przeciwko akceptacji przez Waszą Redakcję tego typu treści na Waszym portalu! Proszę o usunięcie tego profilu.

…………………………………………………………………………………………......................
Re: [Zgłoszenie 01659672] Temat: Uwagi, opinie, pomysły
Grupa Onet.pl SA do mnie - 4 października 16:42

Szanowny Panie
Przyjrzeliśmy się wskazanemu profilowi, niemniej jednak nie widzimy naruszenia zasad w treściach zamieszczanych przez właściciela profilu.

Pozdrawiamy,

Ludzie Onet.pl - Team Abuse

Grupa Onet.pl SA, ul. Gabrieli Zapolskiej 44, 30-126 Kraków; Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla miasta Kraków-Śródmieście, XI Wydział Gospodarczy, KRS 0000007763; NIP 734-00-09-469, Kapitał Zakładowy Spółki 8 049 073 PLN.

----------------------------------------------------------

A co na to pełowski prezydent Bronisław Komorowski i jego kancelaria wraz z rozgrzanym sądem, który skazał Roberta Frycza, autora www.antykomor.pl na karę roku i trzech miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania 40 godzin prac społecznych miesięcznie za znieważenie prezydenta Bronisława Komorowskiego?
Czyżby osoba skrywająca się pod nickiem „polak_kato lik2” i będąca autorem strony http://ludzie.onet.pl/wiksm,u.html?edit=1 , to osoba nad którą roztacza się parasol ochronny?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

komorowski pójdzie na marszu 11-11 z kombatantami.Pewnie walczył w azylu foki?Co na to kombatanci?Zadanie platformy- ZNISZCZYĆ,ZOCHYDZIĆ WSZYSTKO!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

staryk

#295636

On to sobie może pospacerować 1 maja i 22 lipca.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#295666

Edward na łonet nie zaglądam i nie mam pojęcia co się tam dzieje. Dzięki za zwrócenie naszej uwagi na takie strony. Myślę, że wielu z nas może sobie zarzucić obojętność, krótkowzroczność gdy był lżony śp. Lech Kaczyński, wielu z nas może sobie zarzucić brak odwagi w przeciwstawieniu się łajdactwu, ja na pewno wyrzucam sobie to przez cały czas po 10.04.2010r. Myślę, że już pora aby jednak zaglądać na te POlszewicki strony i zgłaszać, i wskazywać wszystko to co jest najnormalniej niegodne. Ty czy ja sami dużo nie zdziałamy ale jeżeli Niepoprawni zechcą razem przeprowadzać takie, przecież proste akcje, to może powoli przynajmniej ta sfera zacznie zmieniać się na lepsze.

germario

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#295644

Zaglądam na tamten bolszewicki portal, a nawet byłem jednym z założycieli i adminem pierwszego patriotycznego Klubu IV RP im. Lecha Kaczyńskiego na tym portalu, skupiającego około 400 osób. Gdzie jeśli nie tam, poczytnym portalu dla lemingów, w gnieździe bolszewickim najlepiej walczyć z bolszewikami? Codziennie wielokrotnie byliśmy opluwani przez wrogich Polakom i Polsce czytelników tego chamskiego portalu. Klub ten miał największą aktywność i oglądalność z wszystkich klubów tam funkcjonujących. Kłamstwa i obelżywe komentarze bolszewickie tępiliśmy stanowczo.Ale poprzez swoje propagowanie patriotyzmu, historii, najważniejszych spraw dla Polski i obnażania kłamstw smoleńskich klub nasz został zablokowany przez Onet. Wielu z członków Klubu IV RP im. Lecha Kaczyńskiego dlatego jest blogerami również niepoprawni.pl
Z tego powodu chcę zwrócić uwagę Niepoprawnych na m.in. strony, do której podałem linka.

Pozdrawiam.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#295665

Ukisili się we własnych świństwach i niech w nich zdychają. Nikogo nowego nie zarażą swoją kiłą, a sami są nieuleczalni.
Szkoda czasu na coś takiego

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#295867

Po co? Po to, by wiedzieć co wróg kombinuje. Po to.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#295890